2024 m. vasario 29 d. 

Signatarė N. Oželytė reikalauja išleisti į laisvę kalėjime pūdomą A. Paleckį, nes baiminasi Strasbūro teismo

108
Paskelbta: 2020-03-31 21:30 Autorius: ekspertai.eu
N. Oželytė (antra iš kairės). Nuotr.
N. Oželytė (antra iš kairės). Nuotr.

Dėl kalėjime pūdomo Algirdo Paleckio sukruto signatarai – daugiau nei 50 jų kreipėsi į Šiaulių apygardos teismą, prašydami sušvelninti kardomąją priemonę šnipinėjimu kaltinamam buvusiam politikui Algirdui Paleckiui.

„Pasirašė apie 60 signatarų, Aukščiausiosios tarybos-Atkuriamojo Seimo, keletas pirmos Vyriausybės narių“, - naujienų agentūrai BNS pasakė kreipimąsi pasirašęs signataras Egidijus Bičkauskas.

„Mano žiniomis, dokumentą pasirašė įvairių politinių pažiūrų žmonės – nuo dešinės iki kairės“, - teigė jis.

Tarp pasirašiusiųjų signatarų – buvęs eurokomisaras Vytenis Andriukaitis, buvęs premjeras Gediminas Vagnorius, buvęs Seimo pirmininkas Česlovas Juršėnas, buvusi parlamentarė Nijolė Oželytė, buvęs Valstybės saugumo departamento vadovas Mečys Laurinkus.

Pasirašė ir keli Seimo – Eugenijus Gentvilas, Kęstutis Glaveckas, Emanuelis Zingeris, taip pat filosofas Kęstutis Girnius.

„Jie visi vieningai sutarė, kad kardomoji priemonė – suėmimas – šioje stadijoje, kai byla perduota teismui, yra visiškai nereikalinga“, – tvirtino kreipimosi autorius E. Bičkauskas.

Pasak dokumentą pasirašiusios signatarės, buvusios parlamentarės ir aktorės Nijolės Oželytės, jai kalinamo A. Paleckio nėra gaila, tačiau ji baiminasi, kad jis galėtų laimėti bylą Strasbūro teisme.

„Tada daugelio kuklaus suvokimo žmonių smegenyse tie visi jo niekšiški ir Lietuvai priešiški lozungai apie tai, kad savi šaudė į savus Sausio 13-ąją, taps teisybe, jeigu jis laimės“, - pridūrė ji.

A. Paleckio byla bus nagrinėjama viešuose posėdžiuose Šiaulių apygardos teisme. Kovo viduryje nuspręsta, kad kaltinamasis lieka suimtas dar dviem mėnesiams.

Teismo vertinimu, bylos duomenys duoda pagrindo manyti, jog A. Paleckis gali bandyti bėgti nuo teismo, turi ryšių Rusijoje ir kitose valstybėse.

A. Paleckis laikomas suimtas nuo 2018 metų spalio ir prokurorų kaltinamas
šnipinėjimu kitos valstybės naudai, veikiant organizuotoje gaujoje.  

Kaltinimų A. Paleckis nepripažįsta, skelbia BNS.

Štai tokio turinio pranešimą paskelbė BNS, pačio signatarų rašto neskelbia.O kaip čia taip, ponuliai, jūs norite imt ir staiga į laisvę išleisti patį didžiausią moderniosios Lietuvos šnipą? Jūs gal abejojate Lietuvos teisėsaugininkų kompetencija? Kuo jūs laikote mūsų teisingumo sergėtojus, beraščiais bukagalviais? Jūsų manymu, jie be reikalo kalėjime laiko pavojingą šnipą? Apsiraminkite.

Nes jūs dar ir valstybe suabejosite tokias erezijas skleisdami, dar imsite reikalauti, kad ir prezidentą Valdą Adamkų su jo sėbrais už slaptuosius kalėjimus reikia į cypę kišti. O gal dar imsite visas mega aferas vardinti, kurios Lietuvoje buvo įvykdytos per 30 metų? Ir reikalauti už jas atsakomybės?

O gal dar ir visus nužudymus ir sprogdinimus čia pradėsite į viešumą kelti? Gal galiausiai, atsiprašant, imsite domėtis, kur valstybės vardu pagrobta ir be žinios pradanginta Lietuvos pilietė Deimantė Kedytė?

Atsipeikėkit, su visa jums pagarba, bet peržengėte ribas. Atsipeikėkite kol nevėlu.

Nes situacija pasaulyje labai pavojinga, ne tik dėl pasaulinės epidemijos, bet ir dėl vis labiau agresyvėjančios Rusijos grėsmės.

Apsiraminkite ir geriau ramiai sėdėkite karantine, žiūrėkite Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės vadovaujamą valstybinį transliuotoją, skaitykite nepriklausomo Žmonių partijos portalą ir tada gal nekils jums tokių neatsakingų minčių – prieš Lietuvą dirbantį Rusijos šnipą į laisvę...

Dėl Strasbūro nesibaiminkite – jei reikės Lietuvą ten atstovaus pats Generalinis prokuroras su VSD vadu ir mūsų pergalė bus garantuota. Nebijokite taip smarkiai, o geriau džiaukitės Laisve, kurią mes nuolatos valstybiniu lygiu visi švenčiame.Keli susiję:

Po 100 metų Lietuva išnyks, bet tas išnyks – tai dvejos galimybės

N. Oželytė sukritikavo fašistuojantį Putino kloną A. Juozaitį ir pasiūlė Lietuvai idealaus Prezidento kandidatūrą

N. Oželytė sukritikavo J. Statkevičių: apgailėtinas išgama    

Lietuvos inteligentija kyla į kovą už Vytauto Landsbergio įprezidentinimą: cypkit menkystos, istorijos nesuklastosi

Seimo vicepirmininkė R. Baškienė parsidavusi rusofašistams ar šiaip beprotė?  

Nepriklausomybės akto signatarė: runkeliai taip idijotiškai nepasirinktų 

Signatarė apie prezidentę: smarkiai putinoidams ji neparanki, smarkiai ji jiems kenkia ir duria į skaudamą vietą

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
108. Piktas pensininkas
(2020-04-02 14:08:23)
(78.58.54.6) Parašė:

Tiesa kai kam akis bado.107. Gabrieliaus "konservatoriai" ir Šachmatininkes liberalai
(2020-04-02 12:58:53)
(188.123.231.93) Parašė:

Tačiau liūdniausia, kad toks jų elgesys tėra tik pradžia, ir toliau bus dar tik blogiau. Juk uždavinys – bet kokia kaina sustabdyti pradėjusius augti Aurelijaus Verygos reitingus, kurie per rinkimus gali tapti peiliu po kaklu konservatoriams. Todėl galime būti tikri, kad pjudymas nesiliaus ir per patį epidemijos piką, galintį Lietuvai tapti lemiamu. Tam ruošiamasi ir finansiškai: Dalia Grybauskaitė jau įkūrė fondą su R. Miliūtės darbdaviu Andrium Tapinu, į kurį renka aukas. Planas tiesiog genialus – už visų jūsų pinigus pripirkti įrangos kovai su epidemija ir po to tai pateikti kaip savo neįkainojamą nuopelną Lietuvai. Nuošalyj nuo šio švento reikalo neliko ir patriarchas Vytautas Landsbergis, pervedęs Andriaus Tapino televizijai 100 tūkst. eurų iš savo fondo (priminsiu, kad jame laikomos kadaise Norvegijos lietuvių tautai padovanotos lėšos). Taigi, kovai prieš „gyvūnus“ pasiruošta! Tačiau istorija sako, jog tie, kas siekia savo tikslų bet kokia kaina ir nesustoja net prieš žmonių gyvybes, anksčiau ar vėliau pralaimi. Manau, taip nutiks ir šį sykį. Ir tai ir bus jiems Dievo bausmė už pasibaisėtiną elgesį106. Dalius. tas pats. 104
(2020-04-02 11:44:33)
(78.56.37.190) Parašė:

Nekalbėk nesąmonių, nes realiai mąstant mes esame toje pačioje pusėje. Tik nesusikalbame.105. Dalius. tas pats.103AJAM
(2020-04-02 11:43:01)
(78.56.37.190) Parašė:

Tau taip patinka, kai zurofas trimituoja visam pasauliui, Lietuva žydšaudžių šalis. Kodėl taip nori save žeminti.104. > 102. bezDalius. tas pats.
(2020-04-02 11:13:26)
(82.125.142.164) Parašė:

Sneki, - vadinasi zinai, her comarade ! Pasiskaitiki savo komentarus,- be kojiniu beveik nei vieno. Ar nebusi tik koks suktas Gariuniu prekeivis, visiems cia pardavinejantis koncervatoriu komjaunuoliu kojines ? O gal socialdemokratu kaip kiaulinas ? Ir su logika pradek draugauti nesuveldamass i kruva koncervatniku ir Putino. Sakiau gi,- nustoki plauti galva tvartelio meslu ir... pakelki galva lietuvi ! dar yra vilties atgaivinti fasisma Lietuvoje !103. yel“l“ow submarine to 98. Dalius. tas pats. 97ajam
(2020-04-02 11:02:02)
(88.119.234.132) Parašė:

ar būtų zurofas, ar bet koks kitas žydų atstovas - jei jis mato, kad litchūanijoje heroizuojami bei balinami žydšaudžiai, ir išsako savo nuomonę tuo klausimu - kur čia problema ? - jis ką ? neturi tokios teisės ? - o jaunimas turi žinoti visą , nepagražintą ir neišseparuotą istorinę tiesą - kokia ji bebūtų :) - nesuprantama, kam reikia kurti kažkokius sterilius pavyzdžius ? - neveltui daugelis mato tamstą kaip konservatų apologetą, nors deklaruoji jų nemėgstantis - o iš esmės, mąstai kaip grynaveislis konservas - jeigu kakas savas, tai smirdėti jis negali :)) - partizanų heroizmo ir teisumo suabsoliutinimas išdiskutuotas jau milijoną kartų ..., - deja, išvada negailestinga : visas pokario partizanavimas suteptas taip, kad išbalinti kažkokį atskirą fragmentą yra neįmanoma iš principo - ir jokie spektaklių draudimai ar autorių baudimai čia ne metodas :))) - kol nesiliausime meluoti sau, ir neprisiimsime atsakomybės už protėvių klaidas - atrodysim klounais, kitaip sakant konservatomis :)102. Dalius. tas pats.
(2020-04-02 11:00:22)
(78.56.37.190) Parašė:

Matau, kad uostai savo kojinės ir kaifuoji, nes šneki nesąmonės. Iš turgaus tau galiu atsiųsti švariu kojinių, kad uzsimoves jas, nebakalbetum nesąmonių. Putino gerbėjau. Nesiskyri savo kalbom nuo konservatorių komjaunimo, todėl patylėk.101. > 99. bezDarius. tas pats
(2020-04-02 09:00:21)
(82.125.142.164) Parašė:

Smirdi her comarade !? Eik praustis, kojiniu keitimas nepades, tevai nemoke ? Taip pat reikia baigti minkyti tvatelio mesla savo galva,- svaros neprideda. ir gero ryto kolieka ! Kelkis lietuvi is meslo ir eik praustis, nes rusai nemegsta nevalu ! (kai ateis!)Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras