2022 m. rugpjūčio 18 d.
 

 

„Alitos“ privatizavimas“ P. Milašauskui nekainuos nieko

1
Paskelbta: 2009-12-21 17:15 Autorius: ekspertai.eu

Vilniaus apygardos teismas (VAT) pirmadienį visiškai išteisino buvusį Valstybės turto fondo (VTF) direktorių Povilą Milašauską dėl galimo piktnaudžiavimo tarnyba alkoholio gamintojos AB „Alita“ privatizavimo procese. Ši VAT nutartis dar gali būti apskųsta Lietuvos Aukščiausiajam Teismui.

Teismas nutarė, kad P. Milašauskas nepadarė nusikalstamos veikos, kuria buvo kaltinamas. Todėl jam nereiks sumokėti ankstesnių teisminių procesų metu skirtų 13 tūkst. Lt ir 1,754 mln. Lt baudų, VZ.LT patvirtino Vilniaus apygardos teismo (VAT) teisėjo padėjėja Jolanta Krupičevičienė.

Rugpjūčio pabaigoje Vilniaus miesto trečiasis apylinkės buvo paskelbęs, kad P. Milašauskas turės valstybei grąžinti bendrovei „Bosca“ sumokėtus beveik 2 mln. litų. Aukščiausiasis Teismas 2006-aisiais galutinai ir neskundžiamai nusprendė, kad italų verslininkas iš „Alitos“ privatizavimo konkurso pašalintas neteisėtai ir Valstybės turto fondas privalės atlyginti jam dėl to patirtus 1,7 mln. litų nuostolius.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
1. Demo
(2012-10-14 09:24:54)
(5.10.167.37) Parašė:

NusivylęsRugsėjis 28, 2010 17:48Išnegražėjo man beveik visaks Lietuvos švietime (ir ne tik jame), bet pasijutau lyg ir laisvesnis, nes nebėra idealų, visaks nublanko, nubluko lyg šlapia skepeta saulėje. Bloga darosi nuo vykdomosios valdžios nemokšiškumo, bet atgaivina vaikų nuoširdumas. Aukotis verta tik dėl jų, o ne dėl tokios LietuvosParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras