2024 m. gegužės 30 d.

 

Kyla vis didesnė Rusijos ir Baltarusijos karinio konflikto grėsmė

29
Paskelbta: 2020-03-08 10:42 Autorius: ekspertai.eu
Paskutinysis Europos diktatorius Aleksandras Lukašenka ir teroristinės Rusijos vadeiva Vladimiras Putinas – ant karo slenksčio ribos.


Nepriklausomas Žmonių partijos portalas pranešė, kad „užsienio politikai, analitikai ir valstybės tarnautojai jau kalba apie Baltarusijai daromą spaudimą, galintį progresuoti iki karinio poveikio scenarijaus, siekiant jos integracijos.“

„Baltarusijos vertimas kuo labiau integruotis su Rusija pagal pastarosios jau dabar taikomą arba specialiai sukurptą hibridinį scenarijų, neatmetantį ir karinės jėgos panaudojimo galimybės, įmanomas tik tada, jei Minskas pareikštų griežtai atsiribojantis nuo visų organizacijų, kuriose lemiamas žodis priklauso Maskvai“, - skelbiama analitinėje analizėje „Baltarusijos ekspertai: jei Karaliaučius liktų be priedangos, įmanomas karinis scenarijus“.

Apie visa tai nepriklausomam Žmonių partijos portalui papasakojo paskutiniojo Europos diktatoriaus valdomos Baltarusijos specialistai.

Informuojaama, kad jei Baltarusija nutartų išeiti iš karinės sąjungos su Rusija, ruoštųsi stoti į NATO ir leistų kurti savoje teritorijoje Vakarų karines bazes – karas neišvengiamas.

Kaip žinoma, Rusija pasiruošusi pulti visas savo kaimynes, neišimtis ir Lietuva.

Tam, kad įsitikintume, jog Rusijos karinės invazijos į Lietuvą grėsmė yra daugiau negu didelė, ekspertai.eu dar kartą primena nepriklausomos ir valstybinės Lietuvos žiniasklaidos nedidelę dalį skelbtų faktų.

Žinia, situacija valstybėje yra sudėtinga ne tik dėl išorinio priešo kėslų – būsimos Rusijos karinės invazijos, bet ir dėl destruktyvios diversantų veiklos mūsų valstybės viduje, apie ką buvo informavęs buvęs Seimo Nacionalinio saugugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Vytautas Bakas.

Daugelį mėnesių iš eilės pagrindiniai didžioji Lietuvos žiniasklaida – valstybinis-komercinis transliuotojas LRTHADĖ, nepriklausomas Žmonių partijos portalas delfi.lt, Kurlianskio žiniasklaidos tinklas bei kiti svarbūs sistemos viešinimo kanalai nuolatos skelbė, kad Rusijos ir Baltarusijos pratybos „Zapad“ pagaliau turėtų baigtis ne tik karine intervencija į NATO ir ES valstybę Lietuvą, bet ir Baltarusijos okupacija.

Rusija jau ilgą laiką realiai grasina kariniu susidorojimu ypač ji aktyviai tai darė prisidengdama puolamojo pobūdžio pratybomis „Zapad“, o taip pat kiekvieną dieną stengiasi palaužti Lietuvą savo skleidžiama propaganda.

Lietuvos užsienio reikalų ministras, socialdemokratų Juknevičiene tituluojamas buvęs jaunuolis Linas Linkevičius yra informavęs, kad Rusija galėjo pulti NATO šalį Lietuvą dar iki 2017 m. sausio 20 d., t. y. dar tik rengiantis naujai išrinktam prezidentui Donaldui Trampui (Donald Trump) užimti JAV prezidento postą. Laimei ši prognozė nepasitvirtino.

Kiek anksčiau garsus Žmonių partijos politikas Žygimantas Pavilionis mūsų šalies žmonėms buvo pranešęs, kad Rusija visai netoli Vilniaus rengiasi invazijai į Lietuvą, kuri bus paskutinė.

Baltijos šalių gynybos ekspertai yra įspėję, kad siekdami užkariauti Lietuvą ir Baltijos šalis, pirmiausia rusai puls Švediją, kuri nepriklauso NATO, ir užims strategiškai svarbią Gotlando salą.

Taip pat yra tikimybė, kad puolimo prieš Lietuvą provokaciją gali suorganizuoti iš priešiškos šalies atvažiavę turistai į Klaipėdą.

Nereikia pamiršti, kad be to Rusija atnaujina ketvirčio amžiaus senumo bylas apie iš TSRS kariuomenės dezertyravusius kareivius ir imasi teisinio jų persekiojimo. 

Galiausiai Rusija gali pradėti Trečiąjį pasaulinį karą užimdama Latvijos miestus, o Juodkrantėje laipinasi Rusijos specialiosios paskirties karinių daliniai ir t.t.

Tuometinis NSGK pirmininkas V. Bakas 2017 m. sausio pabaigoje Lietuvos visuomenę informavo, kad ties Lietuvos-Rusijos siena telkiamos beprecedentės rusų karinės pajėgos ir technika.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, dar 2017 m. vasario mėnesį viešėdama Baltijos valstybių viršūnių susitikime Rygoje, pasakė: „Matome, kad grėsmės yra įvairios, jos didėja, tame tarpe mes laukiame su nerimu „Zapad 2017“ pratybų, kurių metu koncentruojamos labai didelės ir agresyvios pajėgos, demonstratyviai karui ruošiamasi su Vakarais“.

2018 m. prezidentė su „Sniego susitikimo“ dalyviai aptardama geopolitinius iššūkius, Europos ir transatlantinį saugumą perspėjo visus, kad NATO turi būti pasirengęs labai greitai pereiti iš taikos į karo režimą, turint omenyje, kad rusai gali pradėti puolimą bet kurią akimirką.

Kad Rusija turi kėslų pulti Europą yra kalbėjęs ir Lietuvos draugas Michailas Saakašvilis, apie tokią grėsmę yra užsiminęs ir kitas Lietuvos draugas, Ukrainos prezidentas, milijardierius Petro Porošenka ir t.t.

2017 m. rugsėjo mėnesį tuometinė Kultūros ministrė Lijana Ruokytė-Jonsson pranešė, kad Rusijos satelitas, diktatoriaus valdoma Baltarusija planuoja 2018 m. sausį Vilniuje parodyti Baltarusijoje pastatytą baletą „Vytautas“. Ministrė tai tiesiogiai susiejo tai su Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio programa ir pareiškė, kad tai yra minkštosios galios demonstravimas bei provokacija.

„Vienareikšmiškai neigiamai vertinu pasirodymo organizatorių bandymą prisišlieti prie Valstybės atkūrimo šimtmečio renginių“, - tąkart Lietuvos visuomenę perspėjo žaliųjų valstiečių ministrė.

Baletas Vilniuje buvo parodytas 2018 m. metų sausio 28 d. Nors tiesioginio konflikto pavyko išvengti, tačiau baleto pasekmės kol kas neaiškios.

2018 m. vasarą Lietuvos gyventojams buvo pranešta, kad situacija yra labai pavojinga ir Rusija bet kurią akimirką gali pulti tiek Vakarus, tiek ir Japoniją.

Žmonių partijos patriarchas Vytautas Landsbergis kalbėdamas apie Lietuvą yra pranešęs, kad „ši planetos vieta yra pasmerkta dėl Kremliaus keršto“, t. y. Baltarusijoje netrukus pradėsiančios veikti atominės elektrinės.

Keli susiję:

Ruošiantis Rusijos karinės agresijos atrėmimui, į piliečių klausimus linkėtina atsakinėti gerokai operatyviau 

Puolimas bus: Rusija turi visas prielaidas pradėti karinę invaziją prieš ES ir NATO priklausančias Baltijos valstybes

Nors Lietuvos saugumiečiai dėl Rusijos karinės agresijos ramino, tačiau paaiškėjo, kad Lietuva tikrai bus puolama  

Trūkumų turinčios karinės mašinos gali apsunkinti galimybę apsiginti nuo laukiamos Rusijos karinės invazijos į Lietuvą

Jei nenorime, kad pensijas mokėtų Rusija, privalome suvokti gynybos finansavimo didinimo būtinybę  

Lietuvos analizių analitikai skambina pavojaus varpais: Rusija ruošiasi karui su Vakarais 

Paviešintas planas: Rusija, pasitraukus amerikiečiams, Lietuvą iš karto vienu metu pultų penkiomis kryptimis

Ši planetos vieta yra pasmerkta dėl Kremliaus keršto, tai yra keršto projektas

Virš Baltijos šalių kybo branduolinio smūgio grėsmė: labiausiai nukentėtų Latvija arba Lietuva

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
29. Linas
(2020-03-10 09:59:24)
(185.109.153.2) Parašė:

Dar kvailiau parašyti negalite? Tokiais paistalais gali patikėti tik visiškas įdiotas.28. Rusai puola!
(2020-03-10 07:36:37)
(5.20.95.49) Parašė:

Rusai puola idiotus. Nes tik idiotai tuo tiki. O dar didesni idiotai tie, kurie skelbia tokias nesamones.27. Lleeiittiis
(2020-03-09 23:35:14)
(188.69.213.3) Parašė:

Kremiauss laappatnikai puoola reiškia ggerai kaadd ruosssiiames ginybbai brolliaai ir seses26. Viestartas
(2020-03-09 20:34:06)
(188.192.11.253) Parašė:

kas cia per rasliava is dirnyno.25. Nelaime
(2020-03-09 17:07:25)
(107.77.173.5) Parašė:

Pasauliui reikalingi! Stiprus vergai,silpniems grabai! Lt vasaliukai zmogenu gauja ravi visus is eiles,kad itikti raguotui! Nereikes pulti,tik beliks ateiti!24. Sawas
(2020-03-09 16:56:28)
(90.135.94.178) Parašė:

Kvailas straipsnis kvailas! Pjudo žmones, baugina, kas iš to.....?23. Rimas
(2020-03-09 14:45:20)
(84.15.183.49) Parašė:

Rašliava ritasi link visiško absurdo22. tam>19. Virginijus_Bagdonavičius
(2020-03-09 14:39:32)
(82.132.239.5) Parašė:

raudonskuriai komunistai,tai lianzbirbis? grybe? kiaulinas? raska? 80% konservu? konservatnyke tu ,ozio myzalais prasmirdes... berete asilo... kiek moka ozynas uz trolinima ? :-)Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras