2024 m. liepos 25 d.

 

Kur link suka Vytautas Radžvilas, gindamas Landsbergių šeimos garbę ir pigiai spekuliuodamas Sąjūdžio vardu?

39
Paskelbta: 2021-04-05 21:55 Autorius: ekspertai.eu
Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio (LPS) Steigiamasis suvažiavimas Vilniaus sporto rūmuose. Pirmininkauja LPS iniciatyvinės grupės nariai poetas Justinas Marcinkevičius ir pedagogikos m. dr. Meilė Lukšienė.
Autorė: LCVA fotografė Roma Beliajevienė


Landsbergių bendruomenė Seime (ją sudaro trys politinės organizacijos: Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (kitaip žinoma kaip Žmonių partija), Liberalų sąjūdis ir Laisvės partija) balandžio 1 d. sėkmingai nušalino Adą Jakubauską nuo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro (LGGRTC) generalinio direktoriaus pareigų.

A. Jakubauskas neįtiko minėtai bendruomenei, nes tai nebuvo 100 proc. landsberginis žmogus, todėl kilo keblumų falsifikuojant istoriją, klastojant bei naikinant dokumentus.

Apie tai skelbėme publikacijose „Zigmo Vaišvilos komentaras dėl anušauskinių KGB sąrašų skelbėjų judesių“.  

Svarbi detalė – tam kad A. Jakubauskas būtų nušalintas be jokių kliūčių, Landsbergių bendruomenė iniciavo ir teatralizuotą akciją – mitingą, kuriame kaukė sirenos, o pirmu smuiku griežė filosofas, politinės partijos „Nacionalinis susivienijimas“ lyderis Vytautas Radžvilas.

Apie tai ir kas per paukštis-kreždutė yra V. Radžvilas, skelbėme publikacijoje „V. Radžvilo išaiškinimai apie teisingą, patriotišką koloboravimą su okupantais“.   

O dabar lengvai pažvelkime, kokių naujų perlų V. Radžvilas pažėrė minėtame mitinge.Taigi mitingo dalyviai negailėjo ypač aštrių žodžių Landsbergių bendruomenei.

„Jūs vykdote Kremliaus KGB’istų naratyvą“, - kalbėjo viena mitingo dalyvė apie dabartinę valdančiąją daugumą, vadovaujamą Gabrieliaus Landsbergio.

Mitingo dalyviai informavo, kad Žmonių partijos atstovas Žygimantas Pavilionis jiems atskleidė, esą visą A. Jakubausko nuėmimą suorganizavo Rusijos ambasada, kuri yra įsikūrusi Vilniuje, Latvių gatvėje.„Tėvynės sąjunga veikia arba bendradarbiauja su Latvių gatve“, - kalbėjo vienas mitingo dalyvis, garantavęs, kad gali prisiekti ant Biblijos.„Prašau jūsų visų, išstokite iš Tėvynės sąjungos“ - skambėjo raginimai Žmonių partijos nariams.Renginio metu buvo teigiama, kad „Tėvynės sąjunga elgiasi bjauriai ir nužudė Rakutį“.„Bet Rakučio niekas nežudys, ji yra laisvės kovotojas“, - patikslino kalbėjęs oratorius.Politinės partijos „Nacionalinis susivienijimas“ narys Vytautas Sinica piktinosi, kad kai kas Lietuvoje – tai Rūta Vanagaitė, tai Stanislovas Tomas, tai Emanuelis Zingeris – kelia klausimus dėl žydus šaudžiusių ir su nacíais kolaboravusių asmenų.

Mitinge centrinį žodį taręs politinės partijos „Nacionalinis susivienijimas“ lyderis Vytautas Radžvilas išreiškė nepasitenkinimą Seimo pirmininke Viktorija Čmilyte Nielsen, nes jos tėvas buvo KGB’istas.Savo kalboje V. Radžvilas atkreipė dėmesį, kad St. Tomas pats to nenorėdamas paviešino Lietuvos naikinimo planą.„Šiandien Stanislovas Tomas barbariškai sudaužęs Jono Noreikos-Generolo Vėtros lentą, pagaliau padarė pirmąją ir turbūt paskutinę paslaugą Lietuvai. Pats to nenorėdamas, užsienyje išklojo planą, kaip toliau vyks Lietuvos valstybės naikinimas“, - kalbėjo filosofas.V. Radžvilas atskleidė, kad kitas Lietuvos priešų taikinys bus architektas Vytautas Landsbergis-Žemkalnis.„Ir štai citas ponas (St. Tomas – ekspertai.eu past.) atvirai pasako, kad kitas mūsų taikinys bus architektas Vytautas Landsbergis-Žemkalnis – asmuo, kuris atidarė Sąjūdžio steigiamąjį suvažiavimą“, - kalbėjo 

partijos „Nacionalinis susivienijimas“ lyderis.

Pasak V. Radžvilo, „kokie turi būti politiškai trumparegiai, nemokšos Lietuvos Seimo nariai, kad nesugebėtų perskaityti, tiesiog panosėje vykstančios grandiozinio masto diversijos prieš Lietuvos valstybę“.„Be jokios abejonės, bus einama toliau ir iškeltas klausimas: jeigu Sąjūdžio suvažiavimą atidarė nacistų parankinis, o tokiu bus pavadintas architektas, tai kas tada buvo 1990 m. Lietuvos Respubliką atkūręs Sąjūdis? Be abejo, nepribaigtų nacistinių ir fašistinių gaivalų sambūris“, - konstatavo V. Radžvilas.Kalbos pabaigoje vyras informavo, kad jo būriama jėga yra vienintelė, kuri gali išgelbėti Lietuvą.Jis taip pat iškėlė klausimą, ar šiuo metu Lietuvoje nėra sugrįžusi Mykolo Burokevičiaus valdžia?

Veltis į visą jovalą, kurį žeria vienas iškiliausių Lietuvos demagogijos asų, neverta. Tiesiog reikia mėgautis šiuo nepralenkiamu Lietuvos humoristu, vardu Vytautas Radžvilas.

Tačiau atkreipti dėmesį, kam dirba ir ko siekia šis vyrukas, neįmantriai kvailinamas būrį aplinkinių, būtina.

Taigi – Vytautas Landsbergis-Žemkalnis neatidarė jokio Sąjūdžio steigiamojo suvažiavimo. Tai tiesiog eilinis V. Radžvilo melas.

Kam toks melas reikalingas?

Plačiau apie visa tai balandžio 6 d. „PressJazz TV“ laidoje „2K+“, žiūrėti galima čia:

Visus „PressJazz TV“ laidos „2K+“ įrašus rasite ČIA.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
39. Petras
(2024-04-17 10:52:12)
(88.223.53.29) Parašė:

Va čia tai partijos vadovų ne stiprus perdimas. jie nori būti Europos tvirtovėje(kalėjime). Stipriau perskite nes rusai jus puola.38. SKIRGAILA
(2021-04-08 16:40:45)
(86.38.157.10) Parašė:

Kodel Vytautas R taip myli Landsbergi architekta? Gal architektas yra kertinis Lietuvos akmuo? Ne koks Smetona ar Stulginskis ar Kudirka ar daug daug .... Ar tinkamas architektas garbinimui???? Net del palikuoniu???37. to-36
(2021-04-08 13:30:37)
(78.61.0.42) Parašė:

Karavanas jau seniai niekur nebeina.Karavana veza Dominion ir Smartcmatik.36. T0mas J.
(2021-04-08 13:26:04)
(85.206.112.194) Parašė:

Šįkart ekspertai taip neobjektyviai pakomentavo mitingą, kad net ginčytis nesinori, pasijuoksiu tik iš to, kad STRAIPSNIO autorius - ekspertai.eu, - po straipsniu pateikė šio straipsnio komentarą. Kai autorius pats save komentuoja, tai panašu į šizofreniją ;) O karavanas eina.35. esu seniai uzblokuotas, tai rašau iš svetimo komp
(2021-04-06 22:35:39)
(78.57.248.99) Parašė:

Radzvilas negina Landzbergio,landsbergis nera Sajudis . Radzvilas tiesa pasake apie Sajudzio pradzia, kupriukas muzikantas viska tiksliai apskaiciavo savo tevuką ikišdamas atidaryti suvažiavima ,bet jau dabar šaukštai po pietų, tuo metu niekam nedašuto , visi plojo atsistoję , o dabar ir einama prie to , ką prognozuoja Radzvilas, bet va matot kgbistai netik Landsbergis , bet ir ekspertai,kurie nuolat kartu su Juraičiu retransliuoja fragmentus kč transliuoja Panorama. nežiūrim mes Panoramos ,nekiškit man jos.34. S
(2021-04-06 16:19:58)
(37.228.213.33) Parašė:

Tik ka per telika rode, kaip bando uzimti invalidus, kaip duoti zmogui darba, kaip ji integruoti, net be atlyginimo, nenori dardaviai krauti sau tos nastos...sveiki vos laikosi, darbdaviai traumuojami ir is virsaus ir is apacios...Lanzberginiai su Kubiliniais panaikino Pagarba DAUGIAVAIKEMS MAMOMS, VELIAU SUGRIOVE VISA STRUKTURA, KUR NEIGALIEJI SIOKIA TOKIA JAU BUVO SUKURE...EJO IR VISKA GRIOVE...I KUR PASIZIURI, TEN GRIUVESIAI- IR NIEKAS NEPASTATYTA ...BET APIE LAISVE RYKAUJA IR IS balkonelio , kaip uzsivedes robotas vis dar drista rodyt savo feisa !? Kiek sukurta programu, kaip integruoti zmones po streso, po ligos, su negalia grizti i rikiuote? Apie kalejimus jau net nekalbu...kiek ir kokia parama jaunai seimai ? Be to mustro, kur sekama kas blogai ir kaip nubausti, ar atimti??? Cia ne EUROPOS SALIS O KAZKOKS SIZOFRENIKU BALIUS !!!......ZMONES VA metodas, isigilinkit, praktikuokit, net po traumu lengviau atsistatysit...saugokit save ir savo sveikata, gelbekites nuk Labzbergio ir streso...//youtu.be/LecxWD-nMSA33. U-2
(2021-04-06 15:44:34)
(162.247.74.74) Parašė:

Nemegstu kartotis bet Vycka Radžvilas yra tas pats Vyckos Vycka, tik kitoje Vyckos Landzbergio rankoje. O jau kokia ranka kupratasis savo Vycka laiko, klausimas visai neesminis...32. Klpd.
(2021-04-06 14:49:18)
(88.119.39.225) Parašė:

Jeigu ponas Radžvilas tikrai palaiko Landzbergio pusę, tai tapo visiškai aišku kas yra kas ir kokios paskirties darinys yra NS.O gaila..Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras