2024 m. birželio 14 d.

 

Rašytoja patriarchui suleido tiesos ylą tiesiai į širdį – reikalaujama teismo ir bausmės

53
Paskelbta: 2019-11-10 10:48 Autorius: ekspertai.eu„Lietuvos ryto“ rašytoja, bestselerio „Kalės istorija“ autorė, Laima Lavaste savo naujausioje esė pranašauja, kad buvusi teisėja ir buvusi Seimo narė Neringa Venckienė bus pasvilinta ant lauželio, bet ji prisikels su nauja jėga.

„Kas nušovė teisėją Joną Furmanavičių ir L. Stankūnaitės seserį Violetą jau įrodyta ir žinoma (neįrodyta ir nežinoma, teismo šiuo klausimu nebuvo – ekspertai.eu past.). Bet kas nužudė niekuo dėtą jaunuolį, N. Venckienės teismo pirmininko įsūnį Vaidą Milinį?“, - klausimą kelia rašytoja.

L. Lavaste savo analitinėje analizėje teigia, kad pedofilija prokurorų kaltintas, o vėliau po mirties išteisintas politikas Andrius Ūsas nemirė sava mirtimi po ligos, kaip yra informavęs tik kokybiškos informacijos portalas 15min.lt.

„Kas nužudė Andrių Ūsą, kai po savaitės Panevėžio teisme turėjo būti pilnai patvirtintas jo nekaltumas? Tik nepūskit arabų, kad jis atsigulė ant dviejų pėdų gilumo griovelio ir prigėrė!“, - netiki rašytoja savaimine Ūso mirtimi po ligos.

L. Lavaste taip pat netiki ir Lietuvos teisėsaugos teiginiais apie savaiminę Drąsiaus Kedžio mirtį, kuris buvo rastas prisigėręs ir paspringęs žolės lapu ant Kauno marių kranto.

„Pagaliau kas nužudė patį Kedį, ir nepūskit arabų, kad paspringo smilga ir savo vėmalais ant marių kranto? Kas tada jį slėpė? Štai kokie klausimai teisėsaugos neatsakyti, ir ši istorija niekad nebus baigta, jei nebus atsakyta“, - teigia rašytoja.

Tačiau svarbiausias klausimas iškeltas rašytojos, kuris, pasak jos, visai nekeliamas – kas šios tragedijos pūtėjai ir visuomenės priešintojai?

Ir čia iš karto duodamas atsakymas – tai Žmonių partijos patriarchas, profesorius Vytautas Landsbergis. L. Lavastė viešai reikalauja, kad šis veikėjas konkrečiai atsakytų už savo veiksmus pedofilijos ir žudymų istorijoje.

„Ir dar vienas klausimas, kuris visai nekeliamas. Koks mūsų politikų vaidmuo šioje istorijoje? Ir kada jie sulauks teismo ir bausmės, kad pūtė tą tragediją ir priešino visuomenę? Kada Patriarchas ir mažesni patriarchiukai kaip Valdas Vasiliauskas, Povilas Gylys bei kiti N. Venckienės ginklanešiai atsakys už tai, ką padarė?“, - žemiau juosmenų patriarchui su patriarchiukais smogė rašytoja.

Pasak L. Lavastės, kaip ten bebūtų, tačiau dabar jau laikas rimčiai.

„Ta baisi istorija palietė daugybės žmonių likimus. Gal laikas rimčiai?“, - tokiais žodžiais savo esė baigia rašytoja.Ekspertai.eu primena, kad Lietuvai jau yra numatytas būsimasis šalies patriarchas – tai kadenciją baigusi prezidentė, oficiali Rusijos Federacijos valstybės paslaptis Dalia Grybauskaitė (apie tai skelbta publikacijoje „Atskleista, kad Vytautas Landsbergis tautos patriarchavimo srityje jau turi stiprią pamainą“). Tačiau oficialiai moteris perims visas patriarchystės regalijas tik po to, kai Vytautas Landsbergis iškeliaus į dausas.

Daugiau apie pedofilijos ir žudymų istoriją skaitykite ekspertai.eu antimafijos skiltyje „Pedofilija“.

Keli susiję:
 

Valstybinio transliuotojo eteryje atskleista: pedofilijos ir žudymų istorijos režisierius – Rusija

Portalas 15min.lt paskelbė, kas nužudė teisėją J. Furmanavičių ir nuo ko mirė A. Ūsas

Tik kokybiškos informacijos portalo žurnalistė: koks jūsų reikalas, ar ji gyva ar negyva

Prezidentūra: informacija apie Deimantės Kedytės-Stankūnaitės būklę yra įslaptinta ir neteikiama  

Nors N. Sadūnaitės kalba prarado aktualumą, tačiau Seimo tinklalapyje nuspręsta šią kalbą paskelbti

Kas jums čia nesuprantamo, liaudies tarnai, esantys valdžioje?  

LRT patvirtino: N. Sadūnaitės kalba Seime pataikė į skaudžiausią vietą pedomafijai

Prezidentūra: informacija apie Deimantės Kedytės-Stankūnaitės būklę yra įslaptinta ir neteikiama  

Analizuojant atsakingų pareigūnų atsakymus stiprėja įsitikinimas, kad D. Kedytė nepataisomai suluošinta arba nebegyva 

Tik kokybiškos informacijos portalo žurnalistė: koks jūsų reikalas, ar ji gyva ar negyva  

Paulius Gritėnas​ metė akmenį į Vytauto Landsbergio ir jo šeimos daržą

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
53. manau
(2019-12-16 10:59:21)
(78.58.126.191) Parašė:

Tiek Drasiu K.,tiek ir kitus nuzude ta pati gauja.52. labiausiai kirsino tauta
(2019-12-16 10:57:27)
(78.58.126.191) Parašė:

Pedofilu rytas su kuznecovaitem priesaky.51. Grazina
(2019-12-16 10:31:41)
(78.61.87.247) Parašė:

Gerbiu L.lavastę už jos begalinę drasą kalbėti atvirai.Aš tikiu kiekvienu jos žodžiu.Šioje istorijoje baisūs yra tikrieji nusikalteliai ,bet dar baisesnė ta minia žmonių kurie tiki nebūtais dalykais50. Balamutas
(2019-11-21 14:21:30)
(86.38.207.154) Parašė:

visomis keturiomis pritariu lavastienos ir jos gerbėjų analitiniams analiniams analizėms ir apmąstymams, nes jie yra vertingiausi šių laikų istorijoje. Čia kaip šventas Dievo žodis sakomas Durnių laivo įgulai. Tikėkit, tikėkit, juk kam jums žinot, jūs tikėkit ką jums kryptingai visokie potvorai peza.49. Lietuvis
(2019-11-16 18:35:23)
(5.20.142.93) Parašė:

Aš manau, kad moteris pavadinti kitą moterį kale gali tik pati būdama kale (tikrąja prasme).48. V. Ladas
(2019-11-11 16:45:18)
(188.69.196.139) Parašė:

Neringos nusikaltimai savo sunkumu prilygsta žmogaus nužudymui su kūno padalijimu. Nes tokį nusikaltimą padaręs rusų docentas gavo tokią pačią dviejų mėnesių suėmimo kardomąją priemonę...47. ceslovas
(2019-11-11 12:44:00)
(188.69.210.241) Parašė:

Klausimelis, tai ko tas senas kuprotas Ozys nepadeda sauksto, juk kolaborante laukia buti patriarchu.46. tam 39
(2019-11-11 10:06:17)
(78.58.185.179) Parašė:

koks tu "vatnikas". Tipinis lansgribinis p'd'rastas kurio pirmas ir paskutinis, bei vienintelis argumentas - chamizmas. /P/Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras