2024 m. balandžio 14 d.

 

Slušnys ragina sužinoti, kiek parašų galima surinkti nepanaudojus popieriaus

3
Paskelbta: 2024-02-23 09:25 Autorius: ekspertai.eu
L. Slušnys (dešinėje).


Žmonių partijos ir Seimo narys Linas Slušnys, geriau žinomas kaip „Lions quest“ direktorės, taip pat vadovaujančio „Socialinio ir emocinio ugdymo institutui“, ruošiančiam metodinę medžiagą ugdymo įstaigoms, bei vienos pagrindinių Gyvenimo įgūdžių ugdymo programos rengėjos Daiva Šukytės vyras, visuomeniniuose tinkluose išreiškė nerimą, kad bus per daug sunaudota popieriaus.

„Gaila, bet kandidatai sunaudos daug popieriaus. Jų rėmėjai labai nevaldo technologijų. O tiems, kurie tikrai ketinate balsuoti už Ingridą Šimonytę, siūlau nepatingėti pasirašyti. Darosi įdomu kiek parašų galima surinkti iš viso. Ir nepanaudojus popieriaus“, - parašė L. Slušnys.Susiję:

Šukytės ir Slušnio mokslui nereikia tėvų sutikimo

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
3. vladas lukosevicius
(2024-02-24 12:46:41)
(193.43.104.14) Parašė:

Slušnys pirštu pasturgalį valo ir kabliukus palieka ant sienų. 1 medį per metus sutaupo.2. apie žydus
(2024-02-23 13:10:00)
(78.58.203.16) Parašė:

Žydų šeimos vertybės – gerai žinomas rabinas, suimtas / apkaltintas seksualiai prievartavęs vaiką giminaitę. Rabinas Yehuda Weinbergas, žinomas Amerikos žydų sluoksniuose ir Aish HaTorah organizacijos įkūrėjo sūnus, yra apkaltintas seksualiniu priekabiavimu giminaitės prieš 20 metų, kai jai buvo 10–15 metų. Rabinas Yehuda Weinbergas, aukšto rango organizacijos „Aish HaTorah“ veikėjas ir įkūrėjo rabino Nojaus Weinbergo sūnus, šią savaitę buvo suimtas ir apkaltintas seksualiniu mergaitės giminaitės prievartavimu. per daugelį metų. Pasak policijos, užpuolimai prasidėjo, kai auka buvo nepilnametė, maždaug 10 metų, kol jai sukako 15 metų. Weinberg anksčiau šią savaitę buvo suimtas Ben-Guriono oro uoste, kai jis ruošėsi išvykti atostogauti į užsienį su vaikais.Aish HaTorah buvo įkurta 1974 m., siekiant skleisti žydų vertybes Izraelyje ir visame pasaulyje. Yehuda Weinberg yra gerai žinomas Amerikos žydų sluoksniuose. Jis daug metų ėjo organizacijos pasaulinio centro Jeruzalėje direktoriaus pareigas ir buvo įvairiose organizacijos veiklos visame pasaulyje garbės svečias. Vaizdai internete rodo jį susitikimuose su aukštais Izraelio politiniais pareigūnais, tokiais kaip ministras pirmininkas Netanyahu, buvęs prezidentas Reuvenas Rivlinas ir kiti, bei aukšto rango policijos pareigūnais. Kelerius metus Weinberg vadovavo Shiviti Women’s Institute – seminarui, skirtam Izraelyje studijuojančioms amerikiečių merginoms, kuris veikia po Aish HaTorah skėčiu. Weinbergas taip pat skaito paskaitas su keliais kitais Aish filialais Izraelyje ir JAV.​1. Darijus
(2024-02-23 12:34:31)
(2a02:678:5c2:2900:b5c4:e339:f5e0:efb6) Parašė:

Efektyviausia popierių taupyti šikant jo nenaudoti.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras