2024 m. balandžio 17 d.

 

V. Landsbergis: tai dar viena vinis į vargšų rusų autoizoliacijos karstelį

66
Paskelbta: 2021-05-08 20:00 Autorius: Lietuvos prezidentas Vytautas Landsbergis
V. Landsbergis (dešinėje, nusismaukęs kaukę nuo nosies ir burnos). Nuotr. facebook.com


Žmonių partijos patriarchas, Lietuvos prezidentas Vytautas Landsbergis valstybinio transliuotojo portale rėkte išrėkė skausmo permelktą dar vieną Tiesos gaidą apie Rusiją.

Naujausia prezidento esė vadinasi „Senoji svaja ir hosanos“.„Rusijos valstybinė mada skelbti visus kitaip manančius ir nepritariančius Kremliui tiesiog „priešais“ – senas numeris. Anksčiau tai buvo vidinė stalininė diktatūra. Kitamaniai – liaudies priešai, mat bolševikai buvo „liaudis“.

Dabar tai perkelta į tarptautinę politiką. Valstybės rūšiuojamos į „nedrauges“, drauges (satelites) ir neaiškias. Norinčios uždarbio (pavyzdžiui, iš kurio nors Rusijos užgrobto, pasivogto turto) turi likti neaiškios, vengti „nedraugiškumo“ etiketės. Tai dalis globaliosios kremlinės korupcijos jau pasaulio mastu. Laikyk snukį, arba kentės tavo kišenė. Liaudys bus nepatenkintos...

Iš to – šalių selekcija ir naujos veislės. Zootechnika žmonėms. Ateities Darvinas rašys „Rūšių kilmę“ tautoms.

Suprantama, pati Rusija save selekcionuoja į atskirą rūšį jau šimtamečiu eksperimentu. Jūsų buržuazinė demokratija – ne mums!

Tai labai sena. Prikūrė visokių feikinių demokratijų, kad tik įveltų į ginčus niekalo purvelyje.

Stiprinamas ir senųjų atmainų mankurtizavimas. Įsivedė terminą „užsienio agentai“. Tiems, kurie gauna paramą arba honorarą už darbą iš nerusiškų kompanijų arba fondų, tiesiog tarptautinių organizacijų, o nepriklausomos tarptautinės yra tos, kuriose Rusija nedalyvauja. Čia vėlgi selekcininkų pasiekimas.

Kuriose Rusija dalyvauja, tos jau užkrėstos kaip SNO, verčiamos Kremliaus agentais. Tatenos, ensregai... Astravo afera.

Viską atskleidžia žodynas. „Užsienio agento“ etiketė talpina du žodžiu.

Užsienis – tai visas pasaulis už Rusijos ribų. Mes ir užsienis. Sovietų vadai, beje, nuo seno skelbia, kad nuostabioji viso pasaulio darbo žmonių tėvynė neturi geografinių ribų. Tiesiog dalis jos dar neišvaduota.

Gavai dabar honorarą arba stipendiją, grantą iš užsienio – jau tu agentas. Lauk iškvietimo atsakomybei. Pagal įstatymą, kurį pritaikysim. Jeigu bus nurodyta. Orvelo pasaulis. Etiketę privalai užsiklijuoti pats, pagal Kafką, nuosavomis rankomis. „Aš – agentas“. Jei vengi – tu nusikaltėlis. Kam? Tironui, jo sistemai, štampuojančiai dūmuose savus nustatymus, gudriai vadinamus „įstatymais“. Tokia ši terorizmo forma. Visus visada žudė ir traiškė pagal įstatymą.

Bet nemanau, sorry, kad nė vienas Rusijos vadų negauna mažyčių pajamų iš kompanijų, registruotų užsienyje. Agentai! Bobule, aplink priešai.

Tad štai antrasis šūkis. „Agentai“ – čia ir būdas feikiniu žodžiu pridengti savų šnipų ir įtakinskų tinklą, metodiškai užmestą ant viso gaublio. – Tai ne mes užmetę tinklą, mes tik ginamės nuo anųjų tinklo, visokių „memorialų“, antikorupcinių navalninkų, priešiškų Rusijai, fondų ir panašaus imperialistų sąmokslo!

Vėlgi viskas baisiai sena.

Prakals dar įstatymą, kad kai kuriais istorijos klausimais pasisakyti – nusikalstama. „Tėvynės karas“ – kieno tėvynės? – Į teismą! Būk papūga, deržavos istorike. Savo ruožtu, tai dar viena vinis į vargšų rusų autoizoliacijos karstelį.

Prisimenu, kai Suvažiavimų rūmuose Kremliuje balsavom dėl nutarimo smerkiančio Stalino-Hitlerio paktą, ir nepavyko – pristigo balsų. Juokėmės įžūliai visa burna, o vadai M. Gorbačiovas ir A. Lukjanovas žiūrėjo iš prezidiumo nesuvokdami, kas vyksta. Tačiau buvo guvūs vaikinai, susivokė ir liepė rytoj perbalsuoti iš naujo. Radosi istorinis nutarimas, Suvažiavimo rezoliucija.

Net istorikas V. Putinas vėliau pagyrė Vesterplatėje tą SSRS liaudies deputatų suvažiavimo nutartį.

„Tėvynės karas“ – kieno tėvynės? – Į teismą! Būk papūga, deržavos istorike. Savo ruožtu, tai dar viena vinis į vargšų rusų autoizoliacijos karstelį.

Tačiau nūnai interesai interesuojasi kitaip, ir po 32 metų bus liepta dar sykį perbalsuoti vienintelį padorų, sąžiningą sprendimą, kuriuo nusibaigianti SSR Sąjunga išdrįso pasmerkti nugalėtoją Staliną.

Rytoj skambės hosanos. Vėl juoksimės, galbūt. Tiek žinių Europos dienai, kurios Maskva nepripažįsta“, - parašė V. Landsbergis.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
66. “Gulbes giesme”
(2021-05-12 18:19:50)
(188.123.231.94) Parašė:

Kokia dar I.Šimonytė...? Dabartinis postas - I.Šimonytės "gulbės giesmė". Ji reikalinga tik vienam tikslui - pravalyti "anūkui" kelią į prezidento postą. Viskas. Daugiau nieko. Akivaizdu, kad ir pati I.Šimonytė šitą "realybę" jau suprato.65. Nevezis
(2021-05-10 09:49:46)
(46.6.197.215) Parašė:

42 daliukasui Isnaudojamas ir apkrautas mokesciais , zmogus negali buti laisvas64. AAA
(2021-05-10 00:09:54)
(188.123.231.87) Parašė:

O tai ko nerašot kaip žydai Jeruzalėje daužo Palestiniečius,vaišina guminėm kulkom,kur ministro anūkėlio susirūpinimas,sankcijos izraeliui?Kur pavilionio ugningi pareiškimai?Ką,negavot komandos iš šeimininko loti?63. Darijus
(2021-05-09 22:57:11)
(90.135.224.220) Parašė:

Kodėl banderlogas be antsnukio? Pagal LT įstatymus jis viešoje vietoje privalo būti su.62. Apuokui
(2021-05-09 19:10:40)
(78.62.252.216) Parašė:

Aaaaa jo. Privalėjo agentų/slaptų bendradarbių būti ir nekomunistų. Suprantama. Čia jau,vienareikšmiškai. Su Jumis visiškai sutinku.Kaipgi,jie kitaip galėjo atlikti savo slaptas užduotis.Bet,tuom galima apkaltinti bet kurį LT pilietį? Kaltinimas mestas reikšmingas. Turėtumėte turėti kokius tai...įrodymus,antraip,viskas tik lygyje,kur.."viena boba sakė".Na ir šiaip,Landzbergiai buvo žmonės "znatni",vieši ir visų akylai stebimi. Manote,kad tinkamas varijantas slaptam agentui??? Tai čia tik viena pusė,o......kaip bus,su ta komunizmo katedra. Ir ten galėjo dėstyti "neautoritetingas"ir neutralus partiniu atžvilgiu nekomunistas"? DDD Gal ir čia turite užantyje paslėptą karvelį?61. apuokas>59
(2021-05-09 18:55:09)
(78.60.12.16) Parašė:

Kalba eina tik apie agentus . Kadriniai darbuotojai-viesi asmenys , vadovai beabejo buvo komunistai.60. U-2
(2021-05-09 18:44:33)
(213.164.206.124) Parašė:

B-ybis zino koks homoseksualus velnias, NSDAP narys nuo 1933metu tampo apsestojo Ozio Vyckos liezuvy bet rasineja jis labai juokingai. Ypac po to, kaip jis stodamas y komjaunima prisipazino, kad jy ir jo motina isvadavo Raudonoji armija...59. Apuokui
(2021-05-09 18:42:15)
(78.62.252.216) Parašė:

Aš nežinau,gal jūs ir teisus,kad CK nebuvo nei vieno KGBisto. Negaliu meluoti,kaip tas smulkus melagėlis Romulas,bet...tas dar nereiškia,kad KGB tarpe nebuvo komunistų. Drįstu teigti atvirkščiai,kad....Visi KGBistai buvo komunistais. Jei Jūs,gyvenote tais laikai,turėtumėte žinoti,kad net mažiausio fabriko direktoriai ar pavaduotojai,PRIVALĖJO būti komunistais. Ir aplamai,bet kuriame bare,aukštesniajame lygyje,nekomunistų negalėjo būti. Ar tai bus kolūkio valdžia,ar valstybinė įmonė. Kas Jums įspyrė į galvą,teigti,kad KGB galėjo tarnauti ir,kažkokie pilki nekomunistai? DDDParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras