2024 m. gegužės 25 d.

 

Premjeras parėmė jaunųjų lyderių iniciatyvą prisidėti prie pirmininkavimo ES Tarybai

3
Paskelbta: 2013-07-23 05:37 Autorius: ELTA, ekspertai.eu
Premjero A. Butkevičiaus susitikimas su jaunaisiai lyderiais. Nuotr. Eltos
Premjero A. Butkevičiaus susitikimas su jaunaisiai lyderiais. Nuotr. Eltos

Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius kartu su Pasaulio ekonomikos forumo „Global Shapers” tinklo Lietuvoje atstovais aptarė, kaip šiai organizacijai priklausantys jaunieji lyderiai galėtų būti naudingi Lietuvai pirmininkaujant Europos Sąjungos Tarybai.

Apie tai su jaunaisiais lyderiais premjeras diskutavo pirmadienį vykusiame susitikime, kurio metu „Global Shapers” pristatė Lietuvoje planuojamą tinklo veiklą.

„Džiaugiuosi, kad jaunimui rūpi Lietuvos reikalai ir esate pasirengę prisidėti savo idėjomis, pasiūlymais prie Lietuvos pažangos bei pristatant šalį pasauliui. Jums - atviros durys”, - „Global Shapers” atstovams sakė A. Butkevičius.

Lietuviško „Global Shapers” tinklo narius premjeras pakvietė bendradarbiauti ir įsitraukti į socialinius, švietimo, visuomeninius projektus, prisidėti ugdant aktyvų, pilietišką jaunimą.

„Global Shapers” tinklą, jungiantį per 200 didžiausių pasaulio miestų ir 2 tūkstančius jaunųjų lyderių, įsteigė Pasaulio ekonomikos forumas. Taip siekta paskatinti aktyvius, talentingus ir atsakingus jaunus žmones dalyvauti globalaus pasaulio veikloje.

„Global Shapers” tinklas savo veiklą Lietuvoje pradėjo šiemet. Tai pirmas šio forumo centras Baltijos šalyse.Kokio tai lygio ir ko galima tikėtis iš šio jaunųjų lyderių sambūrio, nuspėti nesunku, ypač kai Eltos nuotraukoje (antras iš dešinės) matome talentingąjį buvusio premjero Andriaus Kubiliaus patarėją Mykolą Majauską.

Daugiau apie šį politikos ir verslo berniuką – ekspertai.eu pranešime „Verslaus valdininko patarimai”.

O kas nori išsamiau susipažinti su šiuo jaunuoju veikėju, rekomenduojame delfi.lt publikaciją „Mykolas Majauskas: nuo indų plovimo ir portfelių nešiojimo iki „Barclays“ ir darbo A.Kubiliui”.

Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
3. kokie klerkučiai
(2013-07-23 13:03:50)
(62.212.203.237) Parašė:

hitlerjugendai komsomolcai globalbeibiai2. Kritikas Pikčiurna
(2013-07-23 10:19:52)
(78.56.140.149) Parašė:

Pastabos Majauskui į jo interviu delfi.lt Ryžtas ir darbas yra būtini dalykai, ypač jaunystėje, bet kyla klausimas jei darbas, darbas, darbas - tai kada galvoji? Ar kada pagalvoji, kuris pasirinkimas geras tik tai tau, o kuris - visiems? O jei sieki tik karjeros, t. y. sieki įtikti stipresniam ir galingesniam, tai tampi tokiu pat monstru, kaip ir tie stiprieji, kurie kaip siena - jaunimui ar kitkuo silpnam yra nepramušami. Jei taip elgtumėmės su kūdikiais, jau seniai būtume išmirę. Tai kodėl taip elgiamasi su savarankiško gyvenimo "kūdikiais"? Jaunystė labai greit praeina, o įpročiai palieka - siekimas nurungti konkurentą bet kokia kaina virsta vaikščiojimu kitų galvomis, ar tai gali padėti išspręsti jų ir daugumos problemas? Tai yra būdas jais naudotis ir juos engti, kol sutinki už save stipresnį karjeristą... Valdžia, o verslas yra ekonominė valdžia, turi viešą vertę, kai kuria kitiems, juos sutelkia bendriems tikslams, o ne dirbtinai stengiasi sukurti savo produktui tik vartotojus, sunešančius pelną, kaip yra narkobiznyje ir finansuose. Finansų krizė aiškiai parodė, kad finansai yra ta pati narkotikų adata. Mes visi esame ir kūrėjai ir vartotojai vieni kitiems. Jei kam nors prie durų pridergiame - visi gyvename pridergtuose namuose... O ką daro lietuviškas verslas, lupantis 300% ir daugiau maržą, o mokantis mokesčius nuo 0-30 % rodomo pelno? Ar jaunam ir be šešėlinio palaikymo ši siena įveikiama? Ją gali įveikti tik tautos dauguma, jei susitelktų. Jaunimo daug kol kas matome tik pasilinksminimuose ir baruose. Na dar išvykstančius svetur. Jie vis dar mano, kad ten kitokie "dėdės". Ten kitokie yra tik piliečiai, sugebantys pakovoti už save.1. senolia
(2013-07-23 10:12:03)
(78.60.188.42) Parašė:

va toks jaunimas ir turi stoti prie valstybes vairo, salis atsigautu, pramone imtu vystytysParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras