2024 m. gegužės 30 d.

 

Ukrainoje nacionalinio Orumo dieną, vieni nuo savo tautiečių ribojosi padangomis, kiti pasitelkė karinę techniką

27
Paskelbta: 2020-02-20 20:20 Autorius: ekspertai.eu

Ukraina, 2020 m. vasario 20 d.


LETUVOS NEPRIKLAUSOMA IR VALSTYBINĖ ŽINIASKLAIDA APIE TAI PIKANTIŠKAI TYLI, KAIP VISADA NIEKO NIEKO „NEPASTEBI“, LABAI NEOPERATYVIAI DIRBA LT PROPAGANDOS KAREIVĖLIAI.

Po paros pagaliau prabilo ir propagandinis valstybinis transliuotojas, vadovaujamas Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės:

Ukrainos Ambasada Lietuvoje vasario 20 d. kvietė į taip vadinamos į Dangiškosios Šimtinės Didvyrių atminimą Vilniuje.

„Brangūs bičiuliai! Pagerbdami Orumo Revoliucijos dalyvių žygdarbį ir įamžindami Dangiškosios Šimtinės Didvyrių atminimą, kviečiame Jus kartu su Ukrainos Ambasada Lietuvos Respublikoje dalyvauti minėjime, kuris vyks š. m. vasario 20 d., 16.00 val., šalia Ukrainos Ambasados Lietuvos Respublikoje“, - su didele pagarba skelbė Ukrainos ambasada.

Ekspertai.eu neturi informacijos, kaip susirinkusiems pavyko jų šventė, tačiau iš pačios Ukrainos šiandien pasiekė beprecedentė, drąsiai galima sakyti pasaulyje dar negirdėta ir neregėta informacija.

Ukrainos gyventojai sukilo prieš tuos savo tautiečius, kurie buvo sveiki, Kinijoje kruopščiai patikrinti nuo koronoviruso ir parskraidinti atgal namo.

Protestuojant prieš šių sveikų žmonių grįžimą, kaip gerais laikais perversmo Maidane, buvo deginamos padangos, rėkiamos ugningos kalbos ir, galiausiai, kai kur net išriedėjo net karinė technika.

Jūsų dėmesiui keli reportažai apie tai, tai iš tiesų įspūdinga.

Ekspertai.eu primena, kad yra skelbę daugyvę informacijhos kas iš tiesų vyko Kijeve 2014 m. kokiu būdu buvo įvykdytas žiaurus kruvinas perversmas, kas už viso to stovi.

Kaip žinoma, prie beatodairško Ukrainos naikinimo prisidėjo ir labai nemažai Lietuvos politikų ir šiaip įvairaus plauko veikėjų.

O jūsų dėmesiui, tiems kas taupo laiką ir nori gauti esminę informaciją apie niekšybęs vykdytas ir vykdomas Ukrainoje, kurioje aktyviai ir gausiai veikia ir ohmankubilinės rūšies padugnės – atstovai iš Lietuvos, žiūrėkite naujausiame JAV televizijos kanalo „One America News“ dokumenbtiniame filme, kurio premjera įvyko prieš keletą savaičių:

Ekspertai.eu primena, kad Lietuva remia Ukrainą ne tik finansais ir karinėmis priemonėmis, bet taip pat komandiruoja daug specialistų ir politikų, kurie padeda mūsų kaimynui geriau įveikti korupciją, sparčiau artėti prie vakarietiškos kultūros ir integruotis į Europos Sąjungą bei NATO.

O oficialus Lietuvos atstovas Ukrainos kare su Rusija Jonas Ohmanas valstybinio transliuotojo eteryje yra informavęs, kad ukrainiečiai šiame kare stengiasi žudyti pirmiausia būtent rusų tautybės žmones.

Keli susiję:

„One America News“ filmas apie D. Trampo apkaltos ištakas, masines žudynes ir smurtinį perversmą Ukrainoje

Pagaliau susidarė visos galimybės ištirti, kas suorganizavo ir vykdė masines žudynes Kijeve

Aiškėja nemaloni tiesa apie žudymus Maidane, Orumo revoliucijos metu

Dokumentinis filmas „Maidano žudynės“  

2014 metų Maidano žudynių keliai veda į Lietuvą ir Gruziją (II d.)

Maidano snaiperiai. Antroji dalis. BHL hercogo grandinėlės raktas  

Dokumentinis filmas apie Ukrainos maidano snaiperius. Pirmoji dalis

Susipažinkime, ką skelbia apie 2014 m. kruviną perversmą Ukrainoje „Visuotinė lietuvių enciklopedija“

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
27. taigi
(2020-02-23 19:53:51)
(178.19.31.27) Parašė:

Kacholai irode,kad koranovirusa galima uzdubasinti plytom,idomu kodel kinai to nesugalvojo?26. K To 25. K P.S.
(2020-02-22 13:42:07)
(5.20.244.73) Parašė:

Jeigu pas mus, šalyje prekiaujamas Kinijos produktas užima 90 % Rinkos (nuo sagos iki telefono) ir teigti, kad mūsų tautiečių Kinijoje nėra, diskutuojamas. Valdžia (kad nepasikartotų UA panika) privalo: informuoti: gyventojus apie atvykstančių patikros sugriežtinimą, galimai, infekcijos šaltinių nešėjų nustatymą ir izoliaciją, juridiškai nustatyti, kad atvykę piliečiai, dėl infekcijos įtarimų, gali būti išimti iš srauto ir nukreipti į infekcinės įstaigas papildomai patikrai. Paruošti infekcinių įstaigų apylinkės gyventojus dėl "galimai" manomo infekuotų apgyvendinimo. Viską turime ir viskam pasiruošę. Apie Grėsmę žinai, turi ir gali atremti. Tai nuramins gyventojus. P.S. ir apraminkit Media.25. K To 19.
(2020-02-22 12:42:21)
(5.20.244.73) Parašė:

Ar jie, rodydami paniką Ukrainoje, nesuvokia, ką daro? Kaimynė nepasiruošusi. Bet ar maksimaliai pasiruošę MES? Ar tymų, TBC ir kitų užkrečiamų ligų prevencijos klausimas pas mus yra išpręstas, ar pakankamai turime priešvirusines įrangos ir priemonių atsargų, ar turime Šalyje įstaigas, galinčias priimti ir izoliuoti didelį skaičių infekuotų? Atrodo, pas mus kaip UA : jie visi, bekariaudami su alaviniais kareivukais, įkarštyje užmiršo gyventojus?24. Na
(2020-02-22 09:04:30)
(84.15.183.53) Parašė:

Putinas savo informaciniam karui pinigų negaili...23. An
(2020-02-22 07:38:09)
(78.63.229.198) Parašė:

Siaubas. Cia baisiau negu korono virusas. Cia pasaulio pabaigos virusas. Dar karta irodo, kad minia, kuri prarado zmogiskasias vertybes, tikejima yra nevaldoma. Tai tik zingsnis iki to, kaip uzhipnotizuota ir patikejusi liaudis kele rankas Hitleriui slovinti. Teisingai Dostojevskis rase, kad minia galima manipuliuot, kaip nori. Tas matosi ir pas mus, pradzia jau padaryta.22. GEJUS VATNIKAS
(2020-02-22 00:30:35)
(84.15.184.32) Parašė:

NU JO, NORI PRISPERMINSIU Į BURNYTĘ?21. Nu jo...
(2020-02-22 00:24:49)
(188.69.215.255) Parašė:

Kažkaip sunyko ir sumenko svidomitų ambicijos, kurios dabar yra patenkinamos mėtant plytas į autobuso langus. Menu laiką, kai svidomitai mėtė ne plytas, o molotovo kokteilius, ir reikalaui esant, nedvejodami būtų sudeginę visus autobusus su potecialiais viruso nešiotojais kartu. Kaip Odesoje, kur žmonės gyvi degė vien dėl to, kad turėjo kitokias pažiūras...20. Tokius ielektrintus
(2020-02-21 16:33:44)
(188.69.214.170) Parašė:

Jau ir skiepyti galimaParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi