2024 m. gegužės 26 d.

 

Posėdžio metu sunkiai besivaldydamas V. Matulevičius visomis išgalėmis bandė ginti savo patroną

68
Paskelbta: 2018-09-29 09:52 Autorius: ekspertai.eu
Konservatorius Stasys Šedbaras (kairėje). Dešinėje – vos besivaldantis Vytautas Matulevičius nervingai žvelgiantis į šalią esančią vertėją.


Nepriklausomas konservatorių bendruomenės portalas delfi.lt pranešė, kad buvęs Seimo narys Vytautas Matulevičius rugsėjo 27 d. Jungtinėse Amerikos Valstijose, Vašingtone, vykusiame Stokholmo komisijos posėdyje vos valdėsi ir svaidėsi sunkiais suvokiamais kaltinimais Lietuvos valstybei.

Apie tai skelbiama publikacijoje „Posėdyje dėl Venckienės buvęs Seimo narys svaidėsi sunkiai suvokiamais kaltinimais Lietuvai“.

Analitinėje apžvalgoje cituojamas ir konservatorius Stasys Šedbaras, kuris prisipažino, kad „tokie V. Matulevičiaus pareiškimai jo nenustebino“.

„Labai nenustebino. Ar tai būtų Matulevičius, ar Gylys (Povilas Gylys – DELFI), ar kas nors kitas iš tos kompanijos. Aš nežinau, kas jiems taip rašo, ar jie tikrai taip mano, bet visą laiką kalbėjo, kalba ir turbūt kalbės visiškai tuo pačiu būdu“, – kalbėjo S. Šedbaras.

Konservatorius prisipažino, kad tokių kalbų jis iki soties yra prisiklausęs ir Seime.

„Mane tik stebina, kad žmonės, kurie kažkada yra užėmę garbingas pareigas, kai kas iš jų yra daktarai, profesoriai, leidžia sau šitaip kalbėti apie savo valstybę, dergti. Tai mane stebina, bet mes čia nieko turbūt nepadarysime, - įsitikinęs teigė S. Šedbaras.

Pasak politiko, „čia jau tikslas pateisina priemones“.

„Savo patroną, kuris juos atvedė į parlamentą, reikia ginti visomis priemonėmis“, - nurodė konservatorius.

S. Šedbaras teigė, kad viskas yra ištirta ir dokumentuota, todėl toliau vyksta ekstradicijos procedūra. S. Šedbaras tikisi, kad N. Venckienė bus sėkmingai sugražinta į Lietuvą teisingam teismui ir jokie Stokholmo grupės sprendimai tam nesutrukdys.

Nepriklausomas portalas taip pat priminė kokiais nusikaltimais N. Venckienę įtaria mūsų šalies teisėsauginkai:

• 167 str. 1 d.: neteisėtas informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimas, už kurį baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

• 168 str. 1 d.: neteisėtas informacijos apie asmens privatų gyvenimą atskleidimas ar panaudojimas, už kurį baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

• 313 str. 2 d.: mirusiojo atminimo paniekinimas, viešai paskleidžiant apie mirusįjį melagingus prasimanymus, už kurį baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu.

• 153 str.: jaunesnio negu šešiolikos metų asmens tvirkinimas, už kurį baudžiama laisvės apribojimu arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

• 163 str.: piktnaudžiavimas tėvų, globėjo ar rūpintojo arba kitų teisėtų vaiko atstovų teisėmis ar pareigomis, už ką baudžiama bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

• 232 str.: nepagarba teismui, už ką baudžiama bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

• 245 str.: teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymas, už ką baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu.

• 228 str. 2 d.: piktnaudžiavimas, siekiant turtinės ar kitokios asmeninės naudos, už ką baudžiama bauda arba laisvės atėmimu iki septynerių metų.

• 231 str. 1 d.: trukdymas teisėjo, prokuroro, ikiteisminio tyrimo pareigūno, advokato ar antstolio veiklai, už ką baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

• 140 str. 1 d.: fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas, už ką baudžiama viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

• 286 str.: pasipriešinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui, už ką baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

• 154 str. 2 d.: šmeižimas asmens, neva padarius sunkų ar labai sunkų nusikaltimą, per visuomenės informavimo priemonę ar spaudinyje, už ką baudžiama bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

• 236 str. 1 d.: asmens melagingas apskundimas įstaigai ar pareigūnui, turinčiam teisę pradėti baudžiamąjį persekiojimą, už ką baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Kaip vos valdėsi sunkiais suvokiamais kaltinimais svaidęsis V. Matulevičius galima matyti šiame vaizdo įraše:Keli susiję:

Šiurpu, jei pedofilija buvo. Dar šiurpiau, jei pedofilijos nebuvo

Advokatas Gintaras Černiauskas: „Aš neturėjau pasirinkimo. Aš, kaip žmogus, nebeturėjau pasirinkimo“   

LRT patvirtino: N. Sadūnaitės kalba Seime pataikė į skaudžiausią vietą pedomafijai

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
68. atsakymas 60 jeronimui,
(2018-11-26 15:59:42)
(78.61.135.91) Parašė:

sedbaras ne tokius cirkus gatavas isdarinejo pirtyje,,man jo snukis ne zmogaus o grinaveislio iskrypelio,,keista kaip jo nenuskandino su keturaciu ar kita transporto priemone,,tai eilinis spitlaizis grybes jis ,,67. Lietuvė
(2018-11-18 05:13:46)
(65.92.1.177) Parašė:

Dieve, saugok Lietuvos šeimas ir vaikus nuo tokių kaip šedbaras, kliunka bei kiti iš jų sovietinės kompanijos.66. Vytis
(2018-10-02 00:37:51)
(94.226.212.36) Parašė:

Kiek skausmo Tautai atnese konservu valdymas tai ant jaucio odos nesurasysi.Dabar pedofilai pajuto gresme kad bus isaiskinti,tai eme pulti Tautos mylima Vyt. Matuleviciu.Nepasiseks, cia tik laiko klausimas.65. Vitalis
(2018-10-01 22:00:26)
(78.58.240.153) Parašė:

O tokius narius, kaip (labai nemalonus žmogu) šedbaras turėtų konservatoriai pašalinti iš savo gretų nes per rinkimus jiems bus liūdnoka.64. skorpionas
(2018-10-01 16:01:58)
(88.118.171.215) Parašė:

Landsgrybių mafijos klapčiukai-šedbarai ir toliau skleidžia melą apie N. Venckienę, remdamiesi teisybės pardavėjų kontorų „sprendimais“,63. T0mas J.
(2018-10-01 15:22:00)
(85.206.112.194) Parašė:

Stasys Šedbaras - KGB patikrintas žmogus, okupacijos metais KGB pripažintas tinkamu eiti LTSR Aukščiausiojo Teismo vadovo pareigas. Ar svarbi dabar mums jo nuomonė? Išskyrus panieką nieko daugiau tokiems žmonėms nejaučiu.62. Agne
(2018-10-01 12:38:23)
(89.116.149.73) Parašė:

Tik ne sitam sliuzui kalbeti apie teisinguma.61. Aha
(2018-10-01 12:19:06)
(90.143.105.242) Parašė:

Sitas,sveplas nominantas premijos Lietuvos nieksas numper1,si karta,klaidingai pasirinko pralaiminciaja puse! Duokit laiko,jis supras ir taps pirmu kovuotojiu su pedofilija Lietuvoje..Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras