2024 m. liepos 23 d.

 

Kodėl reikia nukelti Ukrainos valstybės vėliavas Lietuvos valstybėje

10
Paskelbta: 2024-06-07 09:35 Autorius: Andrius Martinkus

Be Ukrainos vėliavos neįsivaizduojamas nė viena Lietuvos institucija. Kairėje – Ekonomikos ir inovacijų mninisterija, dešinėje – Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas, apačioje – Kultūros ministerija.

 

Lietuvos Respublikos prezidento rinkimuose (jų pirmajame ture) buvo sulaužytas daugiau kaip 30 metų trunkantis neoliberalus-rusofobinis-proamerikietiškas konsensusas (sutarimas).

Vienas kandidatas kalbėjo ne taip, kaip reikalauja šis konsensusas. Tai – Eduardas Vaitkus. Ir kartu su juo – 30 tūkstančių Lietuvos žmonių, pasirašiusių už tai, kad Vaitkus galėtų kandidatuoti į Lietuvos prezidento pareigas. Ir 105 tūkstančiai Lietuvos žmonių, atidavusių savo balsus Vaitkui 2024 metų gegužės 12 dieną.

O kai kurie neoliberalaus-rusofobinio-proamerikietiško konsensuso propagandininkai baiminasi, kad tokių Lietuvos žmonių gali būti ir 200 tūkstančių, ir 300 tūkstančių, ir net 500 tūkstančių.

Šiame trumpame tekste paminėsiu tik vieną Vaitkaus pažadą, kuris sukėlė didelį pasipiktinimą neoliberalaus-rusofobinio-proamerikietiško konsensuso bendruomenei.

Vaitkus sakė, kad, tapęs Lietuvos prezidentu, lieptų nukabinti Ukrainos vėliavas, kabančias prie Lietuvos valstybinių institucijų. Nes šito reikalauja Lietuvos įstatymai.

Toliau dėstomose tezėse aš teigiu, kad šito reikalauja ne tik Lietuvos įstatymai, bet ir Lietuvos valstybės išlikimo logika.

Dėl karo Ukrainoje:

1. Ukrainos valstybė neatsitiktinai tapo Rusijos ir JAV (Vakarų) karo arena.

2. Ukrainos valstybė yra atgimstančios istorijos (Rusijos) ir „istorijos pabaigos“ (JAV) karo arena.

3. Ukrainos valstybė gimė prasidėjus „istorijos pabaigai“ ir JAV pasaulinei hegemonijai.

4. Ukrainos valstybė galėjo būti viena labiausiai klestinčių pasaulio valstybių, jeigu jos politinis ir intelektualinis elitas gerbtų istoriją – Ukrainos buvimą tarp Rytų ir Vakarų.

5. Ukrainos valstybė negerbė istorijos ir iš karto po savo atsiradimo pradėjo ją „perrašinėti“.

6. Ukrainos valstybės „Vakarai“ pradėjo atvirą karą prieš Ukrainos valstybės „Rytus“ po 2014 m. valstybės perversmo.

7. Ukrainos valstybės perversmą ir Ukrainos režimo vykdomą prievartą prieš istoriją aktyviai palaikė JAV vadovaujami Vakarai (ir Lietuva).

8. Ukrainos valstybės sienos yra labiausiai dirbtinės sienos Europoje – komunistų vykdytos prievartos prieš Rusijos istoriją pasekmė

9. Ukrainos valstybės reikalavimas atstatyti 1991 m. Ukrainos valstybės sienas reiškia reikalavimą sugrįžti į „istorijos pabaigą“.

10. Ukrainos valstybė šiuo metu yra antiistorinis politinis darinys, kurio gyventojai yra globalistų „patrankų mėsa“ jų kare prieš istorijos sugrįžimą ir daugiapolio pasaulio gimimą.

Iškeldamas Ukrainos valstybės vėliavą šalia Lietuvos valstybės vėliavos Lietuvos antilietuviškas režimas pareiškia, kad:

1. Lietuvos valstybės tūkstantmetė istorija „sutrumpinama“ iki Ukrainos valstybės, gimusios „istorijos pabaigoje“, istorijos.

2. Lietuvos valstybė kartu su Ukrainos valstybe gali būti paaukota ant pasaulinės JAV hegemonijos ir „istorijos pabaigos“ aukuro.

3. Lietuvos valstybė antilietuviškam Lietuvos režimui nėra daugiau „sava“ už Ukrainos valstybę.

4. Lietuvos valstybę valdo toks pat globalistams parsidavęs, korumpuotas ir antinacionalinis režimas, koks yra Ukrainoje.

5. Lietuvos valstybė palaiko Ukrainos valstybės vykdomą prievartą prieš savo istoriją ir istorinę atmintį.

6. Lietuvos valstybė pati pasirengusi „perrašinėti“ savo istoriją ir prievartauti savo istorinę atmintį.

7. Lietuvos valstybę – kaip ir Ukrainos valstybę – valdo toks pat rusofobinis režimas, kuris vardan Rusijos sunaikinimo pasiryžęs sunaikinti savo paties valdomą valstybę.

8. Lietuvos valstybės teritorija yra potenciali karo Ukrainoje pratęsimo teritorija.

9. Lietuvos valstybės sienos yra tokios pat dirbtinės, kaip ir Ukrainos valstybės sienos.

10. Lietuvos valstybė šiuo metu yra toks pat antiistorinis politinis darinys, kaip ir Ukrainos valstybė.

Dėl Rusijos ir JAV požiūrio į Lietuvos ir Ukrainos valstybių istoriškumą:

1. Rusija puikiai supranta Lietuvos valstybės ir Ukrainos valstybės istoriškumo lygį.

2. JAV irgi supranta Lietuvos valstybės ir Ukrainos valstybės istoriškumo lygį.

3. JAV nedaro skirtumo tarp Lietuvos valstybės ir Ukrainos valstybės istoriškumo – Lietuva ir Ukraina JAV globalistams yra „patrankų mėsa“ kare prieš istorijos sugrįžimą.

4. Rusija daro skirtumą tarp Lietuvos valstybės ir Ukrainos valstybės istoriškumo.

Dėl Lietuvos politikų požiūrio į JAV ir Rusijos karą Ukrainoje:

1. Lietuvai reikalinga NAUJA POLITINĖ JĖGA, kuri ADEKVAČIAI reaguotų į karą Ukrainoje.

2. NAUJA POLITINĖ JĖGA reikalinga tam, kad Lietuvos neištiktų Ukrainos likimas.

Politinis neoliberalus-rusofobinis-proamerikietiškas konsensusas buvo sulaužytas.

Reikia tęsti darbą ir per 2024 metų Seimo rinkimus.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
10. S
(2024-06-08 15:30:14)
(2a02:8084:46c3:b100:edee:be8a:12da:33e9) Parašė:

https://youtu.be/YUuPE_lev58?si=Zz92ONQ35mvIAMUd -- gaudo I kariuomene !?9. Petras
(2024-06-07 22:28:34)
(88.223.53.29) Parašė:

To 6.Mary Thompson baik persti žmonėms savo melu.8. Peremoga ce zrada
(2024-06-07 21:20:14)
(90.131.44.12) Parašė:

UkrainosTSR ekonomika buvo 1O vietoje pasaulyje, kol buvo tarybine resublika. O nuo 90-jų "nezaležną" kas 10 metų purtė maidanai, kol galop tapo karo poligonu, Vakarų interesams ginti.7. Darijus
(2024-06-07 19:49:02)
(2a00:809:2f8:ebd7:85d5:db6c:aaa4:9f29) Parašė:

Ar gali visoje Europoje vienu metu visos administracijos iškelti ukronacikų vėliavas?6. Mary Thompson
(2024-06-07 18:58:50)
(39.59.57.32) Parašė:

PRISIJUNK MUS MŪSŲ Užsidirbti pinigų šiais laikais labai paprasta ir paprasta. 2024-ieji yra pinigų uždirbimo internete metai. Esu čia tam, kad jums pasakyčiau, kad taip lengva uždirbti daugiau nei 15 000 USD kiekvieną mėnesį dirbant internete. Aš prisijungiau prie šio darbo prieš 3 mėnesius ir pirmą savo darbo dieną, neturėdamas darbo internete patirties, uždirbau 524 USD. Tai tiesiog nuostabu. Prisijunkite prie to dabar Vykdykite instrukcijas čia.........................w­w­w­.­n­e­w­.­c­a­s­h­6­7­.­c­o­m5. O
(2024-06-07 12:31:49)
(46.36.90.123) Parašė:

ta į ragotkę panaši išsiskėtus boba su raudonnais šarovarais man kažkur matyta4. FP
(2024-06-07 12:31:26)
(2a00:809:2a9:ea93:c4d6:aa4c:b149:eae9) Parašė:

Faktai yra faktai. Betgi norint suprasti tėkmę-raidą -reikia kreipti dėmesį į psichologiją ir religiją; kur ir slypi visi dirbtinumai (saviapgaulės) tiek ilguoju, tiek trumpuoju civilizacijų funkcionalu. Žmogus labai greitas patikėti-įtikėti savo paties smegenų produkcija; o didingiausias tos produkcijos veikalas -religijos. Ne jų teiginiai ir praktikos, bet principai ir metodai padiktuoja žmogaus elgesį. Religijos nuolat ieško silpnų žmogaus vietų, ir dar su didesniu užsispyrimu užkrečia žmogų naujais silpnumais; pasiūlydamos vaistus sukeliančius-įtvirtinančius chroniškas pasekmes. Religingumo prasiveržimas politikoje ir bandymas užvaldyt populiaciją -tik nauja versija to paties senojo biblinio burbulo, kurio priedangoje tie 2procentai adekvačiai protaujančių daro savo darbelius. Žmogus -nesėkmingas gyvulinės evoliucijos proveržis susinaikinimo-sunaikinimo kryptimi. Nereikia save apgaudinėti -kad religija, politika yra vertybių nešėja; tai antagonizmo palaikymo įrankiai, slepentys tikrąsias žinias, tikrąją istoriją. Tokioje padėtyje bendrosios žinios (mokyklinės) visų pirma turėtų būti FILOSOFINĖS PSICHOLOGINĖS; kaip ir visi "šventraščiai" savo forma ir turiniu.3. Apie autoriu
(2024-06-07 11:28:25)
(37.175.217.248) Parašė:

tvarto vykdytos prievartos prieš TSRS istoriją pasekmė...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras