2023 m. sausio 29 d.
 

 

Karolis Venckus: ko mums reikia šiuo metu – tai jūsų dėmesio

24
Paskelbta: 2019-07-29 18:55 Autorius: ekspertai.euFilmo titrai:

Mano vardas Karolis Venckus, mano mama Neringa yra buvusi Lietuvos teisėja ir Parlamento narė.

Mano puseserė yra Deimantė, Kai man buvo 12 metų, policija šturmavo mūsų namus, ir paėmė mano puseserę yra Deimantę.

Po to kai mano puseserė buvo paimta, visuoenėje kilo neramumai, ir prasidėjo
protestai prieš Lietuvos valdžią.

Mano mano, kuri 13 metų dirbo teisėja, atsistatydino. Ji įkūrė naują politinę partiją – Drąsos Kelias. Jų tikslai buvo daugiau skaidrumo vyriausybėje, didesnės bausmės už seksualinius nusikaltimus, ir prisiekusiųjų teismuose įsteigimas.

Jie gavo 8% balsų, ir mano mama buvo išrinkta į Parlamentą. Netgi buvo kalbos apie jos galimą dalyvavimą Prezidento rinkimuose.

Bet jie supykdino pagrindines konservatorių (Žmonių partijosekspertai.eu past.) ir liberalų partijas Lietuvoje, kurios susitelkė mano mamos imuniteto panaikinimui, kas leido jai pateikti kaltinimus, kurie buvo susiję su policijos šturmu.

Mes nuolatos gaudovame grasinimus nužudyti, ir netgi buvo pasikėsinimas į mano mamos gyvybę.

Mano mama netiki, kad Lietuvos valdžia gali garantuoti mūsų saugumą, todėl 2013 metais mes išvažiavome į Jungtines Valstijas ir pasiprašėme politinio prieglobsčio.

Bet Lietuvos prokurorai pradėjo teikti naujus kaltinimai, jai išvykus. Ją kaltino
viskuo – nuo „mirusiųjų atminties pažeminimo“ iki „valstybės himno išniekinimo“.

Iš viso ją kaltino 39 nusikaltimais.

Lietuvos valdžia paslapčia įtaisė pasiklausimo įrangą mano senelių namuose, ir
pateikė kaltinimus tvirkinimu mano močiutei už tai, kad ji nusikeikė mano
puseserės akivaizdoje. Mano močiutė prašė šiuos įrašus paviešinti, bet valdžia
atsisakė.

Žurnalistai, kurie rašė apie bylą, mano mamos partijos nariai, jos vieši šalininkai, ir daugelis kitų susilaukė visokių kaltinimų.

Mano šeima buvo ir yra aršaus politinio persekiojimo aukos.

Mes tikėjomės, kad Jungtinės Valstijos išklausys mano mamos prieglobsčio prašymą, kada mes galėsime pateikti įrodymus ir papasakoti mano šeimos istoriją.

Bet Lietuvos valdžią kreipėsi dėl ekstradicijos, ir 2018 metų pradžioje JAV Valstijos Departamentas patvirtino mano mamos ekstradija, be galimybės jos prieglobčio bylai būti išklausytai.

2018 metų vasarį, mano mama prisidavė pareigūnams ir nuo to laiko yra sulaikyta, toliau kovojanti prieš ekstradiciją.

JAV teisėjai kurie analizavo mano mamos bylą, išmetė daugumą kaltinimų, ir nurodė, kad Lietuvos prokurorai juos turės pašalinti.

Ir nors teisėjai sutiko, kad kaltinimai atrodo politiškai motyvuoti, ekstradicijos
sutartis vistiek įpareigoja juos išduoti mano mamą.

Lietuvos prokurorai jau nurodė, kad jie planuoja pažeisti ekstradicijos sutartį ir
pateikti papildomus kaltinimus mano mamai, kuomet ji bus Lietuvoje.

Mano mama kovoja šią kovą jau dešimtmetį ir aš bandau jai padėti kuo galiu, nuo to laiko, kada ji buvo sulaikyta.

Aš liudijau prieš JAV Kongresą, Helsinkio Komisijoje, ir padėjau parengti įstatymo projektus kurie leistų nutraukti mano mamos ekstradiciją. Bet šiuo metu atrodo, kad šių įstatymo projektų nespės priimti, ir laiku padėti mano mamai. Ji gali būti išduota bet kurie metu.

Ko mums reikia šiuo metu – tai jūsų dėmesio. Reikia, kad Lietuvos valdžia žinotų, kad visas pasaulis stebi, ir mes vertinsim kai jie elgsis su mano mama.

Jeigu norite perskaityti visą istoriją ir sužinoti kaip padėti, apsilankykite
FreeNeringa.com ir pasidalinkite šiuo video.

Karolis VenckusDaugiau apie pedofilijos ir žudymų istoriją ekspertai.eu skiltyje „Pedofilija“.

P. S.

Ekspertai.eu primena 2018 sausio 13 d. Nijolės Sadūnaitės iš Seimo tribūnos pasakytą ir iki šiol neįvykdytą reikalavimą valdžiai – iki vasario 16 dienos, Lietuvos šimtmečio minėjimo, reikia pateikti neginčijamus  įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą.P. P. S.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

 
Komentarai

 
24. Nebuvo
(2019-07-31 13:53:40)
(5.20.89.63) Parašė:

Nebuvo jokios pedofilijos nieks jokiu itodymu nepateike23. Beje
(2019-07-30 13:27:42)
(81.7.95.210) Parašė:

ten oželytė pirmam plane?22. VIS
(2019-07-30 07:44:26)
(213.226.131.133) Parašė:

Šiam nusikaltimui senaties termino nebus.21. Karoli Venckau!
(2019-07-29 23:48:24)
(86.38.2.14) Parašė:

Tu gi visai atitolai nuo realybės! Į kokią gi Tu Lietuvą kreipiesi? Į Grybcės nudebilintą, tos pačios, kuri raudoną liniją nubrėžė jūsų likime, į bažnyčią, kuri permirkusi pedofilija, į nupezusius tautos atstovus, į žurnalistus, kurie išverčia kailį, vos kiti vėjai papučia? Bent jau foto iš titulinio puslapio freeneringa.com pakeistum... Ir prisistatai prieš kameras jau amerikoniškai „Karolis Venkis“: ne tik paprastą Lietuvos tautą tokiu padlaižiavimu atstumi, bet ir Deimantė nesuprastų...20. Senis Šaltis
(2019-07-29 23:17:22)
(88.222.97.16) Parašė:

19. ponia, o prie ko čia man? Aš kažką neigiu, kad kažko nebuvo? Atėjai surašai padrikus sakinius, kas jau atgyveno savo istorinį laikotarpį ir bandai primesti, kad aš gal dėl to kaltas? Čia tema ne apie tai. Venskienės šiandienos pirmas darbas įrodyti savo nekaltumą ir po to įrodinėti kitų kaltumą. Ji teisininkė. Bet ji pasirinko bėgimo kelią ir visišką tylėjimą, kažkokius absurdiškus tekstus per venskų perdavinėjo. Pasielgė visiškai kvailai. Kaip ji tada užsiėmė teisti žmones su tokia logika. Tu greičiausiai ponia neskaitei mano komentarų ir reaguoji į tai, kad juos parašiau aš, o ne juose rašytą mintį. Ką tu nori kad tau atsakyčiau ir dėl ko turiu pamąstyti?19. tam seniu šal....
(2019-07-29 23:10:47)
(78.58.185.179) Parašė:

Info pamastymui: Per TV girdėjome, kad Ūsas vertėsi kontrabandą …Skaitėme, kad jis dulkinosi su vyru. Ūsas lankėsi pas Skališių darbe, Skališių, kurio tolesnis ”sėkmingas” direktoriavimas vaiknamyje nesudomino nė vieno teisėsaugininko … Matėme per TV laidą apie melo detektorių…. Stankūnaitės ir Ūso melas nesudomino nieko… Šimašiaus atsitiktinis pasivažinėjimas paskui Ūsą, atrodo, irgi nieko nesudomino, o ir paties Ūso prigėrimas baloje ir kodėl nusižudė žmogus matęs paskutinis Ūsą. taip pat nelabai kam įdomu…. Pedofilijos skandalo įkarštyje Ūso vestuvės su kažkokia Goda taip pat daug kam yra “normalus dalykas”… Furmonavičiaus gyvenimo drauge prisistačiusi stomatologė, kaip matėme turėjo gyvenimo vyrą, kuris nustebo išgirdęs apie savo draugės “meilę ” teisėjui, bet tai niekam, atrodo, irgi neįdomu… Kam "doram" teisėjui Furmanavičiui 11 telefonų.... Skaitėme apie Naruševičienės kaimynus, mačiusius du vyrukus įsitempusius Kedį į mašiną, bet tai nieko nesudomino…. Kodėl žvejys Jonas kita diena, kai pamatė kas atvežė D.Kedžio lavoną, papuolė į psichuške.... Pagaliau kodėl neinformuojama visuomenė apie Naruševičiūtės likimą…. Kodėl tyli jos mokyklos psichologė, kuri viską apie ją žino, nes skaitėme, kad mergytė nubėgo pas ją pirmą pasipasakoti? Kodėl nenuraminama visuomenė dėl Aido? Kodėl nepasakoma, kad tokio nėra, nebuvo, Stankūnaitė jo nepažįsta, nors mergaitė apie jį pasakoja…. Kodėl nei žodžio apie paslaptinga galimo Frančesko, kuri minėjo mergaitė, mirti Italijoje. O kas ištrynė mergaitei atminti, LR BK tai įvardija, kaip poveikis liudininkui.... Pažymėtina įdomiai keitėsi Astutės K. požiūris, pirmas jos straipsni šią tema vadinosi "Iš ko turtėja seseris". Tai vis dėlto iš ko turtėjo seseris.... Kas davė leidimą Klonio šturmo metu įvesti Garliavoje ypatinga padėti. Kas tas yra spektaklio režisierius ??? Žiūrovai, žiūrintys tą spektaklį supranta turinį ir mato “aktorių” vaidybą….. O, prieš kedžius, ir tuo pačiu prieš mergaitę rašo pedmafija bei sutenerė su co. Ir ką niekam tai nekliuna, kad matosi tai gerai vienigai organizuoti veiksmai.18. Senis Šaltis
(2019-07-29 23:06:16)
(88.222.97.16) Parašė:

15. tam 9 ponia rašo: "Bet tas "teisingas" teismas turėjo slaptus kalėjimus Lietuvoje, dabar atsidekoja." --- prie ko čia JAV teismai ir kalėjimai Lietuvoje?17. Senis Šaltis
(2019-07-29 23:03:57)
(88.222.97.16) Parašė:

13. tam 12. "nei žinai kaip ten yra nei ką kalbėk." --- būtent. Jei nieko nesako, o reikia susidaryti bendrą vaizdą iš pamatyto ar paviešinto, tai kiekvienas susikuria savo istoriją ir jos vaizdą. Kad ir jūsų abiejų komentarų atveju. "Garliavietis" daugiau verčia pasitikėti, juo, nei kažkokiu bevardžiu ir nieko komentaru nepasakančiu anonimu. Kad tai garliavietis irgi ne faktas, bet jis bent užduoda logišką klausimą. O po to pasidaro savo išvadas. Beje ne į temą. per buvimą seime venskienė ką nors gero nuveikė? pamenu ten jie papuolė ir išsilakstė kas kur po kitas partijas. Nepamenu kažkokių pasiekimų, bet gal ir klystu. Daug laiko praėjo.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras