2024 m. liepos 22 d.

 

Daryti viena, o kalbėti visai ką kita – patyrusios šalies vadovės aukštasis pilotažas

39
Paskelbta: 2016-01-28 09:53 Autorius: ekspertai.eu
NKVD gaisrininko (vėliau tremtinio) duktė, kolaborantė, komunisto ir jedinstvenininko Mykolo Burokevičiaus bendražygė, prezidente Dalia Grybauskaitė, puikiai įvaldžiusi žmonių mulkinimo meno techniką, taip pat yra ir didelė nesibaigainčių fotosesijų su vaikais megėja. Nuotr. prezidentas.lt
NKVD gaisrininko (vėliau tremtinio) duktė, kolaborantė, komunisto ir jedinstvenininko Mykolo Burokevičiaus bendražygė, prezidente Dalia Grybauskaitė, puikiai įvaldžiusi žmonių mulkinimo meno techniką, taip pat yra ir didelė nesibaigainčių fotosesijų su vaikais megėja. Nuotr. prezidentas.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė sausio 28 d. duodama interviu valstybiniam transliuotojui LRT išsakė savo nuomonę apie nelegalią migraciją (visas interviu ČIA).

„Apie nelegalią migraciją net nėra ko kalbėti. Nėra dokumentų – nėra prieglobsčio, nėra registracijos arba jai priešinamasi – nėra jokių teisių ir garantijų. Tokie principai turi būti įgyvendinti, jie teisėti, korektiški. Tie, kas atvyksta į Europą, turi laikytis šių reikalavimų, todėl turime pradėti nuo išorės sienų apsaugos, visų sprendimų įgyvendinimo.

Būtina griežtinti patikros taisykles. <...> Negalima aukoti savo šalių žmonių saugumo dėl tų žmonių, kurie atvyksta be dokumentų, neaišku iš kur ir nenori, pavyzdžiui, bendradarbiauti arba integruotis, nesilaiko mūsų įstatymų ir vykdo nuskalstamas veikas.

Griežtinti patikrą matomai bus neišvengiama. <...> Manau, kad ta kryptimi ir dirbsime toliau. Tai oficiali Lietuvos pozicija. Daugelio mūsų kaimynių pozicija panaši. Ta kryptimi ir judėsime“, - ryžtingai kalbėjo prezidentė.

O dabar prisiminkime, kokio įstatymo nevetavo, o labai skubiai pasirašė prezidentė praėjusių metų lapkričio 27 d., kuriuo Lietuvos valdžia patobulino – supaprastino imigrantų priėmimo tvarką.

Išvadas darykitės patys.
 

2015 m. lapkričio 26 d. Lietuvos Respublikos Seimas skubos tvarka priėmė Užsieniečių teisinės padėties įstatymo pakeitimo įstatymą, kuriuo sukurtas teisinis pagrindas nelegalių imigrantų perkėlimui į Lietuvą.

Šį įstatymą pateikė Lietuvos Respublikos Vyriausybė, o LR Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas pritarė.

Už šį įstatymą balsavo 66 iš 96 posėdyje dalyvavusių Seimo narių, 8 balsavo prieš ir 22 susilaikė.  

Lapkričio 27 d. prezidentė Dalia Grybauskaitė įstatymą pasirašė.

Kaip skelbiama, šiuo įstatymu Lietuvos valdžia patobulino – supaprastino imigrantų priėmimo tvarką.

Štai tik kelios iš daugelio šio patobulinto įstatymo nuostatos.Įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ Nr. IX-2206 pakeitimo įstatymo projekto LYGINAMASIS VARIANTAS:

Ką reiškia ši pataisa

LR Seimas nusprendė, kad nelegalai gali sakyti netiesą.

Komentaras

Jei anksčiau pabėgėlis pateikdavo akivaizdžiai nepagrįstą prašymą prieglobsčiui, tai jam ES ir Lietuvos durys tapdavo uždarytos. Dabar nelegalai gali meluoti, ir Lietuvai tai tinka. Šiuo pakeitimu tiesiog yra panaikinta sąvoka  – „AKIVAIZDŽIAI NEPAGRĮSTAS PRAŠYMAS SUTEIKTI PRIEGLOBSTĮ“. Tai reiškia, kad daugiau neegzistuoja nepagrįstų prašymų suteikti prieglobstį – visi prašymai bus PAGRĮSTI.

Įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ Nr. IX-2206 pakeitimo įstatymo projekto LYGINAMASIS VARIANTAS:

Ką reiškia ši pataisa

LR Seimas nusprendė įteisinti visų nelegalų priėmimą, kurie tik pareikš tokį norą. 

Komentaras

Apie neįleidimą jau net nebekalbama – visus nelegalus įsipareigojame priimti.

Įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ Nr. IX-2206 pakeitimo įstatymo projekto LYGINAMASIS VARIANTAS:

Ką reiškia ši pataisa

LR Seimas nusprendė, kad didesnė laisvė be leidimo keliauti, kur nori, suteikiama net pabėgelių priėmimo centrų pažeidėjams: nori jie – iš ten pasišalina, nori – grįžta.  

Komentaras

O mes kantriai laukiame ir sulaukę, išduodame leidimą gyventi. Pasižiūrėjus į tokią įstatymo pataisą, gali susidaryti vaizdas, kad Lietuva – ne valstybė, o parodija, parsiduodanti visiems atvykusiems.

Įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ Nr. IX-2206 pakeitimo įstatymo projekto LYGINAMASIS VARIANTAS:

Ką reiškia ši pataisa

Seimas nusprendė, kad per 24 val. įsipareigojame suteikti nelegalams leidimą gyventi Lietuvoje, ir net Jungtinėms Tautoms pateikti informaciją apie nelegalus įsipareigojame tik gavę nelegalų sutikimą.  

Komentaras

Visų okupacijų, kiek jų bebuvo, sąlygomis Lietuva iki tokio protektorato lygio dar nebuvo nusiritusi… Šiame įstatyme numatyta daugiau užsieniečių teisių, nei pareigų. Prioritetiškai jų teisės akcentuojamos labiau nei LR įsipareigojimai tarptautinėms institucijoms ir organizacijoms, su kuriomis yra siejami rašytiniai susitarimai.

Įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ Nr. IX-2206 pakeitimo įstatymo projekto LYGINAMASIS VARIANTAS:

Ką reiškia ši pataisa

Seimas nusprendė, kad nelegalams atvykti į Lietuvą daugiau nebedraudžiama: nori nelegalas, neteisėtai atvyksta į Lietuvą, nori – neteisėtai išvyksta. 

Komentaras

Atviras kelias visiems galimiems teroristams daryti ką tik nori. Kodėl reikėjo panaikinti to straipsnio antrą dali? Kokiu tikslu?  

Tikrai be reikalo panaikino tą straipsnio 2 dalį. Neteisėti veiksmai – neteisėtas išvykimas iš LR, – turi būti besąlygiška priežastimi uždrausti tokiam pažeidėjui ateityje atvykti į LR.

Susiję:

Konstitucijai prieštaraujantis įstatymas dėl nelegalių imigrantų turi būti pripažintas negaliojančiu

Apie Seimo priimtą galimų teroristų globos įstatymą

Seimas supaprastino prašymų suteikti prieglobstį nagrinėjimo mechanizmą

ES valstybių vadovai ir žiniasklaida vengia arba bijo įvardinti tikrąsias karinių konfliktų Artimuosiuose Rytuose priežastis

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
39. Kaloborantė
(2016-01-29 00:16:11)
(109.252.216.39) Parašė:

ryža melagė.38. Aha
(2016-01-28 23:12:32)
(109.252.216.39) Parašė:

Grybauskaitės biografija kelia ypač daug abejonių...37. Nuomonė
(2016-01-28 23:08:13)
(109.252.216.39) Parašė:

Suprantama, šiandieninis Šalaševičiūtės viešas atviravimas žiniasklaidoje buvo tarsi mazgote Grybauskaitei per veidą - dabar ir Dalia turėtų sekti Rimantės pavyzdžiu ir taip pat atvirai papasakoti, kaip jai sekėsi su Mykolu Burokevičiumi kovoti prieš Lietuvos nepriklausomybę, už kieno pinigus ji 1991 metais keliavo į Džordžtauno universiteto vadovų kursus ir t.t.. Visus šiuos svarbius įvykius gyvenime filosofai vaidina moraliniais apsisprendimais. Koks tada buvo Grybauskaitės moralinis apsisprendimas, mes visi žinome. Koks dabar (šiandien) įvyko, taip pat matome. Psichologai pasakytų, jog moraliniai sprendimai, priimti praeityje, labai stipriai veikia sprendimus ateityje. Tuo naudojasi Bažnyčia, Dievo įgaliota (?) atleisti nuodėmes. Aišku, jog tokių institutų kaip Bažnyčia buvimas yra parankus nusikaltėliams, apie kurios neseniai rašė Vanagaitė - pvz., dalyvavę žydų žudynėse eidavo į bažnyčią ir išeidavo švarūs iš jos. Istorija mus moko į, atrodytų, paprastus įvykius pažvelgti plačiau. Ačiū, kad taip ir darote.36. Kaip sunaikinti lietuviu tauta per 1men?
(2016-01-28 21:43:50)
(84.15.118.78) Parašė:

Tai labai paprasta 1-mil emigrantu ir is lietuviu tautos nei kvapo. Dar zinant musu "ryzta" pastoveti uz save ir savo interesus... Atvykeliai tiesig isspaustu lietuvius is savo zemes fiziskai, moraliskai ir labai greitai. O ka daro briuselis ir jiems tarnaujantys musu politikai? Jie ta ir daro, tik isleto. Lietuviu tautos perspektyvos? Su tokiu poziuriu i viska, koks vyrauja dabar, mes neturime jokiu perspektyvu. O gal ju ir nereikia, tauta kuri neturi jokiu bendru savo interesu, jokio entuziazmo, ryzto ar tai tauta? Tai jau ne tauta. O gal jos niekada ir nebuvo.35. Paprastas
(2016-01-28 21:23:09)
(88.118.179.138) Parašė:

„Daryti viena, o kalbėti visai ką kita – patyrusios šalies vadovės aukštasis pilotažas“?... O kodėl tik šalies vadovės? Visi taip daro, nes taip nustatė protektorato Valdovė – Amerika. Pvz. „ 2016-01-27. Konstitucinis Teismas kartu su Vokietijos tarptautinio teisinio bendradarbiavimo centru (IRZ) ir Varšuvos universiteto Vokietijos teisės mokykla laimėjo Europos Sąjungos lėšomis finansuojamo teisinės paramos Moldovos Respublikos Konstituciniam Teismui projekto KONKURSĄ.“ – Konstitucinės Paslaugos Tiekėjas uždirbs sau „projekto vertė – 1,4 mln. eurų“. Arba „Konstitucinis Teismas jau ne vienus metus aktyviai bendradarbiauja su visų trijų europinį integracijos kelią pasirinkusių Europos Sąjungos Rytų partnerystės valstybių – Gruzijos, Moldovos ir Ukrainos – konstituciniais teismais.“ – Politinė Asociacija. ... Kaip gerai, kad neliko LR Konstitucijos! O tie kurie lenda į protektorato valdžią, irgi kalba viena, o dirbs kaip reikalaus Valdovė, net „plutonio -210“ nereikės. :-)))34. ceslovas
(2016-01-28 21:05:43)
(78.62.164.7) Parašė:

Koloborantes Grybauskaites "aukstasis pilotazas" tik tarp nepilnameciu, siek tiek mastantys i jos mela nekreipia demesio.33. V.B.
(2016-01-28 20:45:54)
(77.221.77.168) Parašė:

Į Lukiškes šita aferistę!32. Ar gali vagis užimti LB vadovo pareigas?
(2016-01-28 19:15:32)
(109.252.216.39) Parašė:

Iš Snoro pinigų Grybauskaitės statytinis, LB vadovas Vasiliauskas Nugalėtojų gatvėje nusipirko sklypą ir statosi namą...Kiek ten to Vasiliausko valdiškas atlyginimas ir kiek Nemenčinės plente žemės sklypas bei dar namo statybos šiandien kainuoja...daug paršas su liemene nusavino sau į kišenę...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi