2024 m. liepos 23 d.

 

Niekingas ministrės R. Šalaševičiūtės kėsinimasis sunaikinti vaikų reabilitacijos skyrių sutelkė piliečius

8
Paskelbta: 2015-02-05 23:35 Autorius: pusynokelias.lt
Sanatorijos „Pušyno kelias“ vaikų reabilitacijos skyrius. Nuotr. E.eu


Tokio gyvo, aktyvaus laikotarpio per daugiau kaip dvidešimt sanatorijos „Pušyno kelias“ darbo metų, atrodo, dar nebuvo. Liaudies išimtis byloja, kad „nėra to blogo, kas neišeitų į gerą“. Kėsinimasis sunaikinti vaikų reabilitacijos skyrių sutelkė sanatorijos darbuotojus, pedagogus, vaikų tėvelius. „Pušyno kelias“ lankytojų iniciatyva pasirašoma el. peticija „Vaikų reabilitacijos naikinimui Vilniaus mieste - ne!“, renkami parašai, reikalaujant nenaikinti vaikų reabilitacijos sostinėje:“ Baigėsi 2014-ieji - vaikų sveikatos metai. Ar su jais baigėsi ir rūpinimasis vaikų sveikata? 2015.01.29 d. viešai paskelbta, kad naikinamas sanatorijos “Pušyno kelias” vaikų reabilitacijos skyrius. Mes, žemiau pasirašiusieji, griežtai pasisakome prieš bet kokius politinius sprendimus, sandorius ar veiksmus vaikų sveikatos, gydymo galimybių sąskaita. Todėl reikalaujame, kad nebūtų naikinamas vienintelis Vilniaus regione vaikų reabilitacijos centras, esantis sostinės Baltupių rajone, Pušyno kelias 27.“

Aktyvumas didžiulis. Trečią dieną parašų skaičius perkopė 2000. Naikinti, griauti nėra sunku, tačiau to sumanytojai, atrodo, neįvertino visuomenės, sanatorijos darbuotojų atsakingo požiūrio – kad vaikai augtų sveiki, o ištikus bėdai būtų pasirūpinta jų sveikata. Vaikų reabilitacijos centro naikintojai taip skuba, kad neįvertino dar vieno faktoriaus – jų piktavališki kėslai tapo puikia reklama sanatorijai „Pušyno kelias“. Skambučių, apsilankymų svetainėje www.pusynokelias.lt, užsirašančiųjų reabilitacijai skaičiai išaugo jau du kartus. Jei anksčiau registratūroje apgultis būdavo savaitės pradžios  tradicija, tai dabar tapo kasdienybe. Reabilitaciajai jau užsirašoma ir kovo mėnesio viduriui.

Pikti ketinimai nepalaužė sanatorijos personalo, lankytojų, o sutelkė visus vieningam tikslui – napasiduoti ir neleisti sunaikinti vaikų reabilitacijos Vilniaus regione. Nuo sanatorijos įkūrimo dirbantieji prisiminė laikus, kai į „Pušyno kelias“ gydymo įstaigą kėsinosi dekanidzės, konopliovai, bieliauskai ir kiti panašaus plauko veikėjai. Jų likimas visiems žinomas. O žmonės pasiryžę suformuoti gyvą kryžiaus kelią šiandienos sanatorijos naikintojams ir neleisti realizuotis jų piktybiniams kėslams. „Neišsigandau banditų, tai kodėl turėčiau bijoti tokios valdžios“, – drąsiai pareiškė prieš du dešimtmečius ginkluotų veikėjų apsilankymus sanatorijoje menanti darbuotoja.

Neretai valdžios atstovai savo neskaidriems veiksmams ar sprendimams pridengti naudoja išbandytą metodiką – „skaldyk ir valdyk“, kuomet bandoma supriešinti tarpusavyje įstaigų darbuotojus, pacientus su medicinos personalu ir pan. Netikėtas Vaiko raidos centro darbuotojų vizitas sanatorijoje „Pušyno kelias“ „apsižiūrėti“ galbūt kažkieno taip pat buvo suplanuotas skaldymo tikslams. Tačiau nepavyko. Džiugu, kad tiek Vaiko raidos centro, tiek sanatorijos „Pušyno kelias“ darbuotojai puikiai supranta, jog dirbti vaikų sveikatos labui yra abiejų kolektyvų šventa pareiga. O ir iš abiejuose įstaigose besigydančių vaikų tėvelių sklinda supratimas, kad vienų vaikų sveikatos problemų negalima, spręsti kitų vaikų sąskaita.

Neatsitiktinai sakoma: „draugą pažinsi nelaimėje“...

Keli susiję:

Ministrė R. Šalaševičiūtė sulaukė nemalonių klausimų iš Seimo narių

Ministrė R. Šalaševičiūtė ir toliau siekia sunaikinti vienintelį vaikų reabilitacijos centrą Vilniuje (PASIRAŠYKITE PETICIJĄ)

Vaiko raidos centro detektyvas: pasipelnyti ciniškai skriaudžiant vaikus galima labai padoriai

Po prezidentės įspėjimo ministrė R. Šalaševičiūtė nusprendė atlikti „kosmetinį perstumdymą“

R. Šalaševičiūtė tikrųjų pedofilų ir homoseksualų pavardžių nepateiks, nes tai būtų neteisėta ir neetiška

Po tikrųjų pedofilų ir homoseksualų sužlugdymo politikė rado jėgų atsitiesti

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
8. slava
(2015-12-30 20:52:36)
(87.239.114.36) Parašė:

pone ministre.kur dingo pinigai naujagymiams?7. Oi
(2015-02-17 08:29:55)
(87.247.73.87) Parašė:

Ėskit toliau rusų šūdus prasmirdę kaimiečiai.6. mama
(2015-02-06 17:00:29)
(188.69.215.114) Parašė:

Paprasciausiai ji atidirbineja,siltos vietos ne siaip skiriamos.5. ....
(2015-02-06 14:53:04)
(78.61.98.80) Parašė:

Saunuoliai,kovokit iki galo,visi padesim.Laikas pradeti veikti,t.y.stabdyti valdzios veiksmus.Sendien visa delegacija apsilanke Klaipedos universitetineje ligonineje,tame tarpe ir salaseviciute.Idomu ko jie ten ieskojo.Tegul greiciau baigia statyti ligonine,kurios jau puse pastatyta.Mes klaipedieciai turime nuostabia ligonine,be galo nuostabius gydytojus,salia turesime onkologine ligonine su galinga aparatura.Idomu,kodel sustojo statybos???Zmones,nedaleiskite sunaikinti pusyno kelia,teko ne vienam pazystamam vaikui ten gydytis,nuostbus personalas,nuostabi prieziura.4. Paprastas> 1
(2015-02-06 11:45:58)
(88.118.179.138) Parašė:

„Joo“, na ir kur tavo tie: „turim medicinos profesoriu akademiku kurie ismano si darba.“? ... o peticiją reikia ES arba NATO rašyti. Keisti tie žmonės(„aborigenai“) emocijų daug, o supratimo nėra, galvoja gyvena valstybėje(kada buvo „dekanidzės, konopliovai, bieliauskai ir kiti panašaus plauko veikėjai“), o gi dabar rezervatas ir niekas neriboja „valdžios“ galias....`3. Skorpe :)
(2015-02-06 11:34:08)
(84.46.200.226) Parašė:

Atsižvelgiant į šiuos faktus, grupė Seimo narių prašo Sveikatos apsaugos ministrės R. Šalaševičiūtės atsakyti į šiuos klausimus: 1. Kodėl Vaiko raidos centrą planuojama perkelti iš Žvėryno į Baltupius? Kodėl problema nesprendžiama finansavimą skiriant Centro patalpų Žvėryne remontui ir renovacijai?2. Skorpe :)
(2015-02-06 11:30:03)
(84.46.200.226) Parašė:

JEIGU nori KAZKAS isvalyti prestizini tipo ZVERYNA,ir perklelti i Blatupius ,,, tai ir filmavimas tasirado... :) TOKS filmavimas , labai paprastas , suerzinai specialiai ir nufilmavai, isputei burbula, ir va prasau, - LAISVOS PATALPOS :)1. joo
(2015-02-06 08:58:42)
(78.62.113.109) Parašė:

Varyt ta drambli is kristalo parduotuves.kuo ilgiau bus tuo daugiau sukiu.negi lietuvoj nebera ka paskirti sveikatos ministu?????turim medicinos profesoriu akademiku kurie ismano si darba.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras