2024 m. liepos 23 d.

 

Svetlana Tichanovskaja kažkuo priminė Laimutę Stankūnaitę (visa spaudos konferencija ir daugiau)

37
Paskelbta: 2020-08-21 19:37 Autorius: ekspertai.euRugpjūčio 21 d. Lietuvos valdžia surengė į Lietuvą po pergalės Baltarusijos prezidento rinkimuose atvykusios šios šalies nacionalinės lyderės Svetlanos Tichanovskajos spaudos konferenciją. Atsakinga už renginio organizavimą buvo firma BNS.

Spaudos konferencija vyko nedidelėje ir sausakimšoje erdvėje, viešbutyje „Marriott Vilnius“.

Į akis pirmiausia krito, kad visiškai nesilaikoma koronaviruso pandemijos metu Vyriausybės nustatytos griežtos tvarkos – nesilaikyta saugaus dviejų metrų atstumo, veido kaukes užsidėję buvo ne visi, o ir iš užsidėjusių pas kai kuriuos nosys kyšojo, kai kurie tas kaukes čiupinėjo rankomis.

Visi norintys patekti į renginį negalėjo, nes organizatorių teigimu tam buvo per mažai vietos. O kodėl spaudos konferencija nebuvo surengta didesnėje erdvėje, pavyzdžiui kokios nors ministerijoje ar Seime, kur patalpų tokiems renginiams su kaupu, organizatoriai nepaaiškino.

Po renginio žurnalistai galėjo šiek tiek nemokamai pavalgyti, atsigerti norimo nealkoholinio gėrimo.

Į akis taip pat krito keletas mįslingų vyrų, kurie negalėjo paaiškinti, kas jie tokie.

Pats, 15 minučių trukusios spaudos konferencijos turinys buvo savitai įspūdingas.

Kodėl viskas tęsėsi tik 15 minučių? Kur turėjo skubėti Baltarusijos lyderė? Susitikti su Angela Merkel? Vaizdo konferencijos ryšiu susisiekti su Donaldu Trampu? Neaišku.

Pradžioje nuskambėjo trumpas S. Tichanovskajos žodis. Iš esmės apie nieką. O toliau, praktiškai absoliučiai beverčiai klausimai.

Baltarusijos lyderės atsakymai taip pat padarė įspūdį. Tai buvo lakoniški atsakymai trafaretinėmis jau žinomomis frazėmis, arba teigimas, kad ji negalinti į kokį nors klausimą atsakyti.

S. Tichanovskaja kažkuo priminė Laimutę Stankūnaitę, kuomet anais laikas ją kaukėti apsauginiai vyrai atvesdindavo ir išvesdindavo iš kokios nors spaudos konferencijos.

Skirtumas tik tas, kad baltarusę vietoj kaukėtų lydėjo vyrukai civiliais rūbais.

Kam iš viso reikėjo rengti tokią savitą spaudos konferenciją, kuri vos prasidėjus baigės, o net ir per tą laiką kol ji vyko, nebuvo pateikta jokios reikšmingesnės informacijos?

Sunku pasakyti. Galima tik konstatuoti, kad tie, kurie dabar Lietuvoje tampo šią nelaimingą moterį, elgiasi labai nesąžiningai, išstatydami ją pajuokai.

Galima tik įsivaizduoti, jei Lietuvoje kokia nors šeimininkė skelbtųsi nacionaline lydere, kiek ji tada sulauktų aštraus žodžio iš valstybinės ir nepriklausomos užsakomosios Lietuvos žiniasklaidos. 

Šiuo atveju LT žurnalistinės plunksnos meistrai tyli, nes toks paliepimas, suprasti juos galima.

Bet geriau, viskas kas vyko, pamatykite patys.Keli susiję:

NVSC specialistės Justinos Petravičienės komentarai dėl privalomos saviizoliacijos subtilybių  

Baltarusijos prezidento rinkimuose triuškinamai laimėjo Svetlana Tichanovskaja  

Baltarusijos opozicionierių akibrokštas – jie nori gerų santykių ir su teroristine Rusija

Baltarusiją aktyviai gelbėti pasiryžęs ir anušauskinių KGB sąrašų skelbėjas: prisiminkime šio frukto nuomonę apie JT

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
37. yel“l“ow submarine to 35. V. Ladas
(2020-08-28 21:52:30)
(88.119.234.132) Parašė:

na, šiaip jau , niekas cichanauskienės nelaiko stankūnaite :) - tiesiog parodo situacijos, technologijos ir detalių panašumą , kas suformuluota kaip “S. Tichanovskaja kažkuo priminė Laimutę Stankūnaitę“ :) - o šiaip, ekspertų tekstas šiuo atveju beveik tobulas - tiek ironijos, tiek sarkazmo, tiek taiklumo, tiek korektiškumo, tiek objektyvumo prasme :))36. visada
(2020-08-23 22:23:20)
(78.58.253.50) Parašė:

Galvojau - kas tuos ekspertus finansuoja?? Tik atsirades portalas milijonais vatresi35. V. Ladas
(2020-08-23 14:56:36)
(188.69.213.78) Parašė:

Gal, vis gi, nereikia laikyti moteriškės visiška Stankūnaite. Nėra ta Svetlana proto bokštas, bet moteris su aukštuoju išsilavinimu, kalba angliškai, tarimas pusėtinai geras. Žinau, ką reiškia studijuoti kalbas. Be kita ko, ji yra aplinkybių auka, ir to neslepia. O sulyginimas su anąja net gyvūną įžeistų...34. Ale tu matai:
(2020-08-22 23:36:30)
(86.38.185.9) Parašė:

Lietuva, pasitelkusi NATO, jau kėsinasi iš Belarusijos atsiimti Gardino kraštą (kaip Putinas Krymą) gerai dar kad batka spėjo laiku sureaguotii. Net pats užsivilko uniformą lyg tai generalisimo ir pats narsiai stojo ginti baltarusių nuo litovcų.33. Visokios Cichanouskajos
(2020-08-22 22:55:50)
(188.123.231.94) Parašė:

manosi žinančios su kuo Baltarusija privalo jungtis. Beje, ne tik Krymas - Wilno irgi okupuotas. Ir okupantų padovanotas Lietuvai. Skirtumas tik kad Krymas be aukų sugrįžo ten iš kur buvo pavogtas. Ir referendumas buvo. Niekuom ne prastesnis už mūsų bambalinį . O gindami Wilno galvas padėjo dešimtys tūkstančių lenkų. Lietuviai kruviną dovaną priėmė. Be jokių, net Krymo tipo referendumų32. Kas ir kodėl)
(2020-08-22 22:37:30)
(87.156.225.221) Parašė:

Lojalieji Sovietmečio garbintojai) skuba pasipelnyti dar ir Baltarusijoje!31. Dėmesio-skelbimas!
(2020-08-22 21:40:32)
(43.249.37.23) Parašė:

Kuriama Akcinė Bendrovė “Opozicija”. Verslo planas: 1.Paskelbti Baltarusijos valdžią nelegitimia. 2.Pareikalauti finansavimo iš ES. 3.Gautus milijonus pasidalinti. Norinčius prašom registruotis Vasaros g. 5, Wilno.30. Vytas
(2020-08-22 21:11:04)
(62.80.225.75) Parašė:

Baltarusija - vienintelė posttarybinė valstybė, išsaugojusi savo pramonę, gamyklas, įmones. Ir tikrai yra ko iš jos pasigrobti, pasiplėšti. Ir tai gyvas priekaištas Ukrainai. Ir ne tik. To Vakarai Lukošenkai dovanoti negali. Ir nors daugelį metų vis bandė priversti Lukošenką viską privatizuoti, bet batka Vakarų siekius sėkmingai atrėmė. Nepasiduos jis ir dabar.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras