2023 m. kovo 21 d.
 

 

Nesivakcinuojantys nuo koronaviruso iš dalies yra žudikai

45
Paskelbta: 2021-10-16 08:56 Autorius: ekspertai.eu
M. Navickienė (kairėje). Nuotr. facebook.com


Nenorintys vakcinuotis nuo koronaviruso yra atsakingi už numirusius žmones nuo Covid-19 ligos.

Tokios nuomonės laikosi Žmonių partijos lyderio Garbrieliaus Landsbergio širdies dama, kita šios partijos atstovė, Socialinių reikalų ir darbo ministrė Monika Navickienė.

Iki dabar Lietuvoje nuo koronaviruso šalyje mirė 5 tūkst. 376 gyventojai.

„Ministrė yra įsitikinusi, kad žmonių sprendimas nesiskiepyti gali būti paveiktas“, - skelbiama nepriklausomo Žmonių partijos portalo publikacijoje „Navickienė: antivakseriniai judėjimai turėtų prisiimti dalį atsakomybės už žmonių netektis“.

Moteris prisipažino „nesididžiuojanti ir tikrai nemąstanti“, kad skatinamojis priemonė – 100 eurų išmoka senoliams, kad pastarieji leistųsi būti išvakcinuoti – yra tobula.

„Tačiau ji turi potencialą tapti veiksminga papildoma skiepų skatinimo priemone ir būtent dėl to valstybė privalo ją išbandyti“, - įsitikinusi politikė.

Pasak ministrės, „tai yra papildoma priemonė, kuri gali suveikti“.

„Manau, kad dabar turime naudoti visas priemones tam, kad būtų suvakcinuota kuo didesnė mūsų visuomenės dalis. (...) Jų (senjorų) imunitetas mums nėra žinomas. Vadinasi, jie nepasiskiepiję. Galimai neturi imuniteto ir yra stipriai pažeidžiami. Tie žmonės daugiausia serga, daugiausia guli reanimacijos lovose ir yra dvigubai didesnis jų mirštamumas negu visų kitų amžiaus grupių“, - išaiškino M. Navickienė.

Ji prisipažino, kad jai asmeniškai svarbų vaidmenį suvaidino „įvykusi ekspertų rekomendacija dėl trečiojo, palaikomojo, skiepo tam, kad užtvirtintų imunitetą“..

„Įvertinę tiek ekspertų siūlymus, tiek matydami, kokia yra reali situacija, ją (išmokos idėją) pasiūlėme. Svarbų vaidmenį suvaidino, bent jau man asmeniškai, įvykusi ekspertų rekomendacija dėl trečiojo, palaikomojo, skiepo tam, kad užtvirtintų imunitetą. Tada galėjome skatinti ne tik žmones, kurie naujai priims sprendimą vakcinuotis, bet ir nepalikti tų žmonių, kurie yra sąmoningi ir be materialinės paskatos priėmė sprendimą saugoti save ir kitus“, - išaiškino ministrė.

M. Navickienė neabejoja, kad „žmonių sprendimas nesiskiepyti gali būti paveiktas“.

„Ministrė primena, kad negalima pamiršti ir kitų Vyriausybės taikytų priemonių: tiesiogiai kreiptasi į žmones, Sveikatos apsaugos ministeriją, organizuotos kampanijos, aplankyti šalies regionai – skiepytis skatino bei vakcinų naudą aiškino šeimos gydytojai, nuomonių lyderiai“, - rašome Landsbergių leidinyje.

Ekspertai.eu primena, kad jau keletas mėnesių iš eilės Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys niekaip negali pateikti informacijos, kiek ir už kokius konkrečius darbus sumokėjo minėtiems nouomonių formuotojams, kad pastarieji reklamuotų vaistus ir skatintų jų vartojimą.

Keli susiję:

Projektas „Liudijimai“ (besidomintiems vakcinomis ir vakcinavimu nuo Covid-19 ligos)

Dulkys pranešė tikįs, kad gyventojai jam atleis už visa tai, ką jis pridirbo, todėl tęsia kovą toliau 

Dulkys paklausė nesivakcinavusių žmonių, koks jų planas ir kaip jie ruošiasi gyventi toliau?  

Dulkiui priminta, kad nėra gerai nesilaikyti įstatymų, neteikiant prašomos informacijos  

SAM niekas ragelių nekelia, Dulkys bando apsimesti debiliuku

P. S.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

 
Komentarai

 
45. Atsakomybės nebuvimas
(2021-10-20 12:18:59)
(88.118.23.244) Parašė:

Kai tik "vakseriai" prisiims atsakomybę, aš pirmas lėksiu skiepytis.44. Julius
(2021-10-19 02:25:06)
(88.223.212.113) Parašė:

Atsiprašau, užmiršau kad logika čia neveikia!43. Julius
(2021-10-19 02:03:47)
(88.223.212.113) Parašė:

Pagal tokią "logiką", jei naudotis jų pačių pavyzdžiais, tai tas pats kaip apkaltinti negeriančius tuo, kad jie atsakingi už žuvusius išgėrusius vairuotojus!42. Būsime viename tinkle?
(2021-10-18 05:22:04)
(5.20.69.180) Parašė:

https:// theexpose.uk/ 2021/10/16/a-patent-issued-for-the-purpose-of-contact-tracing-all-vaccinated-humans-worldwide-wake-up-stupid-little-sheep-you-are-being-led-to-your-slaughter/#comments41. “Bus laikas bus ir vaikas”
(2021-10-17 17:15:45)
(78.58.225.231) Parašė:

Ne mano sugalvota,o paliktas Bočiu priesakas.Po milžinišku skandalu bus viskas išaiškinta,o kalti keliaus ten pat kur lengvabudžiai,nemastantis savo galva,nes ji tuščia. Į sveikata visa amźelį reikia investuoti.praleidźiant vasaros savaitgalius prie gamtos juros krantu.Mes ten gauname visiems metams Mendeliejavo gerybiu kuriu nenupirksi už vertes prarandantį popieriu.Mes atsisakome vartoti laupsniuota gerala,nes ten nuodai.Mums brangi brangiai kainuoja kaimo rugyne iškepta iš sveiku rugiu ant raugo,ne ant mieliu.,šviežias savas pienelis ir jo gaminiai.Mes vienkiemyje kvepuojame oro mišiniu kuriame azoto yra 78%,deguonies 21% ozono1%.Geriame savos versmes švaru vandenelį.Taip mes niekuomet rudenį,ar pavasarį nesergame grypais, kitomis ligomis netrukdome garbingu daktaru dešimtmečiais.Milijardinius virusus išvaikome savaitgaliais karštoje pirteleje su beržo vanta.40. man
(2021-10-17 16:15:30)
(77.90.124.209) Parašė:

parsidavusi navickiene ne rodiklis.Manau visa vyriausybe turi atlaisvint postus ir eit ravet sieno.39. Tiesa yra kitokia
(2021-10-17 15:40:14)
(91.76.163.105) Parašė:

Tai, kad nėra reikšmingo ryšio tarp visiškai paskiepytų gyventojų procentinės dalies ir naujų ligos atvejų, rodo ir Islandijos bei Portugalijos palyginimas. Abiejose šalyse visiškai paskiepyta daugiau kaip 75 proc. gyventojų, o COVID-19 atvejų 1 mln. gyventojų tenka daugiau nei tokiose šalyse kaip Vietnamas ir Pietų Afrika, kur visiškai paskiepyta apie 10 proc. gyventojų.38. K
(2021-10-17 13:18:15)
(89.117.208.77) Parašė:

Koks skirtumas kai mirsi ar nuo vakcinos ar neskiepytasParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras