2024 m. birželio 20 d.

 

Tikimasi, kad po pabendravimo su popiežiumi sielomis, G. Nausėda atsakys į paprastą N. Sadūnaitės klausimą

26
Paskelbta: 2019-11-08 08:12 Autorius: ekspertai.euValstybinis transliuotojas (VT) pranešė, kad prezidento Gitano Nausėdos nuomone „šiandien daug žmonių galimai graužiasi dėl savo poelgių tuo metu, kai vyko vadinamoji Garliavos istorija“.

Apie tai skelbiama publikacijoje „Nausėda apie Venckienės bylą: kišdamiesi galime pakenkti bylos nagrinėjimui“.

„Aš niekaip asmeniškai nedalyvavau šioje istorijoje, nepalaikiau nei vienos, nei kitos pusės. O dabar savo atsakymą turi pasakyti teisininkai. Kuo daugiau mes kišimės ir ypač, neduok Dieve, dar ir politikai mėgins savo trigrašį įkišti, tuo labiau mes pakenksime teisiniam šios bylos nagrinėjimo keliui ir, galimas dalykas, net diskredituosime teisinę sistemą. Todėl aš laikysiuosi objektyviai nuošalyje, kadangi tai teisinis klausimas, kurį turi išspręsti mūsų teismai ir atsakyti į klausimus: buvo nusikaltimai ar nebuvo. Jeigu jie buvo, turi būti ir atitinkami sprendimai“, - pasakė Lietuvos vadovas.

Jis pakvietė visus „elgtis ramiai“ ir nemėginti „siūbuoti laivelio“.Susidaro toks įspūdis, kad geriausias valstybės vadovas yra tas, kuris niekada niekur nesikiša, niekada nepalaiko jokios pusės, daugeliu klausimu neturi jokios nuomonės ir tik siekia, kad ant melo pamatų kadais pastatyta ir dabar skęstanti valstybė, kuo ilgiau išsilaikytų šioje būsenoje nesiūbuota.

Pedofilijos ir žudymų istorijoje nepalaikančiam jokios pusės G. Nausėdai nekyla klausimų, kaip čia atsitiko, kad iš 39 Lietuvos teisėsaugos pareikštų kaltinimų (tarp kurių buvo labai sunkūs), teliko tik keturi, o ir tie pakankamai banalūs.

Jam nekyla klausimų dėl begalės akivaizdžių alogiškumu šioje „byloje žudikėje“, kaip kažkada ją gražiai apibūdino laikinai ėjęs Generalinio prokuroro pareigas Raimondas Petrauskas.

Tai gal tada prezidentas G. Nausėda, kai sugrįš „pabendravęs sielomis“ iš susitikimo su popiežiumi, išdrįs atsakyti į paprastą Nijolės Sadūnaitės klausimą, kurį uždavė dar 2018 m. sausio 13 d. iš Seimo tribūnos visai Lietuvos aukščiausiai valdžiai, tačiau iki šios dienos atsakymo nei ji, nei likusi Lietuvos visuomenė nesulaukė.

Ekspertai.eu taip pat primena, kad Laisvės premijos laureatė, disidentė Nijolė Sadūnaitė 2018 m. sausio 13 d. sakydama kalbą iškilmingame Sausio 13-osios minėjime prezidentės Dalios Grybauskaitės, Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio ir premjero Sauliaus Skvernelio iki vasario 16 dienos, Lietuvos šimtmečio minėjimo, reikalavo pateikti neginčijamus  įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą.Kaip žinoma, prezidentė iš karto po N. Sadūnaitės kalbos jai į ausį pašnibždėjo, kad nežino ir niekada nežinojusi kur yra vaikas, premjeras S. Skvernelis tą pačią dieną pasakė, kad N. Sadūnaitė viską savo kalboje melavo (tik nepatikslino – ką konkrečiai melavo), o Seimo pirmininkas V. Pranckietis vis dar iš viso nieko nepasakė.


Į daugybę visuomenės paklausimų, kokia šiuo metu yra mergaitės būklė valdžios atstovai nurodo, kad tai valstybės paslaptis.

Viešumoje dėl mergaitės būklės yra dvi nuomonės: vieni teigia, kad mergaitė kaip pagrindinė pedofilijos ir žudymų istorijos liudininkė, yra nužudyta, kiti mano, kad ji gal būt ir gyva, tačiau visiškai suluošinta.


Daugiau apie pedofilijos ir žudymų istoriją skaitykite ekspertai.eu antimafijos skiltyje „Pedofilija“.

Keli susiję:
 

Valstybinio transliuotojo eteryje atskleista: pedofilijos ir žudymų istorijos režisierius – Rusija

Portalas 15min.lt paskelbė, kas nužudė teisėją J. Furmanavičių ir nuo ko mirė A. Ūsas

Tik kokybiškos informacijos portalo žurnalistė: koks jūsų reikalas, ar ji gyva ar negyva

Prezidentūra: informacija apie Deimantės Kedytės-Stankūnaitės būklę yra įslaptinta ir neteikiama  

Nors N. Sadūnaitės kalba prarado aktualumą, tačiau Seimo tinklalapyje nuspręsta šią kalbą paskelbti

Kas jums čia nesuprantamo, liaudies tarnai, esantys valdžioje?  

LRT patvirtino: N. Sadūnaitės kalba Seime pataikė į skaudžiausią vietą pedomafijai

Prezidentūra: informacija apie Deimantės Kedytės-Stankūnaitės būklę yra įslaptinta ir neteikiama  

Analizuojant atsakingų pareigūnų atsakymus stiprėja įsitikinimas, kad D. Kedytė nepataisomai suluošinta arba nebegyva 

Tik kokybiškos informacijos portalo žurnalistė: koks jūsų reikalas, ar ji gyva ar negyva  

Paulius Gritėnas​ metė akmenį į Vytauto Landsbergio ir jo šeimos daržą

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
26. Babunė
(2019-11-24 18:39:38)
(89.116.18.95) Parašė:

Atstokit nuo mūsų pupuliuko, nuo mūsų poNulio. Jis taip stengiasi, jis toks gražuoliukas, tos erotiškas. Visos senjorės alpsta vien apie jį pagalvojusios. Maldaknygėse jo nuotraukas laiko, meldžiasi už jį, ...geidžia...25. Neturekit iliuziju
(2019-11-12 09:24:19)
(213.205.240.75) Parašė:

Nauseda tipinis valdomas biurokratelis ir Jo naudingumas lygiai toks pat kaip jo svarko ar adamso slepeciu24. Gerai S. Geda sake:
(2019-11-11 16:30:12)
(81.7.95.210) Parašė:

Paramstykite kryzius, uzlopykit stogus suirusius, ir isveskite gyvulius is baznyciu, o choleros!23. PoNulis
(2019-11-11 16:28:13)
(81.7.95.210) Parašė:

Tai kaip ten buvo: gitanas popieziui ranka buciavo, ar popiezius - gitanai?22. Piskus is Zaiginio
(2019-11-09 01:53:35)
(86.20.71.35) Parašė:

Eiliniam Lietuvos pilieciui aisku,kad pedofilu klanas veikia ir musu vaikucius prievartauja.Taciau musu garantas tariasi su Adamkum ir plaukia pasroviui.Kada ,,tamstele''pradesite dirbti Lietuvai?Lietuvos pilieciai tures pagrindo is jusu pareikalauti ir reikalaus liustracijos istatymo ir teismu reformos.Kitaip antra kadencija matysite ,kaip savo ausis be zierkalo.sekmes21. Mes taip pat
(2019-11-09 00:48:11)
(86.20.71.35) Parašė:

kaip ir didziai gerb.musu disidente N.Sadunaite,galvojame,kad mergaite yra negyva arba psichiskai suzalota.Turi buti zmogus,kuriuo tauta pasitiki,ir jam turi buti leista pamatyti mergaite ir su ja nors trumpai pabendrauti.Visuomene turi zinoti tiesa ir mums nesvarbu kur jos yra islaptintos,mums nesvarbi ir Stankunaite,mes norime zinoti apie mergaites sveikata.O Prezidentui nepagarba uz Pozelos paskyrima generaliniu komisaru.Teko matyti internete ir paviesinta vaizda is kavinutes,kur smagiai laika leido Stankunaite su savo saugotojais,taciau mergaites elgesys mus labai nuliudino,ji sedejo truputi atokiau i ja niekas nekreipe demesio ir atrode neadekvati,nes nevalge,o su sakute letai baksnojo lekstute.Todel ir galvojame,kad psichiatrai perlenke lazda su mazu vaikeliu bendraudami,galimas daiktas toks mergaites elgesys buvo issauktas del psichotropiniu vaistu naudojimo ant mazo vaikelio.20. Kai neturi is ko rinktis...
(2019-11-08 23:27:09)
(92.243.166.42) Parašė:

Šimonytė ar Nausėda... Spalis - Korėja, Japonija, lapkritis - Suomija, Italija, Vatikanas... gal jau užteks turistauti ponas prezidente... Lietuva paskendusi korupcijos skandaluose o jūs - nešate "žinią" pasauliui - gėda...19. ceslovas
(2019-11-08 21:12:33)
(78.63.127.120) Parašė:

Nauseda nepalaiko nei vienos puses pedofilijos byloje kadangi si byla jokios itakos skandinavu bankams neturi, jie kaip melze taip ir toliau melzia lietuvele.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras