2024 m. vasario 26 d.

 

Dvi grėsmės: atominė elektrinė ir opozicinė žiniasklaida

2
Paskelbta: 2022-08-04 14:19 Autorius: ekspertai.euDĖMESIO. Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba (ŽEIT) 2023 m. sausio 16 d. atsiuntė VšĮ „Ekspertai.eu“ raštą, kuriuo informavo, kad „gavo pranešimą (skundą) dėl ekspertai.eu svetainėje, kurią valdo valdytojas VšĮ „Ekspertai.eu“, skleidžiamos viešosios informacijos segmentų“.

Įdomu pažymėti, kad įtemptu darbu pasižyminti tarnyba nekompleksuoja savo oficialiuose blankuose rašyti savo pavadinimą su gramatine klaida:ŽEIT informavo, kad tyrimo inicijavimas grindžiamas neviešinamo asmens (t.y. anonimo) pateiktais argumentais, o taip pat visuomenės informavimo įstatymo 19 straipsnio I dalies I punktu: „skleidžiama dezinformacija, karo propaganda, kurstomas karas, raginama prievarta pažeisti Lietuvos Respublikos suverenitetą – pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į jos nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą“.

Iš viso nurodytas net iš 31 publikacijos susidedantis sąrašas (su visu sąrašu galima susipažinti straipsnyje „Landsbergių bendruomenė nurodė „ekspertai.eu“ publikacijas, dėl kurių jiems ypač skauda“), dėl kurio ŽEIT vykdo tyrimą.

ŽEIT lyderė Gražina Ramanauskaitė.


Ekspertai.eu kviečia skaitytojus susipažinti su minėtame sąraše esančia publikacija Nr.4, kuri buvo paskelbta 2022 m. rugpjūčio 4 d.

Jei šioje publikacijoje pastebėsite skleidžiamą dezinformaciją, karo propagandą, karo kurstymą, raginimą prievarta pažeisti Lietuvos Respublikos suverenitetą ir pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsinimąsi į jos nepriklausomybę arba siekį pažeisti teritorijos vientisumą – rašykite tai komentaruose.

ekspertai.eu, 2023 01 20

Šioje laidoje bus aptartos dvi svarbios temos, ir viena iš jų yra svarbesnė už kitą. Ta svarbioji yra tai, kad Lietuvoje veikiantis režimas išjunginėja opozicinę žiniasklaidą, o kita – „mažiau reikšminga“ – kad Ukrainoje veikianti Zaporožės atominė elektrinė buvo apšaudyta ir yra pavojingoje situacijoje.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
2. K
(2022-08-05 14:41:35)
(84.15.188.207) Parašė:

Aš irgi apie tai galvojau. Jeigu nepavyko sukurpti techninės blokados, mūsų išminčiai išprovokuos finansinę blokadą ir sieks savo Tikslo: išprovokuoti fizinę agresiją. Kur motyvas?1. VAIDAI,
(2022-08-04 15:42:48)
(78.60.165.63) Parašė:

YRA DAR VIENA GRĖSMĖ, NES KADANGI MŪSŲ VALDŽIA NEBELEIDŽIA ATSISKAITYTI RUSAMS UŽ KALININGRADO TRANZITĄ PER BANKĄ, TAI BIJAU KAD RUSAMS NEPALIEKAME KITO KELIO TIK PAKRAUTI GRYNUS PINIGUS Į TANKUS IR ATVEŽTI Į LIETUVĄParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras