2023 m. gruodžio 5 d.

 

Landsbergis ES šalių ambasadriams nurodė pamiršti nuovargį ir baimę dėl Ukrainos

3
Paskelbta: 2023-09-14 11:25 Autorius: ekspertai.euLietuvos diplomatijos vadovas Gabrielius Landsbergis susitiko su Lietuvoje reziduojančiais ir Lietuvai akredituotais Europos Sąjungos (ES) šalių ambasadoriais aptarti aktualiausių ES užsienio politikos klausimų ir informavo, kad tik galutinė Ukrainos pergalė prieš Rusijos agresiją užtikrins tiek Ukrainos ir jos kaimynių, tiek Europos saugumą ir stabilumą bei leis išvengti platesnių geopolitinių pasekmių.

„Turime aiškiai pasakyti, kaip matome Rusijos karo prieš Ukrainą baigtį – t.y. Ukrainos pergalę – ir pagal tai strategiškai planuoti paramą Ukrainai. Ukrainai turime duoti ne tai, ką turime sandėliuose, o tai, ko jai reikia kovos lauke“, - išaiškino G. Landsbergis.

Jis taip pat pažymėjo Ukrainos integracijos į NATO pažangos svarbą rengiantis kitam NATO Viršūnių susitikimui Vašingtone, kur bus būtina kalbėti apie Ukrainą ir tolesnius žingsnius.

Susitikimo metu aptartas ir sankcijų Rusijai ir Baltarusijai įgyvendinimas, Lietuvos veiksmai siekiant kovoti su jų apeidinėjimu bei dar didesnė parama Ukrainai.

„Turime remti Ukrainą be nuovargio ir baimės iki galutinės jos pergalės“, - susirinkusiems nurodė G. Landsbergis.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
3. Var
(2023-09-14 16:09:11)
(90.131.33.71,82.145.211.134) Parašė:

ekspertams: parašykit apie torų sutartį,kurią senai sudarė rusija ir kinija.Būtų įdomu,jei ta sutartį pakomentuotų vaišvila2. URSULES kalbos metu
(2023-09-14 13:39:26)
(78.58.203.16) Parašė:

Europos Komisijos narė Ylva Johansson buvo nufilmuota mezganti per vakarykštę EK pirmininkės Ursulos von der Leyen kalbą apie padėtį ES. "Šį rytą Ursula Von der Leyen savo kalboje apie Sąjungos padėtį buvo tokia nuobodi, kad net vienas jos komisaras mieliau mezgė, kol ji kalbėjo! Šie permokėti žmonės nusprendžia mūsų gyvenimus! Nuostabu", – rašė Prancūzijos partijos lyderis patriotas Florianas Philippot. .....................https://www.europereloaded.com/von-der-leyen-gives-the-state-of-the-eu-address-and-its-as-bad-as-youd-imagine/1. Iš Minėdo sužinojo
(2023-09-14 11:29:25)
(51.159.104.112) Parašė:

ir ambasadoriams persakė:)Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras