2022 m. gruodžio 8 d.
 

 

D. Nausėdienė Tbilisyje pasidžiaugė, kad vis daugiau kartvelų (buvusių gruzinų) mokosi lietuvių

1
Paskelbta: 2022-10-06 07:18 Autorius: ekspertai.euPirmoji valstybės ponia Diana Nausėdienė Tbilisyje dalyvavo Sakartvelo (buvusi Gruzija) technikos universitete surengtoje tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Lituanistika Sakartvele“, skirtoje Lietuvių kalbos ir kultūros centro Sakartvele 10-mečio jubiliejui.

Prieš konferencijos atidarymą D. Nausėdienė susitiko su Sakartvelo technikos universiteto rektoriumi prof. dr. Davidu Gurgenidze ir padėkojo jam už ilgametį bendradarbiavimą aukštojo mokslo srityje bei aktyvų lituanistikos puoselėjimą bei jos sklaidą Sakartvele.

Sveikindama konferencijos dalyvius pirmoji ponia pabrėžė, kad Lietuvių kalbos ir kultūros centras, tvirtai įleidęs šaknis Sakartvelo technikos universitete, stiprina lietuvių kalbos statusą ir mūsų šalių kultūrinius ryšius.

D. Nausėdienė akcentavo, kad Lietuvių kalbos ir kultūros centre rengiamos lietuvių kalbos pamokos, mokslinės konferencijos ir seminarai, parodos ne tik pristato lituanistinį paveldą, bet ir skatina abipusius šalių kultūrinius mainus.

D. Nausėdienė pasidžiaugė gausėjančia lietuvių kalbą mokančių ir besimokančių kartvelų (buvusių gruzinų) bendruomene.

Pasak pirmosios valstybės ponios, pastangos išmokti lietuvių kalbą ir geriau pažinti Lietuvą vertos didžiausio pasigėrėjimo.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

 
Komentarai

 
1. Kartvelas?
(2022-10-06 08:08:03)
(78.63.229.96) Parašė:

Tai kas čia ? Keiksmažodis ar kas?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras