2024 m. liepos 22 d.

 

Drąsiai prabilęs filosofas Vytautas Radžvilas netikėtai užtilo, kaip fašistų kankinama Marytė Melnikaitė

40
Paskelbta: 2021-05-27 07:54 Autorius: ekspertai.eu
Kairėje – nacių lyderis Adolfas Hitleris. Dešinėje – partijos „Nacionalinis susivienijimas“ vadovas Vytautas Radžvilas.


Politinės partijos „Nacionalinis susivienijimas“ lyderis Vytautas Radžvilas po gegužės mėnesio viduryje vykusio „Didžiojo šeimų gynimo maršo 2021“, paskelbė savo pirmuosius įspūdžius.

„Didysis šeimos gynimo maršas vertas išsamių apmąstymų ir kruopščios analizės. O kol kas – pirmieji įspūdžiai. Vingio parke įvykęs renginys svarbus jau vien tuo, kad tai didžiausia pilietinio protesto akcija per daugiau nei dešimtmetį“, - primiršęs apie ilgiausią pilietinio protesto akciją prasidėjusią Garliavoje, savo analitinėje analizėje rašė V. Radžvilas.

Tačiau įdomiau tai, kad filosofas atkreipė dėmesį į mitinge kalbėjusį asmenį, kuris „leidęs sau sulyginti J. Noreiką-Vėtrą su A. Hitleriu“. Apie tai skelbėme publikacijoje „V. Radžvilas dėl Maršo: nenormalu, kad mitinge kalbėjo asmuo, leidęs sau sulyginti J. Noreiką-Vėtrą su A. Hitleriu“.

Po tokio V. Radžvilo pareiškimo, ne vienam kilo klausimas, kas tas asmuo, kuris daro tokius keistus palyginimus – generolą Vėtrą lygina su žinomiausiu pasaulio jefreitoriumi, 1933 m. tapusiu Vokietijos kancleriu Adolfu Hitleriu? Kokiam kontekste ir kur tas palyginimas buvo paskelbtas?

Juk jei taip gyvenime nusišnekantis asmuo kalbėjo gegužės 15 d. daugiatūkstantiniame mitinge Vingio parke, kompromituoja ne tik save, bet ir visus Šeimų maršo organizatorius bei dalyvius.

Taigi, niekaip nepavykus nustatyti, ka gi tas proto bokštas, mėgstantis lyginti J. Noreiką su A. Hitleriu, buvo susisiekta su pačiu V. Radžvilu ir paprašyta įvardinti šį asmenį bei nurodyti, kur toks palyginimas buvo paskelbtas.

Tačiau, visiškai netikėtai, V. Radžvilas kategoriškai atsisakė atskleisti, kas gi tas mitinge kalbėjęs asmuo ir kur jis leido sau sulyginti J. Noreiką-Vėtrą su A. Hitleriu.

Nors iš filosofo atsakymą buvo bandyta išpešti įvairiais kanalais ir ne vieną kartą, tačiau „Nacionalinio susivienijimo“ lyderis tylėjo kaip fašistų kankinama Marytė Melnikaitė.Čia iškilo klausimas, o gal niekas niekur ir nelygino generolo Vėtros ir A. Hitlerio, gal tai tik, kaip neretai pasitaiko, V. Radžvilas pasidalino savo fantazijos skrydžiu?

Tik kam toks filosofo skrydis reikalingas, koks tokio skrydžio tikslas?

Apie visa tai pasikalbėsime tiesioginėje penktadienio, gegužės 28 d. PressJazz TV“ laidoje „2K+“, transliuojamoje nuo 15 val.Ekspertai.eu primena, kad dar prieš sukuriant politinę partiją „Nacionalinis susivienijimas“ V. Radžvilas su bendraminčiais yra paskelbęs, kad „dalyvavimas NATO ir Europos Sąjungoje Lietuvai padeda atsispirti prieš vis agresyvesnę putiniškos Rusijos politiką regione bei mėginimus įtakoti mūsų šalies politinį, ekonominį gyvenimą“.

„Partnerystė su euroatlantinės bendrijos šalimis yra esminis mūsų valstybės saugumo, gerovės ir klestėjimo ramstis“, - po tokiais žodžiais su keliais Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio pirmeiviais pasirašė filosofas, 2018 m. minint šio Sąjūdžio trisdešimtmetį.

Ekspertai.eu taip pat primena, kad vietos Seime siekianti partija „Nacionalinis susivienijimas“ savo programoje yra įsipareigojusi „priešintis ES kariuomenės kūrimui, dubliuojančiam NATO veiklą Europoje ir pavojingai skaldančiam euroatlantinę vienybę, didinančiam įtampą su svarbiausia Lietuvos užsienio politikos partnere ir saugumo garantu – JAV“.

„Priklausomybė euroatlantinei bendrijai yra kertinis Lietuvos civilizacinio ir geopolitinio tapatumo dėmuo. Ji lemia ir nekintantį Lietuvos interesą būti NATO ir Europos Sąjungos nare“, - rašoma partijos programoje.

Ši partija siekia, kad energetinio saugumo srityje būtų atšauktas ES pritarimas „Nord Stream 2“ projektui, o ES mastu turi būti aiškiai įtvirtintas ir principingai bei nuosekliai taikomas lygus nacių ir sovietų režimų nusikaltimų vertinimas.

Keli susiję:

V. Radžvilas dėl Maršo: nenormalu, kad mitinge kalbėjo asmuo, leidęs sau sulyginti J. Noreiką-Vėtrą su A. Hitleriu  

Euroantlantinės integracijos siekiantys Lietuvos patriotai apsisprendė – į rinkimus eis su šūkiu „Pakelk galvą, lietuvi!“  

Kur link suka Vytautas Radžvilas, gindamas Landsbergių šeimos garbę ir pigiai spekuliuodamas Sąjūdžio vardu?  

Filosofo V. Radžvilo partija pasirengusi kovai: paskelbė pertvarkos pradžią Lietuvoje bei atskleidė veiksmų planą

Vytautas Radžvilas dešifruoja Kremlių

Lietuvoje su 5-ąja Rusijos kolona ranka rankon dirba ir 6-oji Rusijos kolona  

Dalyvavimas NATO ir Europos Sąjungoje Lietuvai padeda atsispirti prieš vis agresyvesnę putiniškos Rusijos politiką  

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
40. Mindaugas
(2021-05-30 10:15:47)
(5.20.241.32) Parašė:

Labai nepatinka vatnikams Radžvilas. Oi nepatinka.39. >25
(2021-05-28 13:18:53)
(78.63.229.198) Parašė:

Tai, kad pati anuke parase, kad vetra tarnavo naciams.... O, kas apie tautines vertybes, tai jau laikas keisti dudele, nes dabar su lietuviska veliava jau esi marginalas, o su pindosine arba baltarusu - balta raudona balta - patriotas.38. Gintas >34
(2021-05-28 01:10:40)
(85.166.173.12) Parašė:

Dar prie visos, puikiai išdėstytos situacijos pridėčiau, kad dabartinė krizė su Baltarusija Lietuvai nepaliks net atsitraukimo kelio, taip kaip ES su papuasijos pigmeju pagalba daro viską, kad papuasija taptų akligatviu uždarant ne tik dangų, bet ir žemę. Gryni pinigai, kurie galėjo pasiekti papuasija buvo būtent iš rytų, bet ilgai lesinti pigmejai valdžioje prarado bet kokį ryšį su tauta, o gal ir atvirkščiai...37. yel“l“ow submarine to 36. > 29. yel“l“ow submarine
(2021-05-28 00:40:19)
(78.63.212.238) Parašė:

jeigu atsakyti tipo “taip ar ne“, tai atsakau “taip“ - bet kadangi tamsta rašai anonimiškai, ir aš neturiu supratimo, kokiu tikslu ir kokio interesanto užduodamas klausimas, tai nuo motyvacijos aiškinimo susilaikysiu :) - nors, motyvų per akis ..., - deja...36. > 29. yel“l“ow submarine
(2021-05-28 00:21:49)
(185.176.221.172) Parašė:

O tai ir Vaišvilą nurašei?35. K To 34.
(2021-05-28 00:03:41)
(84.15.185.145) Parašė:

Nors vienas adekvatus komentaras. Perfect!34. > 32.
(2021-05-27 23:56:24)
(78.56.75.110) Parašė:

Jei turite omeny šių dienų dalies gyventojų materialų gerbuvį tai Lietuvą dar "šildo likučiai nuo ponų stalo - FRS ir ECB vykdoma emisija, kuri patekusi į Lietuvą už nebrangiai išskolinama / išplatinama, +dalinamos ES lėšos įvairiems projektams ir t.t. Be to dar ir šiandiena dar privatizuojami ir išparduodam TSRS laikais sukurtas NT, butai, įmonių patalpos, užauginta brandi mediena ir tt., privatizuojamos anų laikų monopolines įmonės. Pvz. dar TSRS laikais pastatytų didelių galingumų skirstomųjų tinklų sąskaita šiandiena "liberalizuojam" elektros tiekimo rinką (kitaip tariant atiduodam verslui kuris kovos dėl maksimalios pelno maržos). Visa tai baigiasi, todėl tai ką jus sakote apie čia gyvenančius žmones taps labai, labai svarbu ateinančiame etape, kai vartojimo skatinimo emisijos sąskaita epocha baigs savo ciklą. O ji jau baigiasi ... Teks grąžinti kreditus, kurti, statyti, taupyti, finansuoti visiškai kitokiomis sąlygomis. Tada ir pamatysime ką iš tikrūjų galime sukurti patys, be vakarų pasaulinio finansinio parazitavimo modelio.33. K
(2021-05-27 23:50:39)
(84.15.185.145) Parašė:

Man neįdomios bolševikų, menševikų ir trockistų rietenos.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras