2024 m. liepos 14 d.

 

FNTT stojo nusikaltėlių pusėn – D. Grybauskaitės garbę gins kiek leis galimybės

44
Paskelbta: 2020-04-27 11:45 Autorius: ekspertai.eu
FNTT lyderis generolas Antoni Mikulskis. Nuotr. fntt.lt


Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba (FNTT) dešimt dienų pasvarsčiusi nusprendė atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą dėl neegzistuojančio fondo, skirto kovai su koronaviruso pasekmėmis.

Šiam neegzistuojančiam fondui vadovauti (tėra atidaryta tik ministerijos sąskaita Lietuvos banke) Finansų ministras Vilius Šapoka pasikvietė žmogų visiškai nesusijusį darbiniais santykiais su Finansų ministerija – t.y. prezidentę Dalią Grybauskaitę.

„Manytina, kad galimai nurodyti Fondo (COVID-19 pasekmių mažinimo fondo) teisinio reglamentavimo ypatumai galėjo suklaidinti Pareiškėjus dėl ko pastarieji neteisingai interpretuoja jo veiklos teisinius pagrindus bei mano, jog ši veikla vykdoma nusikalstamu būdu“, - atsisakymo motyvus pradėti ikiteisminį tyrimą pateikė FNTT tyrėjas Tomas Naruševičius.

Jis taip pat nurodė, kad „FNTT nemato poreikio apklausti kaip liudytoją Finansų ministrą V. Šapoką“, nes „surinktų duomenų pakanka pagrįsti šį procesinį sprendimą, o Pareiškimo duomenų patikslinimas nėra beribis“.

Pareigūnas taip pat priminė, kad „nutarimas atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą per 7 dienas nuo nutarimo nuorašo gavimo dienos gali būti skundžiamas prokurorui, o prokuroro nutarimas – ikiteisminio tyrimo teisėjui“.

„Jeigu prokuroras nepanaikina nutarimo atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą, jo sprendimas gali būti skundžiamas ikiteisminio tyrimo teisėjui“, - atskleidė T. Naruševičius.Informuojame, kad teisinio reglamentavimo ypatumai visiškai nesuklaidino Pareiškėjų, nes viskas yra paprasta kaip du kart du keturi, ar trys kart trys devyni.

Pareiškėjai absoliučiai nieko neinterpretuoja, jie tik pirštu parodė, kur ir kaip yra pažeisti įstatymai. Tik tiek. Ir FNTT veikėjai puikiausiai tai žino.

Tačiau FNTT šį kartą nuėjo klasikiniu keliu – stojo į įstatymų pažeidėjų pusę su tikslu tradiciškai kuo ilgiau tempti gumą. O tai nėra gerai.

Keli susiję:

Koronavirusas Lietuvos ilgapirščiams ir aferistams tapo puikiu akstinu machinacijoms ir savireklamai  

Gerb. FNTT prie LR VRM direktoriau Antoni Mikulski, kreipiamės į Jus asmeniškai  

Premjeras S. Skvernelis ir šalies vadovas G. Nausėda dėl neegzistuojančio fondo dar nepasisakė  

Vyriausybė pripažįsta D. Grybauskaitės vadovaujamo fondo neegzistavimą – šią problemą spręs

Apgaulės būdu rinkti aukas amoralu ne tik krizės metu (viešas kreipimasis)

Ikiteisminio tyrimo dėl prezidentės D. Grybauskaitės vadovaujamo neegzistuojančio fondo FNTT dar nepradėjo

Jei valdžia šlapinasi ant įstatymų – pakiškime jai unitazą (kreipimasis į Lietuvos piliečius)

Dėl neegzistuojančio COVID-19 pasekmių mažinimo fondo veiklos

LRT lyderės prašoma nutraukti prezidentės D. Grybauskaitės vadovaujamo neegzistuojančio fondo reklamą

FNTT veiklos grimasos ir tikslai COVID-19 grėsmės suvaldymo metu

Lietuvos prezidentė D. Grybauskaitė toliau rodo pavyzdį visiems, kaip reikia kautis su koronavirusu

Siūloma prezidentei Daliai Grybauskaitei imtis atsakomybės vadovauti laikinajai Vyriausybei

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
44. lietuvis
(2020-04-30 22:39:37)
(94.174.200.79) Parašė:

Nuo senu, senu laiku FNTT buvo ne valstybiniu, bet privaciu interesu marionetine kontora. Pasiziurekit - ka jie veikia, o tiksliau kur imituoja veikla? Ogi "nustato kirpeja, kuri "nelegaliai" apkirpo klijenta" "nustate karantino rezimo pazeidejus" O kada si istaiga nustatys valstybiniu lesu svaistytojus??? Nusikaltelius is biudzeto pumpuojancius milijonais??? Nusikaltelius kaltus del zlugdanciu valdzios sprendimu??? Akivaizdu - valdzia sedi kazkieno tampoma uz virveliu....43. Irena
(2020-04-28 16:04:53)
(188.69.194.129) Parašė:

O kaip Skvernelis ir Karbauski ūkas tinka bie besmegianiai. Smegenyse vienas vingis ir tas pats tiesus. Čia ne vagys Skvernelio namas130tukstaciu kur sklypas dvigubai kainuoja. Ta va kur vagis ir dar prie ras. Karbauskelis ir toks pat sugrobeszemes iš žmonių. Vagys gaudo vagis čia įdomu. Cirkas.42. Lietiuvis
(2020-04-28 14:21:41)
(84.15.189.109) Parašė:

O taip kai tik isrinksime konservatorius visiem vatiniam bus brisiaus galas. Visus susems tarnybos. Duos po koki 15 metu kalejimo. Visiem kas blogai raso apie Dalia ir konservatorius.41. Pūvanti visuomenė
(2020-04-28 10:50:54)
(51.15.235.211) Parašė:

Darosi baisu pagalvojus, kad Lietuvoje prie valdžios prisisiurbusios erkės ir jų proteguojami „verslininkai“ sugeba " užsidirbti" milijonus ir milijardus, po keletą butų prestižinėse vietose, plius dar ir po keletą sklypų, pirkti brangiausius automobilius, malūnsparnius ir lėktuvus, moka dešimtis tūkstančių dolerių už šunis, šunų drabužėlius ir būdas - ir visa tai - mūsų sąskaita... Tuo pat metu žmonės apgaudinėjami, engiami, lyg viduramžiais... Provincijos ligoninėse žmonės užgęsta, nesulaukę jiems taip reikalingos pagalbos, nes neatsiranda kažkokio puses milijono medicinei įrangai, tai yra maždaug tiek kiek kainuoja vienas butas Vilniuje, geroje vietoje. Tuo pat metu demagogijos meistrai, pradedant politikais ir baigiant vyskupais bei kunigais, nuolat lipdo įvairių formų kvailystes liaudžiai - opiumą, kad nusinuodytų, kad iškvailėtų, kad išsilakstytų, ar bent, kad ilgiau miegotų. Kad tik nieko savarankiškai nepradėtų daryti. Ir net negalvotų daryti. Ir išvis, kad nieko negalvotų. Kad eitų, kaip zombiai, kartu su į naują kailį įsivilkusiomis nevyriausybinėmis organizacijomis, kad duotųsi mulkinami USA agentų, generolų ir pasaulio pilietininkų. Kad dar kuo ilgiau patikėtų USA ir ES programų pinigais angažuojama žiniasklaida. Kad skaitytų biznierių laikraščius ir manytų, jog juose tiesą rašo. Kad žiūrėtų Nacionalinės televizijos seksualiai atrodymo madas, ir manytų, jog yra gerai naikinti tautą, kvailas mergas atiduodant Afrikos bei džihado plėtros sėklintojams. O gal net ir visam gyvenimui "taps pora" . Dar geriau, jeigu išvažiuotų pas turtingus šeichus ar į ES viešnamius. Ir paliktų dykrą pasaulio banko ir pasaulio prekybos centrui. Ir darbo jėgai iš Afrikos, Azijos, Ukrainos, Meksikos ar dar galai žino, iš kur...40. Tikras Patrijotas
(2020-04-28 10:00:07)
(81.7.79.165) Parašė:

Šmeižimo kampanija prieš Dalią Grybauskaitę tęsiasi jau daug metų, tačiau kremlius ir vėl susimovė, jokio tyrimo dėl putino melo nebus. Tik totalus valymas nuo priešiškų mums elementų išlaisvins Lietuvą nuo sovietinio paveldo, kuris dar gajus. Sunaikintas priešas yra tas, kurio nelieka, o ne tas, kuris karksi. Problemos dėl koronaviruso gali tapti gera pradžia išsivalymui nuo tų visų kontrų, kurie nori atkurti sovietų imperiją.39. Lietuviai
(2020-04-28 09:32:10)
(84.15.189.109) Parašė:

Va gavo i nosi visi musu Dalios smeizikai!38. Hehe
(2020-04-28 07:27:15)
(46.249.170.205) Parašė:

Tai jūs čia nusikaltėliai. Ką čia kliedit? Zigmutis kai paliko už borto, visai nublūdo37. Aras
(2020-04-28 05:55:35)
(88.119.116.149) Parašė:

Tautieciai jus visai nukvakotParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras