2022 m. rugsėjo 25 d.
 

 

Po keturių mėnesių Dulkys pagaliau atskleidė, kiek ir už ką mokėjo nuomonių formuotojams

17
Paskelbta: 2021-11-23 08:11 Autorius: ekspertai.euKeturi mėnesiai – tiek siaučiančios pasaulinės koronaviruso pandemijos, neišsivakcinavusių žmonių pandemijos bei infodemijos metu, Sveikatos apsaugos ministrui, Lietuvos operacijų vadovui Arūnui Dulkiui prireikė laiko, kad atsakytų į visiškai paprastą klausimą apie mokesčių mokėtojų pinigus, kuriuos per ministeriją įsisavina taip vadinami nuomonės formuotojai.

Kitaip tokie veikėjai dar vadinami „influenceriais“, tai yra žmonės už pinigus formuojantys nuomonę apie tam tikrus produktus, prekės ženklus ar įvykius.

Koronaviruso atveju – tai žmonės, už mokesčių mokėtojų pinigus tiems patiems gyventojams įvairiomis formomis skleidžiantys Lietuvos teritoriijos administratorių parengtą reikalingą propagandą.

„Esu dabar priverstas kai ką lyg ir paatvirauti, ko neplanavome, kažkaip paslapčia turėjau mintyje, kad gal apie tai reikėtų kalbėti, kai jau viskas baigsis, tačiau mūsų informavimo kampanijoje, apie kurią daug kas sako, kad gal ir nesimato, yra ir tokių priemonių, kur yra pasitelkiami tie vadinamieji „influenceriai“.<...> Ir yra daugybė laidų ir daugybė straipsnių, kurie buvo inicijuoti ir žurnaluose, ir laikraščiuose, ir eina po šiai dienai ir televizijoje, tik ten nėra tokio įkyraus „Sveikatos apsaugos ministerija jums kažką tai daro“, nes būtent ekspertų mums buvo irgi dar vienas iš patarimų, kad vis tik politikų žmonės šitoje temoje nori matyti mažiausiai“, - išdavė paslaptį A. Dulkys valstybinio transliuotojo liepos 18 d. laidoje „Savaitė“.Taigi ekspertai.eu iš karto kreipėsi į ministrą.

„Liepos 18 d. LRT laidoje „Savaitė“ pranešėte, kad Sveikatos ministerijos informavimo kampanijoje apie vakcinavimosi nuo koronaviruso naudą ir būtinybę pasitelkėte nuomonės formuotojus (influencerius) – žmones, kurie rašo straipsnius ir veda laidas. Atskleidėte, kad „yra daugybė laidų ir daugybė straipsnių, kurie buvo inicijuoti ir žurnaluose, ir laikraščiuose, ir eina po šiai dienai ir televizijoje, tik ten nėra tokio įkyraus „Sveikatos apsaugos ministerija jums kažką tai daro“.

• Prašome pateikite visą sąrašą straipsnių, laidų ir kitų priemonių, kuriose už mokesčių mokėtojų pinigus jūsų minėti nuomonės formuotojai skelbė jūsų nurodytą informaciją.

• Taip pat, prašome, pateikite visą informaciją apie tai, kiek pinigų skirta tiems nuomonėms formuotojams, abėcėlės tvarka pateikite jų sąrašą su atliktais darbais bei atlygio kiekvienam iš jų dydžius
“, - liepos 20 d. buvo pateikti prašymai A. Dulkiui.

Lapkričio 22 d. ministerija po daugkartinių raginimų pagaliau atsiuntė atsakymą.

Paaiškėjo neįtikėtinas dalykas – minėti anoniminiai nuomonių formuotojai iš tiesų viską derino su A. Dulkio vadovaujama ministerija, tačiau jokių biudžetinių pinigų negavo, o publikacijas rengė savo iniciatyva ir savo sąnaudomis.  

Tačiau, deja, A. Dulkys viso sąrašo straipsnių, laidų ar kitų nuomonių formuotojų priemonių pateikti neturi jokių galimybių.

Susipažinkime su šiuo visu fantastišku, keturis mėnesius ministerijoje rengtu atsakymu.

„Viešinimo konkursus laimėję paslaugų teikėjai, rengdami publikacijas turėjo galimybę savo iniciatyva, suderinę su Ministerija, kalbinti žinomus žmones ar visuomenėje pripažįstamus specialistus, tačiau tai paslaugų teikėjai darė savo sąnaudomis, todėl atskirai išskirti Jūsų prašomų rodiklių neturime galimybių.

Viešųjų pirkimų, vykdytų per 2021 m., finansuojamų Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, Vyriausybės rezervo lėšomis ir Sveikatos apsaugos ministerijos biudžeto lėšomis, skirtomis komunikacijai, ataskaitą rasite čia: https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/sveikatos-apsaugos-ministerijos-pranesimas-5.

Ši informacija taip pat yra viešai prieinama visuomenei Viešųjų pirkimų tarnybos tinklalapyje http://www.eviesiejipirkimai.lt/“, - parašė ministerijos Visuomenės sveikatos departamento direktoriaus Audrius Ščeponavičius.Komentaro nebus.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

 
Komentarai

 
17. .........
(2021-11-27 14:45:42)
(35.177.106.71) Parašė:

1.BAIMĖS KURSTYMAS, TV,SPAUDA . 2.JUDĖJIMO RIBOJIMAS -KARANTINO ĮVEDIMAS . 3. PAKLUSNUMO UGDYMAS -KAUKĖS . 4.APSAUGA-VAKCINOS. 5.VERGO ŽYMA QR KODAS . 6. KOVA VISŲ PRIEŠ VISUS, CHAOSAS . -KARINĖS PADĖTIES ĮVEDIMAS . 7. VALDŽIOS UŽGROBIMAS -GLOBALISTAI . 8.PRIEŠNUODIS-VISUOTINIS TAIKUS NEPAKLUSNUMAS.16. PandA
(2021-11-25 09:31:59)
(120.156.238.61) Parašė:

10-am . ... Jus ka? Rimtai tikite, kad JAV tikslai ir siekiai yra sektini?.. Tuomet jus esate ne tik valdzios padlaizunai, bet ir visiski mulkiai. Suklastotu rinkimu pagalba i valdzia JAV atejes prezidentas Bidenas yra visiska sistemine marionete (kaip ir lietuvskoje saleleje). Eiliniai amerikieciai ta zino. Todel JAV jau niekam nebera pavyzdys, nes Demokratija ten mire.15. PandA
(2021-11-25 09:13:21)
(120.156.238.61) Parašė:

Siek tiek naujesnes info vakcinu tema angliskai (issiversti galima Google Translate pagalba) ... ... unz.com/mwhitney/lethal-injection-frontline-e-r-doctor-gives-chilling-account-of-unusual-vaccine-induced-illness/#comments ... ... humansarefree.com/2021/09/covid-19-deaths-higher-than-this-time-last-year.html ... ... dailyexpose.uk/2021/09/18/fully-vaccinated-account-for-74-percent-of-covid-19-deaths-in-the-uk/ ... ... ... ... lewrockwell.com/2021/11/vasko-kohlmayer/fauci-finally-admits-vaccines-dont-protect-against-serious-covid-or-death/ ... ... globalresearch.ca/trends-in-mortality-and-morbidity-in-the-most-vaccinated-countries-twenty-one-proven-facts/5761773 ...14. PandA
(2021-11-25 09:09:03)
(120.156.238.61) Parašė:

Dulkys-Melagis. Kur tai matyta- uz savo pinigelius daryti neistirtu ir nepatikrintu vakcinu reklama. Pasirodo Dulkys iesko durniu. Bet kad tokiu durniu atsirastu- neimanomas dalykas- visi supranta, kad Dulkys meluoja. Bet Dulkys tiki, kad zmones yra uz ji durnesni....13. Prašalietis
(2021-11-24 16:02:30)
(88.118.183.143) Parašė:

10. Išlindo Yla iš maišo Ekspertuose "stebi negeras tendensijas", kaip Dulkys su Šimonyte "valdo rizikas, kovoja su klimato atšilimu, lopo ozono skyles","ryškina Rusijos propagandas" nukreiptas prieš ES, NATO, amžiną Lietuvos transatlantinę draugystę" ne nurodydami konkretų melą ir kokia jų manymu yra "tiesa", bet nieko nepasakančiais ir nuvalkiotais žodžiais kaip "propaganda, ateina rusai užkariauti "išsilaisvinusių iš okupacijos" pseudo valstybinių durnių laivų... Matosi, kad 10 numerio buvusių Ekspertų bendradarbių "Yla" iš lansberginio durnių laivo maišo išlindo visiškai "patriotiškai" surūdijusi, atbukusi, nudilusi ir likęs Ylos visai mažas galas yra beviltiškai nulinkęs...12. to 10. Išlindo Yla iš maišo
(2021-11-24 11:41:03)
(193.219.76.243) Parašė:

matosi, kad ta yla labai skaudžiai įdūrė "stebėtojų grupei" ir ne tik tai grupei11. to-10
(2021-11-24 10:45:02)
(78.61.0.42) Parašė:

Jus trumpam islindot is tvarto ? Kazkas paliko duris praviras.Juks i atgal i tvarta !!10. Išlindo Yla iš maišo
(2021-11-24 10:24:09)
(88.119.206.90) Parašė:

Mes, buvę tinklalapio ekspertai.eu apžvalgininkai ir bendradarbiai jau senokai stebime tendencijas, kad portale skelbiamos medžiagos dažnu atveju įtartinai sutampa su Rusijos vykdomo propagandinio karo prieš ES, NATO ir ypač JAV tikslais ir siekiais. Liudvikas Jakimavičius, Vygintas Vilutis, Vytautas Rubavičius, Rasa KalinauskaitėParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 
Apklausa
Vykdoma nuo: 2022-09-22 Vykdoma iki: 2022-09-29 Kokia, jūsų nuomone, didžiausia problema Lietuvai, kurią reikėtų kuo operatyviau spręsti (likviduoti)?
Kinijos prezidentas Si Dzinpingas
Lietuvos prezidentas Vytautas Landsbergis su visa savo Landsbergių bendruomene
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas su visu savo Kremliumi
Jungtinės Karalystės karalius Čarlzas III
LR Seimo narys Algirdas Sysas
Tariamas Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka
Kitos apklausos