2024 m. birželio 20 d.

 

Lietuvos didžiavyrių mūšis dėl BAE uždarymo pralaimėtas. Bet kova bus tęsiama toliau (labai svarbus VIDEO)

24
Paskelbta: 2021-05-03 07:13 Autorius: ekspertai.eu
Kovotojai.


Landsbergių bendruomenė, siekianti užblokuoti elektros srautą iš Kremliaus projekto  – pavojingos Baltarusijos atominės elektrinės (BAE) – ir tam tikslui įkūrusi net naująjį pasipriešinimo Sąjūdį ir sukėlusi bangą, sulaukė smūgio iš Europos branduolinės saugos reguliatoriaus (ENSREG), kuri pareiškė, kad BAE įgyvendindama testus, atsižvelgė į pagrindines saugumo rekomendacijas prioritetinėse srityse.

„Visuomenininko Nikolajaus Ulasevičiaus namai Varnionyse nutolę maždaug 5 kilometrus nuo Baltarusijos atominės. Jis nuo pat statybų pradžios atkakliai priešinosi jai, už tai ne kartą sulaukė represijų, dabar sako nuleidęs rankas“, - skelbiama valstybinio transliuotojo analitinėje analizėje „Lietuva pralaimi kovą dėl Astravo AE veiklos stabdymo: didysis mūšis prieš šią atominę iš esmės jau baigtas?“.

Pasak cituojamo vyro „didžioji kova prieš šią atominę iš esmės jau baigta“.
Nors Lietuva priešinosi visomis išgalėmis, ieškojo paramos Europos ir pasaulinėse institucijose, kovo pradžioje ENSREG pateikė preliminarią ataskaitą dėl streso testų įgyvendinimo, kuri teigia, kad „Baltarusijos nacionaliniame veiksmų plane yra atsižvelgta į visas saugumo rekomendacijas prioritetinėse srityse, pasiekta pažanga įgyvendinant visas rekomendacijas septyniose prioritetinėse srityse.“

Vasarį dideles viltis dėję į Europos Parlamento rezoliuciją, dabar Sąjūdžio, kurio garbės pirmininkas yra Žmonių partijos patriarchas, Lietuvos prezidentas Vytautas Landsbergis, prieš BAE atstovai sako, kad palankūs Baltarusijos atominės streso testų vertinimai – Lietuvos pralaimėjimas.

„Tomis ENSREG išvadomis kaip ir yra patvirtinama, kad Astravo atominė elektrinė yra padariusi pažangą visais svarbiausias klausimais, kurie buvo keliami iš ENSREG pusės (...). Tai iš tiesų tos išvados kelia labai daug klausimų dėl to, kad jos ne tiesiogiai, bet tam tikra prasme legitimizuoja Astravo AE eksploatavimą“, – Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės vadovaujamam transliuotojui pasakė minėto Sąjūdžio valdybos narys Herkus Gabartas.

Valstybinis transliuotoja primena, kad BAE  – tai Rusijos projektas, o Baltarusijos diktatorius, kuriam ES taiko sankcijas, įklimpęs į skolas Maskvai, kaunasi dėl savo išlikimo.

„Todėl dabar A. Lukašenka yra nenuspėjamas, o dialogas su juo neįmanomas“, - konstatuoja M. Garbačiauskaitės-Budrienės kanalas.

Tačiau Lietuvos energetikos ministras, Žmonių partijos atstovas Dainius Kreivys nenuleidžia rankų ir toliau teigia, kad „jeigu Lietuvai pavyktų susitarti su Latvija ir Estija dėl naujos elektros prekybos metodikos su trečiosiomis šalimis, baltarusiškos elektros patekimas į Baltijos šalis būtų užkardytas“.

Primenama, kad neseniai Kijeve apsilankęs Lietuvos lyderis Gitanas Nausėda pareiškė susitaręs su Ukrainos kolega koordinuoti veiksmus dėl elektros blokados iš Baltarusijos atominės.

„Tuo metu Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis dėkojo Lietuvai už pastangas priešinantis Baltijos jūros dugnu tiesiamam dujotiekiui „Nord Stream 2“, kuris žalingas ne tik Ukrainai, bet visai Europai“, - atskleidžiama analitinėje valstybinio transliuotojo analizėje.

Šaltiniu teigimu, Landsbergių bendruomenė ir toliau tęs žūtbūtinę kovą dėl sustabdymo šio atominio monstro, kuris yra, kaip sakė Lietuvos prezidentas V. Landsbergis, yra Kremliaus kerštas už mūsų paskelbtą nepriklausomybę.

Susprogdinti šią šalia Vilniaus esančią atominę bombą Rusija gali kada tik panorėjus.O dabar, atmetus pokštus ir valstybinio transliuotojo skleidžiamas nesąmones, siūlome glaustai susipažinti, ką nuveikė Lietuva sunaikindama savo Ignalinos atominę elektrinę, kaip siūlė Baltarusjai drauge statyti naują atominę, kokį vaidmenį visame tame suvaidino kartuvių kilpos verti įvairūs auštrevičiai bei panašūs kubiliai, iki šiol prieš Lietuvą ir jos žmones veikiantys nebaudžiamai.Ekspertai.eu primena, kad žalią šviesą Baltarusijos AE uždegė Žmonių partijos atstovo Andriaus Kubiliaus vyriausybė, kuri viską gerai žinojo, sekė informaciją, net susitikinėjo su Baltarusijos aukščiausiais pareigūnais, tačiau nieko nenuveikė, kad prie pat Lietuvos sienos atominė neatsirastų. Baltarusija lemiamus sprendimus  priėmė 2011 metais, kai pasirašė elektrinės statybos kontraktą su Rusijos korporacija „Rosatom“.

Žmonių partijos patriarchas, buvęs Aukščiausiojo Sovieto (vėliau parvadinto į Atkuriamąjį Seimą) pirmininkas, profesorius, Lietuvos prezidentas Vytautas Landsbergis yra informavęs, kad Lietuva yra pasmerkta dėl Kremliaus keršto, o tas Kremliaus  keršto projektas ir yra Baltarusijos atominė.

„Tai – karas“, - yra informavęs Žmonių partijos profesorius.

Jau anksčiau buvo skelbta, kad valstybinės institucijos yra pasirengusios galimai avarijai Baltarusijos atominėje elektrinėje – Baltarusijos elektrinės veiklos pradžiai Lietuva pirks apie 4 mln. vienetų jodo tablečių už beveik milijoną eurų. Tabletės dar šiemet turėtų būti dalijamos pasienio gyventojams bei vilniečiams.

Ekspertai.eu taip pat primena, kad Lietuva save priimtais įstatymais yra įpareigojusi nieko nepirkti iš Baltarusijos atominės elektrinės – dabar mūsų šalyje galiojanti lietuviška taisyklė numato, kad jungiamųjų linijų tarp Lietuvos ir Baltarusijos pralaidumai prekybai bus lygūs 0 MW. Apie tai buvo skelbta publikacijoje „Baltarusijos atominė Lietuvoje patyrė fiasko: lietuviška taisyklė garantuos 0 MW“

Daugiau apie Baltarusijos atominę elektrinę skaitykte ekspertai.eu skiltyje „Baltarusijos atominė“.

Keli susiję:

Lietuvos prezidentas V. Landsbergis ragina kuo geriau pasiruošti Caro atvykimui prie Baltarusijos atominės  

Ši planetos vieta yra pasmerkta dėl Kremliaus keršto, tai yra keršto projektas  

Dviejų Atgimimo sąjūdžių įkūrėjas repuodamas eilėmis įgėlė Baltarusijos diktatoriui 

Kubilius išanalizavo, kad leistų A. Lukašenkai išvengti Kremliaus kilpos

Prezidentas Vytautas Landsbergis prie Prezidentūros surengė mitingą „PAREMKIM PREZIDENTĄ“   

Vytautas Landsbergis: guostis, kad dar nežuvome, yra naivu (gimsta naujasis Sąjūdis, keliama banga)  

Naujojo Sąjūdžio veidai.

 

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
24. dezertyras
(2021-05-05 22:41:15)
(88.119.81.191) Parašė:

o kur dingo karvedys kubilius, kodėl jo išskirtiniai nuopelnai neįvertinti23. Algis
(2021-05-05 12:16:05)
(188.123.231.87) Parašė:

Lenkija neturėjo 30 metų konservatorių klano, kuris žlugdė ekonomiką, kuris įvedė genocidą, kuris atėmė iš žmonių rytojų. Įvažiuok į Lenkiją - visi kaimeliai tiesiog švyti, nameliai gelsvi, rausvi, visur gėlytės - pervažiavai LT sieną - kaip po atominio karo..... kaimai išmirę, tik vienas kitas alkašėlė užpiltomis akimis kai vaiduoklis........ Gražinkite žmonėms VILTĮ, duokite darbo, gaivinkite ekonomiką, o ne plėskite maximų ir skudurynų tinklus, ir žmonės patys nustos gerti.......22. Pranas
(2021-05-04 15:41:41)
(88.118.83.237) Parašė:

Jaučiu gėdą ir beviltiškumą.21. Anonimas
(2021-05-04 08:22:31)
(78.31.189.78) Parašė:

Rekomendacija: „Dr. Carrie Madej: Covid Shots, DNA & Transhumanism! - The New American Must Video“20. SS
(2021-05-04 07:28:01)
(78.63.162.242) Parašė:

Landsbergyno arkliukas - triukšmauti. Geriausiai triukšmauti tada, kai rezultato pasiekti neįmanoma. Prisiminkim: Čečėnija, Gruzija, Ukraina, Astravas, Baltarusija.... ir jau 30 metų "rusai puola".19. S
(2021-05-04 03:29:45)
(37.228.213.33) Parašė:

Fantastika ?//youtu.be/u3ND-Ig68S818. Darijus
(2021-05-03 23:22:30)
(90.135.145.195) Parašė:

Kiekviena kova reikalauja aukų, jau laikas už ją ir numirti.17. Nelaime 2-ra
(2021-05-03 22:04:50)
(107.77.173.57) Parašė:

Laisve,tai kapines. Prisisnekesi!Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras