2022 m. rugpjūčio 16 d.
 

 

Atvirumas, pagarba įvairovei ir lygybei – neatsiejama „Swedbank“ veiklos dalis

3
Paskelbta: 2022-07-22 07:32 Autorius: ekspertai.eu„Swedbank“ Lietuvoje jau ne vienerius metus vykdo ir prisideda prie įvairių lygybę ir įvairovę skatinančių iniciatyvų. Ne išimtis ir šiemet Vilniuje vykęs LGBT bendruomenės festivalis „Baltic Pride“.

„Swedbank“ Karjeros centro vadovė ir Lietuvos Įvairovės chartijos valdybos narė Simona Lėverienė pasakė, kad įvairovę skatinančiose organizacijose atspindimas visapusiškesnis visuomenės modelis, o tai padeda geriau pažinti klientus ir jų poreikius.

Informuojama, kad „Swedbank“ savo veikloje vadovaujasi lygybės, įvairovės ir pagarbos žmogaus teisėms principais.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

 
Komentarai

 
3. sapožnik
(2022-07-24 14:50:02)
(5.45.99.26) Parašė:

nesimato naujo anų laikų šūkio: "visų šalių р@darai, vienykitės"2. PandA
(2022-07-23 14:50:06)
(120.156.205.163) Parašė:

Citata: {Atvirumas, pagarba įvairovei ir lygybei – neatsiejama „Swedbank“ veiklos dalis}... ...Frazė iš serijalo "Melagiû Partija nemeluoja". Lietuviai žino ko vertas yra "Swedbank" darbuotojas pravarde "Bankomatas"... Įvairovę ir lygybę swbank supranta kaip tolerancija 76 lytims, panaikinant natūralios šeimos sampratâ... ... Dviprasmiška ir pagyrūniškâ swedbanko savireklama...1. ...o tai padeda geriau pažint
(2022-07-23 10:13:12)
(86.38.215.67) Parašė:

Oligarchines babkes ir jas stumdyti per šwedbanki. :-))))))Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras