2024 m. liepos 22 d.

 

Kas patraukliau bus rinkėjams: bekompromisė kova prieš atominę, ar bekompromisė kova prieš pabėgėlių invaziją?

44
Paskelbta: 2016-04-30 09:47 Autorius: ekspertai.eu
Konservatorių rinkiminiam koziriui Astravo atominei elektrinei, darbiečiai turi atsakomąjį kozirį – bekompromisę kovą prieš pabėgėlių invaziją į Lietuvą. Nuotraukose konservatorių lyderis G. Landsbergis (kairėje) ir darbieičų lyderis V. Mazuronis.


Konservatoriai, klodami pamatus pergalei 2016 m. Seimo rinkimuose, jau yra informavę, kad jiems vėl susigrąžinus valdžią didės atlyginimai ir pensijos, išvykusieji sugrįš, eksportas augs, suklestės regionai, Lietuva eis sėkmingų valstybių keliu, nebenyks kaimai ir miesteliai, kiekvienas norintis gaus gerą išsilavinimą, bus sukurta galimybė dirbti ir užsidirbti visoje Lietuvoje, bus užtikrintas ekonomikos augimas, bus sukurta europietiška gerovė ir t. t.

Tačiau tai tikrai ne viskas, ką konservatoriai gali dėl savo rinkėjų nuveikti. Kova prieš Astravo atominės elektrinės statybą – vienas svarbiausių argumentų, kodėl rinkėjai turi savo balsus atiduoti partijai, kuri atnešė laisvę Lietuvai.

Pasauliui minint Černobylio atominės katastrofos 30-ąsias metines, konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis pakvietė Lietuvos visuomenę drąsiai prisidėti prie veiksmų, kad būtų sustabdytos Astravo atominės elektrinės statybos Baltarusijoje.

„Sprogimo Černobylio atominėje elektrinėje 30-ųjų metinių sukaktis turi pagaliau pažadinti iš letargo ne tik Vyriausybę, bet paskatinti ir Lietuvos visuomenę aktyviems veiksmams dėl nesaugios Astravo atominės elektrinės keliamos grėsmės“, – pasakė G. Landsbergis.

Politikas pranešė, kad būtina užtikrinti, jog Baltarusijos Astravo atominės elektrinėje pagaminta elektros energija jokiomis aplinkybėmis nepatektų į Lietuvą ir niekad nebūtų parduodama Lietuvos elektros rinkoje.

„Valdžiai nesiimant aktyvesnių veiksmų, kviesime savo poziciją aktyviau išsakyti visuomenę ir raginsime Lietuvos piliečius reikalavimus paremti savo parašais“, – pasakė G. Landsbergis.

Skelbiama, kad atgimusi ir atsinaujinusi Lietuvos proveržio partija planuoja surinkti milijoną parašų, o tai reiškia, kad pasirašiusi pusė Lietuvos iš dalies bus pasirašiusi ir už konservatorius.

Šia proga konservatorių reklamos agentūra prikūrė įvairių paveiksliukų su informacija apie bekompromisę konservatorių kovą su Astravo atominės elektrinės statybomis, štai keli iš jų:
Artimiausi konservatorių konkurentai – Darbo partija – taip pat žada sukurti materialųjį ir moralinį gėrį, beveik tokio paties dydžio kaip žada konservatoriai – gyventojai turės daugiau pinigų, jausis saugūs, ramūs ir sotūs.

Tačiau papildomam konservatorių koziriui – Astravo atominei elektrinei, darbiečiai turi atsakomąjį kozirį – bekompromisę kovą prieš pabėgėlių invaziją į Lietuvą. Tuo šios partijos labai labai skiriasi.Plačiau apie unikalią darbiečių antiinvazinę kampaniją skelbėme publikacijoje „Prieš pabėgėlių invaziją į Lietuvą, mes kovosime iki galo. Nes tik mes galime tai, ko negali kiti“.Ekspertai.eu kelia tik vieną klausimą. 2008–2012 m. valdžioje įsitvirtinę konservatoriai žinojo apie Astravą ir atominės elektrinės statymo planus. Kokius žingsnius jie padarė tada, kai viskas buvo jų rankose?

Gal pas ką nors saugomi tų laikų konservatorių reklamos paveiksliukai, kuriais jie kreipiasi į milijoninius partijos gerbėjus ir visą Lietuvos visuomenę, ragindami balsuoti prieš Astravo atominės elektrinės statybas?

Niekas neturite?

O gal pamenate, kaip tais laikais tautos partija „kvietė drąsiai prisidėti prie veiksmų, siekiant sustabdyti Astravo atominės elektrinės statybas Lietuvos kaimynystėje“?

Nepamenate?

„Neturėdami ekonominio modelio, pradeda kasinėti žemę ir aiškina, kad jų tempai, statant savo AE, yra spartesni. Keliolika savivarčių statybos aikštelėje neatrodo labai įtikinamai“, – iš diktatoriaus A. Lukašenkos 2011 m. šaipėsi premjeras A. Kubilius.

O apie Lietuvos reikalus tuometis vyriausybės vadovas tvirtino: „2010 metais strateginis investuotojas, kitais – baigiami visi parengiamieji teisiniai, finansiniai dalykai ir prasideda realūs darbai. Jei mes taip nuosekliai ir sėkmingai įgyvendinsime savo AE projektą, tai neatmestina, kad kaimynai gali persigalvoti dėl savųjų statybų prasmės“.

Realūs konservatorių darbai realiai bus įgyvendinti, kai tik juos išrinksime. Lygiai taip pat bus įgyvendinti ir realūs darbiečių darbai, kai tik juos išsirinksime.

Kaip ten bebūtų, ar su Astravo atomine ar be Astravo atominės, ar su pabėgėlių invazija ar be pabėgėlių invazijos, išsirinkus vieną iš šių dviejų giminingų partijų materialinė kiekvieno Lietuvos gyventojo (ir emigranto) padėtis pagerės taip, kaip dar niekada nebuvo pagerėjus.

Belieka išsirinkti.

Keli susiję:

Konservatoriai prieš rinkimus žada keisti savo kalbėjimo manierą ir žodyną, kad Lietuva atgimtų

Pasaulis sužinojo, kad Lietuvai laisvę atnešė konservatoriaus A. Kubiliaus partija

Seimo rinkimus laimėjus Darbo partijai, gyventojai turės daugiau pinigų, jausis saugūs, ramūs ir sotūs

Prieš pabėgėlių invaziją į Lietuvą, mes kovosime iki galo. Nes tik mes galime tai, ko negali kiti

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
44. jonis
(2016-05-21 22:29:08)
(83.190.101.20) Parašė:

Po ilgos pertraukos skaitau ekspertu komentarus ir netikiu savo akimis. Zmones domisi analizuoja skaito lygina. Pagaliau bundame. Pries metus rasiau: I rinkimus eikime seimomis nerinkite sisteminiu partiju. Geriau tai tegul bus misku atsodinimo ar upiu pakrsmciu tvarkymo Partijos. I Seima ateis nauji nekorumpuoti zmones ir paklaus buvusiu: KODEL taip darete?43. nei
(2016-05-21 21:22:33)
(78.62.175.113) Parašė:

nei tas nei tas nepatrauklu kai valgyt nori pats, vaikai ir pasenę tėvai o valgyt nusipirkt ir būstą įsigyt nėra kaip už minimumą ir reikia išvykti dirbti ...42. aa
(2016-05-21 21:14:03)
(78.56.182.108) Parašė:

Pildosi Zirinovskio zodziai. Pries 13m Zirinovskij pasakie ,kad Lietuva taps branduoloniu atleku savartinu.41. Dzūkija>40. raimis;
(2016-05-04 15:16:40)
(78.62.212.240) Parašė:

Belieka tamstai tapti skaičiuotoju...;))))))))40. raimis;
(2016-05-04 15:12:07)
(85.206.7.80) Parašė:

gali balsuot,gali nebalsuot arba kojomis balsuoti, o laimės ne tie už ką balsuoja, o tie kas balsus skaičiuoja, priešakyje su NEPAKEIČIAMUOJU.39. Pensininke
(2016-05-02 07:46:46)
(89.116.166.33) Parašė:

Visi apsiputoje tik juokina liaudi, nes jie turejo labai daug laiko visa tai irodyti darbais. Slykstu ziureti ir klausyti.38. Lai
(2016-05-02 03:52:13)
(94.244.87.217) Parašė:

tie politikieriai nekabina makaronu,sveiki zmones jais netiki. Tiksliai parase 5 komentatorius.Yra kas cia nurodineja kaip bus,o ne visokie "perbegeliai" ir "laukiantys" vel grizti arciau "lovio".37. Pati
(2016-05-01 23:14:50)
(162.226.66.184) Parašė:

geriause investicija Rusijos invazija ir,kad isvestu is Lietuvos visus durnius izdavikus vagis I ekskursija,pas baltas meskas!!!Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi