2024 m. kovo 3 d.

 

Prokurorė D. Brudnienė savo atsakymu neįtikino – dėl prievartos prieš D. Kedytę vėl kreiptasi į Generalinį prokurorą

37
Paskelbta: 2020-05-22 10:32 Autorius: ekspertai.euPo gegužės 14 d. paviešinto įrašo, kuriame matoma brutali prievartą prieš Deimantę Kedytę, kuri Lietuvos valstybės vardu 2012 m. gegužės 17 d. buvo paimta iš savo senelių namų, ekspertai.eu kreipėsi į Generalinį prokurorą Evaldą Pašilį.

„Š. m. gegužės 14 d. Internete paviešinti vaizdai, kokius veiksmus 2012 m. gegužės 17 d. prieš Deimantę Kedytę, kurios tarptautinę paiešką yra paskelbusios Jungtinės tautos, naudojo valstybės atstovai. Su šiais vaizdais galima susipažinti šioje nuorodoje „Vaizdai, kaip valstybės vardu buvo grobiama Deimantė Kedytė“. Prašome pradėti (jei dar nepradėtas) ikiteisminį tyrimą dėl organizuotos gaujos įvykdytų nusikaltamų veiksmų, matomu minėtuose vaizdo įrašuose. Taip prašome informuoti, kada jums patogiu metu galėtume šiuos vaizdus pakomentuoti video formate. Jūsų komentarą pasistengsime išplatinti kuo plačiau. Iš anksto dėkojame už atsakymą ir linkime jums kuo geriausios kloties“, - buvo rašoma gegužės 14 d. rašte Generaliniam prokurorui.

Paaiškėjo, kad šį raštą E. Pašilis persiuntė Kauno apygardos prokuratūrai.

Gegužės 21 d. Kauno apygardos prokuratūros Ketvirtojo skyriaus vyriausioji prokurorė Daiva Brudnienė atsiuntė raštą, kuriame sakoma, kad „skundas pateiktas nesilaikant 2020 m. balandžio 17 d. įsakymu Nr. I-103 patvirtinto asmenų aptarnavimo Lietuvos Respublikos generalinėje prokuratūroje tvarkos aprašo 42.1 punkto nuostatų“, todėl „paliekamas nenagrinėtu“.Pirma ekspertai.eu neteikė jokių skundų. Ekspertai.eu kreipėsi į Generalinį prokurorą Evaldą Pašilį su tokio turinio tekstu: „Š. m. gegužės 14 d. Internete paviešinti vaizdai, kokius veiksmus 2012 m. gegužės 17 d. prieš Deimantę Kedytę, kurios tarptautinę paiešką yra paskelbusios Jungtinės tautos, naudojo valstybės atstovai. Su šiais vaizdais galima susipažinti šioje nuorodoje „Vaizdai, kaip valstybės vardu buvo grobiama Deimantė Kedytė“. Prašome pradėti (jei dar nepradėtas) ikiteisminį tyrimą dėl organizuotos gaujos įvykdytų nusikaltamų veiksmų, matomu minėtuose vaizdo įrašuose. Taip prašome informuoti, kada jums patogiu metu galėtume šiuos vaizdus pakomentuoti video formate. Jūsų komentarą pasistengsime išplatinti kuo plačiau. Iš anksto dėkojame už atsakymą ir linkime jums kuo geriausios kloties“.

Iš E. Pašilio ekspertai.eu nesulaukė jokio atsakymo – Generalinis prokuroras iki šios akimirkos neinformavo, kada jis jam patogiu metu galėtų Deimantės Kedytė grobimo vaizdus pakomentuoti video formate. Todėl atsakymo ekspertai.eu visa dar laukia.

Antra – informuodami teisėsaugą apie nusikaltimą (nusikaltimo vaizdai prieš mažamatę mergaitę Deimantę Kedytę bei teisėją Neringą Venckienę pakankamai aiškiai matomi vaizdo įraše, kuris yra publikacijoje „Vaizdai, kaip valstybės vardu buvo grobiama Deimantė Kedytė“) ekspertai.eu neketino ir neketina gilintis į 2020 m. balandžio 17 d. įsakymu Nr. I-103 patvirtinto asmenų aptarnavimo Lietuvos Respublikos generalinėje prokuratūroje tvarkas.

Ekspertai.eu tik informavo prokuratūros lyderį apie nusikaltimą ir pateikė to nusikaltimo įrodymus. Toliau jau teisėsaugioninkų reikalas – pradėti ar nepradėti ikiteisminį tyrimą ir informuoti apie tai visuomenę, išdėstant vienus ar kitus savo priimtų sprendimų motyvus.

Trečia – subjektyvia ekspertai.eu nuomone, net jei toks pranešimas Generaliniam prokurorui, koks buvo pateiktas dėl Deimantės Kedytės pagrobimo iš jos namų, būtų anonimis, teisėsaugininkai, normalioje teisinėje valstybėje, neabejotinai privalėtų pradėti ikiteisminį tyrimą.

Reziume

Tad gerbiama prokurore D. Brudniene, jūsų atsiųsti šiandienos raštelio neužskaitome ir iš naujo kreipiamės į Generalinį prokurorą E. Pašilį su tokio turinio tekstu: „Š. m. gegužės 14 d. Internete paviešinti vaizdai, kokius veiksmus 2012 m. gegužės 17 d. prieš Deimantę Kedytę, kurios tarptautinę paiešką yra paskelbusios Jungtinės tautos, naudojo valstybės atstovai. Su šiais vaizdais galima susipažinti šioje nuorodoje „Vaizdai, kaip valstybės vardu buvo grobiama Deimantė Kedytė“. Prašome pradėti (jei dar nepradėtas) ikiteisminį tyrimą dėl organizuotos gaujos įvykdytų nusikaltamų veiksmų, matomu minėtuose vaizdo įrašuose. Taip prašome informuoti, kada jums patogiu metu galėtume šiuos vaizdus pakomentuoti video formate. Jūsų komentarą pasistengsime išplatinti kuo plačiau. Iš anksto dėkojame už atsakymą ir linkime jums kuo geriausios kloties“.

Visas prokurorės D. Brudnienės raštelis atrodo taip:Ekspertai.eu primena, kad Jungtinės Tautos yra paskelbusios Lietuvos pilietės Deimantės Kedytės tarptautinę paiešką byloje Nr. UA569/2019.

Visi, kurie turi kokios nors informacijos apie tai, kur ji gali būti ir kas su ja atsitikę, rašykite Deimantės Kedytės (Stankūnaitės) atstovo Kazimiero Juraičio advokatui prof. dr. Stanislovui Tomui el. p. [email protected] arba [email protected], arba skambinkite per programėlę Whatsapp +370 608 77507.

Susiję:

Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija apsimelavo dėl Deimantės Kedytės. Ar ne gėda, suskiai?

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
37. Nežinau
(2020-05-24 23:31:39)
(84.15.191.172) Parašė:

Ko tas S.Tomas siekia,bet faktas yra tas,kad reikalaudamas pedofilus "išsiduoti" KUR jie "slepia" Kedytę,jis pastariesiems sudaro sąlygas peradresuoti jos pradanginimą "violetiniams".Manau,kad skaitėte "Laimutės Stankūnaitės" "pagalbos šauksmą".Tai pats pigiausias iš visų įmanomų scenarijų,ir net neabejoju,kad DL teisėsmauka tuo kaipmat "patikėtų",jeigu tai būtų pateikta iš tos "slaptos"vietos tinkamu laiku. Jeigu jis toks "šustras",tai geriau išsireikalautų iš tos,taip vadinamos,teisingumo ministerjos,kad leistų su ja artimiesiems ir kitiems ją gerai pažinojusiems,pabendrauti nuotoliniu būdu,neatskleidžiant buvimo vietos.Garantuoju,kad fotosesijose ir "apklausų" klipuose Deimantę vaidinanti aktoriukė susimautų.Tikroji Deimantė,sprendžiant pagal tą laiką,kai Lovatiesė prasitarė apie jos mirtį,turėtų būti jau gerokai apgedusi.36. Cirko fokusas?
(2020-05-23 23:20:12)
(78.63.105.127) Parašė:

Pateikiami įrodymai apie VAIKO pagrobimą, o „teisėsauga” atsikalbinėja tuo, kad tašką ar kablelį rašte ne ten padėjai?.. Ar ne tokiu „pagrindu” LT teisėsaugoje aukos virsta nusikaltėliais?35. Budriene
(2020-05-23 20:53:42)
(78.152.213.252) Parašė:

Bijo b.byla iskelti, kuomet ten Garliavos byloje - nusikaltime, pagrindinis kaltininkas yra Betingis, Skvernelis ir visa teisesauga. Ji supranta, jog pastarieji nusikaltima vygde, ne tik pries mazamete mergaite, bet ir plese, lauze turta, bei smurtavo pries nelieciamumo imuniteta turintcia teiseja Venskiene. O isakyma okupuoti teike Betingis ir Skvernelis34. Dalius. Kojinių uostytojas.
(2020-05-23 17:07:55)
(78.56.37.190) Parašė:

Viešpatie,kiek galima apie tą Garliavą. Kiek yra išnaudojamų vaikų bet niekam tas nė motais.33. Įdomu
(2020-05-23 16:06:53)
(86.38.24.142) Parašė:

Kodėl kauno apygardos prokuratūroje dirba vien nekompetetingi prokurorai? Gal reikalinga neeilinė atestacija visiems be išimties Ir ši nemokša-vyriausia prokurorė, vadovauja kitiems?32. zinoma
(2020-05-23 14:28:26)
(78.62.207.16) Parašė:

Gejais ir lezbietemis negimstama , tai pavojingu smogiku teroristu darbas . Jie su savo technologijomis psichotronine technika pavercia uzvaldyta uzcipuota Zmogu kuo tik nori , pagrobia i pacia ziauriausia vergija beprotiskam pelnui . Uzvaldyti taikiniai zino savo sutenerius , grobikus , turto prievartautojus , zmogzudzius . Gejai ir lezbietes neturi savo gyvenimo is tokiu lengviau atimti pinigus , verslus , turta . Uz isniekinta Zmogaus gyvenima smogiku gaujos turi savo kankiniams sukurti pati graiausia gyvenima , kad aukos taikiniai tyletu . Bet prekyba Zmonemis smogikai dazniausiai isnaudotus likviduoja . Beda tame , kad dabar ginami banditai , o ne aukos . Nuo seno buvo silpnesnes seimos cipuojamos prisegami prie smegenu lustai , po oda kapsules , cipai . Dabar , kad niekas nepaviesintu nusikaltimu zmoniskumu pradejo priesas ginti save , labai ginti isgalvoje kaip jiems saugiau , kad vieni kitu negintu, net nesikalbetu nebendrautu , todel atimami net mylimi Zmones . Su terorizmu reikia kovoti .31. apuokas
(2020-05-23 13:31:53)
(78.60.12.16) Parašė:

Tai , kad ne ten kreipetes . Reikejo vaizda nusiusti vaiku teisius tarnyboms ar bent jau Sakalienei.30. Ilka
(2020-05-23 13:09:10)
(88.222.143.81) Parašė:

Ko? norėti iš prezidentės ? Kitokių lytinių pakraipu moteris ir dar melagė ,Nera rimtu kandidatų į prezidentus ir t.t. vyrauja materializmas ,visi tik savo kišenes nori prisikimšti ,o Lietuvą ir jos žmonės našlaičiai.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi