2024 m. liepos 16 d.

 

G. Grina ir V. Gedvilas prašomi informuoti, kur "dingo" parlamentarė

73
Paskelbta: 2013-04-24 16:07 Autorius: ekspertai.eu
Antrasis asmuo valstybėje jau trečią savaitę nesusidomi, kur dingo jo vadovaujamo parlamento narė. Nuotr. ELTA
Antrasis asmuo valstybėje jau trečią savaitę nesusidomi, kur dingo jo vadovaujamo parlamento narė. Nuotr. ELTA

Seimo narės Neringos Venckienės "dingimas" ir medžioklė, kurią pastaruoju metu intensyviai vykdo dienraščių lyderis ir kitos šio dezinformacijos organo pranešimus retransliuojančios žiniasklaidos priemonės, – dar vienas absurdo spektaklis, vaidinamas visuomenei, jau kelerius metus priverstai įtemptai stebėti pedofilijos ir žudynių istoriją.

Peršama mintis, esą Seimo narė dingo: esą kai buvo panaikinta jos teisinė neliečiamybė, ji pasislėpė kažkokioje valstybės struktūroms nežinomoje vietoje ir gal net slapta pabėgo į užsienį.

Iš pirmo žvilgsnio taip ir gali atrodyti: dienraščių lyderis siunčia žurnalistus ieškoti N. Venckienės jos namuose Garliavoje, bet jie parlamentarės neranda; “dingimo” paslapties neatskleidžia ir jos artimieji; partijos kolegos ir “Drąsos kelio” frakcijos nariai nesako nieko konkretaus, dėstydami viena kitai prieštaraujančias ir ne itin rišlias versijas; pagaliau “šeimą gerai pažįstanti garliaviškė” dienraščių lyderiui “praneša”, esą buvusi teisėja su savo nepilnamečiu sūnumi išskrido į užsienio valstybę: „Šiuo metu ji yra labai toli – viename tolimiausių taškų nuo Lietuvos”; spėliojama, kad N. Venckienė prašysis politinio prieglobsčio; pranešama, jog Seimo narei be šešių jos atžvilgiu pradėtų baudžiamųjų bylų, gresia ir daugiau – kur kas sunkesnių, o ikiteisminį tyrimą atliekantis prokuroras artimiausiu metu ketina kreiptis į generalinį prokurorą Darių Valį, kad jis dar kartą prašytų Seimo leisti panaikinti N. Venckienės teisinę neliečiamybę.

Toks trilerio įtampą imituojantis rašinys (“N. Venckienės pėdos veda į užsienį”) įvairiais pavidalais tiražuojamas per didžiuosius žiniasklaidos kanalus ir apauginamas komentarais, kuriuose visiems ko nors dar nesuprantantiems paaiškinama pagrindinė šio scenarijaus mintis: violetinio legiono princesė papustė patus bėgdama nuo teisingumo (“Nuo ko slapstosi N. Venckienė?”). 

Ekspertai.eu jau rašė, kad prašytis politinio prieglobsčio užsienio valstybėje būtų labai logiškas N. Venckienės žingsnis (Du Neringos Venckienės keliai ir šunkelis”). Toks precedentas jau yra: Suomija suteikė politinį prieglobstį Grozno angelais vadinamiems Chadižat ir Malikui Gatajevams, kuriuos ne mažiau aršiai pjudė jungtinės dienraščių lyderio, prokuratūros ir Valstybės saugumo departamento pajėgos.

Bet šiuo metu režisuojama N. Venckienės “dingimo” istorija nėra tokia paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Kodėl medžioklę, kuria dabar taip intensyviai užsiima žiniasklaida, vadiname visuomenei vaidinamu spektakliu?

Dėl labai paprastos priežasties: tik visiškai naivus žmogus gali manyti, kad valstybės struktūros nežino, kur šiuo metu yra N. Venckienė. Juk “dingo” ne bet kas, o Seimo narė. Ir ji yra “dingusi” ne porą dienų, o jau beveik tris savaites. Tačiau iki šiol niekas iš valstybės pareigūnų dėl to nepareiškė jokio susirūpinimo ir net nepabandė išsiaiškinti, kas nutiko parlamento narei – tarsi tai būtų visiškai natūralus reiškinys.

Bet kurioje valstybėje, kuri rūpinasi svarbiausias pareigas einančių asmenų apsauga, tokia situacija yra tiesiog neįsivaizduojama. Antraip turėtume susitaikyti su mintimi, kad taip pat sėkmingai vieną dieną gali “dingti” ir prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Dar sunkiau patikėti N. Venckienės “dingimu”, prisimenant Seimo pirmininkės Irenos Degutienės liudijimą apie tai, kad Valstybės saugumo departamentas slapta sekė ne tik ją, bet ir jos šeimos narius, įskaitant garbaus amžiaus motiną (tai skelbėme publikacijoje “Kada tauta praregės, arba kam skambina varpai”).

Kam naudingas toks N. Venckienės “dingimas”?

Leisime sau paspėlioti: tiems, kuriems buvo naudingas kitų šios kraupios istorijos dalyvių dingimas, įskaitant “dingimą” po žeme. Tokiu atveju N. Venckienė gali “pasislėpti” taip, kad niekada nebeatsiras.

Taip pat tiems, kurie norėtų šią aukščiausių teisėsaugos sluoksnių interesus užkliudžiusią istoriją pabaigti N. Venckienės diskreditavimu, sukuriant jos kaip nuo teisingumo besislapstančios nusikaltėlės įvaizdį.

Tokio scenarijaus režisieriai per artimiausią N. Venckienės aplinką, kuria ji, deja, pasitiki - patikimus sistemos kadrus Valdą Vasiliauską, Liną Petronį, Povilą Gylį, - ir galėjo patarti N. Venckienei žaisti šias itin kvailas slėpynes. Jei ji tikrai išvažiavo į užsienį ir ketina prašytis politinio prieglobsčio, tai reikėjo daryti nedelsiant ir viešai apie tai informuojant. Iš karto būtų sulaukta didelio užsienio žiniasklaidos dėmesio ir taip būtų užtikrintas N. Venckienės saugumas.

Todėl nenorėdami, kad toliau būtų tęsiamas šis absurdiškas spektaklis ir visuomenės kvailinimas, ekspertai.eu kreipiasi į Valstybės saugumo departamento vadovą Gediminą Griną ir Seimo pirmininką Vydą Gedvilą:

Ponai, prašytume liautis apsimetinėti kvailiais ir nedelsiant informuoti rinkėjus, kur šiuo metu yra ne koks nors į darbą neatvykęs kokio nors bankrutavusio fabriko sargas, o Seimo narė N. Venckienė. Juk būtų labai labai negerai, jei tarptautinė visuomenė, mūsų partneriai NATO ir kolegos ES sužinotų, kad Lietuvoje, nepalikdami jokių pėdsakų, dingsta parlamento nariai.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
73. skorpionas
(2013-04-26 11:00:04)
(78.57.168.231) Parašė:

Grybauskistinis režimas nori įtraukti ir Seimą į vykdomą prieš N.Venckienę psichologinį terorą ir jos persekiojimą. Gedvilas neturi įvelti Seimą į grybauskistinio režimo vykdomą nusikalstamą veiklą. N.Venckienės „paieška“ tegul vykdo grybauskistinio režimo represinis aparatas.72. Atmintis.
(2013-04-25 16:59:46)
(212.52.36.25) Parašė:

Venckienė yra kaltinama, kad išgalvojo pedofiliją, apšmeižė visus ir tt, ir tp.Ačiū Dievui, dar nesergame alshaimerio liga ir puikiai prisimename, nuo ko viskas prasidėjo.Mergaitė ėmė pasakoti savo patirtas "istorijas" su dėdėmis, jų sysalsais, laižymais ir kremais.Dabar gi, jau išvystyta ir iš visų jėgų stumiama sąmokslo teorija, kur ten teorija, "tikri faktai", kad Venckienė tyčia viską išgalvojo, skatino, ar net vertė brolį žudyti.Mat, nusibodo jai turėti gerą darbą, siekti teisininko karjeros, normalai gyventi - ji užsimanė vargo ir kančių.Nesunku nuspėti, kad tie sąmosklo teorijų kūrėjai yra pasamdyti, matyt gauna gerą užmokestį ir siekia žūtbūt suslėpti visus šios negražios istorijos galus ir veikėjus.Matyt, čia yra įsipainioję ir aukšti valstybės pareigūnai.Tik taip galima trumpai viską paaiškinti ir suprasti.Ir nereikia daugiau tos totalinės propagandos - viską gerai atsimename. Pasakomis seniai nebetikime - na, jei taip patinka - sekite jas patys sau, uždarame ratelyje.Ir tikėkite tikėkite tikėkite.Nieko kito nebelieka.71. fariziejai
(2013-04-25 16:19:30)
(171.25.193.235) Parašė:

O kodel nepaminejot sutuoktinio AIDO ir giminaiciu, pucianciu i ta pacia paslaptingo dingimo duda. Beje giminaiciai sake, kad Venckiene su jais nebendrauja, bendrauja tik su Aidu.70. PRITARIU EKSPERTU NUOMONEI
(2013-04-25 15:34:09)
(85.206.26.16) Parašė:

ješkot per velu kodel iki šiol buvo mirtina tyla...jei prieš tai kiekvienas žingsnis buvo kontroliojamas? mAnau ji buvo sekama 24 val per para , nes labiausiai buvo pavojinga prezidentes ivaizdžiui ES....69. KODĖL
(2013-04-25 15:30:09)
(217.77.26.26) Parašė:

KODĖL TAIP SUSIRŪPINO KUODYTĖ,MATYT PADAI SVYLA,JEIGU JAU A.VENCKUS RAMUS,TAI MATYT PONIA NERINGA RŪPINASI TEISINGUMO KLAUSIMAIS68. nepritariu
(2013-04-25 15:24:44)
(217.77.26.26) Parašė:

ŠIKART N.OŽELYTĖ NUSIKALBĖJO.....67. to Pikasas
(2013-04-25 13:16:53)
(82.12.188.23) Parašė:

baikite jus apie ta Venckiene rasyti/ politike ji butu buvusi gera / bet ar kas norejo ,kad ji taptu gera politike?66. to Vida Viluniene
(2013-04-25 13:14:27)
(82.12.188.23) Parašė:

pritariu jums del ozelytes/ nusivaziuoja i pievas ryskiai/Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras