2024 m. gegužės 30 d.

 

Landsbergių partijos gelbėtoja I. Šimonytė atskleidė savo politinės veiklos tikslą

40
Paskelbta: 2020-03-06 08:54 Autorius: ekspertai.euLietuvos gelbėtojos Žmonių partijos gelbėtoja Ingrida Šimonytė, kuriai ant kaktos užrašyta „Landsbergis“, pranešė, kodėl ji nutarė vesti Žmonių partiją į 2020 m. Seimo rinkimus.„Mano politinės veiklos tikslas – didesnis visuomenės pasitikėjimas vienas kitu“, - informavo politikė, kuri taip pat aktyviai remia Ukrainos žmones, šiandien žiūrinčius į akis karo pabaisai.

Žmonių partijos kandidatų sąrašo į Seimą lydere sutikusi būti ir partijos kandidate į Ministrus Pirmininkus vadinama politikė pasakė, kad būtent dėl tikslo sumažinti visuomenės nepasitikėjimą vienas kitu ji nusprendė kol kas nekeisti politinės karjeros į mokslinę ir dalyvauti šių metų Seimo rinkimuose.

I. Šimonytės ir nepriklausomame Žmonių partijos portale dirbančio akylas.lt įkūrėjo pokalbio klausytis galima čia:Ekspertai.eu taip pat primena, kad jei Lietuvos rinkėjams būtų užtekę proto ir 2016 m. Seimo rinkimus būtų rinkimus laimėję Žmonių partija, tuomet, pasak Žmonių partijos, būtų didėję atlyginimai ir pensijos, išvykusieji būtų sugrįžę, eksportas būtų augęs, būtų suklestėję regionai, Lietuva būtų ėjus sėkmingų valstybių keliu, būtų nebenykę kaimai ir miesteliai, kiekvienas norintis būtų gavęs gerą išsilavinimą, būtų sukurta galimybė dirbti ir užsidirbti visoje Lietuvoje, būtų užtikrintas ekonomikos augimas, būtų sukurta europietiška gerovė ir t.t.

Deja, prieš ketverius metus Lietuvos piliečiai Žmonių partijos teiktomis galimybėmis nepasinaudojo, tad kaltinti tegali patys save.

Ekspertai.eu taip pat primena, kad Lietuvos politikos mokslininkai primygtinai prašo nesityčioti iš Žmonių partijos ir jų nuolatos atnaujinamų šalies gelbėjimo programų (apie tai skelbėme publikacijoje „Politikos mokslininkas ragina baigti tyčiotis iš ant 15-17 proc. plūduriuojančios Žmonių partijos“).

Susiję:

V. Landsbergis nusivylęs žmonių kokybe Lietuvoje – tai didžiausia grėsmė valstybei  

Žmonių partija turi net tris galingus vedlius – tai gali būti pergalės garantas 2020 m. Seimo rinkimuose

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
40. Ožio tvartelio šmėkla
(2020-03-20 22:28:21)
(188.123.231.93) Parašė:

Pagoglinkit straipsnį "Povilas Gylys. Paryžiaus tribunolas ir Ingrida Šimonytė". Ingrida Šimonytė, manau, bus kviečiama į Paryžiaus tribunolą, kur bus nagrinėjama Snoro banko, galimai neteisėto, bankroto byla. Ji tai gerai supranta, nes nėra visai nenuovoki, ir stengiasi išsilaikyti dvaro nomenklatūroj. Tikėdamasi, kad tai jai padės toje byloje ir apskritai išsilaikyti viešojo gyvenimo paviršiuje. Jeigu Lietuva būtų teisės viršenybės principą realiai pripažįstanti, demokratiška, tikrai laisvą žiniasklaidą turinti šalis, būtų nuolat prisimenama ne tik Snoro istorija, bet ir „auksinis“ skolinimasis už vos ne dešimt procentų ir kiti „benifisai“. Tokių pareiškimų iš tokio žmogaus viešojoje erdvėje nematytume. Jos buvimas viešojoje erdvėje priskirtinas antipolitikos reiškinių grupei.39. Konservai žyduikai
(2020-03-10 00:03:34)
(188.123.231.89) Parašė:

pasiekė savo družinos moralinį dugną...38. Geras
(2020-03-09 23:59:43)
(188.123.231.89) Parašė:

Paaiškėjo: Liadzgrėblis 5dav4 Sakalą dėl bobos- KGB, Povilionis Ušacką- VSD. Nu tikrai labai konservatyvūs žmonės37. Reziume, padaryta dar is prezidento rinkimu kompanijos 2019 metais
(2020-03-09 22:25:39)
(188.123.231.89) Parašė:

Artėjant pasirinkimui, mano balsas nesikeičia - balsuosiu #priešingridą Priežastys vis dar tos pačios: Ši persona yra tiesiogiai valdoma patyčių partijos TS-LKD. Partija jau seniai nebeatstovauja nei konservatoriškų, nei krikščioniškų vertybių. Tai neoliberalistinė partija. Ši persona, kaip paklusni avelė, nebalsavo vaikų teisių apsaugos įstatymo pakeitimų projekte, taip palaikydama destrukcinius valstybės valdymo metodus ir rodydama lojalumą vienai nuomonei, vienai partinei struktūrai. Šios personos kultūros stoka, bendravimo stilius, kalbos maniera gal ir artima šiuolaikiniam patyčias mėgstančiam jaunimui, patyčias skatinančiai ir toleruojančiai ją palaikančiai partijai, bet svetimas man. Toks žmogus garbės valstybei nedarytų. Šios personos istoriniai sprendimai imti paskolą brangiau kalba patys už save. Ne, konservatoriai krizės nesuvaldė. Ši persona yra pasisakiusi už prievartą. Už prievartinę medicininę intervenciją, be žmogaus sutikimo. Ši persona nežino elementarių tam tikrų gestų reikšmių, tad tikrai nesinorėtų, jog šalį atstovaujantis asmuo, rodytų OK gestą Prancūzijoje ar Vokietijoje, Victory gestą Australijoje, bravo gestą Graikijoje, ar savo Metallicos gestą Italijoje ar Kai kuriose Afrikos šalyse. Ši persona debatuose stebino savo pasiūlymais jau ne vieną kartą. Ji BVP rodikliu aplenktų Jav popieriuje perpaišius skaičiukus. Apibūdinimui puikiai tinka frazė: ingridą iš buhalterijos išvesti galima, bet buhalterijos iš Ingridos - niekaip. Copyright Jolanta Blazyte Ši persona leidžia sau nesikalbėti su kitomis partijomis išskyrus ją remiančią, kas tik rodo, jog tokiu pačiu principu ir bus atstovaujama tauta. Šnekantis su, ir girdint tik sau palankius žmones. Galų gale šios personos reklaminė kampanija paremta savo oponentų žeminimu, žlugdymu, purvinimu. Tai persona, kuri realiai pokyčių nepadarys, jai gerai kaip yra. O pokyčių reikėtų kaip Ukrainoje. O dabar stebime, tik kaip švaistomi partiniai pinigai. Liko dar keletas dienelių keliems šimtams tukstančių “įsisavinti”.36. bus debilu
(2020-03-08 17:26:14)
(31.135.216.69) Parašė:

kurie balsuos uz sia VAGILKA.35. Geras klausimas
(2020-03-08 14:06:38)
(94.232.229.7) Parašė:

Ar gali vagis būti kandidatu į šalies prezidentus?34. ?????
(2020-03-07 17:11:08)
(188.123.231.89) Parašė:

Ožio utėlės, tai kur likusius vestuvinius auksinius žiedus sunešti.........galėsit, ponai, vėl sujudėti33. Lietu iai
(2020-03-07 16:17:58)
(84.15.185.19) Parašė:

Slove konservatoriam! Simonytei slove!Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras