2024 m. vasario 22 d.

 

Kultūros ministerijos paaiškinimas atskleidė absoliučią Finansų ministerijos nekompetenciją

8
Paskelbta: 2020-03-31 16:44 Autorius: ekspertai.eu
Susidaro įspūdis, kad geriausia ką moka Finansų ministras Vilius Šapoka – tai nuolatos kvailai šypsotis. Tuo šio vaikino kompetencija ir baigiasi.


Kiek buvo skelbta, kad dėl koronaviruso kreipėsi į valdžią kreipėsi užsakomosios žiniasklaidos atstovai – jie pranešė, kad atėjus krizei visų mokesčių mokėtojų sąskaita nori lengvatų ir pinigų (apie tai publikacijoje „Bukos kasdienės propagandos ir melo skleidėjai dėl koronaviruso kreipėsi į valdžią – nori lengvatų ir pinigų“).

Finansų ministras Vilius Šapoka viešojoje erdvėje patvirtino, kad tokius pinigus tikrai svarstoma skirti nukentėjusiems (apie tai buvo skelbta publikacijoje „Finansų ministerijoje krūviai yra nežmoniški, labai dideli, darbuotojai sėdi viršvalandžius“).

Todėl ekspertai.eu kreipėsi į ministrą norėdami jo platesnio komentaro ir prašydami atsakyti į šiuos elementarius klausimus:

• Paaiškinkite plačiau, kokiais kriterijais remiantis Vyriausybė ketina skirti biudžetinius pinigus komercinei žiniasklaidai?

• Kokie komerciniai leidiniai gali pretenduoti į šiuo mokesčių mokėtojų pinigus (išvardinkite leidinių pavadinimus)?

• Pateikite informaciją kiek Lietuvos valstybė išleidžia pinigų reklamai užsienyje? (pateikite tikslų sąrašą  nuo 2016 m. iki dabar su kainomis ir nuorodomis)

• Kiek biudžetinių pinigų yra skiriama Vyriausybės darbų viešinimui lietuviškoje žiniasklaidoje? (pateikite tikslų sąrašą nuo 2016 m. iki dabar su kainomis ir nuorodomis)

Vietoj to, kad atsakytų į klausimus, Finansų ministerijos Komunikacijos skyriaus Vyriausioji specialistė Gintarė Bazevičiūtė nurodė, kad su šiais klausimais reikia kreiptis į Kultūros ministeriją.

Tačiau Kultūros ministerija paaiškino, kad prašoma informacija institucija nedisponuoja, šiais klausimais reikia kreiptis visai ne į juos.

Jūsų dėmesiui kovo 31 d. laidos „Aktualus skambutis“ ištrauka, kurioje Kultūros ministerijos Janos Mikulevič paaiškinimas atskleidžia visišką Finansų ministerijos specialistų nekompetenciją, kurie nei patys žino, nei nukreipia teisingai.Po Kultūros ministerijos paaiškinimų, ekspertai.eu vėl kreipėsi į Finansų ministeriją. Šios ministerijos specialistė G. Bazevičiūtė papraše klausimus atsiųsti iš naujo, nes neprisiminė, kas buvo klausiama prieš kelias dienas.

Ekspertai.eu ir vėl nusiuntė tuos pačius klausimus Finansų ministerijai. Šiuo metu laukiami atsakymai.

Retorinis klausimas belaukiant atsakymų – tai kaip Finansų ministerija dalins tuos pasiskolintus penkis ar daugiau milijardų pašalpinių eurų, jei net į paprastus klausimus atsakyti negali?

Keli susiję:

Finansų ministerijoje krūviai yra nežmoniški, labai dideli, darbuotojai sėdi viršvalandžius   

Ateinant ekonominiam krachui Finansų ministras ketina papildomai paremti dezinformacijos ir melo skleidėjus

Žiūrėdami į makroekonominius rodiklius Lietuvos specialistai dar nieko blogo nemato   

Bukos kasdienės propagandos ir melo skleidėjai dėl koronaviruso kreipėsi į valdžią – nori lengvatų ir pinigų

Turime jaustis užtikrintai: Lietuva – viena geriausiai ekonominei krizei pasirengusių valstybių Europoje

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
8. Rinkėjas
(2020-04-01 17:02:21)
(78.157.74.23) Parašė:

Kai valstybės biudžeto lėšos bus pradėtos naudoti verslo skoloms dengti, tai jau aukščiausias vadovú nukvailėjimas...7. Nuomonė
(2020-04-01 16:57:33)
(78.157.74.23) Parašė:

Kompensacijas skirti verslui, tai mento premjero ir Šapokos bukumas. Valstybės pinigai taškomi į kairę ir dešiné. Atsibuskite tuščiagalvei. Pareigūnams ir kariams nuo 2010 m. nesu- gebama gražinti pavogtú pensijú. Buki tešlagalviai...6. U-2
(2020-03-31 21:00:07)
(199.249.230.67) Parašė:

Kultūros ministerijos Jana Mikulevič kalba taip lyg butu patureta super pislaus konservatnyko(pavarde redakcjai zinoma).5. Darijus
(2020-03-31 19:52:25)
(185.6.234.42) Parašė:

Ir atkreipkime dėmesį, kiek tokių jaunų merginų dabar dirba "specialistėmis" ivairiose valstybinėse struktūrose.4. Prašalietis
(2020-03-31 18:51:44)
(88.118.183.143) Parašė:

"Susidaro įspūdis, kad geriausia ką moka Finansų ministras Vilius Šapoka – tai nuolatos kvailai šypsotis. Tuo šio vaikino kompetencija ir baigiasi"... Įdomu, kaip"protingai" atrodo "gerovės valstybės kūrimo iniciatoriaus"Gitano Nausėdos visiems su proga ir be progos gausiai dalijamos šypsenos....3. Nuomonė
(2020-03-31 18:24:40)
(188.123.231.93) Parašė:

Neseniai kovo viduryje perskaičiau straipsnį "Turime jaustis užtikrintai: Lietuva – viena geriausiai ekonominei krizei pasirengusių valstybių Europoje". Ir pagalvojau, kas gali pasakyti didesnę nesąmonę, kaip pasakė tūpas mūsų finansų ministras Vilius Šapoka?! Ar tikrai turime jaustis užtikrintai?... Galiu nesistebėti, kai tokį briedą pasako premjeras, buvęs policininkas S.Skvernelis. Na nieko tokio, - mentas yra mentas, nieko nepadarysi. Dar nemačiau nei vieno normaliai mąstančio mento... Bet negalėjau atsistebėti, kad tokius niekus tauškia ir V.Šapoka. Tačiau geriau pagalvojęs, prisiminiau, jog Šapoka, dar iki ministro pareigų, dirbo Grybauskaitės eunucho (su liemene, bet be sąžinės ir moralės), t.y. Lietuvos banko vyr. kasininko V.Vasiliausko kiemsargiu. Tenai Šapoka dirbo ir tuo metu, kai su Grybauskaitės malone konservatorių tarnaitė I.Šimonytė buvo paskirta Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotoja bei ten pat kartu darbavosi. Taigi, "gerą" mokyklą V.Šapoka kartu su aferiūgomis Vasiliausku ir Šimonyte kartu išėjo!.. V.Šapoka. - kaip ir abu pastarieji, yra švedų bankų klapčiukai, kartu užpakalius pastariesiems laižo. Taigi, ko norėt, kad Šapoka nusišneka!.. Akivaizdu, kad jam finansų ministerio kėdė per aukšta yra...Reikia pasteb4ti, kad V.Šapoka niekada ir nedirbo valstiečiams ir nedirbs. Bet vis dėlto, kai rimtai pagalvoji, kad V.Šapoka, būdamas finansų ministru, galėtų leisti sau taip nusišnekėti, tai vis dėlto netelpa galvoje...Tai ką, jis ekonomikoje ir finansuose nieko neraukia?!... Visas pasaulis sunerimęs, pasaulinės rinkos važiuoja kasdien žemyn, Kinijos BVP nuo metų pradžios krito net 20 proc., žymiausi pasaulio ekonomistai šią prasidėjusią krizę vadina beprecedentine, o Šapoka kliedi (?!), kad Lietuva viena iš geriausiai pasirengusių ES valstybių?! Galvoju, kad jam su protu negerai, vėl praleido progą patylėti? Didelis klausimas, kaip jis gali vadovauti šalies finansams???2. cekavas
(2020-03-31 17:29:34)
(84.55.9.215) Parašė:

Kas per kadrai dirba pas Šapoką?1. Humoras
(2020-03-31 16:53:57)
(78.56.170.241) Parašė:

Gerai paklausėte. O atsakymas irgi aiškus : Gerai dalins; Saviems dalins; Vertiems dalins. Ačiū, kad paklausėteParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras