2024 m. liepos 16 d.

 

TM besiaiškinant dėl JTPDK sprendimo tikrumo dėl Deimantės Kedytės, šviečiamojo pobūdžio „Aktualus skambutis“

51
Paskelbta: 2019-03-10 08:19 Autorius: ekspertai.euKaip žinoma, Deimantė Kedytė valstybės vardu iš savo namų Garliavoje buvo paimta 2012 m. gegužės 17 d. ir nuo to laiko tik pranešama, kad ji yra saugoma nuo grėsmių ir todėl yra tapusi valstybės paslaptimi.

Lietuvos valdžios atstovai ne tik neatskleidžia, ar Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, ar suluošinta, o gal jau mirusi ar nužudyta, bet ir nenurodo, nuo ko ji  su savo mama taip stipriai saugoma, kad yra tapusi net valstybės paslaptimi.

Ekspertai.eu primena, kad pagal oficialią valdžios versiją, pedofilijos ir žudymų istorijoje pagrindiniai šios tragedijos kaltininkai yra izoliuoti, arba išėję anapilin. Megaitės tėvas Drąsius Kedys seniai miręs, o išgalvotos pedofilijos scenarijaus autorė ir organizatorė Neringa Venckienė sėdi JAV kalėjime ir laukia, kol bus perkelta į Lietuvos kalėjimą ir čia įvykdytas teisingumas. Dar apie penkiolika susijusių su šia žiauria istorija dalyvių, taip pat yra iškeliavę pas Abraomą.

Taigi, kaip matome, pagrindiniai pedofilijos ir žudymų istorijos nusikaltėliai jokio pavojaus nebekelia.

Todėl žmonėms seniai kyla natūralus klausimas – nuo ko saugote ir kodėl laikote izoliuotą nuo normalaus gyvenimo Deimantę Kedytę?

Į šį klausimą jokio atsakymo nėra.

Kaip nėra jokio atsakymo ir į disidentės Nijolės Sadūnaitės 2018 m. sausio 13 d. iš Seimo tribūnos viešai užduotą klausimą aukščiausai šalies valdžiai – Prezidentei, Premjerui, Seimo pirmininkui – apie mergaitės sveikatos būklę.Toks valdžios tylėjimas sukelia tik dar daugiau klausimų. Gal be nusikaltėlių D. Kedžio ir N. Venckienės yra ir daugiau pavojingų asmenų, keliančių grėsmę Deimantei Kedytei ir jos mamai bei kitiems visuomenės nariams? Tai kodėl per tiek metų tie grėsmę keliantys asmenys yra nesulaikyti ir nepaviešinti, o atvirkščiai – izoliuota Deimantė Kedytė ir jos mama? Neatsakytų klausimų yra labai daug.

Kadangi į visus kylančius klausimus valdžia metų metais absoliučiai nieko neatsako, o visuomenėje sklando nuomonė, kad su valstybės saugoma Deimantės Kedytės sveikata ar net gyvybe ne viskas gali būti tvarkoje, keli Lietuvos piliečiai šiais metais, vasario 4 d. dėl mergaitės kreipėsi į Jungtinių Tautų Priverstinių dingimų komitetą (JTPDK).

Laukti atsakymo ilgai nereikėjo ir kovo 7 d. LR Teisingumo ministerija patvirtino, kad gavo JTPDK kovo 5 d. sprendimą dėl pradingusios Deimantės Kedytės. Apie tai buvo skelbta publikacijoje „Teisingumo ministerija pripažino, kad gavo Jungtinių Tautų sprendimą dėl Deimantės Kedytės“.

Tačiau po dienos, kovo 8 d. Teisingumo ministro patarėja Rita Grumadienė informavo, kad nors JTPDK sprendimas lyg ir gautas, tačiau dabar ministerija aiškinasi, ar... iš viso toks komitetas Jungtinėse Tautose yra.

Todėl, kol dar nežinoma, ar toks komitetas Jungtinėse Tautose egzistuoja, ministerijoje niekas nieko komentuoti negalėjo. Apie tai buvo skelbta publikacijoje „TRAGIKOMIŠKA: Teisingumo ministro patarėja nežino, ar iš viso egzistuoja JT Priverstinių dingimų komitetas“.   

Žinia, kad Teisingumo ministro patarėjai nežino apie tokio komiteto Jungtinėse Tautose buvimą, gerokai nustebino.

Nes būtent tas pats komitetas kiek anksčiau Lietuvą įpareigojo atlikti tam tikrus veiksmus dėl taip vadinamo slaptojo prezidento Valdo Adamkaus kalėjimo – t. y. Lietuvos prokuratūra buvo įpareigota iki 2018 m. rugsėjo 15 d. pateikti kaltinimus minėto kalėjimo steigėjams. To Lietuva iki šios dienos taip pat nepadarė.

Todėl kovo 9 d. „Aktualus skambutis“ – daugiau šviečiamojo pobūdžio laida, tinkama vartoti ne tik ekspertai.eu skaitytojams ir žiūrovams, bet daugiau Teisingumo ministerijos darbuotojams. Savo komentaru pasidalino advokatas, profesorius Stanislovas Tomas.Keli susiję:

Ledai ima judėti: Jungtinės Tautos reikalauja iki kovo 20 d. pateikti visą informaciją apie Deimantę Kedytę

Politikos lyderiai G. Landsbergis ir R. Karbauskis kol kas dar nepateikė atsakymų, kur yra vaikas ir kas jam nutiko

Vieni politikai gyrė N. Sadūnaitę ir jos pasakytą kalbą Seime, susijusią su pedofilijos ir žudymų istorija, kiti sumalė į miltus   

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
51. to gitanai gulenkovai
(2019-03-13 09:39:34)
(88.222.106.54) Parašė:

Tokiems begalviams, žemo intelekto ir išsiauklėjimo žmonėms, kokia esi tu, negalima dalyvauti diskusijose. Nes su tokio mąstymo žmonėmis nėra reikalo diskutuoti.50. Pašalinis
(2019-03-11 17:44:37)
(78.61.123.81) Parašė:

Mano vyras tada dirbo statyboje prie Kauno klinikų ir iš aukštai matė kaip su apsauga pas gydytoją buvo atvežta Deimantė su motina. Statybininkai kalbėjo apie tai ir atpažino. Mergaitei buvo tikrai blogai... O Stanislovui Tomui didžiausia pagarba. Kur buvote iki šiol.49. skorpionas>GitanaGulenkova
(2019-03-11 17:37:01)
(88.118.171.215) Parašė:

Poničkos sukurptoje istorijoje daug juodų dėmių. Už kokias nuodėmes buvo nušautas J. Furmanavičius ir Laimutės sesuo, kodėl slapstėsi Ūsas???48. Vidas Tom.
(2019-03-11 12:42:01)
(5.20.95.49) Parašė:

Skaitau kai kuriu individu sapaliojimus, ir stebiosi kad Lietuvoje dar yra tokiu avigalvi, visisku darzoviu. Tik visiski asilai gali tiket pedofilu sukuromis pasakomis apie Drasiaus zudymus, jo paties uzspringima, ir apie visa kitas zudynes. Tik visiski neigalus besmegeniai gali tiket pedofilu sukurtomis pasakomis apie Neringa Venckiene ir visa kedziu seima. Sunku patiket kad tokiu ligoniu yra. Bet kaip matau ju yra...47. Du pokstininkai
(2019-03-11 10:20:57)
(86.38.159.86) Parašė:

Senis Sh. Su G.Gulenkowa. :) Naktiniai!pokstininkai! :)))46. Piksius
(2019-03-11 03:06:30)
(78.58.239.209) Parašė:

Gerd. GitanaGulenkova, Niekaip nesuprantu jūsų pozicijos kuri liečia temą. Gal Jūs giliai ikvėkit, iškvėkit, ir be įžeidimų paaiškinkint kas kaip?45. Senis Šaltis
(2019-03-11 03:02:59)
(88.222.97.16) Parašė:

44. GitanaGulenkova. O man patinka jo pokštai. Ir dar labiau patinka tų pokštų iššaukti veiksmai. O Kedys kiek suprantu iššaudė visus ir po to kvailas mafijozas pasislapstęs nemažai laiko prisigėrė prie Kauno Marių ir paspringo žolės lapu. Genialu.44. GitanaGulenkova
(2019-03-11 02:35:58)
(94.197.121.75) Parašė:

Na besmegeniai ar jus nematote kad Stanislovas tomas tik pokstininkas. Trenktas slapiu skuduru.kas mano kad venckiene yra teisi susipazinkint su visa kedziu dinastija.ir isigilinkit.kedys Laimute uzkariavo savo naglumu kai jai buvo 14 jau 16 pagimde.ir kai jinai nuo tikro pedofilo pabego,susiktas spekuliantas sukurpe kvaila istorija pripirkes mergaitei zaislu kad tipo ja kazkas naudojosi.ispistgalviai jei bent vienas is jusu turite vaiku perziurekite video 10 kartu nusipirkite graziu zaislu ir applausi ekite savo vaika.nepatikesite bet lakstingala suokti prades.sita slyksti istorija kiekviena kart varo apsivemti,jau buvau pasakius ir pasakyta nesikisti i ja nes tos istorijos pavadinimas,kaip braidziojau po suda ir kaip reiks is jo isbristi....bet nestokite turtingu neteisingu,bet itakingu zombiu puseje,isigilinkit debiliukai I tikra informacija,patikrinkit simta kartu,bet geriausiai nueikite I baznycia ir paklauskite Dievo kas yra kalti,jums sventasis atsakyma duos per minute,nes tik Dievo zodis yra gyvas,ne kvailiu paistalaiParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras