2023 m. kovo 27 d.
 

 

Vyriausybė pripažįsta D. Grybauskaitės vadovaujamo fondo neegzistavimą – šią problemą spręs

20
Paskelbta: 2020-04-21 22:39 Autorius: ekspertai.eu
Ar premjeras S. Skvernelis (kairėje) apsispręs atsisakyti D. Grybauskaitės primesto finansų ministro Viliaus Šapokos (dešinėje)? Viduryje – asociatyvus koronaviruso atvaizdas.


Nežiūrint į karantiną, susikaupus spręstiniems klausimams, š.m. balandžio 21 d. Vyriausybės rūmuose įvyko signataro Zigmo Vaišvilos susitikimas su Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio biuro vadove Živile Navickaite – Babkin ir Ministro Pirmininko patarėju teisės ir teisėsaugos klausimams Donatu Matuiza. Buvo aptarti ruošiamo Ministro Pirmininko ir signataro Z. Vaišvilos susitikimo klausimai.

Diskutuota dėl Sveikatos apsaugos ministerijos kaskart inicijuojamų sveikatos apsaugos įstaigų (Higienos instituto, Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro, Lietuvos medicinos bibliotekos, kt.) reorganizavimų dėl reorganizavimo klausimai ir jų beprasmiškumas, žalingumas Lietuvos sveikatos apsaugos sistemai, ką atsiskleidė ir įvairiapusiškai patvirtino Vyriausybės veikla karantino metu siekiant suvaldyti COVID-19 pandemiją Lietuvoje.

Z. Vaišvila pasiūlė Vyriausybei veikti drauge su Visuomenės ekstremaliųjų situacijų komisija, derinti šios visuomenės struktūros iniciatyvas ir siūlymus Vyriausybei, pakvietė Vyriausybę skirti atstovus spręstinų klausimų dalykiškam aptarimui su Visuomenės ekstremaliųjų situacijų komisija.

Zigmui Vaišvilai buvo padėkota dėl jo ir buvusio Seimo nario Audriaus Nako iškelto klausimo dėl neegzistuojančio COVID-19 pasekmių mažinimo fondo, apie kurio fiktyvų įkūrimą viešai paskelbė finansų ministras Vilius Šapoka, pradėjęs su paskelbomis šio neezistuojančio fondo taryba ir valdyba neteisėtą ir nusikalstamą veiklą. Z. Vaišvila informavo Ministro Pirmininko atstovus apie Z. Vaišvilos ir A. Nako kreipimąsi į teisėsaugą dėl šio akibokšto ir apie šiandieninį Z. Vaišvilos ir A. Nako kreipimąsi į neegzistuojančio COVID-19 pasekmių mažinimo fondo tarybos ir valdybos narius, kviečiant juos nutraukti šią neteisėtą veiklą, diskredituojančią Vyriausybę ir valstybę. Ž. Navickaitė – Babkin patvirtino, kad Vyriausybė pripažino šią problemą, ir spręs šį klausimą.

D. Matuiza atkreipė dėmesį į signatarų Z. Vaišvilos ir A. Bultkevičiaus siūlymą įvertinti Lietuvos žvalgybos tarnybų veiklos trūkumus, šioms nesugebėjus laiku įvertinti COVID-19 grėsmės Lietuvos nacionaliniam saugumui ir šios akivaizdžios grėsmės net nerašant į šiemet paskelbtą LR VSD ir AOTD prie LR KAM „Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą“. Z. Vaišvila pakvietė Vyriausybę dėl šios problemos apsvarstyti Krašto apsaugos ministerijai pavaldaus Antrojo operatyvinių tarnybų departamento veiklą, nes tokios žvalgybos tarnybų veiklos spragos daro didelę žalą valstybei ir jos piliečiams.

Aptarti ir FNTT vadovybės kaltinimai FNTT vyriaus. tyrėjai Rasai Bernatonytei, jos, kaip pranešėjos, apsaugos būtinumo klausimas. Ž. Navickaitė – Babkin pasidžiaugė, kad ikiteisminis tyrimas, prieš metus inicijuotas FNTT direktoriaus Antoni Mikulskio prieš R. Bernatonytę ir Z. Vaišvilą, yra baigtas. Šis tyrimas buvo inicijuotas dėl to, kad Z. Vaišvila gavo R. Bernatonytės padarytas ikiteisminio tyrimo dokumentų kopijas, tariamai neturėdamas prokuroro sutikimo. Ikiteisminis tyrimas vykdomas dėl buvusio vidaus reikalų ministro ir buvusio prokuroro Juozo Matonio neteisėtų veikų.

Z. Vaišvila kviečia Ministrą Pirmininką išsiaiškinti FNTT vadovybės vykdomo susidorojimo su R. Bernatonyte priežastis, buvo prisimintas principingas S. Skvernelio elgesys, kuomet Rasa Kazėnienė atskleidė korupciją Kauno tardymo izoliatoriuje.

Keli susiję:

Apgaulės būdu rinkti aukas amoralu ne tik krizės metu (viešas kreipimasis)

Ikiteisminio tyrimo dėl prezidentės D. Grybauskaitės vadovaujamo neegzistuojančio fondo FNTT dar nepradėjo

Jei valdžia šlapinasi ant įstatymų – pakiškime jai unitazą (kreipimasis į Lietuvos piliečius)

Dėl neegzistuojančio COVID-19 pasekmių mažinimo fondo veiklos

LRT lyderės prašoma nutraukti prezidentės D. Grybauskaitės vadovaujamo neegzistuojančio fondo reklamą

FNTT veiklos grimasos ir tikslai COVID-19 grėsmės suvaldymo metu

Lietuvos prezidentė D. Grybauskaitė toliau rodo pavyzdį visiems, kaip reikia kautis su koronavirusu

Siūloma prezidentei Daliai Grybauskaitei imtis atsakomybės vadovauti laikinajai Vyriausybei

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

 
Komentarai

 
20. Matilda
(2020-04-24 13:17:11)
(78.62.17.181) Parašė:

Įsivaizduoju, kaip jie griežė dantimis,kai ,,dėkojo''.Kaip negrieši, jei fondą valdo teisiškai neraštingi žmonės, o tu nenori pastebėti.19. Dvi medalio pusės
(2020-04-23 09:00:40)
(90.131.44.183) Parašė:

Jeigu rimtų vyrų suokalbis tai gerai. Jeigu to rūkaliaus užmačios, tai kelnes rimti vyrai jam turi numauti.18. Audrius
(2020-04-22 16:49:35)
(77.111.247.108) Parašė:

Kazko mano draugas apsiramino :)))))))))))))17. Pagaliau
(2020-04-22 15:22:42)
(78.58.126.191) Parašė:

Pradėjo kalbėtis.16. V. Ladas
(2020-04-22 13:21:52)
(188.69.213.145) Parašė:

Na, tas konfūzas su "fondo tvarkytoja", tai, visgi, smūgis šlapiu skuduru per veidą pensininkei, nejautusiai, kad jau "prisivadovavo ant visos Europos". Gal ją tyčia pakišo, kad tyliau sėdėtų fazendoje?15. Romas > 14. Zose
(2020-04-22 12:24:25)
(77.111.247.139) Parašė:

Ant sios "kortos" ir buvo pastatyta. Miniai, svarbiausia, numesti "kaula", kuri ta minia grauz su pasimegavimu. Magnolija, kaip ir Landsbergis, kaip ir visa liberastine sutve, tai jankyno projektas. Kol Lietuvoje to nesupras, nors tai nera paslaptis, tol Lietuvoje nieko gero nebus.14. Zose,
(2020-04-22 11:44:58)
(88.222.28.31) Parašė:

Magnolija KGB projektas. Jos toks vaidmuo tipo guldyti ant menčių. Apsaugok viešpatie nuo tokių personų.13. Trigrašis
(2020-04-22 10:07:49)
(90.135.100.77) Parašė:

Beprotnamis.Todėl kaltų nėra.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras