2023 m. kovo 27 d.
 

 

Rusija gali pradėti suderinti serijas

28
Paskelbta: 2016-01-09 17:22 Autorius: ekspertai.eu

Konservatorė Rasa Juknevičienė savo facebook paskyroje pranešė apie naujausią Atlantic Council eksperto įžvalgą.

Paaiškėjo, kad kitas Putino taikinys gali būti Baltijos valstybės.

„Jame analizuojami galimi agresijos būdai, scenarijai. Vieną svarbią detalę išskiriu, nes ji yra apie tai, kas atsiremia į kiekvieno piliečio atsakomybę, renkant valdžią Putino taikiniu esančiame krašte“, - sakoma R. Juknevičienės pranešime.

Štai, ši išskirtoji detalė: „Indeed, if governance in Central and Eastern Europe fails due to corruption, subversion, or economic and political breakdowns, Russia will find it much easier to achieve its goals with little military force.“Žemiau pateikiamas R. Juknevičienės rekomenduojamas tekstas verstas su naujausia Vilniaus universiteto „Anglų–lietuvių–anglų ir prancūzų–lietuvių–prancūzų“ kalbų mašininio vertimo, paremto statistiniais metodais, sukurta sistema.

Ši sistema leidžia mažesnėmis laiko ir lėšų sąnaudomis versti tekstus ir užtikrina didesnį nei dabar esančių sistemų vertimo tikslumą, informuoja sistemos kūrėjai.

Sistemos sukūrimas mokesčių mokėtojams kainavo 2 milijonus 144 tūkstančius 835,6 eurus (beveik 7,5 milijono litų).

Ši sistema, pradėta kurti konservatorių valdymo laikais 2012 m. balandžio 1 d., Lietuvos žmonių labui veikia nuo 2015 m. kovo 31 d.
V. Putino Kitas galimas taikinys: Baltijos valstybių

Nors Rusijos ekonomika yra sukti ir jos karinės pajėgos vis labiau įsitraukė į Siriją ir Ukraina, NATO vadų, vyriausybės, ir analitikai nerimauja, kad Rusijos prezidento Vladimiro Putino avantiūrizmo nebuvo. Daugiausia nerimo, dėmesio Baltijos kaip kitą galimą Rusijos karinę target.

Russia yra daug pranašumų. Rusų padėtį, ypač Latvijoje ir Estijoje, kur daugelis rusų lieka ne, Maskva su problema, kurią sukelia įtampą. Rusijos Federalinės saugumo tarnybos taip pat skirta daug dėmesio skirti įdarbinimo Baltijos šalių verslininkai, politikai, ir buvę nariai jų gretų. Rusijos žvalgybos į šių valstybių yra aukšto lygio, kaip ir žiniasklaidos įtaka. Ir tai dominuoja energetikos ir elektros energijos tiekimą Baltijos šalims, ir dar padvejojo, jei norite naudoti, kad svertų daryti įtaką šioms tautoms. Be to, Rusijos įprastinės ir branduolinės “apima visą Baltijos Jūroje. Nuo spirituoto bazė - Kaliningradas, Rusija gali projekto ne tik į Baltijos jūrą, bet ir į Lenkiją ir net Germany.

By visos sąskaitos, Rusija turi didelę atsargą įprastinių pranašumą per NATO. Iš tiesų NATO vadai viešai ir privačiai išpažinti, kad atsižvelgiant į Rusijos galimybes sausumos, jūrų ir oro, NATO patirs didžiulių nuostolių, bet pastangos ginti Baltijos nuo puolimo. Ir viešai aptarta NATO ir defektai atskirų Vakarų žvalgybos citavo Vakarų žiniasklaida, tai būtų palyginti lengvai Maskvą pradėti invaziją, per vieną iš jos išgirtąją "pratybas" be Jungtinių Valstijų aptikti jį time.

Despite NATO intensyvi veikla nuo 2014 Velso aukščiausiojo lygio susitikime, lieka, kad yra mažiau JAV pajėgų Europoje, nei šiandien yra policininkai, Niujorke. Tuo tarpu Baltijos šalių vyriausybės aiškiai vertinu Vašingtono ir NATO atsakas į datą, daug daugiau reikia reikia padaryti. NATO viduje ir padidinti išlaidas gynybai gali labai prisideda prie savo gynybos pajėgumus, siekiant atgrasyti ar bent rimtai atidėti Rusijos invaziją. Taip pat, jei Suomija ir Švedijos bendradarbiavimą tarpusavyje ir su NATO plečiasi, strateginis lygtis Pabaltijyje gali keistis, nes well.

Poland yra ir Lietuvos SGD terminalai ir jungtys siekiant sumažinti "Gazprom" ir Maskvos valdžios ir iš tikrųjų energetikos saugumas pagal tiekimo įvairinimą. Latvija taip pat svarstė naujos energijos teisės aktų kūrimo ir saugojimo infrastruktūrą. Kad eksportuotojai siųsti daugiau suskystintų gamtinių dujų ir skalūnų dujų, kad Baltijos šalyse, ir kad Europa baigia programą, tai taps įmanoma sumažinti Rusijos įtaką per dujų tiekimą į Vidurio ir Rytų Europe.

All šias tendencijas ir rašybos rezultatai didina galimybę tam tikrą Rusijos puolimui prieš vieną, arba daugiau Baltijos valstybės. Pagrindinis tikslas, be abejo, bus pakenkta šių šalių gebėjimą ginti savo suverenumą ir teritorinį vientisumo, ir lūžis Europos integracija į ES ir NATO, taip pat ir Baltijos šalių gyventojai " tose institutions.

It svarbu galvoti apie tai, kaip Rusijos puolimas gali prasidėti. Rusija gali pradėti suderinti serijas. Zondai, iš pradžių nekarinis ir non-kinetic pobūdį, naudoti naują Lietuvos terminalą Klaipėdoje, Latvija priimti naujus teisės aktus energetikos srityje, arba uždrausti diegimą ir NATO pajėgos gali bet kurioje Baltijos states.

Initially, mes galime stebėti didelio spaudos kampaniją prieš Baltijos valstybes ". teigiama, žmogaus teisių pažeidimus, bando juos "," pasaulio nuomone, pastangas, kad energija susijusi su Vokietija apeiti ir izoliuoti Baltijos valstybių ir kitų Europos tautų, kurios juos remti, ir pastebimai atnaujinti informacijos rinkimo tikslinių areas.As įtampos, mums gali patikti. vieša retorika ir vykdo su Rusijos bombonešio lėktuvai, povandeniniai laivai, ir branduolinių ginklų, nukreiptų prieš JAV Valstybių, Švedija, Suomija, Danija, Vokietija, Jungtinė Karalystė, ir Baltijos valstybių, taip pat kalbėta apie branduolinės veiklos Kaliningrado srityje. Mūsų žvalgybos pajėgumai tikriausiai aptikti požymiai montavimo readiness.

And, o visi šią politinę ir žvalgybos veikla vyksta nekarinių operacijų gali deklaracijos vis intensyvumas, streikai, demonstracijos, ir net riaušės. Tai gali būti kurstoma incidentą nukreipti prieš rusus, įrodyti, kad Baltijos šalys prarado kontrolę, pateisinti Rusijos intervention.

Additionally, labai didelis kinetinis scenarijus yra reali galimybė. Tai gali būti visų formų elektroninę ir informacinis karas, yra atsisakymas paslaugos, elektroniniai nusikaltimai, ir takedowns visų bendruomenių ir net vyriausybėms, kaip Rusija bandė Estijoje, Gruzijoje ir 2008 regione. 2007. tikėtina, kad greitai pamatysime, kai kurių pratimų derinys Rusijos galios projekcijos jėgų eiti į operaciją, kad ruonių Baltijos jūroje Jūros ir užgrobti teritorijas. Kaip tas jėgas, mes taip pat žr. užduočių formavimas, neva, daugiau demokratijos, bet iš tikrųjų Russian-organized valdžios territories.

Since užkariavo karas yra labiausiai nenuspėjama reiškiniai, įvykiai gali vykti daugelyje skirtingomis kryptimis. Bet, žinoma, čia yra dorybė. naudojant gerai žinomas Rusijos taktika ir instrumentai. Svarbu, kad Rusijos strategija yra ne karinis. Kad prietaisas pradeda žaisti tik po ilgo sušvelnėjo iki laikotarpio masiškai nekarinių spaudimas naudojamas, jei norite sutraukti vidaus pasipriešinimą. Ukraina yra kraštutinis pavyzdys, bet tai buvo matyti pro rusų takeovers.

Bearing visus šiuos faktus, akivaizdu, kodėl trūksta tvirtų, tradicinės atgrasymo reikia Lenkijoje ir Baltijos valstybėse, ir kodėl Šiaurės šalių bendradarbiavimo su NATO turėtų būti stiprinti. Kampaniją siekiant atgaivinti ekonomiką ir valdymą. Europoje yra vienodai svarbi. Iš tikrųjų, jei valdymo Vidurio ir Dėl to, kad Rytų Europoje, korupcija, ekonominę ir (arba) politinis pakrikimas, Rusija bus daug lengviau pasiekti savo tikslus su karine jėga. Taigi strategija turi būti ne tik kariniais tikslais. Politika ir ekonomika yra vienodai svarbios, kaip jie buvo, kai Vakarai su sovietų grėsme septyniasdešimt metų ago.

Stephen Tuščia yra vyresnysis stipendininkas Amerikos užsienio politikos taryba.

Straipsnio originalą skaitykite ČIA.

Susiję:

Siekdami užkariauti Lietuvą ir Baltijos šalis, pirmiausia rusai puls Švediją

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

 
Komentarai

 
28. TAI VA KUR
(2016-01-10 21:25:20)
(78.57.181.97) Parašė:

MANO PINIGAI PLAUKIA, PAGALVOJAU, KAD CIA KOKIO PIJOKO NUO BALBIERISKIO PAISTALAI, NA IR SISTEMA. RASOS MARAZMU NESKAITAU.27. Juodi darbai
(2016-01-10 16:07:23)
(83.181.152.164) Parašė:

Dieve, brangus suteik bent kiek proto tokiems. kaip Rasa Juknevičienė, kurie be perstojo gąsdina tautą Rusijos grėsme.Ta Lietuvėlė būtų jau seniai po Rusijos padu kovojant dėl Lietuvos Nepriklausomybės... Dabar tie "kovotojai" nurašyti, lyg jie nebūtų kovoję... Argi, Rusija nebūtų tada laisvai be jokių užmačių nepaleidusi Lietuvos iš savo glėbio? Deja, žuvo tik 14 žmonių, o galėjo žūti daugybė kovotojų. Rusija, paleido Lietuvą iš savo glėbio, kad būtume nepriklausomi. To, norėjome, bet dabar ką matome? Valdžia perka vandens patrankas ne rusams, o mus, savo žmones, žaloti, luošinti ir "paskandinti" savo interesams ginti. Na, štai ir atsiskleidžia mūsų valstybės tikri, juodi darbai.26. Įdomu
(2016-01-10 14:50:28)
(78.63.229.78) Parašė:

Nors iš tikro kitaip yra, tie dalbajobai ekspertai specialiai Lietuvos žmones gazdina, manipuliuoja. Per visokias Rasas ir pa.25. Įdomu
(2016-01-10 14:48:50)
(78.63.229.78) Parašė:

Nors24. Įdomu
(2016-01-10 14:45:43)
(78.63.229.78) Parašė:

2 metus Rasa ir co stumia su savo dalbajobais ekspertais, kiek gi galima..23. Vidas
(2016-01-10 11:58:21)
(5.20.52.103) Parašė:

Skaičiau, kad 5 kolona yra tam, kad galimo priešo teritorijoje keltų paniką ir baimę, tai kas ji Lietuvoje? Manau ,kad prieš rinkimus bent jau gerą pusę kandidatų ypač esančių Seime,reikėtų patikrinti pas psichiatrus...22. komsomolka aktyvistė
(2016-01-10 07:59:27)
(158.69.201.128) Parašė:

kur va ta21. b
(2016-01-10 04:49:33)
(86.38.208.233) Parašė:

o kaip su "rusai ruošia invaziją netoli vilniaus"?Vėluoja kovotojai?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 
Naujausi komentarai
S
IP 2a02:8084:46c3:b100:65ac:981a:1aa:dc49 | 09:35:18 https://youtu.be/1v7C7vsBcTk...
Bumerangas
IP 82.145.212.4 | 09:06:24 Paryžiuje vyksta tikrų tikriausias Euromaidanas....