2024 m. balandžio 18 d.

 

Apie firmos „Amber Grid“ sukčiavimus žino tiek valdininkai, tiek teisėsauga, bet kukliai tyli

2
Paskelbta: 2021-02-01 10:00 Autorius: ekspertai.euAB „Amber Grid“ yra Lietuvos gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius, atsakingas už gamtinių dujų perdavimą (transportavimą aukšto slėgio vamzdynais) sistemos naudotojams, gamtinių dujų infrastruktūros eksploatavimą, priežiūrą ir plėtojimą.
    
„Amber Grid“ šią veiklą vykdo nuo 2013 m. rugpjūčio 1 d.
    
Bendrovės valdomą perdavimo sistemą sudaro magistraliniai dujotiekiai, dujų kompresorių stotys, dujų apskaitos ir skirstymo stotys, dujotiekių apsaugos nuo korozijos įrenginiai, duomenų perdavimo ir ryšio sistemos.
    
„Amber Grid“ buvo įkurta 2013 m. birželio 11 d. AB „Lietuvos dujos“ visuotinio akcininkų susirinkimo sprendimu, kuriuo, vykdant Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimus atskirti gamtinių dujų perdavimo veiklą, buvo patvirtintos AB „Lietuvos dujos“ atskyrimo sąlygos ir nuspręsta nuo tęsiančios veiklą AB „Lietuvos dujos“ atskirti gamtinių dujų perdavimo veiklą su šiai veiklai priskirtu turtu, teisėmis bei pareigomis. LR juridinių asmenų registre AB „Amber Grid“ buvo įregistruota 2013 m. birželio 25 d.
    
Viskas būtų labai gražu, tačiau ši firma pasižymi kaip solidi sukčiautoja. Apie tai skelbėme ekspertai.eu publikacijoje „Šiuo video noriu perspėti žmones Lietuvoje, bei tuos, kurie galvoja grįžti iš emigracijos“.
    
Deja, kai nukentėję nuo firmos „Amber Grid“ žmonės kreipėsi pagalbos į garsiausius Lietuvos žurnalistus, tokius kaip Indrė Makaraitytė, Skirmantas Malinauskas bei panašius, pastarieji šios temos negalėjo imtis, jų šeimininkai to jiems daryti neleido.
    
Tačiau ekspertai.eu šią įdomią temą rutulios toliau. Jūsų dėmesiui sausio 29 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ fragmentas.

    
Visus „PressJazz TV“ laidos „2K+“ įrašus rasite ČIA.

Susiję:

Šiuo video noriu perspėti žmones Lietuvoje, bei tuos, kurie galvoja grįžti iš emigracijos   

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
2. Anupras
(2021-02-01 13:05:02)
(64.145.67.233) Parašė:

Turbūt kažkas deda popieriukus į lagaminėlį, po to kai ateis laikas išlys koks herojus su super kompromatu.1. ??
(2021-02-01 12:26:44)
(90.138.5.15) Parašė:

tai jei ten sukcius toj firmoj isisukes ir tokias aferas stumineja, kodel jis iki siol nesusemtas?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras