2024 m. vasario 29 d. 

Kantrybės taurė jau pilna

32
Paskelbta: 2018-10-24 18:16 Autorius: Algimantas Rusteika | kaunoforumas.wordpress.com

Mes jau pralaimėjom – kaip žmonės, kaip tauta, kaip valstybė. Mūsų tiesiog nebėra. Nes mes nuolankiai priėmėm konclagerio taisykles. Virtuvėse paburbam ir tesugebam pareikalauti nepažeisti kokių nors punktų. Ir rimtais veidais argumentuojame tais punktais.

Mano šeima ir mano namai yra šventa – tokia prigimtinė mano taisyklė, tiesa ir meilės įstatymas. Jei neužkluptų netikėtai, aršiausią gestapininką, atėjusį mano vaikų, nušaučiau iš karto ir taikyčiau mirtinai, ne į kojas. O po to tegu mane teisia, kas tik nori ir kaip nori, nes Dievas manęs tikrai nenuteis.

Kas teisėta – ne visada teisinga, Hitleris irgi atėjo į valdžią įstatymo nustatyta tvarka. Tačiau už pliaukštelėjimą per užpakaliuką neklaužadai vaikų neatiminėjo nei fašistai, nei bolševikai. Atiminėja nepriklausoma Lietuva, uždraudusi naudoti jų simbolius, bet nužengusi toliau.

Švonderiai rengia reidus į šeimas ir tikrina, ar tinkamai vykdoma koks šimtas konclagerio normų, o laisvos šalies vyrai ir moterys išbalę stovi ir dreba, kad jų vaikų nepaimtų. Kažką primena, ar ne? Taip, dabar įvykį užglaistys, kokią bobelę dėl akių nubaus ir viskas liks po senovei – kitą kartą atiminės be liudininkų.

Suaugusįjį galima be teismo sulaikyti 48 valandoms. Vaikus atims be jokio teismo, pagal „trojkių“ nutarimus. Pagal kokio nors naudingo idioto anoniminį skundą, kokių net prie ruso nenagrinėdavo – į „anonimkes“ reaguodavo KGB ir GRU tik politiniais klausimais. Klykiantį vaiką laikys nežmoniškose sąlygose pusmetį ir viskas bus pagal nepriklausomos mano Tėvynės įstatymus.

Ir kas paklaus, kaip demokratijoje gali būti, kad priimami ir vykdomi įstatymai, kuriems nepritaria ir kuriais piktinasi dauguma piliečių? Ir kas atsakys, kad tai tik demokratijos imitacija pridengtas neokomunizmas, maskuojamas antikomunistiniais šūkavimais, kurį dangsto ir gina visi nuo LRT iki Prezidentės?

Vėžys neišgydomas klizmomis ir aspirinu. Tai sisteminė liga, visa, ką matome – simptomai, kurių bus vis daugiau. Būtina sugrąžinti pavogtą valstybę žmonėms ir vykdyti demokratines permainas. Tik apie tai niekas nekalba – nei politikai, nei kandidatai į prezidentus, nei protestuotojai.

Įtampa kaupiasi kasdien, o jie vis dar tikisi melu ir nutylėjimais atitolinti savo baigtį. Visada sprogsta netikėtai, dėl kokio nors eilinio įvykio, perpildžiusio taurę. Ir banga akimirksniu nuplauna politinius lavonus ir supuvusias melo valstybės konstrukcijas. Tada prireikia tikrų reformų, kurioms jau metas ruoštis.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
32. Atas
(2018-10-29 23:13:16)
(85.206.210.161) Parašė:

Labai labia teisingai autorius rašo, ir tikrai laikas nebe guostis spaudoje, o veikti, kad tiems išgamoms atšoktų fantazija grobti iš tėvų vaikus31. NIEKADA NUTRIJA VENCKIENĖ ŽYDO LANDSBERG DRAUGĖ
(2018-10-29 13:48:47)
(84.55.42.80) Parašė:

NEBUS PERDUOTA TEISMUI. Kai kurioms merginoms tuo metu nebuvo nė 16 metų. Jonučių mokyklos, kurią lankė ir D.Kedys, ir jo sesuo Neringa Venckienė, septintokės, aštuntokės, susigundžiusios galimybe užsidirbti, netrukus tapo garliaviškio įkaitėmis. Nelegalaus viešnamio savininkas, kuris daugelį merginų prieš pateikdamas klientams išbandydavo pats, nepilnametes pripratino prie narkotikų, o nepaklusnias griežtai bausdavo, pagrasindavo nužudyti, laikydavo uždaręs garaže. Viešnamis veikė prisidengęs erotinio masažo paslaugomis. Skelbimai apie teikiamas paslaugas būdavo spausdinami laikraščiuose. „Stogo” ir klientų neieškojo Klientus „plaštakėms” kruopščiai atrinkdavo pats E.Bendoraitis, taip siekęs nepatekti į policijos akiratį, bet tai jo neišgelbėjo. Tirdami šią bylą pareigūnai pasitenkino tiktai pagrindinių jo darbuotojų sulaikymu. Nei jo „stogo”, nei klientų kažkodėl neieškota, nors jų sąrašas ir buvo rastas pas J.Bereišaitę. Kaip „Lietuvos rytui” prisipažino vienas ikiteisminio tyrimo tyrėjų, nebuvo nagrinėjamas ir D.Kedžio vaidmuo, nors tiek tada, tiek dabar Garliava ūžia, kad dviguba žmogžudyste įtariamas garliaviškis E.Bendoraičio viešnamyje ėjo toli gražu ne antraeiles pareigas. Tai patvirtina ir buvusios viešnamio darbuotojos. Jų teigimu, D.Kedys buvo vienas šios įstaigos savininkų, kartu padėdavęs tuštinti ir E.Bendoraičio narkotikų atsargas. Kad brolis nesėstų kartu su E.Bendoraičiu, esą labai rūpinosi N.Venckienė.30. Skorpe
(2018-10-25 23:45:27)
(37.228.230.138) Parašė:

Aciu doevui, kad spejau vaikus uzauginti Iki SITU SVOLOCIU SIAUTEJIMO...JOKIOS PARAMOS...SVEICARIJOJE VIENAI MAMAI AUGINANCIAI VAIKUS MILZINISKA PARAMA IS VALSTYBES...o pas must Paraná , va kaip nuotraukoje....jeigu tu skolingas kelias kapeikas rave is po zemiu issikas, bet kada tau alga veluoja , niekam neidomu...tiksliau me alga o ismalda!29. Skorpe
(2018-10-25 23:38:02)
(37.228.230.138) Parašė:

Portugalijoje minimumas 600 euru, per menesi...ten silta, bet zmones skundziasi ir began....Italijoje istusteje miesteliai, kur gali uz 1 eura nusipirkti but a ir restauruotis....yra net miesteliai - kur jeigu tu isikelsi , tau dar primokes, kad tu ten gyvenrum....KODEL TAIP ATSITINKA, KAD ZMONES PALIEKA SAVO ZEME? JUK TOS SALYS YRA EUROPOS SAJUNGOJE.....LIETUVA IRGI TUSTEJA....KAS CIA PO MUSU GYVENS?28. simonas
(2018-10-25 22:54:25)
(86.38.249.240) Parašė:

labai geras straipsnis 100 proc.tiesa,pagarba zurnalistui,aciu.27. ->26. Mane
(2018-10-25 22:00:49)
(84.46.251.5) Parašė:

Jūs, nors ir suaugęs, ir matęs visko, bet atsilikęs. Vos ne akmenų amžiuje jaučiatės. Gal gėdykitės?26. Mane
(2018-10-25 21:52:56)
(188.29.165.65) Parašė:

Suaugusi zmogu,maciusi gyvenime visko,tai sukrete iki gelmiu.Sakalu gauja,davedet zmones iki streso,to dar nebuvo Lietuvoi.Atpildas jums turi buti toks pat,koki uzsidirbot.Juk atsiliepia,kaip sauki.25. girdejau,
(2018-10-25 14:29:02)
(78.61.225.84) Parašė:

kad breivikas, budamas mazas, buvo atimtas is tievu,ar tai tiesa, nezinau??????Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras