2024 m. liepos 14 d.

 

20 mln. žmonių nužudęs COVID-19 prismaugtas, tačiau neatmetama galimybė jo prisikėlimui

6
Paskelbta: 2023-05-06 08:26 Autorius: ekspertai.euPasaulio sveikatos organizacijos (PSO) vadovas gegužės 5 d. paskelbė, kad koronavirusinės infekcijos pandemija nebėra tarptautinio masto ekstremali visuomenės sveikatos situacija.

„Vakar Nepaprastųjų situacijų komitetas susirinko į 15-ąjį posėdį ir rekomendavo man paskelbti tarptautinio masto ekstremalios visuomenės sveikatos situacijos pabaigą. Priėmiau šį patarimą“, – tviteryje parašė PSO vadovas Tedrosas Adhanomas Gebrejesusas (Tedros Adhanom Ghebreyesus).

„Su didele viltimi skelbiu, kad COVID-19 baigėsi kaip tarptautinio masto ekstremali visuomenės sveikatos situacija. Tai nereiškia, kad COVID-19 baigėsi kaip pasaulinė grėsmė sveikatai., - pasakė T. A. Gebrejesusas.

Žurnalistams jis atskleidė, kad pandemija pasiglemžė mažiausiai 20 mln. gyvybių – kone triskart daugiau nei oficialiai užregistruoti 7 milijonai.

Vyriškis taip pat perspėjo, kad tarptautinio masto ekstremali visuomenės sveikatos situacija dėl COVID-19 gali būti vėl paskelbta, jei situacija pakistų.

„Blogiausia, ką dabar galėtų padaryti bet kuri šalis, – tai pasinaudoti šia žinia kaip priežastimi sumažinti savo budrumą, išardyti sukurtas sistemas arba perduoti savo žmonėms žinią, kad dėl COVID-19 nėra ko nerimauti“, - perspėjo T. A. Gebrejesusas.

Ekspertai.eu primena, kad ypač stiprus smūgis koronavirusui buvo suduotas 2022 m. vasario 24 d., kai Rusija visoje Ukrainoje pradėjo vykdyti intensyvius karinius veiksmus.

Kaip matome, nuo to karto COVID-19 savo pirminių jėgų taip ir nebeatgavo.

Tačiau ekspertai.eu atkreipia dėmesį, kad nors koronavirusas ir nuslobo, Jungtinėje Karalystėje jau plinta „Arcturus Covid“, o į žmonių sveikatą besikėsinant beždžionių raupams, paukščių ir šunų gripams bei kitoms infekcijoms, sveikintis būtina taisyklingai.

O taisyklingai sveikintis galima tik alkūne, blogiausiu atveju kumštuku. Tačiau geriausia – linktelėjimu, laikantis saugaus, mažiausiai dviejų metrų ar didesnio atstumo.

Nepamirškite ir kaukių dėvėjimo, jei galite, nuolatos dėvėkite ne tik viengubas, bet ir dvigubas kaukes ar respiratorius, testuokitės bei kuo dažniau dezinfekuokite rankas arba visą kūną dezinfekciniais skysčiais ir stenkitės visur dėvėti gumines pirštines.

Labai svarbu – darykite viską, kad nelankytumėte pagyvenusių žmonių, siekiant apsaugoti jų sveikatą ir net išsaugoti gyvybę.Priminimas ir gėjams (vyrams, kurie lytiškai išpažįsta vyrus) – geri gėjai gėjų nelanko. Tuo labiau, kad ir Pasaulio sveikatos organizacijos generalinis direktorius Tedrosas Adhanomas Ghebreyesusas ragina gėjų bendruomenę sumažinti savo lytinių partnerių skaičių ir nustoti ieškoti naujų meilės ryšių.Ir, be abejo, vakcinuokitės, stiprinkitės sustiprinamosiomis dozėmis, išgaudykite neklaužadas vaikučius ir visus juos vakcinuokite, nes klastingi nematomi priešai – virusai su pandemijomis – jūsų ir jūsų atžalų gali tykoti bet kuriame gyvenimo žingsnyje.

Jei kiekvieną parą laikysitės šių aukščiau išvardintų paprastų, bet gyvybiškai svarbių elgsenos ir higienos taisyklių, automatiškai patikėsite mokslu, jei juo dar netikėjote. O mokslas, atsidėkodamas, patikės jumis.

„Sveikata, brangiausias turtas“, - taip kalbėjo ir senovės kuršiai.

Taisyklingos leikysenos darbo kabinete pavyzdys.


Susiję:

Britai raginami vėl dėvėti veido kaukes, nes plinta „Arcturus Covid“ atmaina   

Žmonijai gali smogti šunų gripas   

Nepraraskite budrumo ir šiandien, dėl COVID-19 grėsmės  

Dėl COVID-19 dingimo turime padėkoti tiems žmonėms, kurie vakcinavosi  

COVID-19 ligos valdymui Vyriausybė paskelbė naujas priemones ir tvarkas  

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
6. cirkininkai
(2023-05-06 19:18:24)
(84.15.180.132) Parašė:

oficialiai registruota 7mlj.o jie kalba apie 20mlj.mirciu kurios niekuo nepatvirtintos. Galejo parasyti ir 80mlj.Juk koks skirtumas,jei tai neirodyta? Kaip suprantu covid afera dar nesibaige,nes karas okrainoje eina i pabaiga,tai reikia vel sugalvoti kokia pandemija?5. straipsnis į temą
(2023-05-06 15:13:44)
(109.172.22.223) Parašė:

www.sarmatas.lt/02/herkus-baranauskas-deltuvis-saika-skiepai-ir-ukraina/4. Vadakste
(2023-05-06 11:46:48)
(78.62.55.176) Parašė:

Manau kas ivyko viskas cia buvo ir yra dirbtina ne is gamtos. Kam tada tos biolabaratorijos , tai jos ir yra sukurtos ne geriui , o blogiui. Globalistai neriasi is "kailio" , nes jiems vieniems visko per maza , negana ir galvoja , kad gyvens du gyvenimus. Jeigu nebutu ivykes tie kariniai veiksmai Ukrainoje , tai ta pandemija ir 2022 m. toliau zmones variusi i kapus, nes buvo toks tikslas zmonijos sumazinimui. Deja karai taip pat blogis ir juos reikia kuo greiciai stabdyti , nes toks pat zudymas kaip ir pandemijos metu. Stop visam blogiui , kuris vyksta siuo metu pasaulyje. Sveikatos ministrai jeigu tokie "saziningi " tegul pasako psagal kieno ir kokius nurodymus buvo "gydomi" zmones nuo to Covid- 19. , nes ligonines nepadejo pasveikti , o daugiau nueiti i kita pasauli is kurio nebegryztama. Ar buvo gautas koks nors protokolas is PSO ?. , del zmoniu gydymo. Koki poveiki dare zmoniu sveikatai dirtinu plauciu ventiliatoriai?.Yra daug klausymu , taciau ar koki atsakyma isgirsime?.3. 3 raidžių agentūros
(2023-05-06 09:49:06)
(78.58.203.16) Parašė:

sakyčiau, kad ginkluotas koronavirusas, žudikas buvo sukurtas, o paskui paleistas arba netyčia nutekėjo, tai buvo masinio žudymo priemonė. Dabar PSO perspėja apie biologinę nelaimę dėl JAV mokesčių mokėtojų finansuojamos Pentagono valdomos biolaboratorijos Sudane, kurią užgrobė sukilėlių frakcija. Pranešama, kad čia plinta poliomielitas, tymai, cholera ir ebola. Pasaulio bankas kažkaip dalyvauja. Biofarmacijos kompleksas yra nekontroliuojamas. Visi šie keliai veda į masinę vakcinaciją. Visuomenei užtenka. Kur yra CŽV, ten yra bėdų. Jie yra Sudane, Uhane ir kt. Ir visose kitose 3 raidžių agentūrose.2. Runkelis
(2023-05-06 09:32:56)
(188.69.107.229) Parašė:

Klimato hoax'as gerai eina, maisto pramonė sėkmingai naikinama, maistingųjų tarakonų fabrikai statomi, kirmėlių ir lervų fermos jau veikia, agenda 2030 sėkminga stumiama, visi miega. Tai kam tos plandemijos reikalingos, su jomis perdaug vargo.1. Darijus
(2023-05-06 09:09:56)
(90.138.77.244) Parašė:

Pagaliau galima grįžti prie tradicinių narkotikų.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi