2024 m. birželio 21 d.

 

Valstybinio transliuotojo eteryje atskleista: pedofilijos ir žudymų istorijos režisierius – Rusija

50
Paskelbta: 2019-11-07 22:52 Autorius: ekspertai.euValstybininis transliuotojas (VT) ir likusi nepriklausoma mūsų šalies žiniasklaida sukėlė tikrą isteriją ir aiškiai negali atsigauti dėl Neringos Venckienės sugražinimo į Lietuvą. Pažvelgus į nepriklausomų portalų ir televizijos laidų turinį, atrodo nieko svarbesnio mūsų valstybėje ir nevyksta.

Tai pakankamai keista, nes N. Venckienę parsivežę teisėsaugininkai ją kaltina visiškai neįspūdingais dalykais: nevykdė teismo sprendimo (kasdienybė Lietuvoje), nevykdė antstolių parėdimų (kasdienybė Lietuvoje), stuktelėjo policininkui (čia įdomiau, nes nukentėjęs policinikas kresnas vyras, pasaulio sambo vicečempionas) ir pan.

Kaip žinoma, iš 39 kaltinimų (jų tarpe ypatingai sunkių, pavyzdžiui vaiko tvirkinimas), kuriuos anksčiau drąsiai N. Venckienei pareiškė mūsų prokurorai, teliko keturi, kurie tikrai nėra kažkuo ypatingi – tiesiog absoliučiai nuobodi kasdienybė. Išsskyrus, žinoma, tas pikantiškas fragmentas dėl nukentėjusio policininko – sambo vicečempiono, kurį buvusi nedidukė tuometinė teisėja sugebėjo nokautuoti. (Beja, bus labai įdomu pamatyti visą vaizdo įrašą, su šiuo beprecedenčiu N. Venckienės neatremiamu smūgiu policijos pareigūnui.)

Susijaudinusi ne tik tautinė žiniasklaida, kuri nuo ryto iki vakaro tik apie tai kalba, bet aiškiai neranda sau vietos ir polikai, tarp kurių tokios garsios pavardės kaip Žmonių partijos atstovas Stasys Šedbaras, socialdemokratai Julius Sabatauskas ar Rimantė Šalaševičiūtė ir t.t.

Tačiau ekspertai.eu šį kartą nori atkreipti į vieną iš liberalų lyderių – Eugenijų Gentvilą, kuris lapkričio 7 d. VT laidoje „Dėmesio centre“ sudėjo, kaip sakoma, taškus ant „i“.

Laidos vedėja informavo, kad visa istorija prasidėjo nuo dviejų šeimų kivirčo – dėl vienos mažos mergaitės susipešė dvi šeimos, o vėliau visa tai išsivystė į nacionalinio masto nelaimę su žmogžudystėmis.

Laidos vedėja paklausė – kam tai naudinga ir kas už viso to stovi?

Čia liberalas E. Gentvilas nenutylėjo esmės ir paaiškėjo, kad už viso to stovi mūsų išrorės priešas numeris vienas – Rusija.

Pasiklausykime ištraukos iš Monikos Grabačiauskaitės-Budrienės vadovaujamos televizijos laidos:

P. S.

Ekspertai.eu taip pat primena, kad Laisvės premijos laureatė, disidentė Nijolė Sadūnaitė 2018 m. sausio 13 d. sakydama kalbą iškilmingame Sausio 13-osios minėjime prezidentės Dalios Grybauskaitės, Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio ir premjero Sauliaus Skvernelio iki vasario 16 dienos, Lietuvos šimtmečio minėjimo, reikalavo pateikti neginčijamus  įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą.Kaip žinoma, prezidentė iš karto po N. Sadūnaitės kalbos jai į ausį pašnibždėjo, kad nežino ir niekada nežinojusi kur yra vaikas, premjeras S. Skvernelis tą pačią dieną pasakė, kad N. Sadūnaitė viską savo kalboje melavo (tik nepatikslino – ką konkrečiai melavo), o Seimo pirmininkas V. Pranckietis vis dar iš viso nieko nepasakė.


Į daugybę visuomenės paklausimų, kokia šiuo metu yra mergaitės būklė valdžios atstovai nurodo, kad tai valstybės paslaptis.

Viešumoje dėl mergaitės būklės yra dvi nuomonės: vieni teigia, kad mergaitė kaip pagrindinė pedofilijos ir žudymų istorijos liudininkė, yra nužudyta, kiti mano, kad ji gal būt ir gyva, tačiau visiškai suluošinta.


Daugiau apie pedofilijos ir žudymų istoriją skaitykite ekspertai.eu antimafijos skiltyje „Pedofilija“.

Keli susiję:
 

Portalas 15min.lt paskelbė, kas nužudė teisėją J. Furmanavičių ir nuo ko mirė A. Ūsas

Tik kokybiškos informacijos portalo žurnalistė: koks jūsų reikalas, ar ji gyva ar negyva

Prezidentūra: informacija apie Deimantės Kedytės-Stankūnaitės būklę yra įslaptinta ir neteikiama  

Nors N. Sadūnaitės kalba prarado aktualumą, tačiau Seimo tinklalapyje nuspręsta šią kalbą paskelbti

Kas jums čia nesuprantamo, liaudies tarnai, esantys valdžioje?  

LRT patvirtino: N. Sadūnaitės kalba Seime pataikė į skaudžiausią vietą pedomafijai

Prezidentūra: informacija apie Deimantės Kedytės-Stankūnaitės būklę yra įslaptinta ir neteikiama  

Analizuojant atsakingų pareigūnų atsakymus stiprėja įsitikinimas, kad D. Kedytė nepataisomai suluošinta arba nebegyva 

Tik kokybiškos informacijos portalo žurnalistė: koks jūsų reikalas, ar ji gyva ar negyva  

Paulius Gritėnas​ metė akmenį į Vytauto Landsbergio ir jo šeimos daržą

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
50. Tonkij namiok
(2019-11-09 09:55:36)
(188.69.196.139) Parašė:

na tolstyj kaniec. Na nesako Gentvilas tiesiai šviesiai, kad Rusija surežisavo tą pedoskandalą, subtiliai išsireiškė. Pedikų pilnas pasaulis. Ne be pagalbos, manyčiau, Neringai suvaryta virš 30- ties tuštukų-fiktyvių kaltinimų. Neatmestina, kad išsigandusi tokios puokštės išmislo, JAV teisėsauga ir uždarė ją į labiausiai saugomą kalėjimą, ir tik paskui apsižiūrėjo, kad visa tai "fuflo", tai pareguliavo kaltinimų naštą...49. Kliedėjimas irgi liga
(2019-11-09 07:32:45)
(5.20.115.102) Parašė:

Gėda klausyti tokias kvailystes-Rusija pasiteisina savo idiotizmą.Neringai reikėjo išvykti į Rusiją,ji tikrai būtų neišdavusi ir daug aiškumo įnešusi į žmonių žudynes.48. Trigrašis > 47
(2019-11-09 01:27:40)
(178.16.34.170) Parašė:

"Sudarinėkite sąrašus,tarnaujančių politikų pedofilų mafijai".Mintis labai teisinga ir aktuali,bet, pagal sąrašus ,jie vis tiek patenka į Seimą.Jau nekalbant apie tai,kad toks Valantinas,nieko nematęs ir negirdėjęs,greitai kilo karjeros laiptais,policijos komisaras,davęs leidimą 240 plėšikų šturmuoti Kedžių namus,tapo premjeru ir net kandidatu į LR Prezidentus.O toks nusmurgėlis Pažėra,užgarantavęs btiems plėšikams,kad darykite ką norite,aš jus išsuksiu,tapo pasieni tarnybos viršininku,o dabar ,net policijos komisaru.Tarnaukitnpedikam ir jūsų ateitis bus šviesi ir laiminga.47. Koks beviltiškas
(2019-11-08 22:27:29)
(23.129.64.182) Parašė:

tas Klaipėdą išvogęs plikis! Jau sukūrė naują pasaką pagal dabarties politinę padėtį. Sukruto visa mafijinė "giluminė valstybė". Dabar gerbiamieji, stebėkite kas aktyviai veržiasi į televizijų eterius ir spaudą ir susidarinėkite sąrašus Lietuvos politikų tarnaujančių pedofilinei mafijai ar esančius jų gretose.46. ceslovas
(2019-11-08 21:16:00)
(78.63.127.120) Parašė:

Rezisierius rusija , atlikejai lietuvos elitiniai pedofilai45. Laukiau kino
(2019-11-08 19:35:32)
(86.38.159.86) Parašė:

Ir va teip netycia beviltiskos pumprickes blevyzgas teko isgirsti su plikiu. Pagalvojau, kad sapnuoju..44. Nu jo... 43-am
(2019-11-08 19:19:33)
(188.69.199.82) Parašė:

sakyčiau greičiau kaip diagnozė. Nes kitaip negali, - vizijos tokios...43. taip reikia
(2019-11-08 18:57:40)
(78.58.230.62) Parašė:

lyg firminis antspaudas, pamerktas i balaParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras