2023 m. gruodžio 9 d.

 

Kokios jėgos privertė V. Landsbergį meluoti, o meluojant nervingai juoktis?

81
Paskelbta: 2018-01-30 10:55 Autorius: ekspertai.eu
V. Landsbergis meluoja. Kodėl?


Visi žinome, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė buvo energinga komunistė ir Vytį iš pogrindžio laisvino dirbdama Vilniaus aukštojoje partinėje mokykloje, kurioje liko ir po Kovo 11-osios.

Ir net tuo metu, kai į šią mokyklą, užimtą sovietų kariškių ir tapusią Lietuvos nepriklausomybės priešininkų būstine, buvo galima įeiti tik su specialiais leidimais. Šis faktas yra vienas iš tų, kurie daliai įtarių piliečių kėlė mintį, kad D. Grybauskaitė galėjo būti sovietinė saugumietė.

Nepaslaptis, kad apie savo praeities biografijos faktus prezidentė visada vengė ir vengia kalbėti.

Todėl ekspertai.eu dar 2013 metais nusprendė patys pasidomėti ir išsiaiškinti prezidentės kilmę, sužinoti apie jos tėvelio NKVD'istinę praeitį bei suprasti, kodėl prezidentė apie tai visiškai nenori kalbėti.

Tąkart paviešintas archyvinis dokumentas apie prezidentės tėvelį Polikarpą Grybauską valstybinės-komercinės Lietuvos žinisklaidos buvo visiškai nutylėtas (panašiai, kaip šiemet niekur valstybinėje-komercinėje žiniasklaidoje nebuvo pilnai publikuota Seime pasakyta Nijolės Sadūnaitės kalba apie valstybės vardu pagrobtą vaiką).

Apie tai, kad prezidentė D. Grybauskaitė gimė NKVD'isto šeimoje taip pat buvo aprašyta ir knygoje „RED DALIA“ (raudonoji Dalia).

Ekspertai.eu dar kartą atkreipia dėmesį – vaikai negali atsakyti už savo tėvų pasirinkimą. Tačiau tie vaikai, ypač jei jie tampa visos šalies prezidentais, privalo iki smulkmenų paaiškinti visus piliečiams kylančius klausimus, kad ir kokie jie malonūs ar nemalonūs būtų.

Tačiau šį kartą norime atkreipti dėmesė į kitką ir priminti archyvinį 2014 m. gruodžio 15 d. vaizdo įrašą, kuriame buvęs Aukščiausiojo Sovieto pirmininkas, konservatorius Vytautas Landsbergis valstybinio-komercinio transliuotojo LRT laidoje, dėl visiškai niekam nežinomų priežasčių meluoja.

Kaip žinoma, V. Landsbergis Lietuvoje ir pasaulyje laikomas ne tik Nepriklausomybės simboliu, tačiau ir sąžinės etalonu. Kokios jėgos privertė V. Landsbergį meluoti, o meluojant dar ir nervingai juoktis?

Klausimas iki šiol išlieka atviras.Su P. Grybausko byla galima susipažinti ČIA.

Keli susiję:

„Ekspertai.eu“ turimi dokumentai rodo, kad prezidentės tėvelis Polikarpas Grybauskas tarnavo NKVD  

Lietuvos įstatymai patikimai saugo žinias apie buvusio NKVD darbuotojo Polikarpo Grybausko teistumą

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
81. Vėl ir vėl
(2021-10-21 15:42:17)
(81.222.245.126) Parašė:

“virš Vakarų pasaulio, taip pat Lietuvos, vėl sklando komunizmo šmėkla…” Tik kol kas dar yra nenustatytas šiandieninis Marksas su Engelsu ir šiandieninis Leninas… Įtariu, kad Lietuvoje vietinis užsislapstinęs 75 metams Marksukas su Engelsiuku yra V.Lansbergis su savo anūku Gabrieliumi, o vietinis Leninas, kadangi Burokevičius ir Brazauskas pirma laiko numirė, tai šiandieninis Leninas atvirto į moterišką giminę ir slepiasi po D. Grybauskaitės(kaip sakė buvęs didelis “politikas” Valinskas moteris su kiaušais) pseudonimu…80. Smagu žiūrėt į NKVD gaisrininko dukra
(2021-05-10 21:38:28)
(188.123.231.94) Parašė:

''Apie tai liudija jos disertacija, kur nerasta nei stilistikos, nei gramatikos. Jei Grybauskaite nebutu nacionalinis kadras, ji niekada neapgintu šios disertacijos TSKP CK Visuomeniniu mokslu akademijoje. Tarp kitko, kandidatine Grybauskaites disertacija, kuri 100 procentu socialistine, 1993 metais buvo pripažinta socialiniu mokslu daktaro disertacija. Taciau reiketu pabrežti, kad Lietuvoje už socializmo pranašumu propaganda traukia teisman. Vienu žodžiu, laikas Lietuvos prezidente traukti baudžiamojon atsakomyben. Juk jos disertacija – visiška socializmo propaganda. Taciau Grybauskaite leidžia sau kritikuoti kitus, kurie igijo išsilavinima tarybiniais laikais. Praeitais metais ji pareiške, kad reikia „pataisyti“ Lietuvos Aukšciausiojo teismo teisejus, kadangi jie „sedi ten su rusiškais diplomais“. Bet ji tai turi du rusiškus diplomus: aukštojo išsilavinimo ir mokslu kandidato laipsnio. Tarp kitko, visi kandidatai, apsigine disertacijas Visuomeniniu mokslu akademijoje, buvo itraukiami i TSKP CK organizacinio partijinio darbo skyriaus nomenklatura kaip kadru rezervas. ''79. Taigi
(2021-05-10 21:36:28)
(188.123.231.94) Parašė:

''Kad Landsbergis iki šiol valdo Lietuva, nekelia abejoniu. Tarp kitko, dar Brazauskas prisipažindavo, kad jis, pirmasis Kompartijos sekretorius bei LTSR Aukšciausiosios Tarybos Prezidiumo pirmininkas, o veliau – Lietuvos prezidentas, turejo savo veiksmus derinti su Landsbergiu. Kitas Lietuvos prezidentas Adamkus savo prisiminimuose raše, kad dvi prezidento kadencijas jis dirbo po „gerbiamu žmoniu grupes“ spaudimu, kuri verte ji i tam tikras pareigas skirti „reikalingus žmones“ ir vykdyti tai, kas ju manymu turejo buti padaryta. O ju nurodymus jis gaudavo faksu arba telefonu. Žinoma, kad tai buvo Landsbergis ir jo aplinka. - Kodel gi jis iki šiol išsaugojo tokia valdžia? Šis žmogus stato už žmones, kieno biografijoje nemažai tamsiu demiu, kurios daro juos valdomais. Juk Grybauskaite buvo ne šiaip Kompartijos nare, ji atstovavo partijos elitui – destytoja Aukštojoje partineje mokykloje (APM). Jau nebera kur toliau. Tai tie žmones, kurie ruoše partijinius, tarybinius bei ukinius kadrus. Tas pats Valentin Lazutka: jis profesorius bei mokslu daktaras, jis paruoše eile rimtu moksliniu darbu. Kuri laika jis ejo APM rektoriaus pareigas. Ar galime lyginti Grybauskaite su juo? Taciau profesorius Lazutka yra Lietuvos ieškomas nusikaltelis, o Grybauskaite sedi prezidentes kedeje. O juk jos tarybinio laikotarpio biografija – ištisa tamsi deme. - O Jus prisimenate Grybauskaite „perestroikos“ laikais? O kodel tureciau? Grybauskaite buvo eiline partijos nare, viena iš 16 tukstanciu Spalio rajono komunistu, kur aš ejau antrojo, o veliau – pirmojo partijos rajoninio komiteto sekretoriaus pareigas. Ji niekuo neišsiskyre. Aukštosios partines mokyklos destytojai, su kuriais man teko bendrauti, taip pat sunkiai ja atsimena. Sako, buvo „pilka pelyte“ ir skaite paskaitas, gana silpnas. ''78. Andrius
(2021-03-11 00:05:05)
(78.56.26.153) Parašė:

...šitas runkelis nuo pačių pradžių man nepatiko ir kuo toliau, tuo labiau, o tas jo nepatikimas kuo aiškiausiai lenda su tokiais štai faktais ir fakteliais ir galiausiai tas jo juokas net jau nebeišeinantis paslėpti po ta apsimetėliška, ,,mesijiška" kauke...77. Ar te taip
(2021-02-26 10:27:49)
(84.240.50.234) Parašė:

Paskutiniu metu atsiranda prezidentai- apsišaukėliai, juk niekas jų nerinko..76. Pats tu gaidy degsi
(2021-02-01 16:49:25)
(217.17.92.255) Parašė:

dar ir i cia ateina troliai landsbergio...75. Pamąstymui
(2020-11-08 11:11:26)
(84.240.50.234) Parašė:

Vienas žmogus nieko nepadarė, nepadaro ir nepadarys74. Janė
(2020-10-03 15:49:21)
(90.131.43.184) Parašė:

Nuo kada jis Lietuvos prezidentas, kas jį rinko?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras