2024 m. balandžio 23 d.

 

Migrantai daro ką nori?

1
Paskelbta: 2024-02-13 11:07 Autorius: ekspertai.eu
Jau dešimtus metus iš eilės dėl Ukrainos didvyrės Nadios Savčenko badaujantis liberalas, Lietuvos žmonių interesus Europos Parlamente už 20 tūkst. EUR (be priedų) per mėnesį atstovaujantis Petras Auštrevičius.


Jau anksčiau straipsnyje „Atbėgėlių į Lietuvą problema darosi vis aštresnė“ atkreipėme dėmesį į šiurkštų incidentą, kai buvo pažeista viešoji tvarka ir policija sulaikė Kazachstano pilietį Zamanbeką Treulijevą.

Ekspertai.eu žiniomis, šis migrantas vis dar yra Vilniaus psichiatrijos ligoninėje, kur jam taikomas priverstinis gydymas. Jis ten pateko po bandymo nusižudyti, asmenybės skilimo ir narkotikų vartojimo.

Atlikdami žurnalistinį tyrimą ekspertai.eu nustatė, kad Z. Treulijevas yra gana nestandartinė asmenybė. Jis save pristato kaip Kazachstane persekiojamą pilietinį aktyvistą, tačiau gimtojoje šalyje jam nėra iškeltos jokios baudžiamosios bylos ir jis net nėra įtrauktas į ieškomų asmenų sąrašą.

Nepaisant to, šis veikėjas turi įžūlumo prašyti politinio prieglobsčio Lietuvoje ir tuo pat metu, pasinaudodamas mūsų šalies svetingumu, užpulti elektronikos parduotuvės darbuotojus ir policijos pareigūnus. Jis be perstojo reikalauja privilegijų ir gero elgesio su juo pačiu, priešingu atveju grasina nusižudyti.

Kas tai – Z. Treulijevo narkotinių medžiagų vartojimo pasekmė ar piktnaudžiavimas lietuvišku svetingumu?

Ekspertai.eu nuomone, Vyriausybė turėtų imtis ryžtingų priemonių migracijos srityje ir nustatyti aiškesnes jų buvimo Lietuvoje taisykles.

Kai kurie vadinamieji „pabėgėliai“ naudoja šantažo metodus ir įtraukia Lietuvos politikus į savo politinius žaidimus – ko tik nepadarysi dėl trokštamo leidimo gyventi Europos Sąjungoje statuso.

Mūsų istorijos herojaus Z. Treulijevo draugas Daniyaras Hasenovas, kuris taip pat yra Kazachstano pilietis, pasinaudojo Lietuvos gyventojų interesus Europos Parlamente atstovaujančius Petru Auštrevičiumi, kad darytų spaudimą Vidaus reikalų ministerijai ir migracijos tarnyboms.

Savo laiške, adresuotame Lietuvos policijos pareigūnams, kurį ekspertai.eu aptiko visuomeniniuose tinkluose, P. Auštrevičius Kazachstano pilietį D. Hasenovą vadina opozicijos aktyvistu, kuris neva yra persekiojamas Kazachstane, ir reikalauja, kad jam būtų suteiktas pabėgėlio statusas.

Kaip ekspertai.eu sužinojo, minėtas asmuo taip pat nėra įtrauktas į jokius ieškomų asmenų sąrašus savo tėvynėje ir ramiai, nebijodamas būti suimtas, lankėsi Almatoje.

Svarbu pažymėti, kad abu šios istorijos herojai yra virtualios partijos „Demokratinis Kazachstano pasirinkimas“, kuri yra susijusi su bandymu šioje šalyje surengti valstybės perversmą, dėl kurio žuvo beveik 20 teisėsaugos pareigūnų, nariai.

Tad dabar mums aiškėja svečių iš Lietuvos veiksmų pobūdis, kuris, matyt, nuo politinio šantažo metodų perėjo prie aktyvesnių ir kraštutinių veiksmų.

Mūsų nuomone, Vyriausybė turėtų imtis ryžtingų priemonių migracijos srityje ir nustatyti aiškesnes jų buvimo Lietuvoje taisykles.

Reikia tikėtis, kad po ekspertai.eu atlikto tyrimo Vidaus reikalų ministerijos vadovybė ir koalicinė vyriausybė, kuriai priklauso Liberalų sąjūdžio partija ir jos narys, europarlamentaras P. Auštrevičius, persvarstys savo poziciją dėl migrantų ir pagaliau stos Lietuvos žmonių pusėn.

Susiję:

Atbėgėlių į Lietuvą problema darosi vis aštresnė

Jūs tik pažiūrėkite, kokius kalnus nuvertė Auštrevičius per 2023 metus! 

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
1. barsa
(2024-02-13 11:45:45)
(84.15.129.182) Parašė:

o tai austrevicius pazista tuos migrantus, kad juos taip gina?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras