2024 m. birželio 14 d.

 

Kukluksklanas nori grįžti į didžiąją politiką (video)

2
Paskelbta: 2014-04-01 13:31 Autorius: Mindaugas Peleckis

Baltųjų suprematistų organizacija Kukluksklanas (KKK) išplatino savo karo laikų propagandinius plakatus keliose JAV valstijose. KKK kritikuoja imigrantus, pirmąjį juodaodį amerikiečių prezidentą ir aktyviai verbuoja naujus narius, kovo 31-ąją pranešė „The Telegraph“.

„KKK nori tavęs!“ – skelbia niūrius laikus primenantis plakatas su kapišonu, šiais laikais daug kam gerai pažįstamu iš filmų.

Ši žinia ypač sukrėtė juodaodžius (video – čia).

KKK verbuotojai plakate nurodo, kad jų biurai dirbą ištisą parą, visus metus.

Jie save vadina Lojaliaisiais baltaisiais Kukluksklano riteriais, „didžiausiu ir aktyviausiu klanu Amerikoje“. Organizacijos tinklalapyje pateikiama „patriotinė“ daina bei KKK narių eitynių vaizdai.

KKK nariai teigia nekenčiantys narkotikų, homoseksualų, žydų, abortų ir rasių maišymosi, nes tai naikina visas baltąsias tautas. „Mūsų tikslas – padėti atstatyti Ameriką, kad ši būtų baltųjų krikščionių nacija, įkurta pagal Dievo žodį“, – rašoma KKK tinklalapyje.

Pilietinių teisių stebėjimo organizacijos „Southern Poverty Law Center“ duomenimis, nuo 2000 m. JAV vadinamųjų neapykantos grupių skaičius išaugo 56 proc. Dėl to, pasak stebėtojų, kalta prasta JAV ekonomika, ne baltaodžių imigrantų pagausėjimas, baltųjų mažėjimas.

Vadinamųjų patriotinių grupių skaičius Baracką Obamą išrinkus prezidentu išaugo 813 proc. – nuo 149 (2008 m.) iki 1 360 (2012 m.). Tiesa, 2013 m. šis skaičius kiek pamažėjo iki 1 096.

KKK tampa vis populiaresniu judėjimu besikeičiančiose, liberalėjančiose Jungtinėse Valstijose. Vėl populiarus tampa 1915 m. vasarį pasirodęs 3 valandų trukmės filmas „Nacijos gimimas“ (The Birth of a Nation, visas video – čia).

Tiesa, jei prieš šimtmetį pagrindinis KKK tikslas buvo išnaikinti juodaodžius, dabartinio Kukluksklano nariai teigia pirmiausia norintys apginti baltaodžius prieš juos vykdomame rasiniame kare.

Nors daugelis JAV gyventojų KKK vadina atstumiančia organizacija, KKK veikia legaliai pagal JAV Konstitucijos pataisą, garantuojančią kalbos laisvę. 

Susiję:

Kukluksklanas ketina nulinčiuoti JAV prezidentą Baracką Obamą

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
2. Letas Palmaitis
(2014-04-01 18:47:57)
(78.62.221.179) Parašė:

Kas yra "krikščioniškos vertybės"? Apibūdinkite, nes šį nuvalkiotą posakį dažnai girdime iš globalinių satanistų lūpų. Kita vertus, ar Pats suvoki, ką reiškia apibendrinimai "žydai", "negrai"? Gal kada girdėjai tokį žodį "Spirituals"? Tai Amerikos juodaodžių krikščioniškos giesmės. Pagaliau: kas įkūrė pačią krikščionybę, ar kartais ne žydai? Gal ir Kristus ne žydas? Gal ne dabartiniame Izraelyje arti 20000 mesijinių žydų platina Evangeliją - oasis-media.tv/? Taigi koks eilinis straipsnis su senais rusiškais paistalais apie KKK ir "blogą Ameriką", toks ir komentaras. messianic.lhosting.info1. gera firma buvo KKK
(2014-04-01 14:50:03)
(178.20.55.16) Parašė:

KKK kovojo už krikščioniškas vertybes ir prieš tuos, kas jų nepripažino: komunistus, žydus, negrus, p e d e r astus. Mums pateikiama, kad jie kovojo tik prieš negrus, bet tai nėra pilna tiesaParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras