2024 m. gegužės 23 d.

 

Naujai sugalvota Vyriausybės tvarka, reikalauja naujų A. Dulkio paaiškinimų

3
Paskelbta: 2021-08-26 21:52 Autorius: ekspertai.eu
A. Dulkys (dešinėje).


Netrukus prasidės naujieji mokslo metai. Vyriausybė paviešino atnaujintas taisykles, kaip reikės elgtis nuo rugsėjo pirmosios, siaučiančios pasaulinės koronaviruso pandemijos metu.

Informuojama, kad skirtingai negu praėjusiais mokslo metais, „jei vaikas suserga, nebūtinai izoliuojasi visa klasė“.

„Jei klasėje vienas ar keli vaikai užsikrės koronaviruso infekcija, nebūtinai visiems teks izoliuotis. Epidemiologai bendraus su ugdymo įstaiga ir aiškinsis, kokie asmenys turėjo sąlytį su užsikrėtusiuoju ir koks buvo sąlyčio pobūdis. Bus nustatomi didelį ir mažą sąlytį turėję žmonės – bendraklasiai arba pedagogai. Specialistai kiekvieną atvejį vertina individualiai. Jei ugdymo įstaiga gerai valdo srautus, laikosi atstumų, dėvi kaukes, deramai laikosi rankų higienos, izoliavimosi atvejai retesni – tai parodė praėjusiųjų mokslo metų patirtis“, - skelbia Vyriausybė savo naujosiose taisyklėse.

Naujųjų mokslo metų proga proga ekspertai.eu kreipėsi į įstatymus mėgstantį ignoruoti, nevengianti skelbti dezinformaciją Sveikatos apsaugos ministrą Arūną Dulkį.

Vyriškiui šį kartą užduoti trys klausimai:

a) Kokie motyvai nulėmė, kad buvo pakeista karantinavimo tvarka mokyklose?

b) Kokiais mediciniais moksliniais įrodymais yra pagrįsta nauja moksleivių karantinavimo tvarka?

c) Kokie SAM ekspertai rekomendavo šią naują tvarką ir kaip šis ekspertų sprendimas (rekomenduoti) buvo priimtas?

Ekspertai.eu primena, kad A. Dulkiui kuo toliau, tuo sunkiau darosi atsakinėti į labai konkrečius klausimus.

Ministras nuo liepos 30 d. nesugeba atsakyti į keturioliką labai aktualių klausimų, susijusių su COVID-19 situacija Lietuvoje.

O net nuo liepos 18 d. A. Dulkys, drąsiai spjaudydamas ant galiojančių įstatymų, niekaip nesugeba pateikti informacijos apie tai, kiek Vyriausybė ir už kokius darbus skyrė mokesčių mokėtojų pinigus taip vadinamiems nuomonių formuotojams, kad pastarieji kuo labiau reklamuotų vakcinas ir skatintų vakcinavimąsi eksperimentiniais vaistais.

Ko nevengia šis veikėjas, tai kuo dažniau ir kuo riebiau viešai nusišnekėti:Susiję:

Dulkys, po konkrečių klausimų apie pinigus, tyli kaip žuvis ežero dugne, pasislėpusi po akmeniu  

A. Dulkio prašoma pateikti informaciją apie finansuojamą užslėptą reklamą reklamuojant vakcinas ir vakcinavimą  

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
3. M. Adomėnas apie Kiniją
(2021-08-28 09:01:36)
(185.169.233.74) Parašė:

lrt.lt/mediateka/irasas/2000163391/svarbus-pokalbis-adomenas-nepaisant-kinijos-skleidziamos-agresyvios-retorikos-diplomatiniai-pokalbiai-tarp-saliu-vyksta-toliau2. Anupras
(2021-08-27 08:44:48)
(83.188.65.118) Parašė:

Tai yra psichologinė ataka prieš visuomenės pasaulio suvokimà. Vienà dienà kalbos į vienà pusę, kita - 180 laipsniù posūkis. Tai gali išmušti iš vėžiu bet kà kas analizuoja ir stengiasi sudėti taškus ant i. Oligofrenai valdžioje - šiandieninės demokratijos garantas.1. Nu jo...
(2021-08-26 23:40:54)
(88.118.47.250) Parašė:

Kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių, - Dulkys pats jau susipainiojo savo kliedesiuose. Ir tai jau nebejuokinga. Nes nebegalėdamas pasiaiškinti, kvailių vyriausybei nusispjovus į sveiką protą, toliau bandant prievartiniu būdu bandant ignoruoti asmens teisę į savo kūną, jis kelia realią grėsmę sociumo stabilumui...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras