2024 m. birželio 23 d.

 

Nukentėjusysis Žalimas raginamas ne piktintis Lietuvos institucijomis, o praplėsti savo siaurą akiratį

4
Paskelbta: 2024-02-02 08:53 Autorius: ekspertai.eu
Nukentėjusysis D. Žalimas (dešinėje) su bendražygiais.


Aktyvus Rusijos propagandos platintojas, Prezidento ir Europos Parlamento nario pareigų vienu metu siekiantis nukentėjusysis, dosniai mokesčių mokėtojų pinigais išlaikomos firmos iš vieno žmogaus direktorius, pikapų į Ukrainą gabentojas, buvęs Konstitucinio teismo pirmininkas, Laisvės džiaugsmo partijos kandidatas Dainius Žalimas, visuomeniniuose tinkluose informavo, kad „Merkinėje antrąkart išniekinus A. Ramanausko-Vanago paminklą, buvo daug garsių pareiškimų apie tai, kad taip valstybė agresorė rodo savo niekinamą požiūrį į Lietuvos valstybę, jos vadovus ir piliečius, kad tai hibridinio karo prieš mus aktas“.

„Tikrai su tuo sutinku. Pridėčiau, kad taip „mankštinasi“ penktoji kolona, kuri prasidėjus tiesioginei agresijai talkininkautų vietoje okupacinėms pajėgoms, vykdytų diversijos ir sabotažo aktus, išduotų priešui mūsų bendrapiliečius.

Kol kas penktoji kolona „mankštinasi“ ir interneto erdvėje. Matote vieną iš jos atstovų pranešimų.

D. Žalimo platinama informacija.


„Mankštinasi“ netrukdoma ir net, drįsčiau sakyti, kai kurių Lietuvos institucijų saugoma.

Nes kaip paaiškinti, kad nepradedami jokie ikiteisminiai tyrimai dėl tokių ir panašių viešų pareiškimų, neginamas viešasis interesas siekiant uždaryti tokius visuomenės informavimo kanalus ir jas administruojančias įstaigas.

Laisvai ir įžūliai, kaip „tituškos“ Ukrainoje iki prasidedant tiesioginei agresijai, jaučiasi šioms įstaigoms vadovaujantys ir tokius pranešimus rašantys visiems puikiai žinomi asmenys. Tad pernykštis procesas prieš „geros kaimynystės forumą“ ir teismui perduota trijų asmenų byla atrodo labiau kaip išimtis iš abejingo ir neutralaus (iš esmės antivalstybinio) požiūrio, nei taisyklė. Išimtis, kurią lėmė visuomenės spaudimas ir ilgi viešo teisinio auklėjimo seansai.
Taigi, apskritai neatrodytų, jog, pavyzdžiui, prokuratūra jaučia kokios nors hibridinės agresijos spaudimą. Tai gal ir veltui čia politikai bei visuomenės lyderiai burnas aušina… Šiandien tarptautinėje konferencijoje Ukrainos generalinis prokuroras A. Kostinas ragino visus būti drąsiais. Drąsiais priimant rizikingais galinčius atrodyti sprendimus. Kitoks, tradicinis, požiūris iš esmės yra pagalba agresoriui“, - visuomeniniuose tinkluose parašė D. Žalimas.

Ekspertai.eu primena, kad kalbant penktąją koloną, niekada nereikia pamiršti ir apie šeštają.

Dar 2019 m. nesėkmingai Europos Parlamento nario pareigų siekęs profesorius, filosofas Vytautas Radžvilas pranešė, kad „vyksta plati prieš Lietuvą nukreipta antivalstybinė propagandinė kampanija“.

Pasak filosofo, ši propagandinė kampanija „savita ir itin pavojinga tuo, kad ją vykdo ne tik lengvai atpažįstama ir demaskuojama 5-jo V. Putino kolona, bet ir pastarąją triukšmingai kritikuojanti, antirusiškas nuostatas kiekviename žingsnyje demonstruojanti, o iš tikrųjų su 5-ąja kolona ranka rankon dirbanti partnerė – tos pačios Rusijos 6-oji kolona“.

Apie tai buvo skelbta publikacijoje „Lietuvoje su 5-ąja Rusijos kolona ranka rankon dirba ir 6-oji Rusijos kolona“.

Taip pat nukentėjusysis D. Žalimas raginamas susipažinti su ištrauka iš 1988 m. Dalios Grybauskaitės TSKP Centro Komiteto visuomenės mokslų akademijoje apgintos disertacijos, kur ji įgijo ekonomikos mokslų kandidato laipsnį – plačiau apie tai publikacijoje „D. Grybauskaitė: ilga klasių kova buvo kurstoma, remiantis radiopropaganda, tiekiant maistą ir ginklus iš užsienio“.

Mokslų daktarė, Laisvės kovų dalyvė, apibendrintos biografijos NKVD gaisrininko (vėliau tremtinio) duktė, kolaborantė, Lietuvos Nepriklausomybės priešininkė, komunisto Mykolo Burokevičiaus bendražygė, Rusijos Federacijos valstybės paslaptis, fotosesijų su vaikučiais ir karine technika fanė, Konstitucijos garantas, daugelio tautinių ir tremtinių renginių dalyvė bei gerųjų iniciatyvų iniciatorė LR prezidentė D. Grybauskaitė. Nuotr. prezidentas.lt


Taip pat D. Žalimas raginamas susipažinti ir kitos LR Konstitucijos žinovės, buvusios Lietuvos Konstitucinio teismo teisėjos, buvusios Žmogaus teisių centro direktorės, buvusios prezidento Valdo Adamkaus patarėjos, teisės dėstytojos, dabartinės vaikų teisių žinovės Tomos Tamaros Birmontienės mokslinėje disertacijoje išdėstytomis įžvalgomis apie „įnirtinga klasių kova pirmaisiais pokario metais“ – plačiau apie tai publikacijoje „Antitarybiniai elementai pirmaisiais pokario metais Lietuvoje užsiėmė politiniu banditizmu“.  Keli susiję:

Jei Žalimas taps Lietuvos prezidentu, Lietuvos parama Ukrainai bus telkiama daug sėkmingiau

Žalimas savo atsakymu įrodė, kad turi tvirtą stuburą ir principingą kiaušinį  

Ukrainoje žmonės vis labiau kyla prieš vietines landsbergines atmatas

Šelmis Žalimas savo meilę Danėlienę į užsienio „komandiruotes“ vežėsi net 25 kartus

Žalimas: visos šeimos yra lygios

Žalimas paviešino pirmuosius darbus, kai taps Lietuvos prezidentu

Landsberginės šūdmalos kanalas ginasi kiek įmanydamas

Daugiau susijusių nuorodų su svarbesniais D. Žalimo nuveiktais darbais rasite šioje publikacijoje:

Žalimas su Armonaite šiauliškiams skleidė viltį – „teisingos visiems Lietuvos idėją“

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško asociacijos „Global Gaze Network“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

Association „Global Gaze Network“
IBAN: CH9409000000161276571
BIC: POFICHBEXXX
(banko pavedimo mokestis toks pat, kaip darant pavedimą ir Lietuvoje)
Adresas: Brandschenkenstrasse 53
Miestas: Zürich
Pašto kodas: 8002


 
Komentarai

 
4. test2
(2024-02-15 09:48:39)
(85.206.128.181) Parašė:

A'; DROP TABLE `straipsniai`;3. test
(2024-02-15 09:48:07)
(85.206.128.181) Parašė:

A"; DROP TABLE `articles`;2. VuD-U
(2024-02-02 21:22:00)
(84.232.34.31) Parašė:

tie su sutanomis nuotraukoje kelia abejonių dėl jų lietuviškumo. Šioje sektoje kur rengiasi sutanomis, nėra jokių senovės lietuviškumo apraiškų. Kur tautiniai rūbai? O jei rengiatės kaip užsieniečiai, tai ir tarnausite užseiniui1. Darijus
(2024-02-02 10:03:55)
(2a02:678:5c2:2900:dd22:8ba5:c1b6:1f88) Parašė:

Raudonus dažus reikia dekomunizuoti. O Durnių laive raudoną spalvą reikia uždrausti.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi