2024 m. liepos 17 d.

 

Seimo smarvėms

129
Paskelbta: 2018-03-26 13:38 Autorius: Dr. Jonas Ramanauskas | [email protected]

Išsigimėliai negirdite, nematote, nesuprantate ar apsimetate tokiais? Tai esmės nekeičia.

Karolis Venckus prašosi iš pasaulio pagalbos apginti savo mamą, Neringą Venckienę. Tam jis youtube publikavo video „My family is being persecuted...“, kuris netrukus buvo užblokuotas.Ko gero per daug yra nenorinčių žinoti TIESOS ir toji TIESA yra per daug žiauri. Tame video taip pat prašė pasirašyti peticiją „Protect Neringa Venckiene from Political Persecution and Extradition“.

Šią peticiją galima pasirašyti nuo 2018-03-05 iki 2018-04-04. Pasirašykite kas galite, nebūkite abejingi ir savo parašą patvirtinkite emailu gautame laiške.

Paskubėkite pagelbėti. Nepagelbėsite, turėsite nuodėmę visam gyvenimui. Turi sūnus teisę ir pareigą ginti savo mamą taip kaip gali. Padėkime jam.

Ccornelius 2018-03-10 dar kartą publikavo Karolio Venckaus video šiek tiek kitokių pavadinimu „My family is being persecuted Mirrored from Karolis' Channel“.

Juozas Valiušaitis ten pat pateikė šio video lietuvišką vertimą:

„VERTIMAS į LT:

MANO ŠEIMA YRA PERSEKIOJAMA

Sveiki. Aš esu Karolis Venckus. Mano mama Neringa yra buvusi Lietuvos parlamento narė. Prieš dvi savaites ji buvo sulaikyta ir dabar yra Čikagos federaliniame kalėjime. Lietuvos valdžia siekia jos ekstradicijos kaltindama 39 nusikalstamomis veikomis. Aš norėčiau parodyti mūsų šeimos istoriją ir paprašyti pasirašyti peticiją JAV prezidentui. Istorija prasideda 2008 metais. Mano pusseserė, kuriai tuomet buvo 4 metukai, grįžusi iš savaitgalio vizito pas mamą, močiutei ir savo tėčiui papasakojo, kad ją laižė mamos draugai. Netrukus ji papasakojo daugiau, kas vyko mamos namuose.

1. Vaizdo įrašas lietuviškai, 00:4101:01

Ji pasakojo apie tris vyrus – Joną, Andrių ir Aidą. Mano dėdei (mergaitės tėčiui) nepavyko išsiaiškinti, kas yra Aidas. Paaiškėjo, kad Andrius yra verslininkas ir parlamento pirmininko padėjėjas, o Jonas yra apygardos teismo teisėjas, tačiau kaltinimai jiems nebuvo pateikti. Vieną dieną mano dėdė pradingo. 

2. RT TV reportažas, 01:2101:35

„Manoma, kad moters ir teisėjo nužudymu kaltinamas vyras pabėgo iš šalies. Policija sako, kad Drąsius Kedys juos nužudė, nes tikėjo, kad jie tvirkino jo keturmetę dukrą. Tą dieną mano pusseserė buvo paimta ir nuvežta į psichiatrinę ligoninę. Kitą mergaitę, kuri mano pusseserės liudijimu taip pat buvo prievartaujama, ir kurios mama taip pat buvo nušauta, pasiėmė jos tėvas ir išsivežė į Vokietiją. Po to jų niekas nebematė. Prokurorai per nacionalinę televiziją pareiškė, kad ant nužudymo ginklo buvo rasti dėdės DNR pėdsakai, kurie patvirtina, kad tai jis įvykdė šį nusikaltimą. Daug vėliau buvo pranešta, kad prokurorai suklydo ir DNR pėdsakai nebuvo rasti. Praėjus apie savaitei nuo žudynių, mano mama gavo mergaitės globos teises ir ji pagaliau grįžo namo. Prasidėjo tyrimas. Buvo nustatyta, kad prokurorai aplaidžiai tyrė mano dėdės skundus (dėl dukros prievartavimo). Daug su byla susijusių pareigūnų neteko savo postų, įskaitant ir generalinį prokurorą.  Mano mama tuo metu buvo teisėja. Ji prabilo apie korupciją ir kyšininkavimą Lietuvos teismuose. Žiniasklaida nuolat atakavo mano šeimą straipsniais ir TV laidomis remdamiesi vien spekuliacijomis be jokių įrodymų. Šie žurnalistai dėl tokios savo veiklos nesulaukė jokio atpildo. Žurnalistai, kurie palaikė mano mamą, dažnai buvo baudžiami ir net jų laidos buvo draudžiamos. Balandžio mėnesį prokurorai pareiškė, kad mano dėdė Drąsius slepiasi Ispanijoje. Kitą dieną jo kūnas buvo rastas Kaune prie ežero (prie Kauno marių). Tyrėjai nusprendė, kad jo mirtis yra nelaimingas atsitikimas, tačiau Lietuvoje mažai kas tuo patikėjo. Aš parodysiu savo dėdės pomirtinę nuotrauką. Ji yra šokiruojanti, todėl jei esate jaunesni, nei aštuoniolikos ar manote, kad negalite to matyti, prašau nusisukti penkioms sekundėms. Taip atrodo prigėręs („užspringęs“) žmogus.

3. Ant Kauno marių kranto rasto negyvo mano dėdės Drąsiaus nuotraukos, 03:1703:20

Tų metų gegužės mėnesį teismas paskelbė, kad mano pusseserė turi gyventi su savo mama. Su mama, prieš kurią ji liudijo. Teismas taip nusprendė nepaisydamas, kad psichologai mergaitės tvirtą ryšį su tėčiu, seneliais ir savo teta Neringa, o priežastis dėl kurios ji nenori gyventi su mama yra trys vyrai, kurie ateis į mamos namus. Mergaitė atsisakė eiti pas mamą. Tūkstančiai Lietuvos žmonių apsupo mūsų namą, kad nepraleistų policijos.  

4. TV3 reportažas lietuviškai, 03:48-04:17

Birželio mėnesį Andrius Ūsas nukrito nuo keturračio, nusiėmė šalmą ir nuskendo baloje. 2012-03-23 policija apsupo namą ir bandė jėga paimti mano pusseserę.

5. Vaizdo įrašas lietuviškai, 04:24-06:06

2012-05-17- 240 policininkų atvyko prie mūsų namų ir išsinešė klykiančią pusseserę. 

6. Vaizdo įrašas lietuviškai, 06:1510:43

Nuo to momento daugiau niekada nebemačiau savo pusseserės. Po to įvykio Lietuvoje ir užsienyje vyko masiniai protestai. Žiniasklaida pradėjo spekuliuoti, kad mano mama dalyvaus prezidento rinkimuose po dviejų metų. Po kelių dienų nuo šių protestų mamai buvo pateikti penki kaltinimai. Parlamentas atėmė mamos (kaip teisėjos) teisinę neliečiamybę nors prokurorai nepateikė visų įrodymų. Atėmus neliečiamybę, mama atsistatydino. Mama įkūrė naują partiją, kuri neturėdama beveik jokios finansinės paramos, parlamento rinkimuose laimėjo 7 vietas. Per rinkimų kampaniją ji žadėjo reformuoti teisinę ir politinę sistemą, sugriežtinti bausmes už korupciją, prievartavimus ir pedofiliją. Netrukus po rinkimų, generalinis prokuroras vėl kreipėsi į parlamentą dėl neliečiamybės atėmimo mano mamai. Šį kartą buvo pateiktas dar vienas papildomas kaltinimas. Liberalai, konservatoriai ir socialdemokratai pareiškė, kad balsuos už neliečiamybės atėmimą net nepateikus kaltės įrodymų parlamento tyrimo komisijai. Parlamentas balsuojant priėmė sprendimą, kad tyrimo komisijai turi būti pateiktas įslaptintas pusseserės paėmimo vaizdo įrašas. Prokuroras atsisakė tai padaryti. Vėliau komisijai buvo parodytas tik 12 sekundžių trukmės vaizdo įrašas. 2013 metais aš su mama pabėgau į JAV, kur paprašėme politinio prieglobsčio. Prieš dvi savaites mūsų namuose pasirodė federaliniai maršalai. Lietuvos valdžia siekia mano mamos ekstradicijos į Lietuvą dar prieš pasibaigiant bylos nagrinėjimui dėl politinio prieglobsčio suteikimo. Kaltinimų skaičius mano mamai išaugo iki 39, įskaitant teismo įžeidimą, užpuolimą, nelegalų sekimą, psichologinį tvirkinimą, viešus pasisakymus prieš Lietuvos suverenitetą ir daugelis kitų. Mano seneliai, mano dėdės ir tetos, kaimynai, mamą palaikantys žmonės ir daugelis partijos narių buvo apkaltinti, o kai kurie jau ir nuteisti. Žinoma Lietuvos gydytoja, kuri paliudijo, kad Andrius Ūsas atėjo į jos kabinetą prašydamas pašalinti vyndėmę nuo jo lytinio organo, dabar yra teisiama už melagingą liudijimą. 

7. Vaizdo įrašas lietuviškai, 12:4513:13

Mano mama niekada nesulauks teisingo teismo Lietuvoje, nes žurnalistai ir politikai jau nusprendė, kad ji turi būti nuteista. Lietuvos Aukščiausiojo teismo pirmininkas mano mamą pavadino Lietuvos politinės ir teisinės sistemos pūliniu. Kaip ji gali tikėtis teisingo teismo, kai aukščiausi šalies teismų pareigūnai skelbia tokius pareiškimus.  Suprantu, kad tai gali atrodyti kaip sąmokslo teorija, bet virš 10 žmonių, susijusių su šia byla yra negyvi. Prieš kelis metus į mano senelių automobilį rėžėsi sunkvežimis. Per vieną mamos rinkimų kampanijos kelionę atsisuko visi penki automobilio rato varžtai. Jei mama bus išsiųsta į Lietuvą, ji nesulauks teisingo teismo ir jos gyvybei grės rimtas pavojus.

8. Vaizdo įrašas lietuviškai, 13:3513:45

Prašau pasirašyti peticiją, kurios nuoroda yra šio vaizdo įrašo aprašyme. Žinau, kad ši istorija asmeniškai jūsų neliečia, bet prašau nelikti abejingais. Šį įrašą norėčiau pabaigti vienu iš mano mėgstamiausių posakių. „Tai, ką padarote dėl savęs, miršta kartu su jumis, kai paliekate šį pasaulį. Tai, ką padarote dėl kitų, gyvena amžinai.“

Iš anglų kalbos Karolio Venckaus kreipimąsi išvertė Edvinas Marčenkovas 2018 kovo 15 d. Kaunas“

Kaip žinote Neringa Venskienė buvo kaltinama 39 nusikaltimais, ko gero tai gali patekti į Gineso knyga. Tačiau, kaip žinome, LR Seimas gavo visą 12 sekundžių video medžiagą „įrodančią“, kad N.Venskienė yra kalta ir todėl jai Seimas atėmė neliečiamybę. Pabandykime įsivaizduoti, kaip galima per 12 sekundžių pateikti 39 nusikaltimų aplinkybes, jas suvokti tiek, kad paskiau priimti Seime sprendimą panaikinti N.Venckienės neliečiamybę? Vienam nusikaltimui apibūdinti ir suprasti paskirta 0,31 sekundės. Tokiu greičiu daromas „teisingumas“ tik smarvių Seime.

Problema iš tikro yra kita. Kalta ar nekalta N. Venckienė tegu sprendžia Jungtinių Amerikos Valstijų teismai. Tačiau, kad yra kaltininkai Lietuvoje nekelia net mažiausios abejonės – tai LR Seimas ir LR Generalinė prokuratūra. Visiškai elementariai suprantama, kad net vienam nusikaltimui apibūdinti visiškai neužtenka 12 sekundžių. Ką reiškia 12 sekundžių? Tai reiškia, kad prokuratūra išmetė tarkim „nusikaltimo“ beveik visas aplinkybes ir gal būt paliko tik vieną faktelį ir jį pateikė Seimui. O tai reiškia, kas išmetant nusikaltimo aplinkybes yra padaromas NUSIKALTIMAS nedvejotinai. Nes tik aplinkybės apsprendžia yra ar nėra padarytas nusikaltimas.

Imkim tokia fantastinę situaciją. Matome video, kuriame Kubilius duoda per marmūzę Valiui. Kubilius kaltas. Praplėskime video laike. Pasirodo, kad prieš tai Valys spyrė į Kubiliaus tarpukojį, o tas atsakė smūgiu į marmūzę Valiui. Kaltas Valys, nes pradėjo muštynes. Praplėskime video dar labiau laike. Pasirodo, kad Kubilius ne pėsčias. Pirmas spyrė Valiui į tarpukojį, o tas atsakė jam taip pat spyriu į tarpukojį, o Kubilius jam į marmūzę. Tokiame video kaltas yra Kubilius. Taigi aiškiai matome, kad nukerpant aplinkybes galima padaryti bet kurį iš tų dviejų kaltininku. Todėl aplinkybių praleidimas yra NUSIKALTIMAS.

Tas FAKTAS, kad geneoralinis prokuroras D.Valys „apkarpė“ aplinkybes ir pateikė Seimui įrodo, kad jis padarė NUSIKALTIMĄ. Tas faktas, kad Seimas priėmė tokį nusikaltimą ir pagal jį sprendė N.Venckienės neliečiamybės nuėmimo klausimą, tai sudalyvavo D.Valio padarytame nusikaltime kaip bendrininkai. Tik Seimo smarvės gali tokius sprendimus priiminėti. Taigi dėl to, kad dabar Karolis Venckus prašo pasaulio pagalbos išgelbėti savo mamą iš nusikaltėlių yra LR Seimo kaltė pirmiausiai. Už tokį nusikaltimą D.Valiui privalėjo būti uždėti antrankiai jau Seimo salėje. Apie tolimesnę teisininko karjerą turėtų užmiršti visam gyvenimui. Realiai viskas atvirkščiai.

Kas pageidautų susipažinti su „Seimo posėdis dėl Neringos Venckienės neliečiamybės panaikinimo (tiesioginė transliacija), tas (nuo 2:50 iki 8:10 min.) pamatytų ir pasiklausytų moralizuotojo be moralės pono Eligijaus Masiulio, pagrindinio kaltintojo vėliau pagauto su 106000 eurų kyšiu, kalbą. Tai tokio moralinio veido asmuo kaltina, kai pats turėtų sėdėti, o visgi dar nesėdi. Kodėl? Todėl, kad Lietuvoje nėra teisingumo.

Ir kodėl Seimas neleido pasisakyti liudininkei? Reiškia viskas buvo nuspręsta iš anksto. Tik Seimo smarvės taip gali daryti.

Kai Seimas nežino, kai Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis nežino, kai Prezidentė Dalia Grybauskaitė nežino kokia Deimantės Kedytės sveikata net iškilmingame 2018-01-13 Seimo posėdyje Laisvės premijos laureatės sesers Nijolės Felicijos Sadūnaitės paklausti, tai kas turi žinoti? Svarbu yra tai, kad prie LR Prezidentūros susirinkę neabejingi žmonės jau 70 kartų klausia to pačio „Ar dar gyva Deimantė“. O valdžiai nerūpi sužinoti ar dar gyva ar negyva? Tai gal jie yra visai ne valdžios asmenys, kad negali paklausti tų kurie žino? Kas per valdžia, kad nežino ar jų PRIEVARTA PAGROBTA nuskriausta mergaitė yra gyva?

Ar dar gyva?

Kai valdžia nežino kur jie padėjo banditiškai pagrobtą mergaitę, tai belieka paklausyti tų, kurie žino ir tai viešai pasakė. O pasakė tie, kurie yra priešingoje stovykloje, tai yra pasakė tokios valdžios pozicijas remiantys asmenys, kurie yra labai priešingai nusiteikę prieš N.Venckienę. Todėl yra pagrindo jais tikėti.

Pasiklausykime žinomos Lietuvos ryto žurnalistės „L. Lavastė: Stankūnaitė paliko dukters kapą ir liko vienintelė gyva liudininkė 2013-08-25“.

L.Lavastė sako (nuo 2:18 min.) sako „Bet Stankūnaitei turbūt šitą istorija niekada nesibaigs. Nes pirma jinai paliko tėvus, jinai paliko artimus žmones, jinai paliko savo dukters kapą čia, jos sesers vaikas neteko mamos ir jos istorija niekada nesibaigs.“


 

Taigi matome, kaip ir tame video, kad iš daugelio buvusių liuditojų, o šiuo metu dviejų autentiškų liudytojų liko tik viena, tai yra pati Laimutė Stankūnaitė. Jau tada 2013 metų rugpjūčio 25 dieną tas jau buvo kurį laiką žinoma L.Lavastei. Taigi tyčia ar netyčia yra atskleista tai, kad L.Stankūnaitės dukra jau yra kape. Kaip žinome sesuo N.F.Sadūnaitė norėtų sužinoti, kur yra Deimantės kapelis tam, kad padėtų gėlių ir pasimelstų.

Paklausykime ką sako ir Laimutės Stankūnaitės tėvelis Stasys Stankūnas, ką jis apie tai žino? LRytas.lt yra paskelbęs 2018-02-22 video „Stasys Stankūnas apie Neringos Venckienės ekstradiciją: „Faktas malonus“. S.Stankūnas 0:10 min. iki 0:22 min.) sako: “Nu tai pagalvokit per, per tokius žmones prarasti savo dukrą, vieną ir antrą, abi anūkes, kad šeima sudaužyta nuo iki. Visas gyvenimas aukštyn kojom.”

Pasiaiškinkime S.Stankūno naudojamų žodžių prasmę. S.Stankūnas aiškiai sako, kad prarado savo dukrą, Violetą, kuri, kaip žinome iš spaudos, buvo nušauta. Taigi tėvas savo dukters netektį dėl mirties įvardina žodžiu „prarasti“. Ir tai teisingas įvertinimas, nes kai žmogus numiršta, mes jį prarandame iš gyvųjų tarpo. Tačiau tėvelis S.Stankūnas tą patį žodį panaudoja ir antros dukros Laimutės atžvilgiu, o taip pat tą patį žodį panaudoja ir savo abiejų anūkių, tame tarpe ir Deimantės Kedytės atžvilgiu. Galima daryti prielaidą, kad tėvas S.Stankūnas žino ką kalbą ir kam linkęs suversti kaltę. Taigi galima daryti išvadą, kad dvi S.Stankūno dukterys ir dvi anūkės yra negyvos. O tai reiškia, kad šioje „byloje žudikėje“ visi autentiški liūdytojai jau negyvi – Deimantė Kedytė taip pat yra negyva. Tokios liūdnos išvados peršasi iš asmenų, kurie žino, nes jei nežinotų, tai ir nesakytų.

Su išvadomis reikia neskubėti. Geriau pasiklausykime „visažinių“. Tą pačią 2018-02-22 dieną Press Jazz TV yra paskelbtas video „Analizių analitikų įžvalgos apie žudymų ir pedofilijos istoriją“. „Šiuo nerimu Lietuvos analizių analitikai ir valdžios atstovai pasidalino 2016-aisiais metais, kai jiems buvo iškilusi grėsmė, kad Vidaus reikalų ministru gali tapti Povilas Gylys.“

Šiame video kalba eina apie tokį „neeilinį“ įvykį ir bandoma pasijuokti, kad Vidaus reikalų ministru negali būti tada Seimo nariu buvęs Povilas Gylys. Tenai žurnalistė Rita Miliūtė klausia (nuo 0:52 min):

„Kas galėtų atsitikti, kad toks žmogus kaip Povilas Gylys taptų Vidaus reikalų ministru ir jam reikėtų kuruoti visos teisėsaugos , na ne visos , dalies teisėsaugos darbą ir tebevyksta tyrimai dėl, dėl įvairiausių dalykų, dėl tos pačios Garliavos ir t.t. ir panašiai?“

Pasimetusio Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio pozicija, jis net kalba apie geopolitinę grėsmingą situaciją (o juk kalbame apie D. Kedytę) galite čia taip pat pasiklausyti, Bruverio nuomonė taip pat grėsminga. Tačiau labiausiai įdomi yra žurnalisto propagandisto Rimvydo Valatkos nuomonė (nuo 2:50 ):

„Garliavos patvorio kandidatu į Vidaus reikalų ministro postą….. įsivaizduojat, jei tas ministras būtų sužinojęs kur yra vaikas ir motina. Tai ar mes, tai kaip mes atrodytume kaip valstybė?“

Tai paklauskime savęs, kas gi būtų atsitikę, jeigu profesorius, buvęs užsienio reikalų ministras Povilas Gylys būtų sužinojęs, kad Deimantė Kedytė gyvena saugiai, yra sveika, lanko mokyklą, tobulinasi grojime, žaidžia su vaikais ir t.t. Tikrai manau būtų apsidžiaugęs ir tikrai pranešęs abiems seneliams, N. Venskienei ir visuomenei, kad su Deimante yra viskas gerai ir kiekvienam būtų malonu tai girdėti ir didžiuotumėmės savo Valstybe.

Tačiau R. Valatka yra išsigandęs klausdamas „kaip mes atrodytume kaip valstybė? O išsigąsti galima tik todėl, kad mergaitė jau negyva arba visiškai suluošinta. Juk žinome iš teisėjo Andriaus Cinino pasakymo: atmintis ištrinta. Negali liudyti teisme. O tai reiškia praktiškai autentiškas žmogus yra sunaikintas.

Atkreipkite dėmesį, visi aukščiau pacituoto pokalbio dalyviai, nesunku suprasti, žino tikslią informaciją apie išimtinai blogą situaciją su Deimante Kedyte, todėl visomis išgalėmis siekia apjuodinti prof. Povilą Gylį (nors jiems visiems kartu sudėjus iki jo toli toli), kad pateisinti jo kandidatūros atmetimą į Vidaus reikalų ministro postą. Ir kaip tai gali būti, kad žurnalistai žino, o Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė nežino, LR Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis nežino ir puikiai galima suprasti, kad Saulius Skvernelis žino. Žino, be nesakys, nes gali tekti sėsti labai ilgam.

Pagalvokime ką daro banditai, kai užmuša žmogų? Banditai jį nuveža į mišką ir užkasa, arba tiesiog įbetonuoja į betoną. Ką daro banditų valdžia, kai viešai pagrobia ir sunaikina vaiką? Jie jį padaro valstybės paslaptimi. Tai kokia čia toji paslaptis, kai žurnalistai žino, valdžia nežino, o seneliams žinoti negalima.

Kas yra kaltas?

Kartais yra labai sunku nustatyti kas yra kaltas, o kartais tai visai lengvai nustatoma. Šiuo atveju reikia suprasti, kad gamtoje kiekvienas gyvis bėga nuo pavojaus, nuo skausmo, tokią savybę turi ir žmogus, o taip pat ir vaikas. Tai stebėdami 2012 kovo 23 dienos įvykius ir 2012 gegužės 17-os dienos įvykius Garliavoje, Klonio gatvėje iš filmuotos medžiagos iš Deimantės Kedytės elgesio galima susidaryti vienareikšmišką išvadą, ji visa savo esybe siekė išvengti pavojaus, nemalonumų kuriuos patirdavo savo mamos namuose, todėl visomis išgalėmis stengėsi glaustis prie senelių Kedžių, prie Neringos Venskienės, prie sesers N.F. Sadūnaitės, kaimynų ir jai visai svetimų žmonių. Tai rodė ne tik savo prisirišimu, ne kartą išreiškė žodžiu, tame tarpe valstybinėse įstaigose užregistruotuose dokumentuose. Jautė ir suprato iš kur sklinda žmogiška šiluma, užuojauta, parama ir pasiryžimas ją ginti. Labiausiai stipriai šaukėsi tos pagalbos iš žmonių 2012 gegužės 17-os dienos rytą, galėjo jos širdelė sprogti, taip ji garsiai šaukėsi pagalbos. O Lietuvos valdžios pasiųsti BANDITAI aprengti policijos uniformomis, nužmogėję iki paskutinio UŽTIKRINO brutalios jėgos panaudojimą prieš mergaitę, kai teismo sprendime įsakmiai nurodyta nenaudoti jėgos. Jiems, kaip ir valdžiai, teismo sprendimai negalioja, kai jie net skelbiasi juos vykdą. Tie banditai užtikrino tai, ko net pasaulis nematė, „vaiko teisių specialistė“ įvykdė ilgomis iki alkūnių guminėmis pirštinėmis chemine ataką, kurios pasekoje klykianti mergaitė staigiai nutilo, seilės pradėjo varvėti ir klausia savo mamytės „Kodėl pas mane aštuonios rankytės“, o mamytė „išmintingai“ atsako: „Todėl, kad lauke apsiniaukę ir lyja“, kai jokio lietaus nesimato. Tai informacija iš advokato Černiausko internete patalpinto video.

Ką visa tai reiškia, kai akimirksniu tik ką klykiantis vaikas pamato aštuonias rankytes? Ogi reiškia vieną paprastą dalyką, atakos metu buvo perdozuota chemikalų. Ten negalėjo būti jokių vaistų, nes mergaitė nesirgo ir nebuvo daktaro, kuris tuos vaistus prirašytų. Chemikalų perdozavimas visai galimai galėjo būti mirties priežastimi, nes po to niekas Deimantės gyvos nematė.

Čia įvardinau 240 pasiųstų policininkų banditais. Taip, banditais. Nes policininkai užkardo nusikaltimus, o banditai juos darė. Plėšė Lietuvos trispalvę, pasiguldę vyriškį šautuvo buože daužė jo lytinius organus, kaip Rainių miškelio budeliai, vilko basus šeimininkus iš savo namų, užtikrino jėgos panaudojimą prieš neliečiamybę turinčią Seimo narę N.Venckienę, užtikrino cheminę ataką prieš mergaitė, užtikrino advokato Černiausko jėgos prieš mergaitę panaudojimą, na ir t.t. ir t.t.

Todėl vadovaujantis nuostata, kad mažas vaikutis ir dar būdamas autentišku liudininku tų baisumų, kuriuos patyrė mamos namuose, visomis išgalėmis spyrėsi likti globėjos namuose ir tai yra akivaizdu. Todėl nėra jokių abejonių, kad Lietuvos valdžia įvykdė banditišką aktą prieš nuskriaustą Deimantę, kuri buvo autentiška įvykių su ja liudytoja ir jos jau nebėra.

Pagalvokime dar, seneliai ir ponia L.Kedienė valdžios yra kaltinama vaiko tvirkinimu. Tai jeigu taip būtų buvę, tai mergaitė kaip kulka iš tokių namų pabėgtų, o juk reikėjo banditų gaujos ją išplėšti iš senelių namų.

Išvados: Išanalizuoti duomenys parodo, kad praktiškai Deimantė Kedytė yra nužudyta arba padaryta „daržove“, galimai perdozavus chemikalų cheminės atakos metu grobiant ją iš gimtų namų. Tėvo Stasio Stankūno viešas paliudijimas leidžia daryti išvadą, kad Deimantė Kedytė yra mirus, kaip ir jo abi dukros ir abi anūkės. Autentiški liudininkai byloje sunaikinti, liko tik atkeršyti N.Venckienei. Tokią turime Lietuvos valdžios teisėtvarką. Manau, kad sesei N.F.Sadūnaitei ir artimiesiems turi būti pranešta apie jos kapo vietą.

Atvirkščiai gali būti tik tada, kada gyva Deimantė bus parodyta visuomenei ir galės LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė su ja nusifotografuoti, ką labai mėgsta. Tai ar valstybės paslaptys turi būti saugomos nuo prezidentės? Ar prezidentė turi teisę susipažinti su valstybės paslaptimis?

Valstybės neturime, valstybė yra okupuota. Valdžioje įsitvirtinę antikonstitucininkai. Nė vienas Seimas neišrinktas vadovaujantis konstituciniu lygios rinkimų teisės principu įtvirtintu Konstitucijos 55 str. Okupantas ką nori tą ir daro su Lietuvos žmonėmis.

Su šiuo straipsniu susijęs 2018-03-09 straipsnis „Neieškok kėdėj smegenų“.

Keli susiję:

Karolis Venckus kviečia pasirašyti peticiją

LRT patvirtino: N. Sadūnaitės kalba Seime pataikė į skaudžiausią vietą pedomafijai

Atviras laiškas Karoliui Venckui   

Drebantis prokuroro balsas ir nė vieno aiškaus atsakymo (istorinis video)

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
129. jws
(2020-02-04 19:39:49)
(90.140.176.85) Parašė:

ždai užblokavo - youtubas jų akcijomis išlaikomas 100%128. dr. Jonas Ramanauskas [email protected]
(2019-11-16 15:18:34)
(98.213.209.6) Parašė:

Labai įdomų tekstą suradau 2019-11-15 delfi lt Kristinos Pocytės straipsnyje "DELFI žurnalistas, prieš dešimtmetį aprašęs Kedžio istoriją: jis buvo žiauriai priblokštas ir keršto norintis tėvas" (ht*tps:/*/ww*w.delfi.*lt/news/daily/lithuania/delfi-zurnalistas-pries-desimtmeti-aprases-kedzio-istorija-jis-buvo-ziauriai-priblokstas-ir-kersto-norintis-tevas.d?id=82756409). Cituoju: "Praėjusią savaitę L. Stankūnaitės tėvą Stasį Stankūną pakalbino Lietuvos ryto televizijos laida „Reporteris“. Jo anūkei dabar jau penkiolika ir ji, anot S. Stankūno, apie praeities įvykius nekalba. „Nenori kalbėti ta tema. Jai tai sukelia nemalonių prisiminimų. Ir mes patys stengiamės jos nejudinti šia tema, – teigė S. Stankūnas. – Kaip iš jos išsityčiojo, ką ji išgyveno, kokių metų vaikas pradėjo žiūrėti pornografinius filmus.“ L. Stankūnaitė, anot tėvo, šiuo metu dirba ir mokosi universitete."*** Kaip matome iš pateiktų duomenų straipsnyje, šioje citatoje S.Stankūnas kalba lygiai atvirkščiai. Todėl S.Stankūno kalbėjimas neturi visiškai jokios vertės iki tol, kol nebus atitinkamiems suinteresuotiems asmenims parodyta GYVA Deimantė Kedytė. Kadangi Lietuvos valdžia, jau rytoj bus 90-tą kartą, neatsako į LR piliečių klausimą "Ar dar gyva Deimantė?", tai reiškia, kad tiek "Lietuva į rytus", tiek delfi lt skleidžia didžiulį MELĄ, tai propagandos, o ne tiesos portalai. Koks tokio melo tikslas toje šviesoje, kai N.Venckienė ką tik yra pargabentą į Lietuvą keršto aktui įgyvendinti. Pirmasis etapas yra tas, kad jau laikoma uždaryta dar dviem mėnesiams, nors už "4 kaltinimus" jau daug kartų ilgiau atsėdėjo. Lietuvoje teisė yra pakeista neapykanta ir kerštu. Čekistinis metodas. Jeigu LR Seime būtų ne ČEKISTAI, tai tuomet cituojant dar kartą paminėtą tekstą, būtų taip neatsitikę" "Į žiniasklaidą D. Kedys kreipėsi po to, kai nesulaukė jam tinkamos pagalbos iš teisėsaugos, į jo prašymus neatsiliepė ir Seimo nariai, europarlamentarai. Ar visos šios istorijos nė nebūtų buvę, jei kas nors būtų bandęs padėti D. Kedžiui? „Kas čia žino, kaip būtų buvę. Tikimybė yra, ir didelė, kad to nebūtų buvę, nes jis ilgai beldėsi į įvairias institucijas, tik paskui pas mane atėjo. Mėnesiais beldėsi“, – kalbėjo A. Gurevičius."127. Nesuprantu
(2019-06-13 08:41:15)
(78.61.123.81) Parašė:

Profesorius Stsnislovas laimėjo bylą. Jam turėjo parodyti ir Juraičiui Kedytę. Tai buvo Stanislovo Tomo melas! Kur jis pribaugintas dingo. Susidėjo du žydais.Ko tyli Ekspertai eu žurnalistai? Ar čoa toks rinkiminis melas. Klauskit Valinsko.Jis sakė, kad Kedytė ir jos gynėjai kelia sumaištį ir kenkia Lietuvos nacionaliniam saugumui.Kas čia teisus? Po tų Valinsko žodžių pradėjo visur jį kviestis kaip ekspertą prezidento rinkiminėje kompanijoje. Koks jis elspertas? Melagis, šou biznio žmogus. Net gėda klausytis jo postrgavimų.126. dr. Jonas Ramanauskas [email protected]
(2018-11-14 17:57:29)
(98.213.209.6) Parašė:

Komentaras, kuris buvo užblouotas: "Pabandysiu parašyti komentarą nors jau žinau, kad mane ekspertai eu pilnai UŽBLOKAVO. Taigi komentaras. Kas galėtų paneigti, kad rašytojas Kazys Saja nemoka lietuvių kalbos. Tai ta proga pacituosiu 2018-08-29 Kazio Sajos straipsnio "Kalba, tauta, valstybė, arba Suskiai" (ht*tps:/*/ww*w.lzinios.*lt/lzinios/Komentarai/kalba-tauta-valstybe-arba-suskiai/271331) kai kuriuos sakinius: "Kai kurie tautos išsigimėliai siūlo gimtosios kalbos nebelaikyti valstybine...". Kaip matome Seimo narių įvardinimui labai tinka ne tik žodis "smarvės", tačiau ir tokie žodžiai, kaip "suskiai" arba "išsigimėliai". Tai tiems, kuriems nepatinka mano įvardinimas "Seimo smarvėms", tegu pakeičia garbaus rašytojo Kazio Sajos panaudotais žodžiais. Nesuklys."125. dr. Jonas Ramanauskas [email protected]
(2018-11-14 17:46:42)
(98.213.209.6) Parašė:

Suradau įdomų teiginį straispnyje: "Teismas prisipažino, kad Deimantė Kedytė sunaikinta kaip asmenybė (pildoma)" (ht*tps:/*/ww*w.laisvaslaikrastis.*lt/index.php?option=com_content&view=article&id=7594:teismas-prisipazino-kad-deimante-kedyte-sunaikinta-kaip-asmenybe&catid=31&Itemid=101).***"Deimantės pasakojimas apie senelę, kuri ją bagažinėje išvežė į mišką ir su pistoletu grasino nušauti, jei nekalbės blogai apie mamą, ten atpasakotas taip: "Močiutė tada vežė kažkur prie miško. Ji neprisimena kokia buvo tai diena, atsimena, kad nebuvo labai šalta. Ji buvo močiutės L. namuose. Tada namuose jai atrodo buvo tik močiutė ir senelis. Jie palydėjo iki mašinos, o daugiau nieko nematė. Jai atrodo buvo pilkos spalvos mašina. Jai liepė sakyti, kad mama pedofilė, vertė blogus žodžius apie ją sakyti."" Mano komentaras: Jeigu močiutė L. "bagažinėje išvežė į mišką ir su pistoletu grasino nušauti", tai kodėl visuose video 2012-03-23 ir 2012-05-17 mes matome labai aiškiai Deimantės išreikštą prielankumą, meilę ne tik N.Venckienei, bet ir senelei L.Kedienei? Jeigu būtų čia parašyta tiesa, tai tuomet Deimantės būtų neįmanoma išlaikyti, ji gvotomis skubėtų pas savo mamą. Gi matome visiškai priešingą vaizdą. Ir dar, jeigu toji "Deimantė" būtų vis dar gyva, tai Lietuvos valdžia atsakytų į klausimą jos 77 kartus paklausus "Ar gyva Deimantė?". O dabar neatsako, vadinasi Deimantė yra sunaikinta. Manau, kad tokiu būdu byla yra SUFABRIKUOTA IŠSIGIMĖLIŲ. Niekas kitaip, nei nuotoliniu būdu Deimantės nematė, o tai reiškia, kad jos NĖRA jau. Todėl laikau, kad JAV apelecinis teismas 2018-11-27 turėtų priimti sprendimą išsikviesti Deimantę Kedytę (Stankūnaitę) apklausai ir turėtų ją tinkamai atpažinti tiek N.Sadūnaitė, tiek Laima ir Vytautas Kedžiai, tiek Neringa Venckienė. O juk suprantma, Lietuvos valdžia neturės ką parodyti, nes kitaip įrodytų savo kaltę parobto vaiko sunaikinime. Atsiminkime, tuo laiku valdžioje buvo Dalia Grybauskaitė, Andrius Kubilius, Irena Degutienė ir Saulius Skvernelis.124. dr. Jonas Ramanauskas [email protected]
(2018-09-16 21:28:43)
(98.193.120.238) Parašė:

2018-09-16 Neringos Venckienės straipsnis"NUŽMOGĖJIMAS" (ht*tp:/*/ww*w.laisvaslaikrastis.*lt/index.php?option=com_content&view=article&id=7202:nuzmogejimas&catid=31&Itemid=101).123. Radau stai toki komentara
(2018-06-15 12:11:08)
(92.243.166.42) Parašė:

IP: 84.15.186.140 Nesu piktybinis...Is prigimties esu ramus zmogus...Nezinau kodel, bet kai pamatau Masiulio SNU KI, man sukyla toks pyktis...prisimenu kovos draugus zuvusius Afganistane, sausio - 13 - osios nekaltas aukas, tanku viksru suraiskyta Loreta Asanaviciute ( vaizda ligsioliai pamenu...), kuri, kaip ir kiti zuvusieji bei suzeistieji, manau, ne uz tokia laisve kovojo ir paaukojo savo brangiausia turta - gyvybe, ar kaip kad ir kiti, paliko ten sveikata..., tai taip norisi ismalti siam SVO LO CIUI ( kitaip nepavadinsi...) SNU KI, taip rankos niezti, kad tikrai...po..., jo mama nepazintu...Negaliu, taip nervina..., taip "uzverdu"... :-( :-122. yel“low submarine to 121. to aga
(2018-05-07 11:56:35)
(88.119.234.132) Parašė:

vistik, siūlau tamstai dar ir dar kartą pagalvoti, kuris “supratimas“ yra teisingas, užuot rašius replikas pačiam sau :))))))Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi