2023 m. spalio 3 d.

 

Beprasmiškas lietuvių EP narių gyvenimas

54
Paskelbta: 2019-03-09 10:10 Autorius: ekspertai.euAdvokato, profesoriaus Stanislovo Tomo Lietuvą atstovaujančių Europos Parlamento narių veiklos apžvalga iš serijos „Beprasmiškas lietuvių EP narių gyvenimas“.

Susipažinkime su Žmonių partijos lyderio Gabrieliaus Landsbergio pasiekimais prakaituojant dėl Lietuvos piliečių gerovės ir Ukrainos didvyrės Nadios Savčenko. Šio veikėjo veiklą galima įvertinti tik vienu žodžiu – nuostabu.

Susipažinkime su Žmonių partijos atstovės Laimos Andrikienės nuveiktais darbais: rūpesčiu žmogaus teisių padėtimi Kuboje, Vietname, Egipte ir pan.

Susipažinkime su penktus metus iš eilės dėl Ukrainos didvyrės Nadios Savčenko badaujančio liberalo Petro Auštrevičiaus nuopelnais.

Susipažinkime su socialdemokratų atstovo Zigmanto Balčyčio darbais. Jūs vis dar ir toliau stebėsitės, kodėl Lietuva yra viena labiausiai atsilikusių šalių Europos Sąjungoje ir visai negerbiama?

Susipažinkime su socialdemokratų atstovės Vilijos Blinkevičiūtės veikla, kuri sėdi ir pluša Europos Parlamente jau 10 metų.

Susipažinkime su liberalų atstovo Antano Guogos veikla. Be tam tikrų juokingų dalykų (kaip pvz. kova su sovietiniais simboliais) A. Guoga vienintelis parlamentaras, kuris laisvai posėdžiuose gali kalbėti ir kalba be lapuko, bei žino ką daro, gindamas savo turtingųjų rinkėjų sluoksnį.

Susipažinkime su buvusiu prezidento Rolando Pakso bendražygiu Valentinu Mazuroniu. Neabejotinai pats ryškiausias jo darbas Lietuvai – perskaityta kalba apie Borisą Nemcovą.

Susipažinkime su prezidento Rolando Pakso veikla.

Susipažinkime su žaliųjų valstiečių atstovo Bronio Ropės aukštuoju pilotažu.

Susipažinkime su Žmonių partijos atstovo Algirdo Saudargo liejamu prakaitu dėl Lietuvos.Susipažinkime su Lietuvos lenkų rinkimų akcijos lyderio Valdemaro Tomaševskio įdirbiu Lietuvos piliečiams.

Susipažinkime su Darbo partijos atstovo Viktoro Uspaskich penkerių metų darbu Lietuvos piliečiams.Pasirašyti už Visuomeninį rinkimų komitetą „Prof. Dr. Stanislovo Tomo sąrašas“ galima ČIA.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
54. Fortūnata
(2019-03-14 11:18:11)
(84.240.42.11) Parašė:

Pagrindinis gerb.S.Tomo priekaištas mūsų parlamentarams - nemokėjimas anglų kalbos. Tai tikrai didelis minusas, į kurį deleguojančios partijos turėtų atkreipti dėmesį, bet ne esminis. Mes, pagaliau , tam turime pasiteisinimą: deleguojame vyresnius patyrusius žmones, kurie praėjo sovietinę mokyklą, kai KALBĖTI svetima kalba niekas nemokino , o ir sąlygų lavinti kalbėjimo įgūdžius nebuvo. Su laiku šia prasme bus vis geriau. Taigi - kritika ne iš esmės. Aš siūlyčiau pakritikuoti ne išrinktuosius, o partijas, deleguojančias savo narius į EP. Ten atrankos kriterijus, atrodo, vienas - nusipelnęs partijai, tegul užsidirba pinigėlių. Apie deleguojamojo kompetenciją net negalvojama. Iš čia pasiūlymas rinkėjams - nespręskime apie kandidatus pagal žinomumą, bent jau pasiskaitykime jų biografijas Ir dar savo ruožtu priekaištas p.S.Tomui: Laidą pavadinote "beprasmiškas parlamantarų GYVENIMAS"ir nuolat kartojate šį žodžių junginį. Tai - nonsensas, ne jums spręsti, kiek jų gyvenimai prasmingi. Pakeiskite junginiu "beprasmiška parlamentarų VEIKLA", tada galite ją kritikuoti53. Dainius
(2019-03-10 10:21:28)
(88.119.198.43) Parašė:

stanislovas tomas ne tik apgavo prezidenta paksa, jis nutare pasipelnyti is skurdziausiai gyvenanciu zmoniu nutares juos reketuoti, tam ir subure gauja...... skaitykite juoza ivanauska, tiesa akis bado, geras posakis. aferisto kaip ir melo kojos trumpos52. Šustausko klonas
(2019-03-10 09:56:15)
(78.62.209.180) Parašė:

Šitas Tomas daugelį metų buvo apiformintas Pakso padėjėju EP ir gaudamas gerą algą ir aprūpinimą ,surašęs jam skundą,nieko neveikė,tik reikalavo vis daugiau pinigų,o negavęs-viešai bjaurojo. Neapsikentęs Paksas jį išmetė. Padėjėjai reikalingi tam, kad paruoštų kalbas ir realiai padėtų, o ne sėdėtų ir gadintų orą. Bet šis taškosi seilėmis ir dergia visus ir t.t R. Paksą, atseit jis blogai dirba.Blogas padėjėjas niekad nebus geru parlamentaru,žmonės jau moka atskirti protingus ir gudručius . Akivaizdu, kad Šustausko priėmimas į sąrašą yra pigus triukas.O kita vertus-jie gi lyg broliai dvyniai.51. to 50. Tomo kritika nesolidi
(2019-03-10 08:44:15)
(83.189.201.75) Parašė:

puiku, bus labai idomu pasiziureti, kaip tie liaudies tarnai dirba komitetuose, manau bus dar smagiau negu parlamento saleje:))))) cha cha cha cha:)))))) laukiu stanislovai nauju video is komitetu!!!50. Tomo kritika nesolidi
(2019-03-10 07:59:30)
(78.63.74.165) Parašė:

Didelė darbo dalis Europos Parlamente vyksta komitetuose, o me pagrindinėje "plepykloje" salėje, tad kalbėjimų skaičius NEGALI būti kriterijus europarlamentaro veiklai, juolab jie svarsto ar patys siūlo įvairius teisės aktus. Jų rengimo objektyvią analizę atlikti S.Tomas patingėjo, nes tam reikia daug darbo. Kita vertus, mūsų europarlamentarai iš tiesų atrodo prastokai ir dėl atitrūkimo nuo žmonių bei akademinės bendruomenės. Abejoju, ar S.Tomas būtų geresnis, nežiūrint jo apsukrumo49. (Ukrainietiškos) Prezid. rinkimų kampanijos PVZ:
(2019-03-10 02:41:13)
(90.131.47.136) Parašė:

Problemos LIETUVOJE daug kuo panašios į Ukrainietiškas. Prezidentinės rinkimų kampanijos PAVYZDYS lietuviams - kandidatą reikia vertinti PAGAL PROTĄ, o ne pagal kitus kriterijus. (Jeigu Eugenijus Murajevas būtų lietuvis ir kandidatuotų Lietuvoj - be abejo už jį balsuočiau, kadangi šis žmogus kalba PROTINGAI ir ARGUMENTUOTAI). Papildoma INFO apie minimą Ukrainos žmogų: facebook.com/e.murayev/ partiya-nashi.org Čia yra Rinkimų kompanijos PAVYZDYS: youtube.com/watch?v=zQwA9KVDeiY48. stėrva >> 25. ....
(2019-03-10 00:54:58)
(87.118.92.43) Parašė:

...šiuo atveju negaliu niekaip nesutikti su tamstos nuomone, nors yra atvejų kai ir nesutinku ...47. Dzukas > 46. s
(2019-03-10 00:05:27)
(93.100.87.209) Parašė:

Kas trukdo? :DDDDParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi