2024 m. liepos 16 d.

 

Sugauta antis, iš kurios gaminamas oscilokokcinas!

13
Paskelbta: 2013-04-01 09:15 Autorius: ekspertai.eu

Paskelbus, kad oscilokokcino pakuotės lapelis suklastotas (ČIA), buvo sudaryta dar viena nauja ekspertų grupė.

Senieji ekspertai naujiesiems apie diskusijas su VVKT taip pasakojo:

Ekspertai.eu: Kiek molekulių veikliosios medžiagos yra oscilokokcino sudėtyje?

VVKT: Ten yra 200K praskiedimas, Korsakovo metodu.

Ekspertai.eu: Bet mes ne to klausėme. Mes klausėme, kiek molekulių veikliosios medžiagos yra oscilokokcino sudėtyje?

VVKT: Vadovaudamasi teisės gauti informaciją iš valstybės ir savivaldybės institucijų ir įstaigų įstatymo 16 str. 1 d. 3 p., Tarnyba pakartotinai informacijos nepateikia (citata iš VVKT rašto). Jei klausiate antrą kartą, informacija neteikiama.

Ekspertai.eu: Na gerai, kaip veikia tas oscilokokcinas?

VVKT: Organizmui reikia „priminti“, kaip gintis nuo ligos, t. y. duoti medžiagų, kurios sukeltų tokį patį sutrikimą ir taip „pažadintų“ organizmą (J. Gulbinovič teiginys „Lietuvos rytui“, žr. ČIA). 

Ekspertai.eu: Bet kas ten primena?

VVKT: (Tyla).

Ekspertai.eu: Jokia oscilokokcino sudėtyje esanti medžiaga peršalimo arba gripo simptomų juk nesukelia, anties ten nėra nė vienos molekulės.

VVKT: Oscilokokcino tirpiklis prisimena, kad buvo Anas barbariae širdies ir kepenų ekstrakto.

Ekspertai.eu: Palaukite, oscilokokcino sudėtyje nėra tirpiklio. Oscilokokcinas yra kietas, jame yra tik cukrus ir laktozė.

VVKT: „Vadovaudamasi teisės gauti informaciją iš valstybės ir savivaldybės institucijų ir įstaigų įstatymo 16 str. 1 d. 3 p., Tarnyba pakartotinai informacijos nepateikia“ (citata iš VVKT rašto).

Giliai nustebusi, naujoji ekspertų grupė padarė prielaidą, kad oscilokokcino indikacijos yra pagrįstos 200K atskiestais prisiminimais, t. y. oscilokokcinas gaminamas iš:

1) anties, kuri prisimena gripą;
2) tirpiklis atsimena antį;
3) laktozė prisimena tirpiklį;
4) o paskui antis turi priminti organizmui, kaip nugalėti gripą.

Tačiau ekspertai.eu negalėjo patikėti tomis nesąmonėmis, nors jomis tiki VVKT ir apie tai skelbia „Lietuvos ryte“ (ČIA). Todėl jie nutarė vykti į Oscilokokcino gamintojo tėvynę – Prancūziją. Tikslas – ieškoti ir, jeigu pasiseks, pagauti antį Anas Barbariae, kurios širdies ir kepenų ekstraktas neva yra Oscilokokcino veiklioji medžiaga. Taip pat surinkti informaciją iš prancūzų vaistų registracijos tarnybos, nes VVKT visą informaciją apie šį „vaistą“ ypatingai slepia.

Anties gaudyti buvo išsiųsta ekspertų grupė, vadovaujama Visuomeninių ir politinių procesų skyriaus vadovo Šarūno Puidoko. Kadangi šio skyriaus ekspertų pavardės yra neviešinamos, išskirtinę svarbą farmacijos pramonei turinčio sparnuočio tyrimuose dalyvavusius ekspertus vadinsime taip: Įslaptintas liudytojas Nr. 1 ir Įslaptintas liudytojas Nr. 2. 

Po eksperimento ekspertai susikirto

Sugrįžę iš Prancūzijos, Š. Puidokas ir du jo kolegos vos nesusistumdė su anksčiau paminėtas išvadas padariusiais ekspertais. Viskas buvo taip.

Neįtikėtina, bet prancūzų žemėje jiems pasisekė sugauti antį Anas Barbariae. Jie ją nufotografavo (nuotrauką žr. viršuje) ir... – o siaube! – suvalgė. Visiškai neįvertinę, kokį atradimą ar suradimą jie buvo padarę!..

Ir ką jūs pasakysite! Suvalgę antį jie pasijuto nekaip.

Puidokas, suvalgęs kepenis ir širdį, sukarščiavo, jam skaudėjo galvą, gerklę, jautė raumenų skausmus, bet viskas praėjo savaime per kokias tris dienas. Nors Įslaptintam liudytojui Nr. 1 ir Įslaptintam liudytojui Nr. 2 kepenų ir širdies neliko, bet jie valgė anties mėsą, o po to jiems pakilo aukšta temperatūra, jie kosėjo, slogavo ir vėmė. Nuo sąnarių skausmų Įslaptintas liudytojas Nr. 1 net švirkštėsi nuskausminančių vaistų! Šie faktai akivaizdžiai parodė, kad Anas barbariae mėsytė tikrai sukelia gripo simptomus, o jos ekstraktas cukriniuose Oscilokokcino žirneliuose neginčijamai gali priminti organizmui, kaip kovoti su gripu...

Lyg jau viskas buvo aišku, bet kitas ekspertas užginčijo, kad tai nieko nereiškia, nes Š. Puidokas su kolegomis daug kartų viršijo VVKT patvirtintą homeopatinę dozę, t. y. apsirijo. Be to, jis valgė ne tik anties kepenis ir širdį, bet taip pat sraigių ir midijų. Trečiasis ekspertas sakė, kad jei VVKT nurodytų, kokius peršalimo simptomus sukelia anties organų ekstraktas, būtų aiškiau. Bet VVKT nežino ir rašo, kad teisės aktai to nenustato... Ketvirtasis ekspertas sunerimęs patarė apie šį perdozavimo atvejį pranešti VVKT, užpildant sveikatos apsaugos ministro patvirtintą formą, ir skubiai kreiptis į gydytoją-homeopatą.

Vizitas Prancūzijos vaistų agentūroje

Kai ekspertai.eu kiek apsveiko, jie nuvyko į Prancūzijos vaistų kontrolės tarnybą ir pradėjo klausinėti apie jų šalyje gimusį vaistą. Ten visi buvo labai paslaugūs (prancūzų tarnyba po korupcijos skandalo iš esmės reorganizuota) ir net padėjo atidaryti jų registruotų vaistų duomenų bazę su visa piliečius dominančia informacija.

Bet nepatikėsite! Įrašius pavadinimą „Oscillococcinum“ paaiškėjo, kad Prancūzijoje šis „vaistas“ neregistruotas.

Netikite? Pamėginkite patys: Prancūzijos vaistų registre Oscilokokcino nėra. Įsitikinti galite taip: paieškos sistemoje iš skiltyje „Rechercher par“ („Ieškokite“) teikiamų trijų galimybių pasirinkite variantą „Spécialité“ („Vaisto pavadinimas“), o gretimoje skiltyje arba variantą „Commençant par“ („Prasideda [žodžiu]“), arba „Contenant“ („Pavadinime yra [žodis]“).

Nerimą kelianti situacija

Po tokių netikėtų atradimų ekspertai.eu pasidarė labai įdomu štai kas. Kodėl vadovaujant Gintautui Barciui VVKT tapo tokia išradinga ir, pakeitusi Oscilokokcino indikaciją, sukūrė ją nepakartojamą – vienintelę tokią Europos Sąjungoje? Bet, tiesą pasakius, ir VVKT unikali – vienintelė ES taip nepakartojamai rūpinasi visai ne tuo, kam buvo sukurta.

Ekspertus sutrikdžiusias išvadas pateiksime vėliau, nes jie nesutiko, kad piliečiams ir aukščiausiems Lietuvos pareigūnams svarbios išvados būtų skelbiamos šiandien.

Ankstesni šios serijos straipsniai:

Korupcija tūno SAM ir VVKT

G. Barcio atvesdinimas korupciniu tuneliu

G. Barcio korupcinio “tunelio” į VVKT įteisinimo darbai

Kaip buvęs farmacininkų direktorius vaistų kainas “mažino”

Karalius nuogas, arba ačiū G. Barciui už kilogramą cukraus po 3000-4000 litų

Antienos valgytojai rizikuoja savo sveikata. Taip pat, kaip “Lietuvos ryto” skaitytojai

G. Barcys – farmacininkų asociacijos vadas ir jų valstybinis kontrolierius viename asmenyje?

Lietuvoje siaučiant gripui, ekspertai.eu dar kartą klausia G. Barcio apie cukrų, parduodamą kaip vaistai

VVKT – rimčiausia VSD konkurentė

VVKT patvirtino, kad oscilokokcinas nuo gripo netinka!

Ekspertai.eu darbas duoda pirmuosius vaisius: oscilokokcinas “nuo gripo” išimamas iš rinkos!

G. Barcys: aš kol kas jokio pagrindo nerimui neturiu (video)

G. Barcys turi atsakyti už klinikinių vaistų tyrimų kontrolės sugriovimą Lietuvoje

G. Barcio vadovaujama VVKT turi praverti juodąją dėžę

Kalėjimo verta milijoninė afera (korupcinė cukraus anatomija)

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]
Kalba redaguota ekspertai.eu

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
13. jei
(2013-04-27 03:18:20)
(195.12.167.234) Parašė:

kamįdomu,anksčiau buvo skelbta,kad barcys už privalomas anglų kalbos žinias gavo dvejetą!!!Ir neturėjo užimti šių pareigų.Išvada-korupcija12. Antijonas
(2013-04-10 22:58:57)
(94.23.192.84) Parašė:

Gerb. ekspertai, ar tik neklaidinant žmonių? Tikiuosi, kad labai neužsipulsite:) Bet jūsų nuoroda į FRA vaistų registrą, mano manymu, nieko verta... Jei tikrai būtumėt vykę į FRA ar bent normaliai pasidomėję, būtumėt sužinoję, kad tame registre, kurio nuorodą pateikėte, nėra registruojami homeopatiniai vaistai. Homeopatiniams vaistams FRA yra KITAS registras... Nuo tolesnių komentarų susilaikysiu, kad turėtumėt ką veikti...11. diedukas
(2013-04-02 21:17:18)
(193.34.86.109) Parašė:

ar saikingas juokavimas ar lėkšti pokštai, tai jau kiekvieno skonio reikalas. Man čia irgi lėkštus juokus daugiau primena. Ir labai ne vietoje: va kažkaip neima juokas, kai klausimas su mano vaikų sveikata ir saugumu susijęs, nors tu ką.10. J>R>R Bobutei
(2013-04-01 23:33:46)
(212.117.21.171) Parašė:

Matyt tikra bobutė ir esate...Gerai, kad ekspertai.eu sugeba ironizuot, pateikt aktualų straipsnį su humoro ir sarkazmo doze....Normaliems žmonėms ir to reikia, ne tik sauso žodžio kuriais visi portalai užkišti...Ar tik verkti/rypuoti bemokame, skūstis politikais, pensijom, prastu pragyvenimu..... ??? Nematau aš jokių lėkštų juokelių anot bobutės, o juoko gera dozė dar niekam nepakenkė, o tik "pavasarinę" kalėdiškai-velykišką dieną praskaidrino .........Šaunuoliai ekspertai...9. barbary duck
(2013-04-01 12:57:49)
(84.15.178.80) Parašė:

zuikio-anties hibridas tai panašu, kad ne iš tikrosios barbary duck gamintas. Toji daug gražėsnė8. suvalkietis
(2013-04-01 12:44:38)
(109.255.63.96) Parašė:

Vakar per tv3 rode kaip VVKT atstove pliurpe, kad turguose parduodami baltarusiski ar rusiski vaistai yra labai blogi. Zinoma, anot Barcio, pirkti homeopatini cukru po 3000 lt yra sveikiau nei rusiski vaistai.Idomu koki s. mala ministras, kad per 100 savo vadovavimo dienu nepajegia isniogti O. Benderio (Barcio)?7. bobutė
(2013-04-01 12:28:06)
(84.15.178.80) Parašė:

nusiritom iki lėkštų juokelių. fui6. nejuokingi juokai
(2013-04-01 12:21:00)
(84.15.184.146) Parašė:

indikacija "vaistui"-cukrui pagrindžiama barcio kabinete, bet ne klinikiniais tyrimais?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras