2024 m. gegužės 21 d.

 

LRT debatai apie „kultūrą“ ir seksą

15
Paskelbta: 2024-05-09 11:14 Autorius: ekspertai.eu
Viena debatų dalyvių premjerė Ingrida Šimonytė savo įžvalgomis mokėjo stebinti daugelį aplinkinių.


Gegužės 8 d. turėjo vykti kandidatų į Respublikos Prezidentus debatai apie kultūrą, švietimą ir piliečių teises.Dėl LRT parinktų klausimų kandidatams jie tapo linksmu šou apie mums per valdžią stumiamą „kultūrą“ (nuo primetamo požiūrio į Salomėją Nerį, Justiną Marcinkevičių, Petrą Cvirką, Antaną Venclovą... iki rusų kultūros išstūmimo iš Lietuvos) ir seksą: „socialines“ lytis ir „partneriškas šeimas“. Toks valdžios ir LRT supratimas apie kultūrą, švietimą ir piliečių teises...

Neverta perpasakoti, spektakliuką reikia pažiūrėti. Atsiskleidė aiški ir principinga takoskyra tarp padorumo ir globalistinės konjuktūros – Eduardas Vaitkus, Ignas Vėgėlė ir Remigijus Žemaitaitis prieš Giedrimą Jeglinską, Gitaną Nausėdą, Ingridą Šimonytę ir Dainių Žalimą. Andrius Mazuronis – liūdnokai bandantis išlaviruoti tarp šių pusių.

Teisininkai I. Vėgėlė ir D. Žalimas įgėlinėjo vienas kitam dėl Stambulo konvencijos, dėl kurios neatšaukimo iš Seimo visiškai susipainiojo liūdno vaizdo „riteris“ G. Nausėda, galintis atsiimti ją iš Seimo nors ir ryt, bet... Didvyriškai liberealistinę dienotvarkę gynė I. Šimonytė, nenuslėdama pykčio ir nesitramdymo E. Vaitkaus atžvilgiu.

Kam juokinga, kam liūdna buvo klausytis diskusijų apie nekonstitucines „šeimas“, jų „skriaudimą“. I. Šimonytė ir D. Žalimas užsispyrę ir bukai tiesmukai gynė šią propagandą apie tariamai skriaudžiamus „partnerius“, akivaizdžiai negalėdami viešai pareikšti savo žmogiškos pozicijos dėl šių mums brukamų „vertybių“. Liūdnai atrodė ir vis bijantis dėl to aiškiai savo nuomonę pasakyti G. Nausėda, nežinantis, kaip elgtis G. Jeglinskas.

Mus valdančiųjų „kultūros“ supratimą ir mums brukte brukamą požiūrį taikliausiai apibūdino E. Vaitkus – „pseudodesovietizacija“. I. Šimonytę į vietą pastatė E. Vaitkus ir R. Žemaitaitis.

Debatuose atsiskleidė prasminga diskusija ir apie cenzūrą šiuolaikinėje Lietuvoje. Tik nesupratau I. Šimonytės reakcijos į E. Vaitkaus pasisakymą, kad Lietuvoje įgyvendinta aukščiausia cenzūros forma – savicenzūra. Gal tokie į buvimą valdžioje įsijautę ir savo nepakeičiamumą įsivaizduojantys veikėjai ir nebesupranta elementarių sąvokų, logikos. Jie gi „dievai“, nes sėdi valdžios kėdėse!

Debatuose dingo skelbta diskusijų tema apie piliečių teises. Panašu, kad po ryte Seime įvykusios signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencijos Seime (www.youtube.com/watch?v=hIehFpzScVw) LRT studijoje labai besinervinantys I. Šimonytė ir G. Nausėda bijojo, kad E. Vaitkaus jų paklaus nurodytoje spaudos konferencijoje paskelbtus klausimus apie rinkimų metu vykstančius karinius manevrus ir net komendanto valandas, net nepriėmus Prezidento dekreto ar Seimo nutarimo dėl karinės padėties ar nepaprastosios padėties!

Net Tarybų valdžia taip bukai nedemonstravo prievartos rinkimų metu.

O dar paaiškėjo, kad Europos Saugumo ir Bendradarbiavimo Organizacija (ESBO) paskelbė nesiųsianti stebėtojų į Lietuvą stebėti rinkimų ir referendumo! Skandalas – taip „demokratinę“ Lietuvos valdžią įvertino ESBO. Priežastis šokiruojanti – Lietuva, pažeisdama ESBO valstybių-narių lygiateisiškumą, Vyriausybės vardu nusprendė neįsileisti kai kurių šalių stebėtojų! Todėl ir sulaukėme išskirtinio ESBO sprendimo apie mūsuose bujojančią „demokratiją“.

Todėl patyrusi laidos vedėja Nemira Pumprickaitė ir nutraukė Eduardą Vaitkų, vos tik jis prabilo apie tai, ir neleido jam kalbėti. Ne tik garso režisieriai akivaizdžiai tam buvo paruošti.

Sublizgėjo ir nervų labai jau dažnai nebesuvaldantis savo veiklą baigiantis dabartinis Respublikos Prezidentas G. Nausėda, pratrūkęs E. Vaitkaus atžvilgiu – Kremliaus darbas! Taip G. Nausėda įvertino E. Vaitkaus nepaskelbtą pareiškimą dėl karinių manevrų ir komendanto valandos rinkimų meti bei ESBO sprendimo. O iš kur G. Nausėda žinojote E. Vaitkaus pareiškimo turinį? Gal jus valdantis VSD padėjo?

G. Nausėda, sprendimus, papiktinusius ir įžeidusius ESBO, priėmė ne Kremlius, bet ESBO. Padai svyla, pykčio nesuvaldantys G. Nausėda ir I. Šimonyte! Jūs tai padarėte ir jūs atsakingi už tai!

VRK, gavusi 2024 m. balandžio 29 d. E. Vaitkaus reikalavimą nutraukti karinius manevrus rinkimų metu, tyli. Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas atsisakė priimti E. Vaitkaus skundą dėl šio VRK neveikimo - atseit VRK dar turi laiko atsakyti E. Vaitkui! Rinkimai po kelių dienų, tad palaukime, Gerb. teisėjai..., tuoj šis klausimas taps praeitimi. Todėl ir delsia VRK, nes negali būti lygiateisė visiems kandidatams į Respublikos Prezidentus ir Lietuvos piliečiams.

Nors piliečių teisių tema buvo paskelbta šiuose LRT debatuose, N. Pumprickaitė apie šį šiurkštų Lietuvos piliečių teisių pažeidimą, trukdant jiems laisvai apsispręsti balsuojant šiuose rinkimuose ir referendumą kalbėti E. Vaitkui neleido! „Demokratija“ Lietuvoje valdoma!

Kalbėta tik apie LGBT+ bendruomenės narių tikras ir menamas teises! Tokia Lietuva, atstovaujama tokios „valdžios“. Tą puikiai pademonstravo I. Šimonytė, pareiškusi, kad jai nesvarbu, jog šią „politiką“ remia tik 30% Lietuvos žmonių (pagal valdiškus užsakymus atliktas apklausas) – ji vis tiek tai įgyvedins! R. Žemaitaitis paklausė, kuo skiriatės nuo Šiaurės Korėjos? Nei I. Šimonytės, nei G. Nausėdos atsakymų neišgirdome. Jų ir negalėjo būti, nes jie neturi ką atsakyti į tokius klausimus. Lietuvoje beliko tik stipriausiųjų teisė ir jų trepsėjimas kojomis iš pykčio, bijant akistatos su tais, kurių nuomonė nesutampa su valdančiųjų nuomone.

Todėl pateikiu šiuose LRT debatuose apie piliečių teises Nemiros Pumprickaitės neleistą skelbti Eduardo Vaitkaus kreipimąsi į Gitaną Nausėdą ir Ingridą Šimonytę dėl karinių pratybų, komendanto valandų ir ESBO sprendimo nesiųsti rinkimų ir referendumo stebėtojų į „demokrtinę“ Lietuvą.

Susiję:

Kaip atrodo tikras, nuoširdus Landsbergių bendruomenės Gyvio vidaus pasaulis

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
15. Stebuklai ant Lietuvos
(2024-05-10 08:36:44)
(78.58.63.158) Parašė:

Sumarmaliuoti buvo planuotą 90% visos populiacijos,o įvykdytà tik 70%. Gamintojai pripažino kad marmalai yra nuodingi kuriais draude Briuselis marmaliuotį,o ne klauźatos imą pirmą vietą šiame vajuje? Advokatas ne turėdamas kuo pasigirtį prikergę sau ne jo nudirbtus darbus.14. >kkk
(2024-05-09 23:10:34)
(84.15.129.182) Parašė:

esi vatnikas13. kkk
(2024-05-09 22:53:18)
(185.107.56.158) Parašė:

mano šeimoje 4 balsai eis už Vaitkų. ir sutikrinsim, kad jie nedingtų.12. Kimbra D. Ponce
(2024-05-09 17:44:50)
(119.158.57.99) Parašė:

Do you have time to spend on your mobile for about an hour to earns extra $500 per day? an easy online job which gave you more than $15k every month. last month i made $17532 by working on my mobile for 1 and half hour maximum a day. so easy to join. no special skills or EXP reᴵᴵuired for this job. go here for details. This One--===>> https://eshopcraze.com11. rusofobinė psichozė
(2024-05-09 17:20:23)
(77.91.113.167) Parašė:

viesulas22.blogspot.com/2023/10/valdas-anelauskas-zombiu-lietuva.html10. pypis o ne kolega
(2024-05-09 17:14:29)
(109.169.52.132) Parašė:

koks Vaitkus kolega? Vaitkus tai tik Putlerio kolega. Baisi Vaitkaus nepagarba Lietuvos rinkėjui,kuriam jokie vatnykai nereikalingi.Baisu,kas čia darosi?9. Kas už Taiką, tie už Vaitku
(2024-05-09 17:14:25)
(88.118.87.250) Parašė:

Šiandien, Šarkuvos g.28 Kaunas, J Basanavičiaus gimnz. 18 00 vyks susitikimas su kand. į prezidentus E.Vaitkum.8. Nesavas
(2024-05-09 17:00:42)
(188.69.55.163) Parašė:

Aš tikrai nesavas dėl šiurpaus kandidatų G. Nausėdos, I. Šimonytės ir debatų vedėjos nesiskaitymo su rinkėjais, tiesiog nepagarbaus elgesio su jų pačių kolega E. Vaitkumi, pagaliau, su logika ir sveiku protu. Tiksliai net nežinome kaip ten tiksliai yra toje Šiaurės Korėjoje, bet matome akivaizdžiai, kas vyksta su demokratija Lietuvoje. Ir ESBO jau tai pamatė. Žmonės, rinkėjai, bent jau tų dviejų mes dar galim neprileisti prie valdžios, tai tą ir darykim.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras