2023 m. sausio 28 d.
 

 

Privalomo vaikų vakcinavimo šalininkams – Jungtinės Karalystės duomenys

5
Paskelbta: 2021-10-01 08:21 Autorius: ekspertai.eu
Ministras A. Dulkys ypač nemėgsta temų, kurios susijusios su taškomais mokesčių mokėtojų pinigais.


Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys viešai patvirtino, kad moka pinigus už „teisingos informacijos“ apie skiepus nuo Covid-19 skleidimą.

Visas choras agitatorių skelbia – kaip būtina skiepyti vaikus.

Ministras iki šiol slepia, kiek sumokama specialistams, tokiems kaip prof. Vytautas Usonis  prof. Rimantas Kėvalas, prof. Arvydas Ambrozaitis už „teisingos“ nuomonės skelbimą.

Taigi, privalomo vaikų vakcinavimo šalininkams – Jungtinės Karalystės duomenys.

Paskiepijus 1 milijoną vaikų pirmąja skiepo doze 87 vaikai nepapuls į ligoninę dėl Covid-19 ir 2 vaikai nepapuls į reanimaciją.

Paskiepijus 1 milijoną vaikų antrąja skiepo doze, 6 vaikai nepapuls į ligoninę ir
0.16 vaikų nepapuls į reanimaciją (į reanimaciją po antrosios dozės nepapuls 3 vaikai, jeigu paskiepyti bus 20 milijonų vaikų).

Taigi, paskiepijus 1 milijoną vaikų 2 vakcinos dozėmis apsaugosime nuo stacionarizavimo 93 vaikus, ir nuo sunkios ligos (kada patenkama į reanimaciją) 2.16 vaikų.

Yra žinoma, kad šios vakcinos gali sukelti širdies raumens uždegimą, kuris vadinamas miokarditu. Tai yra vakcinos žala (komplikacija).

Paskiepijus 1 milijoną vaikų pirmąja doze žala (miokarditas) bus nustatytas 3 - 17 vaikų.

Paskiepijus 1 milijoną vaikų antrąja doze žala (miokarditas) bus nustatytas 12 - 34 vaikų.

TAIGI, po 2 skiepų miokarditas kaip komplikacija bus nustatytas 15 - 51 vaikui.

Mieli Lietuvos žmonės, saugokite savo vaikus ir rinkitės atsakingai (tiek balsuojant rinkimuose, tiek renkantis gydytoją ar bet ką kitką).

Sėkmės jums visiems. Prisiminkite, kad pasipriešinti okupacijai galite tik jūs ir niekas kitas.

Lietuvos gyventojų pasipriešinimo okupacijai centras

Įsilieti į LGPOC gretas bei rašyti savo siūlymus galite rašyti el.paštu [email protected].

Keli susiję:

Dulkys, po konkrečių klausimų apie pinigus, tyli kaip žuvis ežero dugne, pasislėpusi po akmeniu 

Robotas A. Dulkys: mūšio lauke paskaitų niekas neveda ir knygų niekas neskaito

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

 
Komentarai

 
5. Vytas
(2021-10-01 20:42:29)
(62.80.225.75) Parašė:

O kas gali garantuoti, kad būtent mano vaikas nebus tuo vienu iš 50-ties pasmerktųjų? Manau, verčiami skiepytis ar skiepyti savo vaikus turėtų vieningai reikalauti iš reikalaujančio skiepytis darbdavio prisiimti pilną moralinę ir materialinę atsakomybę už galimą šalutinį poveikį4. Arns Babs
(2021-10-01 18:34:25)
(84.57.197.97) Parašė:

Kas nuzudys dulki pervesiu 1eura 50centu..3. Labai didelė
(2021-10-01 12:29:54)
(82.145.210.200) Parašė:

NETIESA, kad tik vakcinuotieji galės išsigelbėti. Man pačiam darbe paskirtas testavimas kas dešimt dienų, kadangi kategoriškai atsisakiau vakcinuotis. Nuo taip vadinamos pandemijos pradžios taip ir neteko susigti tuo mistinių kovidu. O yra jau tokių bendradarbių, kurie yra vakcinuoti ir dabar su teigiamu testu randasi izoliacijoje.2. Anupras
(2021-10-01 12:16:24)
(83.179.70.244) Parašė:

Ka parodo pandemija ir jos valdymas: kas lojalus, kas neutralus, kas prieš. Tiek kas prieš pasiūlytus valdymo būdus turi skirti laiko ir ieškoti informacijos pagrįsti savo tiesas. Kas lojalus tai ,atvirai, jam nelabai ko ir reikia ieškoti visas sukramtyta ir pateikta, nereikia apkrauti galvos, švaistyti laiko. Susidaro du dideli priešiški lageriai: lojalūs ir nepaklusnūs (ieškantys atsakymù). O kas jei pandemija ir skirta atskirti pelus nuo grūdù? Žmonija didelėj krizėj ( skalambija iš visur) ir reikia nestandartiniù žmoniù , kurie gali pateikti nestandartinius sprendimus. Gali paklusnus - lojalus tà padaryti?Abejotina, kad tas kas visada eina iš paskos atsidurs priekyje. Yra ir kitas variantas: sistemos trikdis turi būti eliminuotas. Egzistuoja dėsnis, kad kiekviena sistema, struktūra gimdama automatiškai užmezga ir savo antipodo pradmenis, kuris galiausiai sunaikina sistemà. Laukiam permainù.1. Jolce
(2021-10-01 10:21:17)
(78.63.229.198) Parašė:

Duomenu mokslininkas: "Apskritai kai didesne dalis gyventoju bus suvakcinuota, mirciu skaiciuose prades dominuoti butent vakcinuoti ir tai bus geras zenklas, nes mirciu skaicius yra mazesnis, butent del vakcinavimo efektyvumo".Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras