2024 m. birželio 16 d.

 

Vieni apie miltus, kiti apie tiltus

51
Paskelbta: 2018-06-03 09:30 Autorius: Dr. Jonas Ramanauskas | [email protected]
Prabangus karstas.
Prabangus karstas.

Taip ir nesusikalbame, nes nei girdėti, nei matyti, nei galvoti nenorime. Taigi dažnai taip ir darome, vieni kalbame apie miltus, kiti apie tiltus.

Straipsnelį parašyti paskatino 2018-06-01 Vytauto Landsbergio straipsnelis „Bulšitas – šūdmala“. Kaip ir anksčiau turėjome analogiškos terminologijos 2017-05-26 straipsnį „Santykis yra viskas“, kuriame taip pat yra plėtojama tema apie „šūdizmą“.

Ne vienišas V.Landsbergis. Pasirodo, kad šūdmalystės terminą panaudojo 2018-05-31 straipsnyje Ramūnas Terleckas „Sukasi šūdmalystės malūno girnos“. Gal vienoje specialioje mokykloje mokėsi? Juk terminai nesensta.

Šiame straipsnelyje labai aiškiai matyti Lietuvos valdžioje esančių grupuočių tarpusavio kova.

Straipsnelyje prof. Vytautas Landsbergis remiasi autoritetu Albinu Januška ir cituoja jo tokią mintį „Naujasis židinys“ naujausiame trečiame numery išspausdino buvusio viceministro Albino Januškos mintis apie dabartinį politinės kultūros laikotarpį. Jis pasižymįs tuo, kad nebesą debatų, kuriuose klausimus sektų atsakymai, vyktų dialogas ir diskusija.“

Tam, kad vadovautis tokiu „autoritetu“ kaip Albinas Januška, tokiai elementariai minčiai pacituoti ar išreikšti, reikia būti jau visai nesusigaudančiu kas prie ko, arba visiškai būti klaniškai nusiteikusiu. Turi būti pirmiausiai susipažinta su pono buvusio viceministro Albino Januškos įtaka Valstybei. Apie tai labai aiškiai yra išdėstyta 2012-06-23 paskelbtame video „Kaip V. Adamkus susijęs su klanu? Tyrimas, supurtęs klaną“.

Labai atidžiai pasižiūrėkite, kaip žygiuoja (1.12 min.) Albinas Januška ir kas tokie tie du jo draugeliai? Tai Žygimantas Pavilionis ir Emanuelis Zingeris. Ar tik jei nėra kokios nors partijos nariai?

Po šiuo video yra paskelbtas ir toks tekstas:

Kas vyksta mūsų valstybėje? Ne teisėta valdžia, kuri yra renkama žmonių, ne Seimas, ne Vyriausybė valdo valstybę ir daro joje vykstantiems procesams didžiausią įtaką. Grupė žmonių, kurie deklaruoja be galo pro vakarietišką, pro amerikietišką politiką, yra tarsi sinonimas antirusiškumo ir priešinimasis Rusijos ekspansionizmui bei įtakai Lietuvai. Tačiau tam tikri tos grupės veiksmai rodo, kad yra priešingai, kad tai yra iš dalies tik legenda, šydas. VSD pulkininkas Vytautas Pociūnas ruošėsi apie tai pradėti kalbėti ir padaryti viską, kad visi viską sužinotų. Iš karto po to šis žmogus iškrito pro viešbučio langą Baltarusijoje, neprataręs nei žodžio...

2006 m. Seimas pavedė Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui atlikti Valstybės saugumo departamento parlamentinį tyrimą. Pretekstas buvo aukšto VSD karininko Vytauto Pociūno žūtis Baltarusijoje. Tai dokumentinis filmas apie šio tyrimo rezultatus. Tyrimo išvados prilygsta įstatymams, tačiau iki šiol yra nevykdomos. Vietoj to VSD pareigūnai pradėjo cinišką šmeižtą prieš V. Pociūną. Seimo vadovybė ir prezidentas V. Adamkus palaikė VSD savo pastangose viską nutildyti, neatsakyti ir likti anapus Seimo priežiūros, nors tai aiškiai pažeidžia Konstituciją. Tyrimas nustatė galimus VSD vadovų ryšius su Dujotekana ir Gazpromu ir tai, jog VSD gina ne valstybės interesus (galimai eina net prieš juos), o klano.“

Tai aktualu ir dabar. Tai tuo labiau labai keista “iškelti” tokį “autoritetą” pirmu Vytauto Landsbergio tekste.

Dar labiau keistai atrodo prof. Vytauto Landsbergio toks tekstas: „Ne, į bet kurį klausimą atsakoma bulšitu (bullshit), ir tuo pavirstąs bet kuris dialogas galėjęs, kaip seniau, tapti debatais. Kam diskutuoti? – pavarei bulšito ir viskas. Tik kaip jį pavadinus?“

Esmė tame, vietoj seno lietuviško pasakymo „vieni apie miltus, kiti apie tiltus“ arba atvirkščiai, pradedama naudoti tokie bulšito ir šūdmalimo terminai. Tai parodo, kad autorius yra pakankamai įsiutęs ant R.Karbauskio, kai tas palietė konservatorių partijos korupciją.

Normaliai šnekant nieko nuostabaus. Kai viena grupuotė valdžioje, tai diria kailį kitai grupuotei, o toji kita grupuotė priešinasi ir draskosi, na taip kaip ir šiuo atveju daro buvęs prof. LTSR-LR AT pirmininkas Vytautas Landsbergis.

Šią bulšito - šūdmalos“ temą V.Landsbergis plėtoja taip: „Dabar metodas jau išplitęs pasaulyje, klesti taipogi mūs Lietuvoj. A. Januška tiesiai nurodo, kad vietinis čempionas – vardu Ramūnas. Pastebėta, jog į valdančiųjų kliurkas arba opozicijos siūlymus ištirti, pavyzdžiui, žemių priglaudimo ir Europos pinigų sėmimo epidemijas gali būti atsakoma: o tavo uošvis ieškojo darbo.

Tai kaip aukščiau parodžiau, A.Januškos draugeliai tai Ž.Pavilionis ir E.Zingeris, tai konservatoriai. Štai kodėl taip labai tobulai V.Landsbergis remiasi A.Januška.

Vytautas Landsbergis, kaip lietuvių kalbos patriotas, duoda rekomendacijas, kurių, kaip akivaizdu, pats nesilaiko:

Pripažįstant metodo efektyvumą ir jog su debatais baigta, belieka mažytė terminologijos problema. Ginkime savo kalbą, nevartokime tokių svetimybių kaip bulšitas. Siūlau visais analogiškais atvejais kalbėti vardijamai ir sakyti: šūdmala.“

Tačiau šitas pats metodas jau seniai yra žinomas lietuviškame variante: “vieni apie miltus, kiti apie tiltus”. Kam tas ŠŪDMALOS terminas reikalingas? Atsakymas: prof. Vytautui Landsbergiui. Geriau jo nevartokime, o prisiminkime lietuvišką to metodo įvadinimą: vieni apie miltus, kiti apie tiltus. Arba atvirkščiai.

Tai dabar ir pakalbėkime apie šio metodo, vieni apie miltu, kiti apie tiltus, taikymą Valstybės valdymo pagrinduose, Konstitucijos laikymesi.

Signatarai priėmė, o V.Landsbergis 1992-07-09 pasirašė Seimo rinkimų įstatymą, tačiau labai stipriai ir labai ilgam „pamiršo“, net labai daug kartų prieš rinkimus priminus „pamiršta“, kad Seimo rinkimų įstatymas PRIVALO atitikti LR Konstitucijos 55 str. įtvirtintas lygios ir tiesioginės rinkimų teisės nuostatas. Apie tai galima detaliai pastudijuoti 2016-09-11 straipsnyje „ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo“.

Taip ir turime situacija, kad LR Konstitucija kalba apie miltus, o LR Seimo rinkimų įstatymas kalba apie tiltus. Taigi tiesiogiai ir nedvejotinai signatarai, ar juos valdantieji, jau tada siekdami užvaldyti Lietuvos valstybę Konstituciją sumalė į miltus, ir taip nutiesė sau tiltus Valstybės užvaldymui. Ir taip turime visus 7 Seimus „išrinktus“ antikonstituciškai, visi nelegitimūs.

Turime pasaulinio juoko vertą situaciją, kai IŠRINTAS daugimandatėje Seimo narys, jau po dviejų savaičių skuba susikūprinęs ar susirietęs į tuos pačius rinkimus vienmandatėjė, kad dar kartą būtų išrinktas tų pačių rinkimų metu į tą patį Seimą. Taip prof. Vytautai Landsbergi, tikrai tamsta NEDVEJOTINAI jau tada, atgimimo pradžioje, panaudojai ŠŪDMALYSTĖS čia tamstos aprašytą metodą.

Taigi visiškai nereikėjo nuorodos į Albino Januškos tekstą, reikėjo pasižiūrėti į savo darbą, labai originalų darbą, pasaulyje negirdėtą šūdmalystės darbą, kai per tuos pačius rinkimus vienas asmuo gali būti du kartus “išrinktas” į tą patį Seimą, kad į tą patį Seimą patektų NEIŠRINKTAS. Tai pats gryniausias, švariausiai apipavidalintas aferizmo – tamstos ir signatarų ŠŪDMALYSTĖS FAKTAS. Kaip, per tiek laiko vis dar nesugebėjote suprasti elementarių dalykų? Tai reiškia nepertraukiamą šūdo malimą visuose 7-niuose Seimuose.

Apie tai papildomai galite pastudijuoti 2017-03-11 straipsnyje „Okupuota nepriklausomybė“.

Tai kaip matome, Vytautas Landsbergis kaltina Ramūną Karbauskį šūdmalystės metodo panaudojimu. Tai kaip tai suprasti? Tai vieni supras, kad blogas R.Karbauskis, kiti supras, kad blogas yra V. Landsbergis. Taip ir skaldoma Tauta. O kaip iš tikrųjų? O jie iš tikrųjų abu visiškai vienodi, abu labai sėkmingai įsisavino ir naudoja antikonstitucinį Seimo rinkimų įstatymą tam, kad būti nelegitimioje valdžioje, nes tokią užgrobti ir valdyti lengviau. Taigi abu vienodai griauna Valstybės teisinius demokratinius pamatus. Neturėtų pyktis. Tačiau tai reikalinga „demokratijos“ teatrališkam suvaidinimui (show). Tai taip ir pykstasi. O Valstybės reikalams laiko nebelieka.

Būtų labai negražu ir labai šališka prie šitos šūdmalystės kompanijos neprijungti Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo. Konstituciniam Teismui taip pat ant tos Konstitucijos yra NUSIŠNERGŠTI, kitaip tariant Konstitucija sako vieną, o LR KT mala visai ką kitą. Apie tai detaliau yra aprašyta 2017-08-10 straipsnyje „KONSTITUCINIO TEISMO ŠARLATANAI (III dalis)“.

Klausimas yra gana paprastas: Kada nustosite užsiiminėti šūdmalyste? Galimas atsakymas: Kai palaidos prabangesniame karste ir už dyką.

Vertybinė nuostata „prabangesnis karstas“ yra paimta iš 2017-05-22 straipsnio „Šizofrenija Lietuvos teisėje?“. Emigruoja tik tie, kurie nesitiki Lietuvoje uždirbti ant prabangesnio karsto.

Išvada:

Pats efektyviausias ir taikomas LR Seime susikalbėjimo metodas: Vieni apie miltus, kiti apie tiltus. Kažin ar būtų gražu Seimą, kuriame yra naudojamas šūdmalystės metodas, vadinti šūdmalių Seimu? Atrodo, kaip užsispyrusiųjų FAKTAS, kad visų 7 Seimų Seimo nariai yra antikonstitucininkai, savo priesaikos ir Konstitucijos išniekintojai.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
51. dr. Jonas Ramanauskas [email protected]
(2018-06-24 18:07:50)
(98.193.120.238) Parašė:

to "46. V. Ladas (2018-06-06 05:53:29) (188.69.199.150) Parašė: Psichinis sutrikimas- kaprofilija, atrodo, pasireiškia ne tik išmatų vartojimu maistui, bet ir grafomanija šūdo tema...." Matau, kad labai gerai pastebėjote. Iki tol tokio dalyko nežinojau. Tai Jūsų apibūdinimas yra labai tinkamas šiam komentatoriui: "48. Senis Šaltis (2018-06-06 14:44:26) (88.222.97.16)". Kodėl? Ogi todėl, kad čia ne vien teoriniai pasamprotavimai, tačiau šis besmegenis yra šinaskylių laižytojas, net apie tai viešai skelbiasi. Konkrečiai šiuos žodžius įrodau besmegenio paskelbtuose 33 ir 54 komentaruose po 2017-08-10 straipsniu: "KONSTITUCINIO TEISMO ŠARLATANAI (III dalis)" (ht*tp:/*/ww*w.ekspertai.eu/konstitucinio-teismo-sarlatanaiiii-dalis93170/). Tie besmegenio komentarai yra tokie:"33. Senis Šaltis (2017-08-11 16:46:42) (88.222.97.16) Parašė: ar galima jonai ir aš pasišildysiu tavo šiknoj liežuvį? Tu mano pupuliuk. Būtinai atidžiai perskaitysiu tavo visus straipsnius, komentarus ir nuorodas, bei video. Kad tik nebūčiau šarlatanas." ir "54. Senis Šaltis (2017-08-11 18:57:00) (88.222.97.16) Parašė: Tai kad jonai 33-čiam komentare aš tau subinę laižyti gatavas, kad tik tu mane priimtum į išrinktųjų tarpą. ...". Tai manau, kad poną senį šaltį, kuris giriasi, kad yra jaunas, tikslinga vadinti kaprofilu besmegeniu. Pas jį melas per kraštus liejasi.50. StasysG
(2018-06-06 17:03:20)
(86.38.202.193) Parašė:

Papildant [47]. Įdomu, kodėl šio straipsnio sukoreguoto bei surecenzuoto , niekur nėra anglų kalba? Verslo ir politikos svarbiausia kalba, kuria bendrauja su ES ir pasauliu mūsų valdantieji ELITai.49. Senis Šaltis
(2018-06-06 15:05:36)
(88.222.97.16) Parašė:

Ura tovarišči. radau kitą paranojiką youtube.com/user/jurijradovich/videos juoko dozė garantuota.48. Senis Šaltis
(2018-06-06 14:44:26)
(88.222.97.16) Parašė:

"kaip šlapias lapas prie ŠINOS prilipęs visokias nesąmones karksi?" --- ir vėl kreipiama tema į šūdus ir šiknas. vladuk malonu išgirsti iš tavęs bent kokią blaivią nuomonę. Pats pastebėjai, kad čia ligos požymiai. Net apie kažkokią temą kažkoks piksius prakalbo. Toks jausmas, kad niekada neskaitė, nors komentavo beveik po kiekviena mazgote vis apie tą patį rašančio fašisto jormalūzas.com (kgb Zuikis). O kritikuoti eilinį kartą nebėra ką. fašistas jonelis net nesugeba atsakyti į mano komentarų klausymus. Tik myžčiojimai ir kažkokie pavirkavimai, kad kažkas seka. Dėk ant stalo įrodymus šizofrenike. Jau kėliau video čia vieno, kurį agentai vis seka. Pabandysiu paieškoti, gal dar daugiau prisuko jau. Abu labu tokie pat.47. Piksius>V. Ladui
(2018-06-06 06:29:29)
(78.58.239.209) Parašė:

Labai netgi būtina, nes tai kaip užkratas plinta deja ne per maistą ar orą. Tą šūduva prasidėjo kai tata pajuto, kad pokyčiai negeri vyksta. Tai būtent jo, kaip intelidedradento supratimas, apie runkelius, apie (daugybę epitetų tinkamų ne jo sopratimo luomui, visų neišvardinsiu). Tai labai būtina parodyti, priminti ir akcentuoti. Aš, straipsnio autoriui, noriu priminti, kad tik kapstymas mėšle, neduos rezultatų kokių tiek jis, tiek gal kitokių aš, ar teisybės visi.46. V. Ladas
(2018-06-06 05:53:29)
(188.69.199.150) Parašė:

Psichinis sutrikimas- kaprofilija, atrodo, pasireiškia ne tik išmatų vartojimu maistui, bet ir grafomanija šūdo tema. Ar būtina skatinti šį nesveiką polinkį, jį publikuojant..?45. Piksius
(2018-06-06 05:52:21)
(78.58.239.209) Parašė:

Brendam ŠUDE iki kaklo auštai iškėle galvas... Kodėl ir kaip tas šūdas dominuoja pagrindinių komentatorių pasisakymuose? Susidari įspūdis, kad tas kuris sulipns didesnę šūdo gniūžtę, tas šudinai laimės šūdina pergalės tvaiką. Dėkui autoriui už strapsnį. Tai labai išsami analizė. Tikiuosi tu dar nepersigėręs to kvapo.44. dr. Jonas Ramanauskas [email protected]
(2018-06-06 05:45:53)
(98.193.120.238) Parašė:

Išklausiau Tomo Dapkaus 2018-05-08 iškamantinėjimą "15min studijoje – VSD pažymoje minimas žurnalistas Tomas Dapkus" (ht*tps:/*/ww*w.youtube.*com/watch?v=rYb5lNhVxnI). Tai straipsnyje yra duota nuoroda "2012-06-23 paskelbtame video „Kaip V. Adamkus susijęs su klanu? Tyrimas, supurtęs klaną“" yra 2012 metų. Tai parodo, kad jau tada 6 metai, kaip T.Dapkus buvo sekamas, nes kritikavo VSD. Ir net kažkoks tyrimas VANAGAI buvo vedamas. Tai kokį tyrimą atlieka VSD dėl mano straipsnių? Galėtų atsakyti, niekas nesislepia, emailas tai žinomas, ar vis dar ne? Gali klausti, tikrai maloniai atsakysiu, jokių paslapčių. O savo ruožtu norėčiau VSD paklausti, kiek tam išsigimėliui besmegeniui mokate, kad tas dieną, naktį, rytą vakarą kaip šlapias lapas prie ŠINOS prilipęs visokias nesąmones karksi? Ar Jūs, VSD, pateikinėjate tą dezinformaciją jam? Įdomu, kiek valstybės lėšų tam niekšeliui skiriate? Gal galėtų koks 10 emigrantų sugrįžti atgal į Lietuvą? Taigi nepasidižiuokite, atsakykite.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras