2023 m. gruodžio 7 d.

 

JAV sveikina naujuosius Minsko susitarimus, nors, pasak V. Landsbergio, Ukraina „pasirašė mėšlą“

62
Paskelbta: 2015-02-13 02:09 Autorius: ekspertai.eu
Specialioje LRT laidoje vienoje vietoje galima buvo pamatyti visą aršiausių rusofobų puokštę. Vienintelis G. Kirkilas šioje kompanijoje buvo atsvara graudžiai juokingam kiauksėjimui. Galima spėti, jog tikriausiai jis ten pateko per klaidą.
Specialioje LRT laidoje vienoje vietoje galima buvo pamatyti visą aršiausių rusofobų puokštę. Vienintelis G. Kirkilas šioje kompanijoje buvo atsvara graudžiai juokingam kiauksėjimui. Galima spėti, jog tikriausiai jis ten pateko per klaidą.

JAV sveikina naujuosius Minsko susitarimus, pareiškė Baltieji Rūmai. „Šis susitarimas yra potencialiai rimtas žingsnis siekiant taikaus konflikto sureguliavimo ir Ukrainos suvereniteto atstatymo, kaip tai buvo aptarta pernai metų Minsko susitarime“, - teigiama spaudos pranešime.

„Mes ypač vertiname atkaklias Vokietijos kanclerės Angelos Merkel ir Prancūzijos prezidento Fransua Ollando pastangas siekiant šio naujo susitarimo. Mes kviečiame visas susitarimo šalis visiškai ir nedelsiant vykdyti šiandien prisiimtus ir rugsėjo mėnesio įsipareigojimus“.

„Po sutarties pasirašymo turi nedelsiant sekti konkretūs visų sutarties šalių žingsniai vykdant įsipareigojimus. Ugnies nutraukimas turi būti įvykdytas ir jo privalu laikytis. Sunkioji ginkluotė turi būti išvesta iš konflikto zonos, Rusija privalo nustoti remti sukilėlius ir atitraukti savo karius bei ginkluotę iš Rytų Ukrainos“, - teigia Baltieji Rūmai.

Šaltinis: delfi.eeLietuva, dėl Minske pasirašytų susitarimų, nieko nesveikino. Atvirkščiai, Lietuvos prezidentė apie tai išreiškė skeptišką nuomonę.

O politikas Vytautas Landsbergis aiškiai įvardino kas atsitiko ir ką pridirbo Pranzūcijos ir Vokietijos vadovai, kurie be jokio įgaliojimo ir leidimo ėmė derėtis su teroristinės Rusijos vadeiva Vladimiru Putinu.

Pasak V. Landsbergio, Minske pasirašytas susitarimas labai žalingas.

„Jis pražūtingas ne tik Ukrainai, jis pražūtingas Europai. Jis skatina agresorių, skatina agresiją“, - informavo konservatorius specialioje vasario 12 d. LRT laidoje „LRT forumas“.

Pasak V. Landsbergio Ukraina „pasirašė mėšlą“ ir šis susitarimas – tai Ukrainos kapituliacija.

Laidos dalyviai pasidalino nuomone, kad Rusija nėra valstybė, o gangsterių šutvė.

Šia labai turiningą laidą būtinai rekomenduojame pasižiūrėti – tokio koncentrato išminties ir įžvalgų vienoje vietoje nedažnai galima pamatyti (šios laidos ieškokite LRT mediatekoje).

Susiję:

Dar vienas epizodas iš Vokietijos Pirmojo kanalo pokalbių laidos. Klausykim ir galvokim

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
62. Piksius
(2015-02-17 03:20:47)
(78.60.58.0) Parašė:

Liūdnoka, bet taip yra. Mano nuomone tas susitarimas buvo "sukurtas" tam, kad atsirastų galutinis pretekstas pradėti atviram karui. Juk nesunku atspėti kas to susitarimo sąlygas neva "sulaužys"?. Na ir mūsų politikų pozicija...tikrai fanatiškumu dvelkia. Niekaip nesuprantu kada tas vadinamas elitas pradėjo būti ruošiamas tarnauti kitų interesams. Matomai dar prieš 25 metus jau buvo scenarijus. Tokiu atveju dar galim kažkaip suvokti tą kvailystę. Arba męs esam savižudžiai kaip tauta61. Grybauskaite su Landsbergiu
(2015-02-15 17:53:57)
(95.146.130.203) Parašė:

prides greit i kelnes, kaip nori karo!! bet pasaulis nenori, tai kgb-istiniai likuciai nezino net ka daryt, gal patys paskelbs kara?60. Juodas humoras
(2015-02-15 03:27:58)
(109.154.37.4) Parašė:

Nesuprantama, kodėl taip ilgai pasaulio medikai nesuranda vaistų ar skiepų nuo "landsbergizmo viruso", kuris apėmė jau pusę Lietuvos? Sako, kad tautiečiai, užsikrėtę šiuo virusu, naktį miega po lova, nes bijo, kad ateis rusai, iškeps juos ant laužo ir suės. Tuo tarpu virusas patyliukais mutuoja į "gribošenkinį sindromą", kuris nuo "landsbergizmo viruso" skiriasi tuo, kad tautiečiai stengiasi iš viso nemiegoti namie, o slėptis Briuselyje, Ukrainoje ar Žiegždriuose, ar dar kur kitur.59. taika tai meslas?
(2015-02-14 20:56:21)
(46.249.162.171) Parašė:

karas tai geris?58. biologas
(2015-02-13 22:49:27)
(87.247.108.210) Parašė:

Ką reiškia mistiškasis vabalo skarabėjo šokis ant mėšlo rutuliuko? Susisukęs mėšlo rutuliuką mėšlavabalis ritina jį kuo toliau nuo šito gėrio sankaupos, kad savo „lobį” užkastų, o vėliau - … sušlamštų (šaltinis valstietis.lt)57. nujo pastebejau
(2015-02-13 22:42:41)
(77.90.124.239) Parašė:

jeigu tetis meras,tai sunus irgi bus meras,jeigu tetis santechnikas,tai sunus irgi juo taps. malonu gyventi toje lietuvoje...liandzbergio anukas santechniku nedirba,nes senelis pasistenge ir isverte kailiuka.56. jeronimas
(2015-02-13 22:21:14)
(109.79.209.212) Parašė:

Mane stebina Lietuvos valdyma uzurpave ponai.Visas pasaulis sveikina Prancuzijos ir Vokietijos vadovus,jiems dekoja,net Lukosenka iteike puokste,visi kazkiek mato pazangos Ukrainos kare.Tik Lietuvos balvonai,buve kgbistai ,dabar prisliukine prie valdzios lovio,viska piesia juodai,drabstosi pusprotis shudais.Nesuprantu,kodel musu valdzia taip troksta karo????Daro viska,kad nebutu siekiama taikos,susitarimu,bet isaugtu musiai iki nekontroliuojamu kiekiu ir teritoriju.Kur cia matot nauda Lietuvos isdavikai?????55. Seniai laikas
(2015-02-13 21:59:48)
(84.209.10.118) Parašė:

dedules burna ukisku muilu su tulzim, praplauti. Ar bent jau pampersa ant burnos deti, lad kuo maziau erdve uzsitersu. Apgailetinas senis.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras