2024 m. liepos 13 d.

 

Ministrė R. Šalaševičiūtė sulaukė nemalonių klausimų iš Seimo narių

15
Paskelbta: 2015-02-05 01:08 Autorius: ekspertai.euGrupė Seimo narių, reaguodama į žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją ir atsižveldama į sanatorijos „Pušyno kelias” darbuotojų skundus, kreipėsi į Sveikatos apsaugos ministrę Rimantę Šalaševičiūtę dėl sanatorijos „Pušyno kelias“ vaikų reabilitacijos skyriaus naikinimo.

R. Šalaševičiūtė teigė, kad iki šių metų rudens dabartinėse skyriaus patalpose įsikurs ir veiklą vykdys šiuo metu Žvėryno mikrorajone įsikūręs Vaiko raidos centras. Tuo tarpu vaikų reabilitacijos skyrius iš „Pušyno kelio” sanatorijos bus perkeltas į Druskininkus.

„Nors R. Šalaševičiūtė šio skyriaus iškeldinimą motyvuoja tuo, kad vaikų nėra daug, „Pušyno kelio“ darbuotojai pateikia informaciją, kad šių metų sausio mėnesį vaikai skyriuje buvo užpildę daugiau nei 75 proc. jų reabilitacijai ir sveikatinimui skirtų patalpų. Dėmesys atkreiptinas ir į tai, kad „Pušyno kelio“ vaikų reabilitacijos skyrius yra vienintelis vaikų reabilitacijos centras visame Vilniaus regione“, – teigia Seimo nariai.

Reabilitacijos skyriaus patalpos yra neseniai remontuotos ir renovuotos už 3 mln. Lt (apie 868,86 tūkst. eurų) paskolą, kurią grąžina pati įstaiga, o norint šias patalpas pritaikyti Vaiko raidos centrui, jas vėl reikėtų renovuoti, kadangi šio centro veiklai reikalingas specialus patalpų pritaikymas.

Atsižvelgiant į šiuos faktus, grupė Seimo narių prašo Sveikatos apsaugos ministrės R. Šalaševičiūtės atsakyti į šiuos klausimus:

1. Kodėl Vaiko raidos centrą planuojama perkelti iš Žvėryno į Baltupius? Kodėl problema nesprendžiama finansavimą skiriant Centro patalpų Žvėryne remontui ir renovacijai?

2. Kodėl centrą numatoma perkelti būtent į sanatorijos „Pušyno kelias“ vaikų reabilitacijos skyriaus patalpas, kurios neseniai pilnai renovuotos sanatorijos lėšomis ir yra pritaikytos teikti reabilitacijos paslaugas, tačiau visiškai nepritaikytos vaikų su raidos sutrikimais gydymui?

3. Dėl kokių priežasčių nesinaudojama parengtais statybų planais, gautais leidimais ir numatytomis lėšomis naujų patalpų Centrui sukūrimui Santariškių miestelyje?

4. Kokie planai numatyti dabartinėms Centro patalpoms Žvėryne iš jų iškėlus Vaiko raidos centrą?

5. Kokia ateitis planuojama pusšimčiui „Pušyno kelio“ vaikų reabilitacijos skyriaus darbuotojų skyriaus veiklą perkėlus iš Vilniaus į Druskininkus?

6. Dėl kokių priežasčių naikinama vienintelė vaikų reabilitacijos įstaiga visame Vilniaus regione? Kokiais skaičiavimais pagrįstas jos perkėlimas į Druskininkus, kai, Vilniaus teritorinės ligonių kasos duomenimis, apie 90 proc. skyriaus gydymo paslaugų teikiama Vilniaus regione gyvenantiems vaikams?

Keli susiję:

Ministrė R. Šalaševičiūtė ir toliau siekia sunaikinti vienintelį vaikų reabilitacijos centrą Vilniuje (PASIRAŠYKITE PETICIJĄ)

Vaiko raidos centro detektyvas: pasipelnyti ciniškai skriaudžiant vaikus galima labai padoriai

Po prezidentės įspėjimo ministrė R. Šalaševičiūtė nusprendė atlikti „kosmetinį perstumdymą“

R. Šalaševičiūtė tikrųjų pedofilų ir homoseksualų pavardžių nepateiks, nes tai būtų neteisėta ir neetiška

Po tikrųjų pedofilų ir homoseksualų sužlugdymo politikė rado jėgų atsitiesti

P. S.

Ekspertai.eu linkėdami ministrei stiprybės, siunčia muzikinį linkėjimą:

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
15. ....Seimo nariai
(2015-02-05 21:07:34)
(78.61.98.80) Parašė:

Viespatie,zenk is dangaus ir daryk valdzioje tvarka.Paziuresim,ar seimo nariai ka nors pasieks siuo klausimu,ar vel paloje paliks kaip yra.14. p
(2015-02-05 20:37:46)
(78.60.92.51) Parašė:

LASADINAJA MORDA13. lietuvis
(2015-02-05 17:00:31)
(78.58.115.71) Parašė:

blogiuku yra mazuma visa beda tame,kad jie itakingi bet bendrom norinciu teisingumo pastangom juos imanoma iveikti,reikia tik gėrio jėgom susivienyti12. V.Ladas
(2015-02-05 15:57:30)
(5.20.137.87) Parašė:

Va, jei ministrė sąžiningai atsakytų į ketvirtą klausimą, kas gviešiasi į šias pstalpas, tai ją būtų galima dar laikyti ministre. Bet ji to "nežino". Čia vyksta panašiai, kaip kaimo mokyklose: jei mokyklėlė kapitaliai remontuojama, ji po metų nuo remonto bus uždaryta. Nes kam bus reikalingi apgriuvę pastatai, kas už juos atsilygins?11. Darijus
(2015-02-05 15:22:58)
(83.181.184.202) Parašė:

Paprastas, pritariu 100 nuošimčių. Visa valstybė, tik imitacija mulkiams.10. pageidavimas
(2015-02-05 14:57:52)
(78.158.4.14) Parašė:

tegu eina dirbti kita darba. Cia ji nelabai ismano, be to, atrodo, ir kaip zmogus, netraukia gerumu.9. Paprastas> 8
(2015-02-05 13:34:48)
(88.118.179.138) Parašė:

Taip, ką Jūs parašėte yra teisybė: „Kalbu apie paprastus, eilinius žmogiukus, nepaprastai kantriai nešančius savo nelengvą naštą ir dažnai rodančius pasiaukojimo, nesavanaudiškumo, tarnystės artimui stebuklus“ Ir aš ją visiškai priimu - 100%.... Bet atleiskit, tai nėra Tauta - DAUGUMA, jog Jūsų žodžiai- „(sveikosios jos dalies)“... Režimas naikina viską(šeimos, žmoniškumą ir t.t.), gal sutiksite, kad vergai(pagal mąstymą) niekada ne bus Tauta. Net sovietinėje okupacijoje mes niekada nebuvome vergais...8. Paprastam
(2015-02-05 12:44:52)
(193.219.54.11) Parašė:

Jūsų pastebėjimuose yra karčios tiesos, bet ne absoliučiai. Pvz. teigiate, kad nėra Tautos. Na, aš matau kitaip. Tik Tautos (sveikosios jos dalies) dėka mes dar šiaip taip laikomės balne. Kalbu apie paprastus, eilinius žmogiukus, nepaprastai kantriai nešančius savo nelengvą naštą ir dažnai rodančius pasiaukojimo, nesavanaudiškumo, tarnystės artimui stebuklus (iš asmeninės patirties). Beje, daugiau nuoširdumo ir tarpusavio meilės yra būtent rajonuose, miesteliukuose, kaimuose (mano kukliais pastebėjimais).Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras